Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
MT9 [30.dec]: man teiksim tie metri nav svarīgi

svens76, 30.decembris 2023, 15:20
Arī metrīgs zandarts? :P
Tā ir zinātniskā fantastika!:))...Pārinieks jāskolo,mož tas nogumzīs!;)
30.decembris 2023, 15:53 | links
 
man teiksim tie metri nav svarīgi

svens76, 30.decembris 2023, 15:20

Arī metrīgs zandarts? :P
30.decembris 2023, 15:47 | links
 
Davis-Di [30.dec]: slikto "gaļinieku" dēļ katrā copes reizē šiem puikiem nesanāk tikt pie metrs+ trofejām.
Viesturs2, 30.decembris 2023, 02:13

Nu ja, kas tā pa copi kad nav 1m+, vēlams vispār pieci :D
man teiksim tie metri nav svarīgi
30.decembris 2023, 15:20 | links
 
Man kā pat ne svētdienas spiningotājam (max 5reiz gadā diemžēl), šis viss izskatās,ka "cepiens" puikām par to,ka n štukas ieguldītas dārgos "štrumos" ,un slikto "gaļinieku" dēļ katrā copes reizē šiem puikiem nesanāk tikt pie metrs+ trofejām.Vot i cepiens.Un ne jau par to,ka tas zanders,sams vai ļīdaks pazudīs kā suga.

Viesturs2, 30.decembris 2023, 02:13
Bet tev tak ar palielināsies iespēja noķert to metru,ja nebūs šādu grozījumu tad viņu paliks arvien mazāk
30.decembris 2023, 13:53 | links
 
slikto "gaļinieku" dēļ katrā copes reizē šiem puikiem nesanāk tikt pie metrs+ trofejām.
Viesturs2, 30.decembris 2023, 02:13


Nu ja, kas tā pa copi kad nav 1m+, vēlams vispār pieci :D
30.decembris 2023, 13:05 | links
 
Viesturs2 [30.dec]: Man kā pat ne svētdienas spiningotājam (max 5reiz gadā diemžēl), šis viss izskatās,ka "cepiens" puikām par to,ka n štukas ieguldītas dārgos "štrumos" ,un slikto "gaļinieku" dēļ katrā copes reizē šiem puikiem nesanāk tikt pie metrs+ trofejām.Vot i cepiens.Un ne jau par to,ka tas zanders,sams vai ļīdaks pazudīs kā suga.
nu ne tak, ir puikas kuriem štukas nav "jāatsit":)) neskaitu ieguldīto šajā hobijā. tur bik dziļāk jāparok. šoreiz netrāpīji
30.decembris 2023, 03:14 | links
 
Man kā pat ne svētdienas spiningotājam (max 5reiz gadā diemžēl), šis viss izskatās,ka "cepiens" puikām par to,ka n štukas ieguldītas dārgos "štrumos" ,un slikto "gaļinieku" dēļ katrā copes reizē šiem puikiem nesanāk tikt pie metrs+ trofejām.Vot i cepiens.Un ne jau par to,ka tas zanders,sams vai ļīdaks pazudīs kā suga.
30.decembris 2023, 02:13 | links
 
Tur vienam naids uz bušotājiem! Man tas galīgi nekrata, bet gribētos dzirdēt argumentētu pamatojumu.

Davis-Di, 28.decembris 2023, 20:30

Ātrs meklējums - makšķernieks, sērfotājs. Traucē, piemēslo. Man pirmā doma, ka traucē kādam zvejniekam :) Bet nav nemaz zemē metama ideja. Varētu sakārtot piekrasti, stāvvietas, mizkastes utt.

Personīgi liekas, ka padaudz kātu vai arī āķu atļauts. Īstajās dienās tur tiek tonnām vilkts. No otras puses, 500-600km nobraucot, kautkas ir jāpārved, jo nākamā reize var būt tukša, vidējais beigubeigās izlīdzinās ;)
Pats neesmu redzējis pētījumus, bet ja jau nozare akceptē esošos normu tad ok, man gan čujs, ka varētu arī plekstu krājumus iztukšot. Tur gan iejaukti ne tikai makšķernieki, bet vispārēji neatgriezeniski dabas procesi.
29.decembris 2023, 23:10 | links
 
Par tiem grozījumiem:
Kāda suņa pēc ir uzlikts liegums līdz Paideru hesam? Es pumpainos neesmu redzējis kopš te dzīvoju- nu jau vienpadsmit gadus.

https://www.saimnieks.lv/raksts/makskeresana-ar-maksligo-esmu-lidz-gada-beigam-bus-liegta-gauja-posma-no-strencu-tilta-lidz-paideru-hes

Institūtā("Bior") arī piebilst, ka tā rīcībā nav datu, kas droši apstiprinātu Gaujas posma no Mielupītes līdz Paideru HES aizsprostam šobrīd vērā ņemamu nozīmi lašu vai taimiņu nārstam un mazuļu attīstībai, taču šī posma piemērotību lašu mazuļu attīstībai prognozē institūta veiktās dzīvotņu piemērotības modelēšanas rezultāti.
29.decembris 2023, 21:22 | links
 
svens76 [29.dec]: svens76 [6m]: parazutis [12m]: Ir aizdomas, ka šodien vai rīt TV3 ziņas bũs par trofejas zivīm un čipošanuraada jautik žurnaļugu laža škiet pateica ka sezonaa vat patureet vienu trofeju:))
bet šoreiz tā laža jau nespeelee nekaadu lomu, groziijumos viss korekti
29.decembris 2023, 20:35 | links
 
svens76 [29.dec]: parazutis [12m]: Ir aizdomas, ka šodien vai rīt TV3 ziņas bũs par trofejas zivīm un čipošanuraada jau
tik žurnaļugu laža škiet pateica ka sezonaa vat patureet vienu trofeju:))
29.decembris 2023, 20:31 | links
 
parazutis [29.dec]: Ir aizdomas, ka šodien vai rīt TV3 ziņas bũs par trofejas zivīm un čipošanu
raada jau
29.decembris 2023, 20:28 | links
 
Ir aizdomas, ka šodien vai rīt TV3 ziņas bũs par trofejas zivīm un čipošanu
29.decembris 2023, 20:17 | links
 
udens2 [29.dec]: BrunoL [12:30]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!nu barikādēs vēl iet nevarēju, to mans sencis darīja ar pilnu atdevi. bet kritizēt kad darām ko nepareizi, nevajag, jo mums ir savs mērķis uz ko ejam. tici man, neesmu vairs tajā vecumā, lai atvēru muti klausītos" vecmeistaru" stāstos kā gājis copē kādreiz. dzīvoju šodienai un rītdienai. pagātne jau sen pagājusi

svens76, 29.decembris 2023, 12:34Zin,tie vecmeistari gandrīz vienmēr ir nenormaļie dirsēji:D
esam jau to viedumu kad filtrējam "diršanu":)))
29.decembris 2023, 16:05 | links
 
BrunoL [12:30]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!nu barikādēs vēl iet nevarēju, to mans sencis darīja ar pilnu atdevi. bet kritizēt kad darām ko nepareizi, nevajag, jo mums ir savs mērķis uz ko ejam. tici man, neesmu vairs tajā vecumā, lai atvēru muti klausītos" vecmeistaru" stāstos kā gājis copē kādreiz. dzīvoju šodienai un rītdienai. pagātne jau sen pagājusi

svens76, 29.decembris 2023, 12:34
Zin,tie vecmeistari gandrīz vienmēr ir nenormaļie dirsēji:D
29.decembris 2023, 15:53 | links
 
BrunoL [29.dec]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Olekte viņam...agrāk TO vienkārši par ficuku sauca... :DDD

malači veči, ka ņemās... atceros MRK (kurš ktm atcerās atšifrējumu?? :) ) laikus. Cik varējām izdarījām... tagad nākamajiem karogs rokā!!
29.decembris 2023, 14:50 | links
 
Sveiciens copmaņiem.Sasodīts,prātoju kāda nodarbe būtu līdzīga copes azartam.Neko citu neizpīpēju kā skuķu lenkšanu stūķu laikos.Adrenalīns,azarts,piķa bik ieguldīšana ,nu un ,,ķer un atlaid,,.Jaunā gadā-lai miers uz Zemes un cilvēkiem labs prāts un veselīga sarakste forumā.
29.decembris 2023, 13:53 | links
 
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!
BrunoL, 29.decembris 2023, 12:30


Tur jau problēma arī slēpjās. Nenodarījāt darbiņu līdz galam. Tava paaudze Latvijas neatkarību atjaunoja, par ko zemu liecu galvu jūsu priekšā, bet diktatūru neatgrieza. Saprotu, ka es vēl biju maziņš, līdz ar ko piemerotu kandidātu izvēle bija visai ierobežota. ...bet nu kaut kādu pagaidu marioneti vismaz lidz manam briedumam...
29.decembris 2023, 13:41 | links
 
BrunoL [29.dec]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!
nu barikādēs vēl iet nevarēju, to mans sencis darīja ar pilnu atdevi. bet kritizēt kad darām ko nepareizi, nevajag, jo mums ir savs mērķis uz ko ejam. tici man, neesmu vairs tajā vecumā, lai atvēru muti klausītos" vecmeistaru" stāstos kā gājis copē kādreiz. dzīvoju šodienai un rītdienai. pagātne jau sen pagājusi
29.decembris 2023, 12:34 | links
 
Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!
29.decembris 2023, 12:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager