Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Kaut kad sen jau rakstīju, bet atkārtošu. Tas, ka sāla un ēd, nenozīmē, ka tas ir gudri. No sērijas - mans vectēvs ar zirgu brauca pālī, nekas nenotika, tēvs ar moci brauca pālī un arī līdz 100 gadiem aizvilka, tādēļ es ar savu teslu arī maucu pālī - jo braucu tepat blakus, un nekas slikts nenotiks. Ja gribas mazsālītu zivi - nu uztaisi forelīti. Jā, nekas gan jau nenotiks arī no līdakas, vai ālanta. Bet priekš kam? Īsumā, parazītu ir līdz brošai daudz un tie ir dažādi. Vienkārši nevajag :DD
17.janvāris 2024, 14:46 | links
 
Galvumedniek, labāk izstāsti kapēc copes atskaitēs neredz kā esi ticis pie tā ālanta?! :D Neba jau tirgus zivi tagad sālīsi. :D
Nu es daugavas zandartu diezgan regulāri uzsālu. Viss čotka.

Ezs87, 17.janvāris 2024, 14:26

Runa ir tieši par tirgus ālantu. Pēdējā reizē uzkrītoši daudz ālantu bija pārdošanā, tāpēc arī aizdomājos par kulinārām izvirtībām....
17.janvāris 2024, 14:42 | links
 
Galvumedniek, labāk izstāsti kapēc copes atskaitēs neredz kā esi ticis pie tā ālanta?! :D Neba jau tirgus zivi tagad sālīsi. :D
Nu es daugavas zandartu diezgan regulāri uzsālu. Viss čotka.
17.janvāris 2024, 14:26 | links
 
LV taču arī iekšzemes zivis (vimbas, foreles, zandartus, līdaku ikrus) maz-sāla un nekas... galvenais, ko uzdzer!

daddy_j, 16.janvāris 2024, 15:23[/quote]

Ar to problēma, neko stiprāku par kapiju nelietoju :)
16.janvāris 2024, 15:26 | links
 
Vai ālantu var taisīt mazsālītu kā lasi? Vai tomēr iekšzemes ūdeņu iemītniekam pārāk liela iespēja dabūt parazītus un labāk termiski apstrādātu gatavot?

Headhunter, 16.janvāris 2024, 15:18


Ālandos esam taisījuši, nav ne vainas :) Tur protams, virsū neuzdzer kvasu vai kefīru... :))

LV taču arī iekšzemes zivis (vimbas, foreles, zandartus, līdaku ikrus) maz-sāla un nekas... galvenais, ko uzdzer!
16.janvāris 2024, 15:23 | links
 
Vai ālantu var taisīt mazsālītu kā lasi? Vai tomēr iekšzemes ūdeņu iemītniekam pārāk liela iespēja dabūt parazītus un labāk termiski apstrādātu gatavot?
16.janvāris 2024, 15:18 | links
 
Protams, ja grib precīzi un detalizēti - jainvestē !! Iespēju diapazons gana plašs.
16.janvāris 2024, 09:47 | links
 
Jon-Hill [16.jan]: Man 4 stenti sirdī, nākas kontrolēt spiedienu, ir gan uz aukšdelma liekamais pumpējamais mērītājs, gan smartwach uz rokas !!
Visādi testēts, pulkstenis rāda ļoti tuvu, lielajam !!
Bet tas laikam individuāli, un kā paveicas,, pirmajam pulkstenim atšķīrās vairāk. Pulkstenis no aļika, par 35 naudām.
es biju vairāk domājis to pulsu pie skriešanām, lielākām aktivitātēm, tad viņš mēdz gļukot
16.janvāris 2024, 09:06 | links
 
Man 4 stenti sirdī, nākas kontrolēt spiedienu, ir gan uz aukšdelma liekamais pumpējamais mērītājs, gan smartwach uz rokas !!
Visādi testēts, pulkstenis rāda ļoti tuvu, lielajam !!
Bet tas laikam individuāli, un kā paveicas,, pirmajam pulkstenim atšķīrās vairāk. Pulkstenis no aļika, par 35 naudām.
16.janvāris 2024, 07:21 | links
 
Davis-Di [16.jan]: Neesmu doks, bet jautājums bija par asinsspiediens+ pulss + skābekli.
Asinsspiedienu mēra uz rokas augšdelma un baigi regulāri jau to nevar veikt pēc kārtas, ja nemaldos, Svens var mani palabot.
Bet savulaik puikam treniņos redzēju džeku kam bija kaut kas līdzīgs kā Svens ieteica sirds un pulsometrs, tad uz rokas augšdelma spiedienam un tad vēl uz pirksta laikam skābeklim. Treneri ar sporta ārstu pēc slodzes treniņa ar planšeti skatījās planšetē rezultātus, sīkāk diemžēl neko nezinu.

Te man liekas svarīgākais būtu ja Aigarsa2 norādītu kādam tieši mērķim nepieciešams.
spiedienu pulkstenis nemērīs gan, kā bija prasīts. un pulsa oksimertijas( skāpekļa) rādītāji arī ar pulksteni nebūs tie precīzākie. ticamākais mērījums būs pulsam ja lietos HRM jostu
16.janvāris 2024, 00:13 | links
 
Neesmu doks, bet jautājums bija par asinsspiediens+ pulss + skābekli.
Asinsspiedienu mēra uz rokas augšdelma un baigi regulāri jau to nevar veikt pēc kārtas, ja nemaldos, Svens var mani palabot.
Bet savulaik puikam treniņos redzēju džeku kam bija kaut kas līdzīgs kā Svens ieteica sirds un pulsometrs, tad uz rokas augšdelma spiedienam un tad vēl uz pirksta laikam skābeklim. Treneri ar sporta ārstu pēc slodzes treniņa ar planšeti skatījās planšetē rezultātus, sīkāk diemžēl neko nezinu.

Te man liekas svarīgākais būtu ja Aigarsa2 norādītu kādam tieši mērķim nepieciešams.
16.janvāris 2024, 00:09 | links
 
Enkurs40 [15.jan]: Lasu,,,,lasu.
Un saprotu ... 3-5. cilvēku grupa ,nav sapratusi, kā savā starpā var rakstīt hui...u, bez šī foruma...
Kaut gan,man bija ap 20.rīkojos tāpat...
izlasi sadaļas nosaukumu, tad sapratīsi
15.janvāris 2024, 23:25 | links
 
Lasu,,,,lasu.
Un saprotu ... 3-5. cilvēku grupa ,nav sapratusi, kā savā starpā var rakstīt hui...u, bez šī foruma...
Kaut gan,man bija ap 20.rīkojos tāpat...
15.janvāris 2024, 23:17 | links
 
RaimisD [15.jan]: Un skābekli drīzākais ka labāk mērīs normāls oksimetrs.
Tik nepērciet lētos ,tādus līdz 30eur. Man tāds visu laiku rādīja 98%. Kaut dūmoju kā skurstenis un nosoļoju knapi 6000 soļu.
nu HRM piekonnektējas pie pulksteņa, arī laba aplikācija garmin connect, tur visu perfekti attēlo
15.janvāris 2024, 23:13 | links
 
Un skābekli drīzākais ka labāk mērīs normāls oksimetrs.
Tik nepērciet lētos ,tādus līdz 30eur. Man tāds visu laiku rādīja 98%. Kaut dūmoju kā skurstenis un nosoļoju knapi 6000 soļu.
15.janvāris 2024, 23:09 | links
 
svens76 [15.jan]: RaimisD [25m]: Aigarsa2 posts politikas tēmā.

,,Jautājiens dokiem - ir kāds viedpulkstenis, uz kuru var precīzi paļauties (asinsspiediens, puls, skābeklisu.t.t) ?"

Neesmu doks, bet pāris vārdus atļaušos.
Man sīkais apsēsts ar sportu un veselību.

Viņš lieto Whoop
Ja vajag tīri veselības kontrolei.

Mēra skābekli, seko sirdij, miega režīmiem, kalorijām utt.
Mēnesi iedod testam par velti. Ja patīk tad 30 eur mēnesī abonēšana, tas pie neizdevīgākā tarifa.
Nepatīk sūti atpakaļ.

Te paši varat palasīt.

https://www.whoop.com/eu/en/

Ja vajag visas pārējās viedpulksteņa funkcijas tad Garmin. Tik nezinu cik labi tas draudzejas ar samsung un ābolu.visprecīzāk tomēr pulss būs lasīts no HRM( heart rate monitor)

šī
15.janvāris 2024, 23:04 | links
 
RaimisD [15.jan]: Aigarsa2 posts politikas tēmā.

,,Jautājiens dokiem - ir kāds viedpulkstenis, uz kuru var precīzi paļauties (asinsspiediens, puls, skābeklisu.t.t) ?"

Neesmu doks, bet pāris vārdus atļaušos.
Man sīkais apsēsts ar sportu un veselību.

Viņš lieto Whoop
Ja vajag tīri veselības kontrolei.

Mēra skābekli, seko sirdij, miega režīmiem, kalorijām utt.
Mēnesi iedod testam par velti. Ja patīk tad 30 eur mēnesī abonēšana, tas pie neizdevīgākā tarifa.
Nepatīk sūti atpakaļ.

Te paši varat palasīt.

https://www.whoop.com/eu/en/

Ja vajag visas pārējās viedpulksteņa funkcijas tad Garmin. Tik nezinu cik labi tas draudzejas ar samsung un ābolu.
visprecīzāk tomēr pulss būs lasīts no HRM( heart rate monitor)
15.janvāris 2024, 22:50 | links
 
Aigarsa2 posts politikas tēmā.

,,Jautājiens dokiem - ir kāds viedpulkstenis, uz kuru var precīzi paļauties (asinsspiediens, puls, skābeklisu.t.t) ?"

Neesmu doks, bet pāris vārdus atļaušos.
Man sīkais apsēsts ar sportu un veselību.

Viņš lieto Whoop
Ja vajag tīri veselības kontrolei.

Mēra skābekli, seko sirdij, miega režīmiem, kalorijām utt.
Mēnesi iedod testam par velti. Ja patīk tad 30 eur mēnesī abonēšana, tas pie neizdevīgākā tarifa.
Nepatīk sūti atpakaļ.

Te paši varat palasīt.

https://www.whoop.com/eu/en/

Ja vajag visas pārējās viedpulksteņa funkcijas tad Garmin. Tik nezinu cik labi tas draudzejas ar samsung un ābolu.
15.janvāris 2024, 22:39 | links
 
Paldies, par komentāriem un e-pastiem - slēdzam hidromotora jautājumu.
Ja kādam ir vēl labs piedāvājums, var droši uz e-pastu atsūtīt.
15.janvāris 2024, 12:34 | links
 
Bez testiem neiztikt !
Būs par lēnu neslaucīs, par ātru - centrbēdze !!
Man domāt, ka litrus ar kW nevajadzētu jaukt.
Bet pa manam, ja tikai viens patērētajs, tad hidromotoram ir jaspēj tie ļitri izlaist cauri !!
protams ir jabūt arī kādam pārplūdes vārstam.
Noteikti, ka savu lomu nospēlēs trubu diametrs.
15.janvāris 2024, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager