Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
... apzinos , ka varu izsaukt uz sevi uguni !
esmu šeit ne pirmo gadu ,,,bet mani vajā jautājums : kāpēc, strīdīgajām bildēm un vispār slidenajās tāmās neredzam, copes lietu viedo, veču viedokli... reāli rodas sajūta, ka tā pa viltīgo,,,kā b.Šķeile 91-jā,,,,a,a a a mēs koordinējām smagās tehnikas plūsmu!
!!! Ibio, nevis koordinējāt, bet blisinājāties,,,kurš stiprāks,,,tam arī piesliesities !!!
Tad nu lūk ,,, arī šeit,,,ir copes lietu autoritātes,,bet ,kur viņi, kad notiek kkāds kašķis ?
..tādas, pārdomas,,,vai zinies :)
17.oktobris 2014, 22:46 | links
 
tāds pēdējais kašķis liekas bija pirms pāris gadiem -par līdaku fočēšanu turot aiz acīm, ko tur slēpties , kam pieslieties, asari cilāt aiz apakšžokļa arī esot traumējoši, tā nu tā dzīve paieet, vienās šaubās:)
17.oktobris 2014, 22:53 | links
 
Notikās sekojoša ķibele, Shimano Scimitar (AX210M SSCIAX21M) kātam salūza augšējais posms, un ļoti gribētos, dabūt jaunu tādu pašu, varbūt kādam ir info, kur viņu meklēt?
Sazinājos ar Normarku, tur ar nav pieejams, e-bayā arī netradu. Varbūt kādam mājās stāv tāds kāts nelietots, vai vnk ir vēlme un iespēja viņu man par sakarīgu naudiņu notirgot... ;)
Būšu ļoti pateicīgs par jeb kādu info :))
19.oktobris 2014, 11:00 | links
 
To Meisters. Aizved savu spini uz Daugavgrīvas ielas Salmo veikalu, tur pagrabiņā ir remontdarbnīca, tur tavu spini lēti un kvalitatīvi saremontēs. Man arī saremontēja spini un nu jau daudzus gadus bez problēmām kalpo.
PS Paldies par info tiem, kas pastāstija par termo trubiņām.
Ne asakas!
19.oktobris 2014, 17:11 | links
 
Es jau vedu viņu Bumam taisīt. Sataisīja un kādu laiciņu kāts kalpoja godam, kaut gan akcija un jūtība bija zemāka. Taču pēc pāris copes reizēm asākā metienā kāts līmētajā vietā atkal sadalījās. Tā ka esmu atmetis ideju par kāta taisīšanu, vairāk ceru, ka izdosies to spici kaut kur atrast :)
Bet paldies par atbildi ;)
19.oktobris 2014, 17:21 | links
 
Sīmanis paskatījās uz 2014.gada Salmo, nolauztā karpu kāta augšējo daļu un izmocīja-paļidzet navaru:-) kolēģim par ES fondu pirktais inventārs čuš:-)
19.oktobris 2014, 17:51 | links
 
Delfi raksta- Mangaļsalas Ziemeļu molā,????

"LETA | 20. oktobris 2014 12:10
Ugunsdzēsēji palīdz laiviniekiem, kas ietriekušies Ziemeļu molā
Foto: DELFI Aculiecinieks
Sestdien (VUGD) darbinieki steiguši palīgā diviem vīriešiem, kuru laiva ietriekusies Mangaļsalas Ziemeļu molā, pastāstīja VUGD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Vetere. "
20.oktobris 2014, 15:31 | links
 
Sveiki visiem!
Jautājums auto spečiem vai kādam, kam ir bijusi līdzīga problēma.
Kādu laiku atpakaļ pamanīju, ka manam Opel Zafira sāk pazust antifrīzs. It kā nekur netek, bet pēc kāda laika akal jālej klāt. Tā kā autiņš vajadzīgs katru dienu, servisam nav laika... pieleju klāt un braucu tālāk... Nu, bet pienāca brīdis, kad apnika un arī palika vēsāks... Nu jau apmēram divas nedēļas netieku gudrs, kas notiek ar motora dzesēšanas sistēmu... Antifrīzs sūcās salonā iekšā caur manžetēm, kur pievienojas krāsns radiators. Tās servisā nomainīja un pateica ka viss būs ok... bet ok nav, jo motors silst ļoti lēni, temperatūra knapi uzsilst līdz 80 grādiem līdz ar to arī pečka silda ļoti sūdīgi... Aizbraucu atpakaļ. Meistari saka, ka pie vainas termostats – nomainījām... Siltā boksā uzsildīja līdz 90grādiem... Bet, kad mājās autiņš atdzisa, akal viss no jauna... silst ļoti, ļoti lēni. Aizbraucu uz citu servisu. Tur pateica, ka gaisa burbulis iekšā, tāpēc arī nesilda. Paņēmās atgaisot... Ņēmās ilgi... rezultāts tas pats. Saka, ka iespējams motorā kaut kādi kanāli ciet, tāpēc arī nav cirkulācijas, nesilst motors, ilgi silst pečka... Bet pārliecināti nav... Man pašam šādās lietās sajēgas nav... Ko darīt??? Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija – ĻOTI ILGI CEĻAS MOTORA TEMPERATŪRA!
Sarakstīju daudz, bet gribēju lai vieglāk saprast...
p.s. Rēzeknieši, varbūt varat ieteikt kādu meistaru, kas varētu atrisināt šo problēmu.
23.oktobris 2014, 10:14 | links
 
Manam kumeliņam līdzīga kaite, vakar pie +1 temperatūras braucot uz copi no Rīgas centra tikai aiz Berģiem auto sasniedza darba temp. 90 grādus. Volvo S60 D5, varūt kādam ir līdzīga kaite? Termostats būs jāmaina , ceru tur tas suns aprakts, savādāk aizies ciet kvēpu filtrs un būs D.
23.oktobris 2014, 10:27 | links
 
Kāds var ieteikt bodi, kur var nopirk normālu cepampīli (trauks šmorēšanai)!?

kadmijs, 15.oktobris 2014, 18:39

Gemosā Mūkusalas ielā blakus maksimas bodei.

kutis, 15.oktobris 2014, 18:51
23.oktobris 2014, 10:49 | links
 
Kāds var ieteikt bodi, kur var nopirk normālu cepampīli (trauks šmorēšanai)!?

kadmijs, 15.oktobris 2014, 18:39

Gemosā Mūkusalas ielā blakus maksimas bodei.

kutis, 15.oktobris 2014, 18:51

Ja negribas uz Mūkusalas ielu triekties, tad vēl viens Gemoss ir Čiekurkalnā.
23.oktobris 2014, 10:51 | links
 
Termostats, tā pat, ik pa četri gadi jāmaina, bet dieselis jau tikai braucot reāli uzsilst, no centra līdz Berģiem, ja bez sastrēgumiem, tā arī varētu būt!?
23.oktobris 2014, 11:01 | links
 
Sveiki visiem!
Jautājums auto spečiem vai kādam, kam ir bijusi līdzīga problēma.
Kādu laiku atpakaļ pamanīju, ka manam Opel Zafira sāk pazust antifrīzs. It kā nekur netek, bet pēc kāda laika akal jālej klāt. Tā kā autiņš vajadzīgs katru dienu, servisam nav laika... pieleju klāt un braucu tālāk... Nu, bet pienāca brīdis, kad apnika un arī palika vēsāks... Nu jau apmēram divas nedēļas netieku gudrs, kas notiek ar motora dzesēšanas sistēmu... Antifrīzs sūcās salonā iekšā caur manžetēm, kur pievienojas krāsns radiators. Tās servisā nomainīja un pateica ka viss būs ok... bet ok nav, jo motors silst ļoti lēni, temperatūra knapi uzsilst līdz 80 grādiem līdz ar to arī pečka silda ļoti sūdīgi... Aizbraucu atpakaļ. Meistari saka, ka pie vainas termostats – nomainījām... Siltā boksā uzsildīja līdz 90grādiem... Bet, kad mājās autiņš atdzisa, akal viss no jauna... silst ļoti, ļoti lēni. Aizbraucu uz citu servisu. Tur pateica, ka gaisa burbulis iekšā, tāpēc arī nesilda. Paņēmās atgaisot... Ņēmās ilgi... rezultāts tas pats. Saka, ka iespējams motorā kaut kādi kanāli ciet, tāpēc arī nav cirkulācijas, nesilst motors, ilgi silst pečka... Bet pārliecināti nav... Man pašam šādās lietās sajēgas nav... Ko darīt??? Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija – ĻOTI ILGI CEĻAS MOTORA TEMPERATŪRA!
Sarakstīju daudz, bet gribēju lai vieglāk saprast...
p.s. Rēzeknieši, varbūt varat ieteikt kādu meistaru, kas varētu atrisināt šo problēmu.

Cegls, 23.oktobris 2014, 10:14


Es pasen VW Pasatam mocījos ar siltumu - man beigās pēc x2 termostatu maiņas nomainīja ūdens sūkni un viss bija OK, kāda tur sakarība nesapratu.
Opel Vektrai bija šaize ka pa daudz ātri slēdzās iekšā ventilātors, dzesētājs un neslēdzās ārā kamēr nenoslāpē, pēc tam pēc kāda laika atkal ieslēdzās, motors līdz 90 faktiski nekad neuzsila.
23.oktobris 2014, 11:06 | links
 
Ja beigts ūdens sūknis bija jāpārkarst motoram, vienīgi, ja sūknim sūce, ko parasti sākumā var ievērot tikai uz auksta neiedarbināta motora, motoram silstot sūce pazūd...!?
Auto, kuri aprīkoti ar AC elektriskais ventelātors ieslēdzas neatkarīgi no motora temperatūras, gan vasarā, gan ziemā...!?
23.oktobris 2014, 11:14 | links
 
Termostats, tā pat, ik pa četri gadi jāmaina, bet dieselis jau tikai braucot reāli uzsilst, no centra līdz Berģiem, ja bez sastrēgumiem, tā arī varētu būt!?

23.oktobris 2014, 11:01 | citēt | links

Braucu vakar agri no rīta, diezgan raiti tiku līdz berģiem bez sastrēgumiem. Kā tiek uz šosejas un apgriezieniem, šķiet uzsilst samērā ātri. Bet kuļoties tikai pa Rīgu pie lielākiem mīnusiem darba temp. sasniegt nereāli. Nomainīšu gan jau būs labi, ceru.
23.oktobris 2014, 11:14 | links
 
Ar to arī jāsāk, bet pirkt vajag kādu Colorstat, Behr, vai Vernet, ko uzstāda rūpnīca!
23.oktobris 2014, 11:19 | links
 
Motora sliktu uzsilšanu parasti ietekmē tikai termostats, vai dīzeļdzinēju specifika!? Bet, ja motors uzsilst, un slikti silda salona "krāsniņa" tad jau gan ir daudz varianti!? Sākot ar to, ka ar gadiem aizsērē krāsniņa, kāda klimatkontroles žalūzija vairs nefunkcionē, dzesēšanas sistēmā aizsērējums, vai gaisa "korķis" sistēmā dēļ bojātas motora galvas blīves, vai motora galvas plaisas..., utt...!?
23.oktobris 2014, 11:29 | links
 
ko juus darat lai neveidojas ledus uz rinkiem, spoles?
23.oktobris 2014, 12:32 | links
 
Štrunts par riņķiem, svarīgāk nelietot pīto auklu, vakar, droši, ka pēdējo reizi šosezon to izmēģināju...!?
23.oktobris 2014, 12:39 | links
 
Motora sliktu uzsilšanu parasti ietekmē tikai termostats, vai dīzeļdzinēju specifika!? Bet, ja motors uzsilst, un slikti silda salona "krāsniņa" tad jau gan ir daudz varianti!? Sākot ar to, ka ar gadiem aizsērē krāsniņa, kāda klimatkontroles žalūzija vairs nefunkcionē, dzesēšanas sistēmā aizsērējums, vai gaisa "korķis" sistēmā dēļ bojātas motora galvas blīves, vai motora galvas plaisas..., utt...!?

vitenahemots, 23.oktobris 2014, 11:29

Tur tā lieta, ka man tieši motors slikti uzsilst. Motors ir 1.6 ecotec benzīns. Un termostats jauns nomainīts, un meistars pateica, ka viņš atveras/strādā...
23.oktobris 2014, 13:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager