Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kungi, Jūs kaut kā ļoti virspusēji to krievu
preču jautājumu izskatat. Pašā Krievijā ražotais ar uzrakstu Made in Orcland vai vismaz ar plaši zināmu piederību Krievijas kapitālam jau tiešām ir maz un tā ir tikai sīka daļiņa, milzu aisberga pati virspusīte. Taču ir daudz vairāk ir uzņēmumu, zīmolu, produktu kas tehniski atrodas un tiek ražoti citās valstīs, taču īpašniekos tieši vai slēpti ir Krievijas pilsoņi, kuri nav sarāvuši saites ar valsti un turpina būt Krievijas nodokļu rezidenti , peļnu novirza uz roģinu un maksā tur nodokļus, kas aiziet kara vajadzībām. Globalizācijas apstākļos jebkurš lepns Rietumu brends var būt sen jau pārpirkts un pieder kādam Vaņkam. Jebkurš uzņēmums utt. Eiropā tādu milzums.Tepat Latvijā krievu nauda ir mega apjomos, sākot no "Rīgas Balzāma" un beidzot pat ar šajā forumā aktuālāko copes nozarīti . Piemēram "Ēsma" (tagad pieder arī "Eboat") tak arī pilnīgi officiāli pieder Krievijas pilsoņiem, par dažiem citiem arī nedotu garantijas par Krievijas kapitāla neesamību. Tā kā pat pērkot sarkanbaltsarkanu karogu un auseklīti neviens nevar būt pārliecināts, ka de facto to ražošanas cehs nepieder un nenes finansējumu agresoram.

zaraza, 9.aprīlis 2024, 06:36
Jā tā ir,bet tas nenozīmē ka nevajag censties boikotēt vates preces.Visu mēs nezinam un nevaram zināt,bet vismaz,preces kuras zināmas ka ir no rozzijas,liekam banlistā
9.aprīlis 2024, 09:25 | links
 
 
Kungi, Jūs kaut kā ļoti virspusēji to krievu
preču jautājumu izskatat. Pašā Krievijā ražotais ar uzrakstu Made in Orcland vai vismaz ar plaši zināmu piederību Krievijas kapitālam jau tiešām ir maz un tā ir tikai sīka daļiņa, milzu aisberga pati virspusīte. Taču ir daudz vairāk ir uzņēmumu, zīmolu, produktu kas tehniski atrodas un tiek ražoti citās valstīs, taču īpašniekos tieši vai slēpti ir Krievijas pilsoņi, kuri nav sarāvuši saites ar valsti un turpina būt Krievijas nodokļu rezidenti , peļnu novirza uz roģinu un maksā tur nodokļus, kas aiziet kara vajadzībām. Globalizācijas apstākļos jebkurš lepns Rietumu brends var būt sen jau pārpirkts un pieder kādam Vaņkam. Jebkurš uzņēmums utt. Eiropā tādu milzums.Tepat Latvijā krievu nauda ir mega apjomos, sākot no "Rīgas Balzāma" un beidzot pat ar šajā forumā aktuālāko copes nozarīti . Piemēram "Ēsma" (tagad pieder arī "Eboat") tak arī pilnīgi officiāli pieder Krievijas pilsoņiem, par dažiem citiem arī nedotu garantijas par Krievijas kapitāla neesamību. Tā kā pat pērkot sarkanbaltsarkanu karogu un auseklīti neviens nevar būt pārliecināts, ka de facto to ražošanas cehs nepieder un nenes finansējumu agresoram.
9.aprīlis 2024, 06:36 | links
 
-- bet mēs karojam ar vietējiem krieviem. Mēs samaksājam par lodēm, par aviācijas bumbām, par mīnām, kas nogalinās mūs un mūsu bērnus, bet vainojam tajā visā vietējos krievus.

Tas ir slimi...

Turpiniet salutēt konformistu kuņai, kuras vienīgais mērķis ir tikt labā maizē, lai varētu notīties pie pirmās iespējas un tajā pašā laikā paši apmaksājiet savu nošaušanu!
mirtins, 8.aprīlis 2024, 17:51[/quote]

Ar kādiem vietējiem krieviem tu karo?....

(..)vainojam tajā visā vietējos krievus"- manipulācija))

"Konformistu kuņa"- mm, vārdu studijā, lūdzu!
8.aprīlis 2024, 22:22 | links
 
Tur jau tas āķis ka orki neražo neko neaizvietojamu vai unikālu, tikvien kā pievilina bezprincipiālus ļautiņus ar zemāku cenu.

Karlis_K, 8.aprīlis 2024, 19:08


Vispār, jau liela daļa produkcijas ko it kā Krievi ražoja ir ukraiņu ražojums, pirms kara arī lielākais metāla importētājs bija Ukraina nevis Krievija, tā pat pārtikā visādi roltoni utt. 90 % bija Ukrainā ražots.
Tagad, karam sakoties, kad sāka dalīt, tad tik saprata, ka Krievija vien izejvielu benzīntanks ar dažiem izņēmumiem, jo visādas tehniskās lētās eļļas nāca arī no Baltkrievijas nevis Krievijas, nerunājot par lauksaimniecības tehnikas detaļām un belarusiem.
8.aprīlis 2024, 21:26 | links
 
Jā jā semuškas un halva ir vismaz puse no rimi partikas asortimenta :D bez tiem nomirsim badā! Tāda nu ir tā demagogu loģika. Iespēajms mego ir vairāk, bet tā jau visiem sen zināma vatņiku bode, pieder baltstoram kuru pārvalda krievi.

Karlis_K, 8.aprīlis 2024, 21:08

Nu urlam kas dzer lēto krievu vai baltkrievu žļurgu,pīpē kontrabandu un uzkož sēmuškas liekas kad viss ir no tās puses.
8.aprīlis 2024, 21:18 | links
 
Demagoģija - siļķes, rolmopši, krabju nūjiņas, semočkas, halva, makaroni, dažādas končas, šokolādes, halvas, zobupasta, zobubirstes, visdažādākie roku krēmi, sejas krēmi, kosmētikas preču līnijas, tas ir tas, ko es atceros dažās sekundēs no produktiem, kurus pats esmu redzējis un rokās turējis, veikali Mego, Drogas, Rimi, Maxima.

Par copes veikaliem vispār nerunāšu. Vienīgais veikals, kur 99% ir droši ir Jig.lv.

mirtins, 8.aprīlis 2024, 20:48

Kurš pērk krievu kosmētiku?Tu ar ko kopā dzīvo?-D
8.aprīlis 2024, 21:14 | links
 
Jā jā semuškas un halva ir vismaz puse no rimi partikas asortimenta :D bez tiem nomirsim badā! Tāda nu ir tā demagogu loģika. Iespēajms mego ir vairāk, bet tā jau visiem sen zināma vatņiku bode, pieder baltstoram kuru pārvalda krievi.
8.aprīlis 2024, 21:08 | links
 
Krievmīlis ir grabis, kas pat ar savu dēlu runā tikai krieviski
8.aprīlis 2024, 20:59 | links
 
Žēl, ka nevar patīt copeslietās tālāk par 2018.gadu šo tēmu. Tad varētu paskatīties, kurš kopš 2014.gada aicināja nepirkt krievu ražojumus, bet kurš ņirdza un stāstīja, ka krievi ir tik jauki mīļi, ka bez viņiem, viņu gāzes un naftas, visi nomirs. Bet tagad visu laiku klaigā - sitiet krievus ... Reāli žēl....

Un neaizmirstiet, kurš te ir krievmīlis :D
8.aprīlis 2024, 20:53 | links
 
Demagoģija - siļķes, rolmopši, krabju nūjiņas, semočkas, halva, makaroni, dažādas končas, šokolādes, halvas, zobupasta, zobubirstes, visdažādākie roku krēmi, sejas krēmi, kosmētikas preču līnijas, tas ir tas, ko es atceros dažās sekundēs no produktiem, kurus pats esmu redzējis un rokās turējis, veikali Mego, Drogas, Rimi, Maxima.

Par copes veikaliem vispār nerunāšu. Vienīgais veikals, kur 99% ir droši ir Jig.lv.
8.aprīlis 2024, 20:48 | links
 
Ja nu ar kas bija no vatestānas tad tas ko rusnā saražoja rietumu kompānijas kas tagad tinās prom .
8.aprīlis 2024, 20:40 | links
 
Man nekā nav no krievu ražojumiem,es sen jau principa pēc neko nepērku,un atiesībā jau nekā viņem laba nav,ko es pat teorētiski varētu gribēt
udens2, 8.aprīlis 2024, 18:47


Tur jau tas āķis ka orki neražo neko neaizvietojamu vai unikālu, tikvien kā pievilina bezprincipiālus ļautiņus ar zemāku cenu.
8.aprīlis 2024, 19:08 | links
 
Man nekā nav no krievu ražojumiem,es sen jau principa pēc neko nepērku,un atiesībā jau nekā viņem laba nav,ko es pat teorētiski varētu gribēt
8.aprīlis 2024, 18:47 | links
 
Sākot no pārtikas veikaliem, beidzot ar copes piederumiem, higiēnas precēm u.t.t Viss ir pilns ar Krievijas un Baltkrievijas
mirtins, 8.aprīlis 2024, 17:51


Kartējā demagoģija, no abām tirānu valstīm preces ir labi ja daži %, īpaši jau higiēnas. Jā ir atsevišķas vatņiku bodes kur pārtika no viņiem ir visai liels %, bet tās visas jau sen apzinātas un normāli cilvēku tajās kāju nesper. Nepērku neko raškas vai baķkostānas ražotu jau sen kopš 2014.gada.
8.aprīlis 2024, 18:36 | links
 
Domā vai nedomā. Ieej veikalā un palasi ražotājus. Sākot no pārtikas veikaliem, beidzot ar copes piederumiem, higiēnas precēm u.t.t Viss ir pilns ar Krievijas un Baltkrievijas ražojumiem.

Un nav jau runa par to, ko globāli dod vai nedod tas, ka es nenopirkšu Praktik eholoti, vai krievu semočkas. Runa ir par absurdu, ka mēs turpinām maksāt par lodēm, kuras mūs nogalinās.

Prežu apgrozījums ar krieviju Latvijai ir miljonos mērāms, bet mēs karojam ar vietējiem krieviem. Mēs samaksājam par lodēm, par aviācijas bumbām, par mīnām, kas nogalinās mūs un mūsu bērnus, bet vainojam tajā visā vietējos krievus.

Tas ir slimi...

Turpiniet salutēt konformistu kuņai, kuras vienīgais mērķis ir tikt labā maizē, lai varētu notīties pie pirmās iespējas un tajā pašā laikā paši apmaksājiet savu nošaušanu!

Un pēc tam, es esmu krievmīlis :DDDD

Nespēt dzirdēt atšķirīgo ir liela gudrības pazīme. Pašiznīcinošas, izmirstošas tautas gudrības pazīme.

mirtins, 8.aprīlis 2024, 17:51

Nu tad es nezinu kur tu iepērcies .Es nu toč neemu redzējis.Vobleri ir jā, nu ok vel kadi zabaki lētie varbūt bet nu nenāk prātā nekas vairāk.
8.aprīlis 2024, 18:04 | links
 
Domā vai nedomā. Ieej veikalā un palasi ražotājus. Sākot no pārtikas veikaliem, beidzot ar copes piederumiem, higiēnas precēm u.t.t Viss ir pilns ar Krievijas un Baltkrievijas ražojumiem.

Un nav jau runa par to, ko globāli dod vai nedod tas, ka es nenopirkšu Praktik eholoti, vai krievu semočkas. Runa ir par absurdu, ka mēs turpinām maksāt par lodēm, kuras mūs nogalinās.

Prežu apgrozījums ar krieviju Latvijai ir miljonos mērāms, bet mēs karojam ar vietējiem krieviem. Mēs samaksājam par lodēm, par aviācijas bumbām, par mīnām, kas nogalinās mūs un mūsu bērnus, bet vainojam tajā visā vietējos krievus.

Tas ir slimi...

Turpiniet salutēt konformistu kuņai, kuras vienīgais mērķis ir tikt labā maizē, lai varētu notīties pie pirmās iespējas un tajā pašā laikā paši apmaksājiet savu nošaušanu!

Un pēc tam, es esmu krievmīlis :DDDD

Nespēt dzirdēt atšķirīgo ir liela gudrības pazīme. Pašiznīcinošas, izmirstošas tautas gudrības pazīme.
8.aprīlis 2024, 17:51 | links
 
Varētu padomāt kad mēs te dzīvojam no krievu saražotajām precēm.-D Krievs tirgo praktiski tikai resursus un nekā sakariga es neesmu pat redzējis ko viņš tirgo.
8.aprīlis 2024, 17:37 | links
 
daddy_j [8.apr]: ...pārkalsim Tonaru auseklīšos :)))
Pārkal kā gribi, bet jāapzinās, ka lielo biznesu ar krieviju samazina salīdzinoši mazos apmēros (vairāk dzīves komforta preces). Izvairos pirkt krievu preces, bet kopā ar citiem, kuri tās nepērk, esam kā piliens okeānā. Pie tam mūsu vietā veikalā ieies krievs, kurš nopirks mūsu nenopirkto, jo daudzi krievi un arī latvieši pat tagad apzināti pērk krievijas preces, lai it kā parādītu lielāku atbalstu.
Lielais bizness jau uztur krievijas lielo kara ekonomiku. No sankcijām vairāk cieš parastais nabaga krievs un Putinam tikai neliela daļa pilsoņu šķirt pietiekami svarīgi, lai par viņiem rūpētos (lielo pilsētu iedzīvotāji). Vienkārši Putins ir norakstījis visus nabaga krievus uz kara rēķina.
8.aprīlis 2024, 15:52 | links
 
...pārkalsim Tonaru auseklīšos :)))
8.aprīlis 2024, 13:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager