Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ar AdBlock viss ir mēreni, bez gan acis žilbst.
19.aprīlis 2024, 17:35 | links
 
Sveiki vīri. 2 mēnešus nebiju copeslietās. Iegāju un afigel no reklāmas daudZuma. šitāds vājprāts jau sen?

mohitoo, 19.aprīlis 2024, 11:29

Nesen :)
19.aprīlis 2024, 12:02 | links
 
Sveiki vīri. 2 mēnešus nebiju copeslietās. Iegāju un afigel no reklāmas daudZuma. šitāds vājprāts jau sen?
19.aprīlis 2024, 11:29 | links
 
Vis jau būtu labi, ja tur nebūtu pus kilometrs ar kājām iet.
17.aprīlis 2024, 16:49 | links
 
Atdos privātpersonai nomas tiesības ar iespēju ieviest maksas zveju. Vai arī tur vairs nekā nav.
17.aprīlis 2024, 16:35 | links
 
Izsolē tiek piedāvātas arī nomas tiesības piekrastes infrastruktūrai.
17.aprīlis 2024, 16:33 | links
 
MT9 [17.apr]: Lielauces ezerā pārtraukta licencētā makšķerēšana.
https://www.lvm.lv/jaunumi/7433-lielauces-ezera-atcelta-licenceta-makskeresana
17.aprīlis 2024, 16:29 | links
 
Lielauces ezerā pārtraukta licencētā makšķerēšana.

MT9, 17.aprīlis 2024, 12:16

Nja... interesanti, kāds tam iemesls...

mirtins, 17.aprīlis 2024, 12:55

Drošvien nav laicīgi pagarināts nolikums.
17.aprīlis 2024, 13:21 | links
 
Lielauces ezerā pārtraukta licencētā makšķerēšana.

MT9, 17.aprīlis 2024, 12:16


Nja... interesanti, kāds tam iemesls...
17.aprīlis 2024, 12:55 | links
 
Bet līni jau uz pluda ķert iz efektīvāk, vai arī ar metodfīderi, kur aizcērtas pats.

FishMV, 17.aprīlis 2024, 09:41


Ja iespēja atļauj, tad uz pludu noteikti ir efektīvāk, bet ir vietas kur ar grunteni būs ērtāk un efektīvāk.
Kas attiecas uz methodfeeder, tad līnim barotavu īsti neatzīstu un otrs cik esmu agrāk mēģinājis ar mini boilām un kukurūzu, diezgan daudz tukšās copes it sevišķi pavasarī, pēc novērojumiem, pavasarī vairāk kustās un vēl nav pilnīgi mutē ierijis, kad jau dodas uz priekšu, līdz ar to izraujas no lūpām un mata sistēma nenostrādā. Vēlāk kad zāles izaug iespējams, realizācija ir labāka, jo stāv vairāk uz vietas, bet ar grunteni līni dzenāju tikai pavasarī, kamēr nav lēpenes augšā.
17.aprīlis 2024, 12:27 | links
 
Lielauces ezerā pārtraukta licencētā makšķerēšana.
17.aprīlis 2024, 12:16 | links
 
FishMV [15:51]: Kāpēc vispār kaut kas jākarina uz fīdera spices? Fīderis ir domāts lai skatītos uz spici, un pie izdevības piecirst zivi.Dienā, pie labas copes pilnīgi noteikti. Ja spicīte piemērota, vajadzīgajā jūtībā tad jā.
Manam kātam cietā vēl pēc butēm nav nomainīta, līņa uzmanīgo sūkāšanu pat neredzēsi. Man šķiet ka zvans auklā ir informatīvāks.

Tā ir atkāpe no fidera klasiskā, bet man tā ir ērtāk. Naktī 100 punkti.

RaimisD, 16.aprīlis 2024, 18:15

Ja uz līņiem ar grunteni tad viegls zvans garā auklā būs vislabākais, neviens signalizators nebūs tik efektīvs un fīdera spicīte ar neder, jo neredzēsi cik tālu atlaiž, bet kad velk jutīs pretestību un pametīs.

Davis-Di, 16.aprīlis 2024, 22:50


Bet līni jau uz pluda ķert iz efektīvāk, vai arī ar metodfīderi, kur aizcērtas pats.
17.aprīlis 2024, 09:41 | links
 
Kā Jūs nesaprotiet, ka vispačotnāk ir šie grabuļi kurus nenoņem velkot ārā, tā lai visi dzird, ka tu copē.



kā viņi besī ārā :D

jegersz, 16.aprīlis 2024, 16:09


Kāds nofenderēja no Tibetiešu mūkiem, un izdomāja palaist pasaulē ka copes zvārguli, un bizness aizgāja. :)
17.aprīlis 2024, 09:40 | links
 
FishMV [15:51]: Kāpēc vispār kaut kas jākarina uz fīdera spices? Fīderis ir domāts lai skatītos uz spici, un pie izdevības piecirst zivi.Dienā, pie labas copes pilnīgi noteikti. Ja spicīte piemērota, vajadzīgajā jūtībā tad jā.
Manam kātam cietā vēl pēc butēm nav nomainīta, līņa uzmanīgo sūkāšanu pat neredzēsi. Man šķiet ka zvans auklā ir informatīvāks.

Tā ir atkāpe no fidera klasiskā, bet man tā ir ērtāk. Naktī 100 punkti.

RaimisD, 16.aprīlis 2024, 18:15


Ja uz līņiem ar grunteni tad viegls zvans garā auklā būs vislabākais, neviens signalizators nebūs tik efektīvs un fīdera spicīte ar neder, jo neredzēsi cik tālu atlaiž, bet kad velk jutīs pretestību un pametīs.
16.aprīlis 2024, 22:50 | links
 
FishMV [15:52]: Krutāk :DKrutāk, nu nezinu, man uz to būtu pajāt. Galvenais praktiskā puse. Gribu sakarīgu elektronisko, jo naktī pēc pāris stundu lūrēšanas uz to spīguli acis sāk iet konusā. Parasti to spīguli salaužu nedēļu pirms copes, lai gaisma nav tik iftīga.

Ja vēl sēdi stundām bez copes tad gribi negribi sāc novērsties. Loģiski ka vienmēr copē kad esi aizgājis atliet, vai smērē maizītes :)

Ļoti tracina tie zvaniķi kas tos grabuļus piemudī pie spices. Vai sapērkās aļikā par 5eur lētučus un tad pīkst visu nakti jēgā nejēgā. Ne citiem miers, ne paši saprot kad ir cope.

Gribas ko sakarīgu, ar skaņas izslēgšanas opciju, atstājot tikai gaismas iedegšanos copes brīdī.

RaimisD, 16.aprīlis 2024, 18:05


Aizbrauc uz copesnams un aprunājies, pa lielam jāskatās daudz kas jauns ir arī. Es skatītos uz Fox vai Gardner ar pulti, tad var uzlikt ka skaņa nav bet iedegas gaismiņa, kas ir katram sava un pults atkal novibrē kabatā un parāda kurš ir noreaģējis, bet ja godīgi sen neesmu sekoji līdz.
16.aprīlis 2024, 22:47 | links
 
Labvakar coperu ģintai,pilnīgi piekrītu RaimimD ,č ujs,ņuhs un poņa, mūsu valodā pat jāprasa asenākiem večiem manīšana,oža,saprašana.Kas pa maucību,stārķi pilni lauki,un kaujās dēļ ligzdas.Savā mūžā nevaru kko līdzīgu atminēt.Un dzērves,ķīvītes,kaijas u.c. noēd visas sasētās pupas
16.aprīlis 2024, 22:27 | links
 
FishMV [16.apr]: Kāpēc vispār kaut kas jākarina uz fīdera spices? Fīderis ir domāts lai skatītos uz spici, un pie izdevības piecirst zivi.
Dienā, pie labas copes pilnīgi noteikti. Ja spicīte piemērota, vajadzīgajā jūtībā tad jā.
Manam kātam cietā vēl pēc butēm nav nomainīta, līņa uzmanīgo sūkāšanu pat neredzēsi. Man šķiet ka zvans auklā ir informatīvāks.

Tā ir atkāpe no fidera klasiskā, bet man tā ir ērtāk. Naktī 100 punkti.
16.aprīlis 2024, 18:15 | links
 
FishMV [16.apr]: Krutāk :D
Krutāk, nu nezinu, man uz to būtu pajāt. Galvenais praktiskā puse. Gribu sakarīgu elektronisko, jo naktī pēc pāris stundu lūrēšanas uz to spīguli acis sāk iet konusā. Parasti to spīguli salaužu nedēļu pirms copes, lai gaisma nav tik iftīga.

Ja vēl sēdi stundām bez copes tad gribi negribi sāc novērsties. Loģiski ka vienmēr copē kad esi aizgājis atliet, vai smērē maizītes :)

Ļoti tracina tie zvaniķi kas tos grabuļus piemudī pie spices. Vai sapērkās aļikā par 5eur lētučus un tad pīkst visu nakti jēgā nejēgā. Ne citiem miers, ne paši saprot kad ir cope.

Gribas ko sakarīgu, ar skaņas izslēgšanas opciju, atstājot tikai gaismas iedegšanos copes brīdī.
16.aprīlis 2024, 18:05 | links
 
Kā Jūs nesaprotiet, ka vispačotnāk ir šie grabuļi kurus nenoņem velkot ārā, tā lai visi dzird, ka tu copē.



kā viņi besī ārā :D

jegersz, 16.aprīlis 2024, 16:09


o, jā, sestdienas rītā M Juglā bija divi šitie grabulīši. Nezinu kāpēc, bet dod pa smadzeni konkrēti. Labi, ka viņiem švaki copēja un pārmeta ik pa 20min :)
16.aprīlis 2024, 17:13 | links
 
Kā Jūs nesaprotiet, ka vispačotnāk ir šie grabuļi kurus nenoņem velkot ārā, tā lai visi dzird, ka tu copē.



kā viņi besī ārā :D
16.aprīlis 2024, 16:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager