Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Gagarin , es tomēr gribu redzēt kā tu 100 gabalus 15 minūtēs vari salasīt , vasarā es atkal būšu gatavs pirkt uz veciem noteikumiem , braucot uz jūru copēt , man kādus 300 naktstārpus vienā reizē vajadzēs . tā ka gatavo lielo spaiņi un sāc pirkstus vingrināt .
8.februāris 2011, 20:32 | links
 
Viņš jau ar grābekli sagrābj kaudzē un spainī iekšā!
8.februāris 2011, 20:37 | links
 
Var gan , tikai vajag 20 kV špannungu!
P.S.
Jāuzmanās reģionos, kur šahtās strādā ogļrači... var tā atrauties...
8.februāris 2011, 20:39 | links
 
nu laiku neesmu uzņēmis, bet kas tas ir 100 15minūtēs? 7 tārpi minūtē? ja viņi izlīduši ārā, tad tas ir tikai lasīšanas jautājums, ja pa pusei iekšā, tad gan nākas pacīnīties.
Gint, es bez atrunām, bet tā nopietni. Tur es vairs nedzīvoju, tur, kur tagad dzīvoju esmu diezgan reizes meklējis, nav viņi, ne lietū, ne sausā laikā, nez kas tur tāds, zeme cita, tīra melnzeme bez māliem utt. kartupeļi ar švaki aug, sūdīga zeme. Nebūtu man grūti salasīt, ja būtu, bet, ja nav... ko tad?
8.februāris 2011, 20:47 | links
 
Aigar,tad nekas cits neatliks,kā iemācīties audzēt.Varētu būt ienesīgs bizness un pašam arī nekad netrūktu ko sprauzt uz āķa.Kad būšu to lietu apguvis,padalīšos ar pieredzi.
8.februāris 2011, 20:54 | links
 
nu man tur, kur tagad dzīvoju (ne šobrīd, bet tā vispār) nav, kur sliekas dabūt vispār, reāli nezinu, ko vasarā iesākšu, vai nu jāpierunā, lai atved pāris sū**kaudzes, vai arī jāpāriet pavisam uz spiningošanu :)))
8.februāris 2011, 21:12 | links
 
Gagarin , kur ta tu tagad dzīvo , Austrālijā vai ? Tu nevari uzkāpt uz riteņa un pabraukt pāris kilometrus tālāk , tur kur tās sliekas ir un salasīt ?
8.februāris 2011, 21:21 | links
 
Nāks tuvāk vasara, kko sarunāsim!
8.februāris 2011, 21:24 | links
 
naktstārpiem patīk sena zeme, kas nav daudz stumdīta. Es meklēju ap veco šķūni kur zeme nav aizvesta/uzbērta laikam jau 100+ gadus tur ir labākās vietas. Pēc teritorijas labiekārtošanas var nākties pagaidīt, kamēr šie sarodas kuplā skaitā, jo pie mājas zālienā tikai izņēmuma kārtā kāds gadās. un zemei jābūt smilšmālainai, tādai ķepīgai, ka pie lāpstas līp, man tās ir labākās vietas.
9.februāris 2011, 08:13 | links
 
Nezinu no kurienes jums tās lielās sliekas visiem, man piemēram kopastra kaudzēs un ne tikai ir tikai mazās sliekas, roku ar lāpstu vai elektrību no rozetes - nu nav to naktstārpu, kā veikalā var nopirkt.
Pamēģināšu paaudzēt, redzēs, kas notiks!
9.februāris 2011, 08:43 | links
 
Kompostā viņas nedzīvo!
9.februāris 2011, 08:44 | links
 
viņas ir tur kur viņas nemeklē)))
9.februāris 2011, 08:47 | links
 
Es pat pavasarī pa futbola laukumu esmu lasījis un ja smidzina smalks lietiņš-tad vispār ideāli.Viņas visā garumā ir ārā no alas,tikai aste ir jāpamet nost no alas un tad visas salasa bez staipīšanas.
9.februāris 2011, 08:53 | links
 
Vakar vakarā izgāju palūkoties nakteņus, lien jau laukā, ap 11, super nebūs bodē jāpērk.

Hi hi piedodiet LV cilvji, tas ir UK, pie mums +13:)))

Ne asakas!
9.februāris 2011, 09:16 | links
 
nesauc citu savā vārdā)))
9.februāris 2011, 09:33 | links
 
Es sliekas (sarkanās un svītrainās mēslu) roku darbiņā, kas ir liela slēgta teritorija ar ēkām, zālājiem starp tām un asfaltētiem ceļiem Pats gaidītākais ir pirmais nosacīti siltais lietus aprīlī, tad ,ja naktī ir stipri lijis, viss asfalts dažās vietās, sevišķi pie ceļu betona apmalēm ,burtiski mudž no slieku daudzuma. Tad nu ķeru momentu lai savāktu visam pavasarim gan sev, gan draugam. Tāda mēroga slieku migrācija šeit notiek vienu reizi gadā. Savāktās sliekas salieku divos aizvākojamos spaiņos ar trūdzemi un pārklāju ar sūnām, bet spaiņus glabāju garāžas pagrabā ,dažreiz pamainot zemi un sūnas.
Ar dižsliekām –nakteņiem pārāk neaizraujos jo manas zivis-brekšukus, karūsas un asarus apmierina slieku pušķi, kas dažreiz tik izdaiļoti ar kādu mušu kāpuru .Ja negaršo gaļa, lieku uz āķa ,kas apgādāts ar mazu cilindrisku atsperīti, mannas puņķus (baltušku) ar vai bez piedevām. Bet ja ir liela vajadzība, tad nakteņus lasu vietējā parkā pie upītes. Sevišķi eleganta lasīšana ir pēc zālāju nopļaušanas, kad koku lapās čabinās sīks lietutiņš, tad tie lopiņi nav tik tramīgi. Ja naktenis ir izlīdis tikai daļēji, tad tas ar astes palīdzību stipri turas augsnē un dažreiz notrūkst, tāpēc to vajag piešmaukt –stiepjot it kā palaiž vaļīgāk un tad atkal turpina vilkšanu, tas palīdz. Dižsliekas esmu vācis arī ar elektrības palīdzību, pirms tam pakonsultējoties pie elektriķa par drošības lietām, bet dzīšanai ar elektrību vajag lai zeme pietiekamā dziļumā būtu mitra.
9.februāris 2011, 10:54 | links
 
Rīgas parki pilni ar nakteņiem. Pirmais siltais lietutiņš, bezvēja vakars, nakts. Mīnuss - šai laikā dobermaņu un rotvelleru saimnieki savus četrkājainos izved pastaigā (bez siksnas).:))
9.februāris 2011, 11:25 | links
 
http://1tv.com.ua/ru/news/2011/02/07/3637

Veči, būsim uzmanīgi!!! Ne asakas!!!
9.februāris 2011, 14:18 | links
 
Starp citu, varbūt kādu interesē un kāds vēl nav pamanījis:

Latvijas zivis
Pilna elektroniskā versija
http://uploadingit.com/d/TLDHTFE0KVS9RLPW

-d.
9.februāris 2011, 15:41 | links
 
Boroda,vakara krēsliņā,sijā smalks lietutiņš,smaržo pēc pavasara,pieliecies cītīgi meklē nakteņus,a te viens izvedis savu dobermani,suni plosa pavasara hormoni un šis ierauga siluetu līdzīgu savai draudzenei........nu bļāviens,nu tiešām ir ziepes!
9.februāris 2011, 18:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager