Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ak dies.... Nu ir tak skaidrs, ka cilvēkiem atmiņa īsa, bet nu ne jau tik ļoti. Tiešām ir aizmirsts cik "veiksmīgi" tika pārvarēta Covid krīze? Pirmdienā valdības komiteja lemj vienu, otrdien ko citu, bet ceturtdien pārbalso, jo tviterī kāds ievēma? Mazie tirgotāji bija gatavi Daugavā ielēk - būs ciet, nebūs ciet, būs ciet, nebūs ciet - pasūta preces uz Ziemassvētkiem un aizklapē ciet. A vairumniekam jāmaksā, bet preci pārdot nevar.

Aizmirsies kā "strādāja" algoritmi? Aizmirsies kā SPKC paziņoja, ka netiek galā ar testiem un analīzēm? Aizmirsies kā cilvēki stāvēja vairāk nekā pusi dienas rindā ar saviem ķeblīšiem, lai tiktu pie vakcīnas?

Piedodiet, bet tā bija pilnīga pakaļa, ne krīzes vadība.

Kariņš ir skaists, jauks un pūkains, bet izpļekarēt naudu lidojumiem uz vietām, kur lido valsts dāsni subsidētais AirBaltiks... tā ir ņirgāšanās, laikā kad pasta nodaļas, skolas un reģionu slimnīcas klapē ciet.

Nu kamon... tiešām, paiet divas dienas un viss ir aizmirsts?

mirtins, 17.aprīlis 2024, 13:10Bij haoss,un tāds bija visā pasaulē,visi prasīja ātrus lēmumus kas nevarēja būt patīkami sabiedrībai,tagad jau pēc kara visi gudri un zina kā būtu bijis jādara,un tā tas jau ir vienmēr,tik krīzes situācijos to zinātāju kaut kā nav,viņi uzrodas pēc tam:D
Nāks nākamā pandēmija varbūt būs vieglāk,ar nosacījumu ka vīruss būs līdzīgs covidam

udens2, 17.aprīlis 2024, 17:09

Ko tādu ātru Kariņš pieņēma? Vari nosaukt kaut 3 svarīgus lēmumus, kuri ir arī tūlīt realizēti? Tādi kas tiešam bija nozīmīgi valtij. LGBT kāzu legalizācija neskaitās, un stambulas konvencijas ratifikācija arī, jo nebij vajadzība tāda lēmuma pieņemšanai pat ar autobusu kaut kur braukt.

FishMV, 17.aprīlis 2024, 17:16
Es runāju pa covidlaikiem,kad bij jāpieņem ierobežojumi
17.aprīlis 2024, 17:32 | links
 
Prikola pēc nospiedu 2985to lpp.:) Nekas nav mainījies !Vēl senāk tas pats.Karoče...kuij te sagaidīsi Ulmaņlaikus nr.2.Cik nav dzirdēts no politiķiem...jāattīstās,jāattīstās,utt.:)Manā skatījumā, tas viss ir farss un tikai.Manuprāt neviens cilvēks neiet politikā,lai celtu tautas un valsts labklājību,bet tikai un vienīgi savtīgos nolūkos.Āāā...bija gan vienubrīd Ulmaņlaiki nr.2...,,treknajos gados":),kad ,,stroijkās" ,,atness padod,aizness noliec" strādnieki, braukāja ar X5tajiem.:)Varētu te daudz un dikti pļūtīt kā būtu,ja būtu un nez ko tik vēl,bet jēga no tā visa, nav tik cik melns aiz naga.No rīta pamosties...nešauj...zašebis.Celies un ej uz darbu.Badā neesam.Daudziem ir lietas, par ko cituviet ,cilvji pat nesapņo.Brīvajā laikā pīckojam...štrumi ne ,,lazdaskāti".Par labo arī varētu pļūtīt bez sava gala,bet laiki ir tādi kā ir. Vienkāršāk ir dzīvot sev,dzīvot šodienai !Mans sauklis ir :,,Man patīk šī zeme,man nepatīk šī valsts !":)
Variet apriet...man pokuj !:)
17.aprīlis 2024, 17:23 | links
 
Labāk pastāstiet, kur iestrēguši pēdējie Makšķernieku noteikumu grozījumi?
17.aprīlis 2024, 17:21 | links
 
Zoniņi, jūsu naivums apskaužams!
17.aprīlis 2024, 17:20 | links
 
Ak dies.... Nu ir tak skaidrs, ka cilvēkiem atmiņa īsa, bet nu ne jau tik ļoti. Tiešām ir aizmirsts cik "veiksmīgi" tika pārvarēta Covid krīze? Pirmdienā valdības komiteja lemj vienu, otrdien ko citu, bet ceturtdien pārbalso, jo tviterī kāds ievēma? Mazie tirgotāji bija gatavi Daugavā ielēk - būs ciet, nebūs ciet, būs ciet, nebūs ciet - pasūta preces uz Ziemassvētkiem un aizklapē ciet. A vairumniekam jāmaksā, bet preci pārdot nevar.

Aizmirsies kā "strādāja" algoritmi? Aizmirsies kā SPKC paziņoja, ka netiek galā ar testiem un analīzēm? Aizmirsies kā cilvēki stāvēja vairāk nekā pusi dienas rindā ar saviem ķeblīšiem, lai tiktu pie vakcīnas?

Piedodiet, bet tā bija pilnīga pakaļa, ne krīzes vadība.

Kariņš ir skaists, jauks un pūkains, bet izpļekarēt naudu lidojumiem uz vietām, kur lido valsts dāsni subsidētais AirBaltiks... tā ir ņirgāšanās, laikā kad pasta nodaļas, skolas un reģionu slimnīcas klapē ciet.

Nu kamon... tiešām, paiet divas dienas un viss ir aizmirsts?

mirtins, 17.aprīlis 2024, 13:10Bij haoss,un tāds bija visā pasaulē,visi prasīja ātrus lēmumus kas nevarēja būt patīkami sabiedrībai,tagad jau pēc kara visi gudri un zina kā būtu bijis jādara,un tā tas jau ir vienmēr,tik krīzes situācijos to zinātāju kaut kā nav,viņi uzrodas pēc tam:D
Nāks nākamā pandēmija varbūt būs vieglāk,ar nosacījumu ka vīruss būs līdzīgs covidam

udens2, 17.aprīlis 2024, 17:09


Ko tādu ātru Kariņš pieņēma? Vari nosaukt kaut 3 svarīgus lēmumus, kuri ir arī tūlīt realizēti? Tādi kas tiešam bija nozīmīgi valtij. LGBT kāzu legalizācija neskaitās, un stambulas konvencijas ratifikācija arī, jo nebij vajadzība tāda lēmuma pieņemšanai pat ar autobusu kaut kur braukt.
17.aprīlis 2024, 17:16 | links
 
Ak dies.... Nu ir tak skaidrs, ka cilvēkiem atmiņa īsa, bet nu ne jau tik ļoti. Tiešām ir aizmirsts cik "veiksmīgi" tika pārvarēta Covid krīze? Pirmdienā valdības komiteja lemj vienu, otrdien ko citu, bet ceturtdien pārbalso, jo tviterī kāds ievēma? Mazie tirgotāji bija gatavi Daugavā ielēk - būs ciet, nebūs ciet, būs ciet, nebūs ciet - pasūta preces uz Ziemassvētkiem un aizklapē ciet. A vairumniekam jāmaksā, bet preci pārdot nevar.

Aizmirsies kā "strādāja" algoritmi? Aizmirsies kā SPKC paziņoja, ka netiek galā ar testiem un analīzēm? Aizmirsies kā cilvēki stāvēja vairāk nekā pusi dienas rindā ar saviem ķeblīšiem, lai tiktu pie vakcīnas?

Piedodiet, bet tā bija pilnīga pakaļa, ne krīzes vadība.

Kariņš ir skaists, jauks un pūkains, bet izpļekarēt naudu lidojumiem uz vietām, kur lido valsts dāsni subsidētais AirBaltiks... tā ir ņirgāšanās, laikā kad pasta nodaļas, skolas un reģionu slimnīcas klapē ciet.

Nu kamon... tiešām, paiet divas dienas un viss ir aizmirsts?

mirtins, 17.aprīlis 2024, 13:10
Bij haoss,un tāds bija visā pasaulē,visi prasīja ātrus lēmumus kas nevarēja būt patīkami sabiedrībai,tagad jau pēc kara visi gudri un zina kā būtu bijis jādara,un tā tas jau ir vienmēr,tik krīzes situācijos to zinātāju kaut kā nav,viņi uzrodas pēc tam:D
Nāks nākamā pandēmija varbūt būs vieglāk,ar nosacījumu ka vīruss būs līdzīgs covidam
17.aprīlis 2024, 17:09 | links
 
Covid laikā anti-covidisti jau ar visu čakarēja un radīja spiedienu uz valdību un arī uz situāciju, tur sakarīgus lēmumus pieņemt vispār normāli nevarēja.
Vieni bļāva, ka tā tikai gripa, bet tad pēc laika ka nav vakcīnas, tad pēc laika, ka čipo.
Atceros no laika gala, ka uz skolu un bērnu dārzu bērni iet puņķaini un slimi, tad Covid laikā nekas nemainījās, man pazīstamie lielākā daļa noķēra no bērniem, es gan no sievas, kas aizvilkās uz darbu un atnesa visiem.
17.aprīlis 2024, 17:00 | links
 
[quote=711849]Kāda augstprātība - es ar viņiem strādāju diendienā. Es zinu, kā tiek pieņemti lēmumi Rīgas domē, ministrijās, valdībā un Saiemā. Tā nav augstprātība, es zinu to, ko es zinu. nespēja pieņemt skaidrus lēmumus ar kuriem sabiedrībai un uzņēmējiem rēķināties.

2. Valdība nepieņēma lēmumus, kas ļautu sagatavoties covid 2.vilnim. Un tas iedzina valsti...

tikai VIENS jautājums! Tu būtu kovidu izrullējis labāk, jeb gudri pļūti, ar skatu atpakaļ???
Atbildi nevajag, tas bija retorisks jautājums.

Mēs visi zinām, kā būtu labāk rīkoties PĒC mēsliem...
17.aprīlis 2024, 16:47 | links
 
Atkārtošos, ka jāsāk visiem mainīt dzīves uztvere, ja gribam redzēt normālu valsti un uzņēmīgus cilvēkus pie varas.
Nu priekš kam uzņēmējam savu veselīgo dzīvi mainīt amatu, kurā Tevi nolies ar pīīīi, neatkarīgi no tā cik labi strādāsi!?

Cope321, 17.aprīlis 2024, 15:57


Cope321 - Pilnīgi piekrītu.

Mirtins atšķirībā no daudziem kritiķiem vismaz paskaidro, kas nepatīk, bet vai tā ir tieša Kariņa neizdarība vai attiecīgā situācija un visa kabineta vai atsevišķa resora nopelns ir diskutējams jautājums un ja būtu kāds cits vai būtu labāk, diez vai, labi ka nav sliktāk, jo pirms Kariņa tur nebija neviena sakarīga kandidāta MP amatam, izņemot tiem kas dievina Gobzemu un plakanzemi, un jā Kariņš no partijas, kas varēja nebūt koalīcijā nonāca par MP, tīri kompromisa pēc, kā mazākais no ļaunumiem.
Retrospektīvā visi būs gudri un zinās, kā pareizi būtu jādara Covid krīzē, bet modelējot ja ieliktu sevi MP vietā tajās attiecīgajās situācijās, šaubos ka tie lēmumi būtu daudz sakarīgāki, ja godīgi operētu tikai ar to informāciju, kas tajā laikā uz attiecīgā lēmuma pieņemšanu bija, jo pragmātisks ielaistu vēl lielākā dēlī, bet asais nazis sačakarētu visu vēl vairāk.
Airbaltic atbalsts domāju, ka bija vietā, citām lidsabiedrībām Eiropā arī bija un kam nebija vairs nav lidsabiedrības.
Par nekustamā kredītu atbalstu nepiekrītu, jo tas ir katra indivīda personīgā atbildība uzturēt veselīgu maksātspēju un rēķināties, ka situācija un procentu likmes var mainīties ejot gadiem, daudz neiedziļinājos, bet cik saprotu tas viss atbalsts ir uz nākotnes kredītņēmēju procentu likmēm un valsts tur līdzekļus neliek.
Par citiem covid laika atbalstiem, ģimenēm, dīkstāvēm uzskatu, ka bija pareizi, vai tas bija pietiekoši vai nepietiekoši ir jau cits jautājums.
Valsts pārvaldes algām jākorelējas ar valsts vidējo algu, nevar būt milzīga delta, jo tad valsts sektorā strādās atkritēji vai ar mērķi veikt koruptīvas darbības, visi pajoļiņi kvieks lai ministrs strādā par minimālo, bet kas tad būs ar to valsti, noteikti kā teici par skuju taku. Esošā ministru alga, jau atpaliek no privātā sektora vadītāju algām, pat neiet runa par pārvalžu speciālistu vai vidēja līmeņu algām, kas nopietni atpaliek no privātā sektora, tad ko Jūs vēlaties profesionāļus, kas strādā gandrīz par velti, tā dzīvē nenotiek.

Tad nu lūk Mirtin, Covid laikā visa pasaulē tika pieņemti daudz nepareizu vai strīdīgu lēmumu, bet no Kariņa 20 gadu politikas laika izvilki tik to šo vienīgo.
Lai jau būtu Kariņš ir visa ļaunuma sakne... bet vai Siliņa vai iepriekšējais MP un nākošais PM ir, būs labāks?
17.aprīlis 2024, 16:46 | links
 
Ak dies.... Nu ir tak skaidrs, ka cilvēkiem atmiņa īsa, bet nu ne jau tik ļoti. Tiešām ir aizmirsts cik "veiksmīgi" tika pārvarēta Covid krīze? Pirmdienā valdības komiteja lemj vienu, otrdien ko citu, bet ceturtdien pārbalso, jo tviterī kāds ievēma? Mazie tirgotāji bija gatavi Daugavā ielēk - būs ciet, nebūs ciet, būs ciet, nebūs ciet - pasūta preces uz Ziemassvētkiem un aizklapē ciet. A vairumniekam jāmaksā, bet preci pārdot nevar.

Aizmirsies kā "strādāja" algoritmi? Aizmirsies kā SPKC paziņoja, ka netiek galā ar testiem un analīzēm? Aizmirsies kā cilvēki stāvēja vairāk nekā pusi dienas rindā ar saviem ķeblīšiem, lai tiktu pie vakcīnas?

Piedodiet, bet tā bija pilnīga pakaļa, ne krīzes vadība.

Kariņš ir skaists, jauks un pūkains, bet izpļekarēt naudu lidojumiem uz vietām, kur lido valsts dāsni subsidētais AirBaltiks... tā ir ņirgāšanās, laikā kad pasta nodaļas, skolas un reģionu slimnīcas klapē ciet.

Nu kamon... tiešām, paiet divas dienas un viss ir aizmirsts?

mirtins, 17.aprīlis 2024, 13:10


Singapūrā šim būtu jau 9grami svina
17.aprīlis 2024, 16:37 | links
 
mirtins [17.apr]: "Starp citu, pēc Covid termiņa, pēdējās vēlēšanās, ja nemaldos Vienotība savāca salīdzinoši daudz balsis, salīdzinājumā ar vēlēšanām iepriekš, tad jau sabiedrība novērtēja Kariņa un vienotības darbu vai tas jātulko savādāk?" - Jā, tas ir jātulko pilnīgi citādāk.

Tieši tāpat kā savulaik pēc drausmīgām mocīšanām un reformām, kad pārvēlēja Dombrovski. Viņi iztulkoja, ka cilvēki novērtēja darbu :) Bija pilnīgi citādāk - tur jāskatās kopā - uzrāva ZZS, uzrāva progresīvie un Apvienotais saraksts uzrāva. Atsēdās konservi, LA un Saskaņa. Saskaņa aizgāja Rosļikovam un Šleseram, Konservi aizgāja NA un Apvienotajam sarakstam. Savukārt LA aizgāja dažādi, viena daļa pat Progresam, bet vieni Vienotībai. Un pats galvenais iemesls, kādēļ, bija tas, ka liberālo ideju piekritējiem nebija citas izvēles. Turklāt kārtējo reizi "Nāca krievi" šoreiz kā Rosļikovs un bija jāsaliedējas. Ir jāpaskatās, bija kaut kur interesanta analīze un izklāsts, vai nu Kaktiņam, vai Ikstenam neatceros.
Tur jau tā problēma, ka nav par ko balsot, jo veseli un veiksmīgi cilvēki negrib pat tuvoties tam hiēnu baram. Veselīgāk ir uzturēt savu biznesu un dzīvot savu dzīvi.
Arī tautā ir pilns (pat pārāk daudz) ar valdības norējējiem un neuzņēmīgiem cilvēkiem, kuri vēlētos, lai valsts viņus darbaspējīgā vecumā pabalsta tā, lai varētu gandrīz vispār nestrādāt. Kuram tad gribas dzīvot ellē, kuru kurina gan no iekšpuses, gan ārpuses (mūžīgi negatīvā tauta). Pat laba nauda nav tā vērta, lai ietu tajā ellē.

Atkārtošos, ka jāsāk visiem mainīt dzīves uztvere, ja gribam redzēt normālu valsti un uzņēmīgus cilvēkus pie varas.
Nu priekš kam uzņēmējam savu veselīgo dzīvi mainīt amatu, kurā Tevi nolies ar pīīīi, neatkarīgi no tā cik labi strādāsi!?
17.aprīlis 2024, 15:57 | links
 
"Starp citu, pēc Covid termiņa, pēdējās vēlēšanās, ja nemaldos Vienotība savāca salīdzinoši daudz balsis, salīdzinājumā ar vēlēšanām iepriekš, tad jau sabiedrība novērtēja Kariņa un vienotības darbu vai tas jātulko savādāk?" - Jā, tas ir jātulko pilnīgi citādāk.

Tieši tāpat kā savulaik pēc drausmīgām mocīšanām un reformām, kad pārvēlēja Dombrovski. Viņi iztulkoja, ka cilvēki novērtēja darbu :) Bija pilnīgi citādāk - tur jāskatās kopā - uzrāva ZZS, uzrāva progresīvie un Apvienotais saraksts uzrāva. Atsēdās konservi, LA un Saskaņa. Saskaņa aizgāja Rosļikovam un Šleseram, Konservi aizgāja NA un Apvienotajam sarakstam. Savukārt LA aizgāja dažādi, viena daļa pat Progresam, bet vieni Vienotībai. Un pats galvenais iemesls, kādēļ, bija tas, ka liberālo ideju piekritējiem nebija citas izvēles. Turklāt kārtējo reizi "Nāca krievi" šoreiz kā Rosļikovs un bija jāsaliedējas. Ir jāpaskatās, bija kaut kur interesanta analīze un izklāsts, vai nu Kaktiņam, vai Ikstenam neatceros.
17.aprīlis 2024, 15:19 | links
 
Kāda augstprātība - es ar viņiem strādāju diendienā. Es zinu, kā tiek pieņemti lēmumi Rīgas domē, ministrijās, valdībā un Saiemā. Tā nav augstprātība, es zinu to, ko es zinu.

Es skaidri un gaiši pateicu, varu pa punktiem.

1. Kovid krīze bija izgāšanās. Valdība mētājās, nespēja pieņemt skaidrus lēmumus ar kuriem sabiedrībai un uzņēmējiem rēķināties.

2. Valdība nepieņēma lēmumus, kas ļautu sagatavoties covid 2.vilnim. Un tas iedzina valsti gandrīz lielākā defoltā, nekā pirmais.

3. Atkāpes no covidierobežojumiem bija neskaidras un liecināja par neskaidriem lobijiem. Piemēram, skolas ciet, pasākumi ciet, veikali ciet, bet baznīcās var pulcēties.

4. Helikoptera naudas kaisīšana pabalstos visiem, kas turpinās joprojām - atbalstot kredītņēmējus. Ja būtu mērķtiecīgs atbalsts krīzē nonākušajiem, atsevišķām grupām, tad cita runa, bet ne visiem, turklāt limits 200 k liecina par kaut kādu savu auditoriju.

5. Pārlieku dāsnā Airbaltic atbalstīšana

Tas viss ir Covid

Tagad paskaties, kas notiek šodien - Trešo gadu notiek karš. Arvien vairāk un vairāk eksperti norāda uz iespējamo tiešo sadursmi starp NATO un Krieviju Baltijas valstīs. Kur ir nostiprinātā robeža, patvertnes, civilā apmācība skolās? Sūda žogu pie Baltkrieviem nevar uzsliet. Tā ir Kariņa un lielā mērā arī Siliņas atbildība.

Kas man visvairāk nepatīk, ka Kariņa laikā tika noteikts automātiskais algas palielinājums sabiedriskajā sektorā. Kas nozīmē, ka visiem deputātiem, tostarp pašvaldību - algas katru gadu pieaugs, jo augs vidējā alga valstī. Ņemot vērā, ka Latvijā sabiedriskais sektors veido ļoti lielu daļu, pēc algu kāpuma sabiedriskajā sektorā, automātiski kāps vidējā alga un automātiski no 1.janvāra visi savēlētie saņems savos maciņos vairāk.

Es šo sarakstu varu turpināt - tas viss ir Kariņa un Vienotības nopelns.

Piedod, ja vari. Esmu krievmīlis un augstprātīgs :)
17.aprīlis 2024, 15:07 | links
 
https://www.delfi.lv/bizness/37293360/bankas_un_finanses/120014303/arvalstu-investori-investiciju-klimatu-latvija-novertejusi-ar-vesturiski-zemako-atzimi

Pieklajigs, 17.aprīlis 2024, 14:53


Investīciju klimats LV nav bijis veselīgs no laika gala un neviena valdība pie tā jautājuma tā īsti nevēlas ķerties klāt.

Tai rakstā mani mulsina pēdējā rindkopa, man šķiet tie dati ir sagrozīti un papušķoti.
"tika intervēti 66 ārvalstu uzņēmumu vadītāji Latvijā, kuru ieguldījums Latvijas ekonomikā ir būtisks, veidojot 24% no uzņēmumu maksāto nodokļu ieņēmumiem, 33% no kopējās peļņas un vairāk nekā ceturto daļu jeb 26% no kopējā darbaspēka ārvalstu uzņēmumos Latvijā."
17.aprīlis 2024, 15:06 | links
 
 
Piedod, draugs, tu mani sasmīdināji :DDD - Papildus pastudē kā Ministru kabinetā pieņem lēmumus :DDDDD

Vari droši studēt, es to visu zinu no galvas, katru nedēļu esmu spiests izrakstīties par to, ko viņi ir pieņēmuši. Covid laikā valdības lēmumi kļuva izteikti orientēti uz ātro popularitāti. Viņi iesēdās tvitera burbulī un pēc savu lēmumu kritikas nedēļas laikā pa divi lāgi mainīja savus lēmumus. Tad arī nostiprinājās jēdziens - tvitervaldība. Mana kolēģe, LU pasniedzēja pat par to uztaisīja pētījumu. Arī Kariņa pirmās valdības izveides iemesls nebija tas, ka kāds baidījās atbildību uzņemties, bet gan tas, ka neviens nespēja piedāvāt pietiekamus kompromisus un Vienotība dabūja valdību kā visvājākais spēks Saeimā. Tieši tāpat, kā viens tur slavens Pāvests (neatceros vairs vārdu) tika pie titula jo notēloja slimu un visi padomāja ka ātri nomirs un varēs lemt tālāk. Es nesaku, ka kariņa laikā netika pieņemti jēdzīgi lēmumi. Viņu nokāva tieši tas pats, kas daudzus iepriekšējos - arogance. Latvijas politiķu lielākā kļūda ir nespēja mainīt attieksmi pret cilvēkiem. Viņi ir vara un nauda, un cilvēki ir sūdi. Lai gan ja nebūs šo cilvēku, nebūs ne varas ne naudas. Kamēr to nesapratīs, kamēr nespēs izturēt pārbaudījumu ar varu, tikmēr šajā valstī nekas nebūs. Un izskatās, ka šī valsts strauji iet pa skuju taku, jo pat divas dienas nevajag, lai aizmirstu visus sūdus, ko politiķi sastrādā. Nav vajadzīgs Kariņš - tas pats Šlesers, tas pats Ušakovs da jebkurš... visi viņi beidz vienādi.

mirtins, 17.aprīlis 2024, 14:18


Tava augstprātība pašu no troņa negāž nost?
Bet tā arī nepateici, par ko Kariņš ir sliktāks par pārējiem, ko izdarījis pilnīgi nepareizi, ka jāgāna vairāk kā citi premjeri, kas būtu bijusi labāka alternatīva, tik iemeti vēl kopā vienā grozā ar rašistu un kremļa pakalpiņu.
Runa iet par to ka Jums kritiķiem argumentācija aprobežojās ar vispārinātām frāzēm vai arī par faktiem, kur var vērtēt tikai Kariņa solidāro atbildību! Starp citu, pēc Covid termiņa, pēdējās vēlēšanās, ja nemaldos Vienotība savāca salīdzinoši daudz balsis, salīdzinājumā ar vēlēšanām iepriekš, tad jau sabiedrība novērtēja Kariņa un vienotības darbu vai tas jātulko savādāk?

Man jau apnika, variet turpināt gānīt un gatavoties Siliņu gānīt.
17.aprīlis 2024, 14:52 | links
 
Martin izturību.
Mans šos apgarotos spēj panest tikai dzērumā un ar tikai sulīgi nolamājot. :)
17.aprīlis 2024, 14:26 | links
 
Piedod, draugs, tu mani sasmīdināji :DDD - Papildus pastudē kā Ministru kabinetā pieņem lēmumus :DDDDD

Vari droši studēt, es to visu zinu no galvas, katru nedēļu esmu spiests izrakstīties par to, ko viņi ir pieņēmuši. Covid laikā valdības lēmumi kļuva izteikti orientēti uz ātro popularitāti. Viņi iesēdās tvitera burbulī un pēc savu lēmumu kritikas nedēļas laikā pa divi lāgi mainīja savus lēmumus. Tad arī nostiprinājās jēdziens - tvitervaldība. Mana kolēģe, LU pasniedzēja pat par to uztaisīja pētījumu. Arī Kariņa pirmās valdības izveides iemesls nebija tas, ka kāds baidījās atbildību uzņemties, bet gan tas, ka neviens nespēja piedāvāt pietiekamus kompromisus un Vienotība dabūja valdību kā visvājākais spēks Saeimā. Tieši tāpat, kā viens tur slavens Pāvests (neatceros vairs vārdu) tika pie titula jo notēloja slimu un visi padomāja ka ātri nomirs un varēs lemt tālāk. Es nesaku, ka kariņa laikā netika pieņemti jēdzīgi lēmumi. Viņu nokāva tieši tas pats, kas daudzus iepriekšējos - arogance. Latvijas politiķu lielākā kļūda ir nespēja mainīt attieksmi pret cilvēkiem. Viņi ir vara un nauda, un cilvēki ir sūdi. Lai gan ja nebūs šo cilvēku, nebūs ne varas ne naudas. Kamēr to nesapratīs, kamēr nespēs izturēt pārbaudījumu ar varu, tikmēr šajā valstī nekas nebūs. Un izskatās, ka šī valsts strauji iet pa skuju taku, jo pat divas dienas nevajag, lai aizmirstu visus sūdus, ko politiķi sastrādā. Nav vajadzīgs Kariņš - tas pats Šlesers, tas pats Ušakovs da jebkurš... visi viņi beidz vienādi.
17.aprīlis 2024, 14:18 | links
 
Ak dies.... Nu ir tak skaidrs, ka cilvēkiem atmiņa īsa, bet nu ne jau tik ļoti. Tiešām ir aizmirsts cik "veiksmīgi" tika pārvarēta Covid krīze? Pirmdienā valdības komiteja lemj vienu, otrdien ko citu, bet ceturtdien pārbalso, jo tviterī kāds ievēma? Mazie tirgotāji bija gatavi Daugavā ielēk - būs ciet, nebūs ciet, būs ciet, nebūs ciet - pasūta preces uz Ziemassvētkiem un aizklapē ciet. A vairumniekam jāmaksā, bet preci pārdot nevar.

Aizmirsies kā "strādāja" algoritmi? Aizmirsies kā SPKC paziņoja, ka netiek galā ar testiem un analīzēm? Aizmirsies kā cilvēki stāvēja vairāk nekā pusi dienas rindā ar saviem ķeblīšiem, lai tiktu pie vakcīnas?

Piedodiet, bet tā bija pilnīga pakaļa, ne krīzes vadība.

Kariņš ir skaists, jauks un pūkains, bet izpļekarēt naudu lidojumiem uz vietām, kur lido valsts dāsni subsidētais AirBaltiks... tā ir ņirgāšanās, laikā kad pasta nodaļas, skolas un reģionu slimnīcas klapē ciet.

Nu kamon... tiešām, paiet divas dienas un viss ir aizmirsts?

mirtins, 17.aprīlis 2024, 13:10


Nu un kur cēloņsakarība, analīzes spējas 0 un atmiņa par īsu? Kurš vainīgs atkal Kariņš? Tajā laikā MP krēslu neviens negribēja, vispār brīnums, ka Kariņš nepalika par politisko līķi, jo daudzās valstīs pēc Covid krīzes valdības uzreiz nomainījās.
Papildus pastudē kā Ministru kabinetā pieņem lēmumus un kura resora kompetencē bija visi tie ierobežojumi un kura resora kompetencē ietekme uz ekonomiku.
Neesmu Kariņa fans, bet reāli besī, kad ar neadekvāti vispārinātiem apgalvojumiem mēģina nolikt cilvēku, ja kas Kariņš ir kādi 20 gadi politikā, gan kā Saeimas deputāts, gan ministrs un ministru prezidents un tas ir vienīgais, ko Kariņa kritiķi variet piesiet viņam, neko konkrētu un alternatīvu neviens ar nepiedāvā, ko lai saka malači.
Turpiniet vainot Kariņu, tagad jau vajag Siliņu, pēc laika varēsiet nākamo, sūnu ciemā bez izmaiņām.
Un kārtējo reizi pieradāt tikai Udens2 tēzi un novērojumu.
17.aprīlis 2024, 14:00 | links
 
Ak dies.... Nu ir tak skaidrs, ka cilvēkiem atmiņa īsa, bet nu ne jau tik ļoti. Tiešām ir aizmirsts cik "veiksmīgi" tika pārvarēta Covid krīze? Pirmdienā valdības komiteja lemj vienu, otrdien ko citu, bet ceturtdien pārbalso, jo tviterī kāds ievēma? Mazie tirgotāji bija gatavi Daugavā ielēk - būs ciet, nebūs ciet, būs ciet, nebūs ciet - pasūta preces uz Ziemassvētkiem un aizklapē ciet. A vairumniekam jāmaksā, bet preci pārdot nevar.

Aizmirsies kā "strādāja" algoritmi? Aizmirsies kā SPKC paziņoja, ka netiek galā ar testiem un analīzēm? Aizmirsies kā cilvēki stāvēja vairāk nekā pusi dienas rindā ar saviem ķeblīšiem, lai tiktu pie vakcīnas?

Piedodiet, bet tā bija pilnīga pakaļa, ne krīzes vadība.

Kariņš ir skaists, jauks un pūkains, bet izpļekarēt naudu lidojumiem uz vietām, kur lido valsts dāsni subsidētais AirBaltiks... tā ir ņirgāšanās, laikā kad pasta nodaļas, skolas un reģionu slimnīcas klapē ciet.

Nu kamon... tiešām, paiet divas dienas un viss ir aizmirsts?
17.aprīlis 2024, 13:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager