Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Davis-Di [12.jan]: bet es Tev savukārt saku ka daudz šos eko, šmeko cilvēkus dakterēju, arī vegānus un citādus interesantus tipāžus. nu nav viņi tie veselīgākie:) līdz ar to ļoti labi zinu ko runāju:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:31

Nu neesmu redzējis alu zīmējumos salātus un augļus, bet ņemot vēra ka mēs tos ēdam zinu ko tiem ber zemē, smidzina virsū un +/- ko tu ar tiem apēd, vai arī neapēd ja to nedara kā bioloģiska saimniecība.
Tā kā nejauc tēmas, jo piemēram ir organismam vajadzīgas aminoskābes, ko nekādi nevari uzņemt neēdot zivi un gaļu, jo tās sintezējas tikai savā starpā!
jāēd viss neko sev neliedzot
12.janvāris 2024, 23:38 | links
 
Willy [12.jan]: A man šogad pirmais pirkums copei!!Bušval nav Finval,bet ceru būs ok!...ar labunakti Kungi!:)
tev tak jau līdzīga bija
12.janvāris 2024, 23:38 | links
 
bet es Tev savukārt saku ka daudz šos eko, šmeko cilvēkus dakterēju, arī vegānus un citādus interesantus tipāžus. nu nav viņi tie veselīgākie:) līdz ar to ļoti labi zinu ko runāju:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:31


Nu neesmu redzējis alu zīmējumos salātus un augļus, bet ņemot vēra ka mēs tos ēdam zinu ko tiem ber zemē, smidzina virsū un +/- ko tu ar tiem apēd, vai arī neapēd ja to nedara kā bioloģiska saimniecība.
Tā kā nejauc tēmas, jo piemēram ir organismam vajadzīgas aminoskābes, ko nekādi nevari uzņemt neēdot zivi un gaļu, jo tās sintezējas tikai savā starpā!
12.janvāris 2024, 23:36 | links
 

A man šogad pirmais pirkums copei!!Bušval nav Finval,bet ceru būs ok!...ar labunakti Kungi!:)
12.janvāris 2024, 23:35 | links
 
nu mani ar kaut ko pārsteigt ir grūti, bet mož Tev izdosies:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:29


Sarunāts!
Bāc kalendārā jāieliek :D
12.janvāris 2024, 23:31 | links
 
Davis-Di [12.jan]: Dāvi, es nedzīvoju pēc kaut kādiem standartiem. saku ko domāju, tāpēc daudziem nepatīku:) bet man tas laikam maz interesē. visiem labs nebūsi:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:14

Te nav pretenziju pret tevi, tik gribu tev iztaisnot muguru, lai tu zini par ko runā :D

Saku godīgi, kad noliek reālu piemēru, tad 99% ir šokā!
bet es Tev savukārt saku ka daudz šos eko, šmeko cilvēkus dakterēju, arī vegānus un citādus interesantus tipāžus. nu nav viņi tie veselīgākie:) līdz ar to ļoti labi zinu ko runāju:)
12.janvāris 2024, 23:31 | links
 
Davis-Di [12.jan]: Dāvi, es nedzīvoju pēc kaut kādiem standartiem. saku ko domāju, tāpēc daudziem nepatīku:) bet man tas laikam maz interesē. visiem labs nebūsi:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:14

Te nav pretenziju pret tevi, tik gribu tev iztaisnot muguru, lai tu zini par ko runā :D

Saku godīgi, kad noliek reālu piemēru, tad 99% ir šokā!
nu mani ar kaut ko pārsteigt ir grūti, bet mož Tev izdosies:)
12.janvāris 2024, 23:29 | links
 
Dāvi, es nedzīvoju pēc kaut kādiem standartiem. saku ko domāju, tāpēc daudziem nepatīku:) bet man tas laikam maz interesē. visiem labs nebūsi:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:14


Te nav pretenziju pret tevi, tik gribu tev iztaisnot muguru, lai tu zini par ko runā :D

Saku godīgi, kad noliek reālu piemēru, tad 99% ir šokā!
12.janvāris 2024, 23:25 | links
 
snipiens [12.jan]: Pa ilgiem laikiem prieks palasīt,ka var pa prosto pasist klaču,neviss tēlot pasaules ,,visziņus" politikas jomā.:)Būs kādreiz jāpieskrien pie Gātes gala vagotāja :) un jāuzcienā ar kādu burķeli,autoklāvā taisītu konzervu.
tak politikā un karā nekas nav paredzams:) tāpēc labāk tur nelīst iekšā:)
12.janvāris 2024, 23:23 | links
 
snipiens [12.jan]: Pa ilgiem laikiem prieks palasīt,ka var pa prosto pasist klaču,neviss tēlot pasaules ,,visziņus" politikas jomā.:)Būs kādreiz jāpieskrien pie Gātes gala vagotāja :) un jāuzcienā ar kādu burķeli,autoklāvā taisītu konzervu.
Arī manta!:)kolēga šovasar uzcienāja!sveiciens Valdim!;)
12.janvāris 2024, 23:23 | links
 
Tak kungi, kontakti ir, ir, nekaunas padod ziņas par vēlmēm.
Bija kam bija tiešās piegādes pat uz Garmin Predatour Cup :D , bija kas ņēma pa ceļam uz LČ.

Ja raža būs, tad patreiz izskatās SKY lielveikalos būs noteikti, par pārējiem esam diezgan skeptiski patreiz.

Melones principā nebūs, gan jau sieva kaut ko sastādīs (~500 stādus), bet tas nebūs plašai tirdzniecībai.
12.janvāris 2024, 23:21 | links
 
Abavnieks [12.jan]: Willy [6m]: Abavnieks [6m]: Labs pasākums sanāktu :D. Es tak kaut kad prasīju,kur varēs nogaršot un tā arī nesapratu kur. A pa gadatirgiem sanāk būt diezgan. Dāvim būs vien jāklāj arbūzu galdsJā,es arī par!:)...kurš biotoleti organizēs!?:DDDabā tak jāorganizē, tualeti sagribēja…
Tā jau ir!ja tīra manta,nekāda vaina!:)))
12.janvāris 2024, 23:19 | links
 
Pa ilgiem laikiem prieks palasīt,ka var pa prosto pasist klaču,neviss tēlot pasaules ,,visziņus" politikas jomā.:)Būs kādreiz jāpieskrien pie Gātes gala vagotāja :) un jāuzcienā ar kādu burķeli,autoklāvā taisītu konzervu.
12.janvāris 2024, 23:18 | links
 
Willy [12.jan]: Abavnieks [6m]: Labs pasākums sanāktu :D. Es tak kaut kad prasīju,kur varēs nogaršot un tā arī nesapratu kur. A pa gadatirgiem sanāk būt diezgan. Dāvim būs vien jāklāj arbūzu galdsJā,es arī par!:)...kurš biotoleti organizēs!?:DD
Dabā tak jāorganizē, tualeti sagribēja…
12.janvāris 2024, 23:14 | links
 
Davis-Di [12.jan]: vai tad es prasīju demonstrāciju? man baigi neko tālu uz priekšu nepatīk plānot, bieži spontānas idejas patīk:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:01

Tu neprasīji, bet tava skepse par bioloģisku audzētu produkciju, kā ārstam nepienākas.
Sorry negribu uzdirst, bet tava sieva to varētu labāk saprast kā tu kas grieza un skrūvēja kaulus ar saitēm!
Es tev piedāvāju tikai demonstrāciju ar starpību ... man atmiņa laba mēģināšu atgādināt rudenī, tas gan sasodīti aizņemts laiks.
Dāvi, es nedzīvoju pēc kaut kādiem standartiem. saku ko domāju, tāpēc daudziem nepatīku:) bet man tas laikam maz interesē. visiem labs nebūsi:)
12.janvāris 2024, 23:14 | links
 
usis [12.jan]: Sven, uz Maldivām derētu ietest hepatitu a, b un vedertīfa poti, jeb tas pārspīlēti?
es teiksim nekad neko tādu neesmu darījis, tā katra pārliecība
12.janvāris 2024, 23:12 | links
 
Abavnieks [12.jan]: Labs pasākums sanāktu :D. Es tak kaut kad prasīju,kur varēs nogaršot un tā arī nesapratu kur. A pa gadatirgiem sanāk būt diezgan. Dāvim būs vien jāklāj arbūzu galds
Jā,es arī par!:)...kurš biotoleti organizēs!?:DD
12.janvāris 2024, 23:12 | links
 
Willy [12.jan]: Davis-Di [21m]: Davis-Di [9m]: un vispār tā eko šmeko utt. tāda modes lieta

svens76, 12.janvāris 2024, 22:15

Svens, ja gribi uz arbūziem, melonēm es tev varu nodemonstrēt ko nozīmē bioloģiski audzēts un kas nav un kas ir daļēji.
Tici man vienkārši apdirsīsies par starpību!

Un jā melones vairs neaudzēsim pārdošanai, jo bioloģiski audzējot nevaram nodrošināt loģistiku un klienta laiku līdz ēšanai. Par smaržu pat nekomentēšu!

Drusku esot tai sfērā, var redzēt arī kuri krāpjas un kuri nē, atpazīsi gan tomātus, gan zemenes...no arbuziem un melonēm apdirsīsies jebkurš, jo tā vnk notiek kad tās saēdās:)

svens76, 12.janvāris 2024, 22:36

Svens es nopietni!
Tā starpība ir nenormāla īstenībā.
Cilvēki vienkārši pie mums neapzinās, ko tas nozīmē un cik daudz ir ķīmijas vienam un otram tā nav.
Saku godīgi noliksi augļus vai ogas blakus ar vienādu cenu, tad bioloģiski audzētu neviens neizvēlēsies, jo pircējs pirmais izvēlas ar acīm, bioloģiskais var konkurēt, ja ir ātra loģistika un ja klientūra saprot ko tas nozīmē.
Tas ka bioloģiski audzēta melone vai arbūzs, pat neatgriezts tev visu virtuvi piepildīs ar smaržu, to zina kas ir tādu pirkuši, nopērc rimi arbūzu vai meloni, tam pat garša nav izteikta, kur nu vēl smarža?
Par zemenēm Rīgā pat nerunāšu, iepriekšējā dienā vāktas bioloģiskas zemenes vakarā būs pļeckā, bet Rīgā tirgo smukas, stingras, bez smaržas un gandrīz bez garšās ... bet kā bio ...
Spriediet paši..., tik man nediršiet.Man jau liekas,ka daudzi ir aizrijušies ar lielveikalu labumiem un sāk saprast kas ir kas!paņem mahimas dilli!vai savu izstìdzējušu zem ceriņkrūma!:)mazs man dārziņš!:(...uzgriez saplaisājušu tomātu no siltumnīcas vai veikala "skaistuli"...un protams nav nekā labāka par zivi kura dienā vēl peldēja,bet vakarā jau smaržo uz pannas...karpiņu svaigu uz zsv.uzkūpināju!tāda manta!!!:)
Savs ir savs. Tur šaubu nav.
12.janvāris 2024, 23:11 | links
 
vai tad es prasīju demonstrāciju? man baigi neko tālu uz priekšu nepatīk plānot, bieži spontānas idejas patīk:)

svens76, 12.janvāris 2024, 23:01


Tu neprasīji, bet tava skepse par bioloģisku audzētu produkciju, kā ārstam nepienākas.
Sorry negribu uzdirst, bet tava sieva to varētu labāk saprast kā tu kas grieza un skrūvēja kaulus ar saitēm!
Es tev piedāvāju tikai demonstrāciju ar starpību ... man atmiņa laba mēģināšu atgādināt rudenī, tas gan sasodīti aizņemts laiks.
12.janvāris 2024, 23:10 | links
 
Sven, uz Maldivām derētu ietest hepatitu a, b un vedertīfa poti, jeb tas pārspīlēti?
12.janvāris 2024, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager