Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
usis [18.06.19]: urmaas, ja brauc garām , pa piečuku ;)
Paldies. Man ir pašam savas. :)
18.jūnijs 2019, 10:20 | links
 

urmaas, ja brauc garām , pa piečuku ;)
18.jūnijs 2019, 09:56 | links
 
Man gan reāli skauž, jo man garšo zemenes. :)

mjuniors, 18.jūnijs 2019, 09:27


TĀPĒC JAU TEV NAV ZEMENIŠU - KA SKAUŽ !

Man pat meita 5 stāvā uz balkona audze nokarenas , gan baudai , gan cmukumam !
;) !
18.jūnijs 2019, 09:35 | links
 
Nu jā. "Bij" zemniekiem g24 uc "labumi"! :) Kur tie aizgāja? :)
Tā kā sludinājums ielikts šajā sadaļā, tad es tikai par politiku. Man galīgi neskauž, ja kādam veicās! :)

urmaas, 18.jūnijs 2019, 09:18


Bet ir kam NEKĀ nav !
Izņemot MILZĪGU SKAUDIBU !
Un skauž VISS !
BrunoL zemenites , un plesiga kaziņas !
Politiķu varešana " grozīties " un pat krievu NACIONĀLĀS īpatnības !
18.jūnijs 2019, 09:32 | links
 
Man gan reāli skauž, jo man garšo zemenes. :)
18.jūnijs 2019, 09:27 | links
 
Nu jā. "Bij" zemniekiem g24 uc "labumi"! :) Kur tie aizgāja? :)
Tā kā sludinājums ielikts šajā sadaļā, tad es tikai par politiku. Man galīgi neskauž, ja kādam veicās! :)
18.jūnijs 2019, 09:18 | links
 
Ar medu apgādā kaimiņš.
18.jūnijs 2019, 09:02 | links
 
Bruno, ņenem pierē, tie kas neko nedara un, kam nekā nav apdir$ tos, kam ir un kas dara. Proletariāts. Visu cieņu par bio saimniecību un veiksmi!

Zemenes ēdam savas, bet pēc jāņiem būs medus, varbūt interesē. ne-bio un ne-rapša :)
18.jūnijs 2019, 08:47 | links
 
Zviedrijā visu augļu cenas zemas,jo ir valsts atbalsta programma.
Pamēģiniet iegūt saimniecībai bio sertifikātu un tad pārgudri spriedelējiet.
18.jūnijs 2019, 05:53 | links
 
 
Karlis_K [16.06.19]: BIO paika pie mums tak ir feiks, lai domāt nespējīgas blondīnes pārmaksātu. Visa zemīte ir piesārņota, gan nokrišņi. Saprotu ka par bio varētu vēl spriedelēt kaut kur taigas vidū izcirtumā, kur nekad nav bijušas kolhozu zemes pat tuvumā, kā arī pilsētas un rūpniecības objektu.

Piemēri nav tālu jāmeklē.
:) Vēl pie tārpu pārdošanas vajag puelipināt BIO.
17.jūnijs 2019, 09:27 | links
 
tik tiesam jaatzist,ka cilvece savu majvietu - planetu zeme ir pie ..irsusi kartigi.pat meza zemenites lasot vairs nav istas parliecibas. var gan skabes lietutins nolit,gan pa gruntsudeniem kaut kāds gudrons atpeldet.ir jau apsveicami,ka kāds kaut ko megina izaudzet bez kimijas.bet ticibas maz.principa pedejie bio produkti tika izaudzeti līdz 1.pasaules karam.un tad sakas kimijas industrijas ziedu laiki.visi ir lasijusi vestures macibu gramatas par tumsajiem viduslaikiem.inkvizicija vajaja visadus gudrisus un vienu baru nokupinaja sartos.ja viniem butu lauta vala…..visticamak civilizacija sen jau butu aizgajusi pa skuju taku.ta ka par to ka vel esam dzivi ir laikam japateicas tumsajiem viduslaikiem. ja ta padoma tad tie kas uzskata sevi par progresa biditajiem ir cilveces stumeji kapa.pec logikas lai to galejo bridi kaut ka aizturetu vajadzetu periodiski pasus aktivakos aizlaist saslikos.
17.jūnijs 2019, 09:04 | links
 
BIO paika pie mums tak ir feiks, lai domāt nespējīgas blondīnes pārmaksātu. Visa zemīte ir piesārņota, gan nokrišņi. Saprotu ka par bio varētu vēl spriedelēt kaut kur taigas vidū izcirtumā, kur nekad nav bijušas kolhozu zemes pat tuvumā, kā arī pilsētas un rūpniecības objektu.
16.jūnijs 2019, 23:36 | links
 
Shm_didzis [16.06.19]: urmaas [20:23]: Swensonijā bio zemenes maksā 35sek(3,5€).Cik kg sanāk par swensonu minimālo un cik kg sanāk par LV minimālo LV par piecīti? :)urmaas, gribi teikt ka viņu vietējās pašaudzētās par šādu cenu? Kaut kā neticās, atceroties viņu cenas, rudenī, kad mums tirdziņos pilna pakaļa ar āboliem un par centiem pakaļ met, tur vietējos tirgoja aptuveni pa 3-3'5 Eur....
Lai cik tas dīvaini neliktos, swensonijā daudzām precēm cenas plus/mīnus tādas pašas kā LV. Ir kas ir dārgāks, ir kas lētāks. Swensons aplam sevi neindēs. Viņi ir diezgan zaļi domājoši.
16.jūnijs 2019, 23:23 | links
 
urmaas [16.06.19]: Swensonijā bio zemenes maksā 35sek(3,5€).Cik kg sanāk par swensonu minimālo un cik kg sanāk par LV minimālo LV par piecīti? :)
urmaas, gribi teikt ka viņu vietējās pašaudzētās par šādu cenu? Kaut kā neticās, atceroties viņu cenas, rudenī, kad mums tirdziņos pilna pakaļa ar āboliem un par centiem pakaļ met, tur vietējos tirgoja aptuveni pa 3-3'5 Eur....
16.jūnijs 2019, 23:14 | links
 
Ņemot vērā to, ka nokrišņu ūdenī visvairāk ir pesticīdu, tad termins -bio- ir zem jautājuma zīmes.
Protams, ja pats audzētājs pesticīdus nelieto, tad tas ir apsveicami.
16.jūnijs 2019, 22:52 | links
 
BIO- un EKO- zemenes tagad vairs nav topā! Jāraksta NANO-, ORGANIC- un tml.

(Tjfu, bļ.)
16.jūnijs 2019, 22:24 | links
 
Swensonijā bio zemenes maksā 35sek(3,5€).Cik kg sanāk par swensonu minimālo un cik kg sanāk par LV minimālo LV par piecīti? :)
16.jūnijs 2019, 20:23 | links
 

21.06.2019.būšu Rīgā.Varu piegādāt savā saimniecībā audzētas Bio zemenes 5€/kg
Pasūtījumus PM
16.jūnijs 2019, 17:59 | links
 
nu ko,polis dabūja ko gribēja:)varēja protams tīrāka cīņa būt,bet nu uzvara ir
16.jūnijs 2019, 13:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager