Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Brālīt, paldies par ragavām!(Valmiera)Saki vai ir īpaša tehnoloģija , lai izborētu papildus kādus 4 caurumus kravas stiprināšanai?Vai tas nemazinās bortu stiprību?
15.februāris 2011, 20:20 | links
 
VlDream!Šis telts modelis ir labs.Ātri uzslienams, stūros 4 gab 4 collu naglas un Peipusā pat 20 m/s ir pie kājas.Jāuzmanās, kad nojauc steigā lokot ciet sānu ribas, un lielā vējā savienojumi var salūzt , - tā ir plastmasa.
P.S.
Komforta sajūta rodas tad, kad slapjā, vējainā dienā palūri pa logu kā korčijās tie kam nav telts...
Meloč no prijatno!
15.februāris 2011, 20:27 | links
 
Ja gribi urb. Tikai nespied urbi - ļauj lai skaida ir smalka kā pulvers . Bet parasti iesaku neurbt jo kravu pats stiprinu ar gumijām kurām tieāķi galā -tie labi aizāķējas aiz kantēm un viegli noņemt - no caurumiem būs jāknibinās ..:))
15.februāris 2011, 20:30 | links
 
Man jezup vienam čomam tāplastmasas detaļa saplīsa un kirdik .Telts nelietojama un saremontēt ar nevar :(( Bet tas lietussarga funktieris ir labs.
15.februāris 2011, 20:33 | links
 
Paldies, brālīt par padomu, izrādās , ka viss ģeniālais ir vienkāršs(par stiprinājumiem ragavām)Došlo!
15.februāris 2011, 20:35 | links
 
Es te uzspiedu tēmu Par Copeslietas.lv iespējām,un tur vairs neko neapjēdzu.(jaunais modelis)Man jau šķiet ka tagadējais ir praktiskāks.Kā jums?
15.februāris 2011, 20:36 | links
 
kads izgatavo paštaisitus voblerus?
15.februāris 2011, 20:36 | links
 
Sveiki, jautājums sekojošs.
Vai kāds nezin kurā Rīgas copes veikalā var iegādāties automātisko telti, tā kura saliekot ir apaļa un tā nav Holiday.
Svarīgākais, lai teltij būtu grīda.

jau iepriekš paldies.
15.februāris 2011, 20:39 | links
 
kā panākt lai vobleris skaisti spēlētos?
15.februāris 2011, 20:40 | links
 
Lai arī ziemā ar bļitkām copēju maz, un no tām neko īpaši nesajēdzu, bet Hannu Lindroos bļitkas likās ka labi spēlē. Nu, cik jau veikala akvārijā varēja pārbaudīt. Pārītis nonāca arī manā kastē. Ceru ka šogad izdosoes aizlaist uz Peipi un pamēģināt. Varbūt kāds ir tās bļitkas mēģinājis un var padalīties kādi rezultāti.
15.februāris 2011, 20:52 | links
 
Ups,nu tik ievēroju,ka admins pastrādājis,citu lapu var paņemt neaizejot līdz apakšai,super,pa kuru laiku uzspēja?
15.februāris 2011, 21:02 | links
 
Zacep kamēr tu fotosesijai gatavojies - kačoks ibio :))))))))
15.februāris 2011, 21:10 | links
 
Brālīt,kādu brīdi biju izskrējis,atvedu mazu vilciņu,nosaucu...karoče,Tavam sunim tagad vārdabrālis.
15.februāris 2011, 21:16 | links
 
Zacep kādai apakšai kāda augšā Es kā spiežu viss nostājās savās vietās Tu kreisā pusē Gunčiks pa labi Brālits kaut kur gaisā :DD Urmasans ašukam vādarā :D A sienāzis vispār ļākā
15.februāris 2011, 21:18 | links
 
Bums,Tu vienatnē,vai kopā ar alter ego ļekī to čagu,ka viss griežās karuselī?Tā jau Tev rīt Usma būs tikai vēlā pusdienā.
15.februāris 2011, 21:24 | links
 
Ups,bišk sajuka,rīt jau tik 3diena,tā ka ļekī droši.
15.februāris 2011, 21:26 | links
 
Zacep Tu pats sačagojies Man viss ir normā un štokos visiem uz vēstulēm esmu atbildējis ; poņal
15.februāris 2011, 21:37 | links
 
Labs un latvisks vārds,ļekā,iesim ieļekot,ļekotājs,šitie ir pieļekojušies,šinī pļekā visi ļekā,daļekojies DDDDDDDDDDDDDDD
15.februāris 2011, 21:42 | links
 
Zacepuņa ti poņal ???? es ņea iešu pakaļ čgai laikam par maz ;DDD
15.februāris 2011, 22:00 | links
 
ŠOBRĪD ONLINE 48 REĢISTRĒTI COPESLIETAS.LV MAKŠĶERNIEKI
un visi klusē :DDDDDDDDDDD
15.februāris 2011, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager