Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
urmaas. Ja jau gāji pie Anetes pieteikt, tad tur uz sienas ir robiņu mobilais. Ja esmu ar savu laivu - zvanu un bez probļems. A kam lai zvana Koklītēs???
3.jūlijs 2015, 13:31 | links
 
urmaas. Ja jau gāji pie Anetes pieteikt, tad tur uz sienas ir robiņu mobilais. Ja esmu ar savu laivu - zvanu un bez probļems. A kam lai zvana Koklītēs???

skiperis, 3.jūlijs 2015, 13:31

Man. :)
3.jūlijs 2015, 20:35 | links
 
Kāds zina kur var Latvijas veikalos iegādāties Shakespeare kātus? Izņemot ineta veikalus...
3.jūlijs 2015, 23:16 | links
 
Veči man te tāda štelle: es pec nede,las braucu uz Ungāriju un 5 dienas dzīvošu Balatona krastā. Kā tur ar copi , braukšu ar mašinu rīkus varu paņemt, bet kādus?? Kas tur vispār ķeras??? Varbūt kādam ir pieredze šāda'jautājumā.
4.jūlijs 2015, 15:15 | links
 
Paņem fīderi...
4.jūlijs 2015, 16:48 | links
 
Veči man te tāda štelle: es pec nede,las braucu uz Ungāriju un 5 dienas dzīvošu Balatona krastā. Kā tur ar copi , braukšu ar mašinu rīkus varu paņemt, bet kādus?? Kas tur vispār ķeras??? Varbūt kādam ir pieredze šāda'jautājumā.

mario65, 4.jūlijs 2015, 15:15


https://www.youtube.com/results?search_query=balaton+carp+fishing
4.jūlijs 2015, 17:49 | links
 
ES JAU VAIRĀQK TAQK;A SPININGOTĀJS , par karpā vispar nekādas poņas
4.jūlijs 2015, 19:52 | links
 
urmaas. Ja jau gāji pie Anetes pieteikt, tad tur uz sienas ir robiņu mobilais. Ja esmu ar savu laivu - zvanu un bez probļems. A kam lai zvana Koklītēs???

skiperis, 3.jūlijs 2015, 13:31

http://www.skulteport.lv/
5.jūlijs 2015, 08:30 | links
 
Vakar uz Liepājas sarkano moli uz pludiņa makšķeri pašam par brīnumu izvilku 11karūsas-lielākā 2 kilo.It kā jau viņas tur ganoties, bet tik daudz un visas ne mazāk par500gr.
5.jūlijs 2015, 08:37 | links
 
Rekur labs raksts par parādiem bija bija jau 1936 gadā)

Par parādu norakstīšanu
6.jūlijs 2015, 16:02 | links
 
Kurā veikalā ir lielākā izvēle Norvēģijas copei.Pītā aukla 0,45,lielie pilkeri 400-600g,spoles.
6.jūlijs 2015, 20:58 | links
 
Svētdien pa senseniem laikiem padzīvojos pie ezera. Ezers pilns ar diezgan lielām divvāku gliemenēm. Kā plauksta. Cope bija pašvaka. Līdz ar to knapi noturējos - gribējās tās pagaršot.

Reizi par visām reizēm noskaidrot, var tās ēst? Ja var, tad kā pagatavot? Tīri izdzīvošanas pieredzei gribētos zināt.
6.jūlijs 2015, 22:35 | links
 
Svētdien pa senseniem laikiem padzīvojos pie ezera. Ezers pilns ar diezgan lielām divvāku gliemenēm. Kā plauksta. Cope bija pašvaka. Līdz ar to knapi noturējos - gribējās tās pagaršot.

Reizi par visām reizēm noskaidrot, var tās ēst? Ja var, tad kā pagatavot? Tīri izdzīvošanas pieredzei gribētos zināt.

Slinkais, 6.jūlijs 2015, 22:35


Manuprāt, viņas skaitās aizsargājamās.
6.jūlijs 2015, 23:23 | links
 
Kad biju dikti sīkāks par junioru :), dzīvojāmies visu dienu pie ezera.. Peldes un atkal bezatbildīgās peldes.. Sakārojās ēst, un kāds ierunājas, ka tās gliemenes ir ēdamas.. Iekūrām ugunskuru, turpat krūmos atradām buņdžu.. Ūdeni iekšā un gliemenes ar! :))
Kur nu tie gadi, bet garšu vairs neatceros, bet ēdamas bija gan.. Tik ko atceros, ka nemaz tik daudz tur ēdama nebij, zeme vien bij iekšā.. tā, ka eksperimentēt var dzīves dažādošanai, bet ne paēšanai.. :))
6.jūlijs 2015, 23:54 | links
 
Brīvdienās Pāvilostā robiņi nēsājās pa jūru ar bākugunīm,mēģinot notvert katru peldlīdzekli,tāda sajūta,ka piešķirta nauda degvielai...
P.S. Manā vadītāja apliecībā stāv rakstīts par 10 km,ko varu droši apmeklēt! Varbūt halucinācijas?!
6.jūlijs 2015, 23:57 | links
 
Svētdien pa senseniem laikiem padzīvojos pie ezera. Ezers pilns ar diezgan lielām divvāku gliemenēm. Kā plauksta. Cope bija pašvaka. Līdz ar to knapi noturējos - gribējās tās pagaršot.

Reizi par visām reizēm noskaidrot, var tās ēst? Ja var, tad kā pagatavot? Tīri izdzīvošanas pieredzei gribētos zināt.

Slinkais, 6.jūlijs 2015, 22:35

Manuprāt, viņas skaitās aizsargājamās.

Domaataajs, 6.jūlijs 2015, 23:23


Tādēļ jau rakstu, tīri izdzīvošanas pieredzes bagātināšanai gribu zināt. Ja apstākļi spiestu, arī melno stārķi apēstu uz urā - a ko darīt? Cilvēks tāds pats zvērs vien ir, tik dumjāks :) Aizsargājamas - cik ar kājām nesabradā peldetāji u.tt.
7.jūlijs 2015, 02:49 | links
 
adriatico. Vai tad Tevi arī baudīja? Dzirdēju, ka notika glābšanas darbi saistībā ar zviedru jahtu. Daudziem ir tiesībās rakstīti tie 10km, bet noteikumus ir samainījuši un Tavas tiesības atļauj tos pašus 3km kā visiem CSDD tiesību īpašniekiem.
7.jūlijs 2015, 14:43 | links
 
MS1111, Norges copei pārsteidzoši paliels pilkeru piedāvājums ir sīkā bodītē blakus Matīsa tirgus ieejai no Tērbatas ielas.
7.jūlijs 2015, 16:47 | links
 
Svētdien pa senseniem laikiem padzīvojos pie ezera. Ezers pilns ar diezgan lielām divvāku gliemenēm. Kā plauksta. Cope bija pašvaka. Līdz ar to knapi noturējos - gribējās tās pagaršot.

Reizi par visām reizēm noskaidrot, var tās ēst? Ja var, tad kā pagatavot? Tīri izdzīvošanas pieredzei gribētos zināt.

Slinkais, 6.jūlijs 2015, 22:35

Manuprāt, viņas skaitās aizsargājamās.

Domaataajs, 6.jūlijs 2015, 23:23

Tādēļ jau rakstu, tīri izdzīvošanas pieredzes bagātināšanai gribu zināt. Ja apstākļi spiestu, arī melno stārķi apēstu uz urā - a ko darīt? Cilvēks tāds pats zvērs vien ir, tik dumjāks :) Aizsargājamas - cik ar kājām nesabradā peldetāji u.tt.


Slinkais, 7.jūlijs 2015, 02:49

Acīmredzot pagatavojamas tāpat kā veikalā nopērkamās. Par sabradāšanu, jā, bet cik tad to peldētavu ir, teiksim uz kilometru upes vai ezera krasta. Nu labi - kā kurā vietā.
Un vēl, pirms pāris dienām veicot ikgadējo upes attīrīšanu no zālēm, arī atradu dažas gliemenes pēc ilga laika, bet nepārspīlēšu - uz viņām bija vismaz centimetru bieza kaļķa kārta. Atradās viņas uz dolomīta pamata. Tādu sastampāt nav viegli.
7.jūlijs 2015, 17:58 | links
 
Nu re, pienākusi vasariņa un, kā jau tas allažiņ notiek siltākā laikā (kurš gan pēdējās dienas baisi silts vairs nav) - tauta sākt peldēties un likumsakarīgi apslīkst arī. Piemēram, brīvdienās vien noslīkuši 8 kadri. Vasara vēl gara un noteikti apslīks ne mazums.
Bet ne par to stāsts. Interesantākais ir tautas attieksme. Kā vispārīgi novērots, šādi slīcēji tiek žēloti un viņiem izsaka līdzjūtības u.tml. Toties ziemā pietiek parādīties vienai ziņai par noslīkušu zemledus makšķernieku vai pat par gandrīz noslīkušu, bet izglābtu - uzreiz iet lērums naidīgu piezīmju par valsts līdzekļu šķērdētājiem un lai tad slīkst, ja stulbi un iet uz tā ledus... Tai pašā laikā vasarā tērēt VUGD līdzekļus uzpūtušos alkānu rumpjus zem ūdens meklējot - ja, das ist wunderbar!

Un tā ne jau pirmo gadu. Tāda interesanta tautas attieksme. Iesaku pavērot ziņas attiecīgajos portāļos...
8.jūlijs 2015, 13:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager