Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Velcējot ezerā uz voblera aizķēru zivju lenteni, aptuveni 40 cm garu. Kā izrādās, tad šie kaitēkļi var brīvi peldēt ūdenī..
24.novembris 2014, 08:41 | links
 
http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=45258206

Kaa vinji var zinat ka tik kg ir izglabts???
24.novembris 2014, 11:00 | links
 
Labvakar visiem,par cik inspektoru teema ir sleegta(diezgan pamatoti)ieklabinaasju sheit:zinjkaares dziits,gribeeju uzzinaat,kas tad mani jeb copmanjus parastos parstaavees pie dieva jeb ZM:un,kaads paarsteigums-V-pils indiaanis,kursj ir runaajis HAU-nebuusju parstavis,pa daudz jabrauc,labaak pa epastu aizsuutiisju.:)Respect,Zakis var pamaaciities ,kaa veidot attieciibas ar elektoraatu. Parejo var mosp lapaa izlasiit.Apsveicu ar negaidiitu leemumu sabiedriibas interesees!Turi buru Ventu nindzja.
27.novembris 2014, 19:57 | links
 
Arī labs vakars visiem!No savas puses gribētu aicināt visus pārgalvjus un pirmā ledus baudītājus rūpīgi pārdomāt kur doties un kur tomēr Labāk Nē!!!Daudzus gadus copējot ne vienu reizi neesmu iežāvies un tas nav tāpēc ka baidos vai esmu mušas svarā,bet tikai dēļ tā ka loti rūpīgi apdomāju uz kurieni doties un kur labāk nelīst!Savkārt dažu labu pārgalvi stīvēt ārā no ledainā ūdens gan ir sanācis un tikai tāpēc ka tiem galvā asarīši un uz acīm zvīņas!Nu nav tā patīkamākā nodarbe!Tāpēc vēlreiz aicināsu visus rūpīgi apdomāt kur un kā!Atcerieties ka Jūs gaida mājās!Nu ļoti negribētos lai šīs brīvdienas pārvērstos par kārtējo murgu ar daudziem slīkoņiem un tas tikai pārgalvības un neapdomības pēc!Visi saka štrunts-Es jau tikšu ārā un man ir peldošais komberis,bet tas ir līdz brīdim kamēr iežaujās un tad .... .PADOMĀJIET PAR TO!!!Nevairosim jau tā bēdīgo statistiku!
Ar cieņu Willijs.
27.novembris 2014, 21:23 | links
 
Kirsis6666, tā jau arī ir, ar muti laidarā :)
"Indiānim" līdzekļi internetam lai izpaustu savu talantu Cl ir, personīgie līdzekļi lai kontrolētu copmaņus kā sabiedriskais ir, naudiņa lai ielietu bendžu BUSTERA 75niekā(regulari) ir, paņemtu zāļu tiesai siltumam pudelīti ir, bet kad pēc priekšvēlēšanas kampaņas jādara solitais, tad purkšķis vien sanāca. Līdzjūtība.....:)
Es tak teicu, ar laiku redzēs kurš ir kas :)
27.novembris 2014, 23:15 | links
 
Es jau neko ,Guntar,redzu ka jums te ir nesaskanjas publikaa. Sekoju liidz. Vismaz kaut kas par copi:). Bet beidzamais gaajiens ir hiits no Indiaanja puses,taalaak naf kur. Rinkevicsj vismaz godigi atzinaas,shitais sa.......irsa. Tgd tur ruupi arii par mani padomee:)forsji,ko citu teikt
28.novembris 2014, 00:00 | links
 
Cienijamie ,,latvijas Makšķernieku pārstāvji"!
Visu laiku tikai samazgas!Izbīdiet šos četrus punktus MN un Jūs ļoti daudzi slavēs!Un proti:
1.Spiningot aizliegts no 1.marta līdz 1.maijam.(izņemot privātās ūdenstilpnes kur to atļauj īpašnieks un licencēto lašu makšķerēšanas vietās)
2.Makšķerēt no laivām aizliegts bezledus periodā no 1.marta līdz 1.jūnijam.(Izņemot vietas kur to atļauj LM,vai ūdenstilpnes apsaimniekotājs).
3.Aizliegts velcēt ar iekšdedzes dzinējiem.
4.Aizliegt jebkura veida makšķerēšanu Lielupē,posmā no agstsprieguma līnijas virs Varkaļu kanāla līdz dzelzceļa tiltam Jūrmalā laika posmā no 1.februāra līdz 1.aprīlim.(Sakarā ar pastiprinātu zivju migrāciju)
Nu ļoti vienkārši vai ne?Kamēr šito nepieņems uzskatu ka visa Tā ņemšanās(MOSP,MRK,LMA u.t.t) ir tukša salmu kulšana ar rezultātu kas līdzvērtīgs divām nullēm uz ķemertiņa durvīm.
P.S. Varbūt jānodibina sava pārstāvniecība?Man līdzīgi domājošo ir ļoti daudz!
28.novembris 2014, 08:20 | links
 
Willij, paldies, ieteikums pieņemts.
28.novembris 2014, 08:24 | links
 
willijs laikam nemaz nezina, ka Latvija atrodas pie jūras un tur arī daudzi makšķerē no laivām un spiningo! kārtējie debīlie aizliegumi, par Lielupi nezinu jo tur nemakšķerēju.
28.novembris 2014, 10:01 | links
 
Jūrasbulli, paldies ;) Ieteikums, ka vajag mazāk debīlu aizliegumu, mums jau ir.
28.novembris 2014, 10:03 | links
 
Willij
Otro punktu no tava piedāvājuma es slēgtu ārā ka čaukst vien.
Kaimiņzmē sāda lieguma nav.
Otrkārt- no laivām ne tikai spiningo, bet ar pludiņmakšķerēm un gruntenēm ari copē.
Treškārt-nesaskatu šī lieguma jēgu, jo liegums ir makšķerēt no laivas nevis pārvietoties ar laivu ūdensmoci utt.
Par velcēšanu ar iekšdedzes dzinējiem ar vēl padiskutētu. :)
28.novembris 2014, 10:21 | links
 
Skaisti, willijs grib aizliegt man treknās lielupes raudas no ledus ķert :(((

P.S ja neaizsals, tad tūlīt aktuāli ķļūs voleri un krēmeri, ja jau nav. Tur arī visu aizliedzam?
28.novembris 2014, 10:21 | links
 
Esošie Makšķernieku Noteikumi pa lielam ir OK. Tik pāris punktus pamainīt(atcelt šķērseņeu idiotisko bojāšanu), sakārtos kontroles un soda piedzīšanas mehanismu.
28.novembris 2014, 10:29 | links
 
Boris nejauc kaimiņzemi ar mūsējo!Treknās raudas var paķert arī zemāk un augstāk!Tātad tas nozīmē ka jūs kungi atbalstāt copi no laivām Daugavā un Lielupē no 1.maija ,kā arī spiningošanu cauru gadu?
Tatad lai rullē velce ar benzīnmotoriem no maija mēneša jo redz motori nopirkti(runa iet par velci iekšējos ūdeņos)!Tātad Jūs atbalstāt strekozu(Spāru raustītājus),zandartu ķērājus maijā,pavasara cemmerētājus kanālos un zem hesiem!Ir pietiekoši daudz ūdeņu kur ļauj copēt no laivam maijā!Krafta kungam ka sportistam to vajadzētu zināt!
28.novembris 2014, 10:32 | links
 
Jā škērseņu bojāšana ir stulba!Tas viss pierāda tikai vienu maliķu lobijs!Kas šeit ir nepareizi?Neliels posms upē,spiningošanas liegums zivju nārsta laikā?Tas vien norāda uz Jūsu nekompetenci!Daugavā maijā uz kantīm asarīšus copē ja?Sekli domājam kungi!Tjipa ka tik kaut o neaizliedz!
28.novembris 2014, 10:37 | links
 
Willijs
Savam apmelojumam "jūs atbalstāt" lūdzu pierādijumus studijā.
Pats nevelcēju, ja nu vienīgi pāris pārbraucienos gada no "točkas" uz "točku".
Ar "strekozu" vēl neesmu darbojies un iespējams nedarbošos. Jo ir citas prioritātes-šķersenes, "čortiki"(tie kuri murmulīši un sienās 008aukliņā), žibuļi. Cemmerēšanu nekad neesmu atbalstijis un neatbalstīšu!
Par zem HESu LM zonām esmu izteicies-Tās ir zivju pulcēšanās vietas kur makšķerēšanu vajadzētu aizliegt vispār.
Es ievēroju visu zivju sugu liegumu laikus!!!
Makšķernieku noteikumi ir domāti makšķerniekiem. Ja kāds tos neievēro tad to ari vajag sodīt. Dēļ tādiem MN pārkāpējiem NEVAJAG sarežģīt NOTEIKUMUS!
Ja tiks skārtota kontroles un sodu piedziņas sistēma, tad pa lielam BRAKANJERU(cemmerētāju, tīklinieku uc MN pārkāpēju) būs krietni mazāk.
28.novembris 2014, 10:45 | links
 
p.s.
Kontroles un soda piedzīšanas mehānisms ir jāsakārto Valstiskā līmenī, nevis MOSP/MRK/VMK, vai kādam citam makšķernieku klubam. Nevajag uzņemties lietas kuras nav jūsu/mūsu kompetencē.
28.novembris 2014, 10:50 | links
 
Tad kāpēc tāda pretestība?Tas ir kaut kāds hipijisms-Mēs ir pret visu kas aizliegts!Kas Tev šķiet sarežģīti?Manuprāt sarežģīti ir šobrīdējie noteikumi!Par kontroles iespējām visu tak lieliski zināt-nu švakas tās iespējas,un vēl mazākas ir sodu piedziņas iespējas!Tatad atliek tikai vienkāršot!
28.novembris 2014, 10:51 | links
 
Tieši tā. ja nav efektīva noteikumu ievērošanas kontroles mehānisma, tad pa lielam vienalga, kas tādos noteikumos rakstīts.
28.novembris 2014, 10:53 | links
 
piekrītu Urmaasam, MN ir makšķerniekiem, ne jau brakariem.
28.novembris 2014, 10:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager