Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
2,54 cm, ja precīzāk.
27.marts 2015, 11:23 | links
 
Kungi, esmu sačakarējies meistarībā, cik liela ir viena in jeb colla cik tas būtu
21 x 20 x 12in?

hecs7, 27.marts 2015, 10:30


53.34 X 50.8 X 30.48 cm
27.marts 2015, 11:30 | links
 
Yo!
Daudzi starp jums tādi, kuri auklu uz spoles ietin ar labo roku, kātu turot kreisajā?
Kamēr neviens neredz, pamēģināju ar kreiso tīt, kātu labajā turot. Nu nevru :) Tizli šķiet. Visādi citādi esmu labrocis, no kreiļu fiškām ne smakas. Bet tieš TO es daru, kā augstāk aprakstīju.
Būs kāds bērnībā ne tā ierādījis.
Man te saka, ka tā espoles laužot, gultņi priekš tādiem kā es nav kā vajag spolē izvietoti.
Vai ir vērts uzsākt rehabiliācijas kursu, vai arī uz pēcnācējiem tas rdzamu iespaidu neatstās? :
31.marts 2015, 22:49 | links
 
Yo!
Daudzi starp jums tādi, kuri auklu uz spoles ietin ar labo roku, kātu turot kreisajā?
Kamēr neviens neredz, pamēģināju ar kreiso tīt, kātu labajā turot. Nu nevru :) Tizli šķiet. Visādi citādi esmu labrocis, no kreiļu fiškām ne smakas. Bet tieš TO es daru, kā augstāk aprakstīju.
Būs kāds bērnībā ne tā ierādījis.
Man te saka, ka tā espoles laužot, gultņi priekš tādiem kā es nav kā vajag spolē izvietoti.
Vai ir vērts uzsākt rehabiliācijas kursu, vai arī uz pēcnācējiem tas rdzamu iespaidu neatstās? :

Slinkais, 31.marts 2015, 22:49

Neķer kreņķi. Man šī "slimība" nāk līdzi no bērnības kad lietoju ņevas spoli. No tā nemirst. Neklausies pasakās un copē kā pašam ērtāk. :)
31.marts 2015, 22:53 | links
 
Yo!
Daudzi starp jums tādi, kuri auklu uz spoles ietin ar labo roku, kātu turot kreisajā?
Kamēr neviens neredz, pamēģināju ar kreiso tīt, kātu labajā turot. Nu nevru :) Tizli šķiet. Visādi citādi esmu labrocis, no kreiļu fiškām ne smakas. Bet tieš TO es daru, kā augstāk aprakstīju.
Būs kāds bērnībā ne tā ierādījis.
Man te saka, ka tā espoles laužot, gultņi priekš tādiem kā es nav kā vajag spolē izvietoti.
Vai ir vērts uzsākt rehabiliācijas kursu, vai arī uz pēcnācējiem tas rdzamu iespaidu neatstās? :

Slinkais, 31.marts 2015, 22:49
Neķer kreņķi. Man šī "slimība" nāk līdzi no bērnības kad lietoju ņevas spoli. No tā nemirst. Neklausies pasakās un copē kā pašam ērtāk. :)

urmaas, 31.marts 2015, 22:53

tieši tā-nav par ko satraukties,visu mūžu šitā griežu un neviena spole dēļ tā nav izģērbusies,tā kā tin pa vecam un ne asakas...
31.marts 2015, 23:06 | links
 
Mans kolēģis metienu izpilda spiningu turot labajā rokā,pēc tam ņem kātu kreisajā rokā un spoli griež ar labo.
31.marts 2015, 23:14 | links
 
Paldes vīri, nomierināāt.
Točna! Tas no tām Ņevas spolēm.
31.marts 2015, 23:14 | links
 
Mans kolēģis metienu izpilda spiningu turot labajā rokā,pēc tam ņem kātu kreisajā rokā un spoli griež ar labo.

AndisN, 31.marts 2015, 23:14

Andi, Tu to par mani? :))
31.marts 2015, 23:16 | links
 
ja jau rokturi ir paredzēts mainīt pusēm gan priekš labās , gan kreisās rokas, tad kāda gan tur šķirba attiecībā uz gultņiem utt. Varbūt kādai krutajai spolei kaut kas tāds ir.
Es ar tik ar labo šancēju, citi brīnās, bet ja kāds kolēģis aizsnaudies, tad ar viņu kreisajām rokām paredzētajam spolēm tieku galā, tiesa gan, ne tik ātri kā ar sev pakārtotajām :)
Attiecībā uz pēcnācējiem nezinu, manuprāt, tur svarīgākais nav rokas, bet gadījumi, protams mēdz būt dažādi :)
Ne asakas copē un... :)
31.marts 2015, 23:17 | links
 
Mans kolēģis metienu izpilda spiningu turot labajā rokā,pēc tam ņem kātu kreisajā rokā un spoli griež ar labo.

AndisN, 31.marts 2015, 23:14
Andi, Tu to par mani? :))

urmaas, 31.marts 2015, 23:16


Es tā daru, bet tas neesmu es par ko te runā :)
31.marts 2015, 23:19 | links
 
Yo!
Daudzi starp jums tādi, kuri auklu uz spoles ietin ar labo roku, kātu turot kreisajā?
Slinkais, 31.marts 2015, 22:49


Es arī. Metu ar labo, pārlieku otrā rokā un ar labo tinu. Man ar kreiso nav ne ērti mest, ne tīt un netaisos savus paradumus mainīt. Copēju savam priekam un mani tā ir gluži labi.
Tā ka padomā - vai tev vērts mainīt paradumus tikai tāpēc, ka citi tā uzskata par vajadzīgu.

P.S. Man arī neviena spole tāpēc nav atliekusies.
31.marts 2015, 23:19 | links
 
kautkad pasen dzirdēju pieņēmumu kāpēc daļa labprātāk tur , kustinauz izjūt kātu labajā rokā, ar ņevenēm gan nebija nekāda sakara, cita treniņmetodika:)
31.marts 2015, 23:21 | links
 
Mans kolēģis metienu izpilda spiningu turot labajā rokā,pēc tam ņem kātu kreisajā rokā un spoli griež ar labo.

AndisN, 31.marts 2015, 23:14
Andi, Tu to par mani? :))

urmaas, 31.marts 2015, 23:16

urmaas!
Klātienē redzēju Tevi tikai ziemā,virs āliņģa darbojies pārsvarā ar labo roku:)))
31.marts 2015, 23:26 | links
 
Mans kolēģis metienu izpilda spiningu turot labajā rokā,pēc tam ņem kātu kreisajā rokā un spoli griež ar labo.

AndisN, 31.marts 2015, 23:14

Es ar cienitajai ieplivinu kaatu un spoli kaa sajai vajag,bet peec tam tas atmaxajas ar uz viju:)
31.marts 2015, 23:29 | links
 
Nesen A. Ameriks man pa rādio teica , ka ir uztaisījis slipu ar a/m stāvvietu Bolderājā.
Kāds nezin precīzi, kur tas ir ? Es te nedomāju kādā slēgtā laivu kooperatīvā, bet par Rīgas Domes naudu(par manu naudu), publisku .
1.aprīlis 2015, 11:38 | links
 
ImKa, es arī par to interesējos, bet man pateica, ka mazajiem nodokļu maksātājiem pieeja tomērt nebūšot, tāpēc nereklamē!! !!
1.aprīlis 2015, 13:34 | links
 
ImKa, es arī par to interesējos, bet man pateica, ka mazajiem nodokļu maksātājiem pieeja tomērt nebūšot, tāpēc nereklamē!! !!

aiwa, 1.aprīlis 2015, 13:34

Saņēmu atbildi, ka slips tomēr nav veidots par pašvaldības naudu. Bet atrodas braucot pa Silikātu ielu, brauc līdz T veida krustojumam ar Lielo ielu (tur arī upe klāt), uz Lielās ielas brauc pa kreisi un pēc pāris simts metriem varēs redzēt, kur laistas laivas
2.aprīlis 2015, 13:48 | links
 
Ja nopietni, tad tur nekas nekad nav būvēts! Vienkārši krasta un upes gultnes reljefs atļauj ērti ielaist laivu ūdeni.Ta vieta jau gadiem ir ļoti populāra!

PRIECĪGAS LIELDIENAS!!
2.aprīlis 2015, 14:24 | links
 
Ja nopietni, tad tur nekas nekad nav būvēts! Vienkārši krasta un upes gultnes reljefs atļauj ērti ielaist laivu ūdeni.Ta vieta jau gadiem ir ļoti populāra!

PRIECĪGAS LIELDIENAS!!

aiwa, 2.aprīlis 2015, 14:24

Kāda nolaidība!Vēl joprojām bezsaimnieka!
2.aprīlis 2015, 16:07 | links
 
sveicieni Lieldienās kolēģi!
6.aprīlis 2015, 09:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager