Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Protams, protams, es vairāk par to, ka mēģināt pašiem faktus sakombinēt un interpretēt, jo tik daudz apkārt ir gatavo "iesmērējamo produktu", viedokļu, kurus pamazām iepilināt sabiedrībai. Tā kā mums ir demokrātija, viss tiek darīts caur tautu- tā jāpārliecina un dažreiz sērīgi noskatīties uz tām manipulācijām, cik labi tās strādā.
28.decembris 2023, 12:17 | links
 
"Nav nekā briesmīgāka", ja cilvēks pārtiek no veikli iesmērētiem apgalvojumiem, to visu pamanoties uzskatīt par savu viedokli...

cibins, 28.decembris 2023, 08:35


Vispār jau cilvēks izmanto visu to ko kāds ir uzrakstījis un apgalvojis, pat zinātnieki savu jauno teoriju pierāda ar apgalvojumiem, ko kāds cits ir jau apgalvojis un aprēķinājis!
Vienīgais tavs viedoklis var būt īpašību vārdu pielietošana, ja nēsi liekulis.
28.decembris 2023, 11:31 | links
 
"Nav nekā briesmīgāka", ja cilvēks pārtiek no veikli iesmērētiem apgalvojumiem, to visu pamanoties uzskatīt par savu viedokli...
28.decembris 2023, 08:35 | links
 
"Nav nekas briesmīgāks, ja atklājas, ka partijas līderis ir gļēvulis. Aizdomas par to, ka Kariņš nav nekāds karognesējs, bet, lietojot kara laika terminoloģiju, - aizmugures žurka, kura no ierakumiem cenšas turēties pēc iespējas tālāk, kļūst arvien stiprākas. Siliņa varbūt politikā nav tik pieredzējusi un pieļauj kļūdas aiz neprasmes, bet Kariņš ir, kā tautā mēdz teikt, vienkārši “mīzējs”."
https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/441830-nakamgad-sabiedriba-lems-kur-sutit-karinu-co-uz-vestures-meslaini-vai-varas-augstumiem?_gl=1*1h5g3w7*_ga*MTc0MjE1OTcwMy4xNjUyNTIwODA4*_ga_LTMBW853YH*MTcwMzc0MTIwMS4xNjIwLjEuMTcwMzc0MTU4My4wLjAuMA..
28.decembris 2023, 07:36 | links
 
Nedomāju, ka tagad Krievija ir spējīga atvērt vēl vienu fronti un kur nu vēl pret somiem.
Krievu retorika ir agresīva pret Kazahstānu, Uzbekistānu, Kirgiztānu, Tadžikistānu, bet tur savu ķepu ir uzlikusi Ķīna un tā neatļaus uzbrukt Kazahstānai.
Sliktākais, ka Krievija nevadās pēc racionāliem apsvērumiem, līdz ar to tās darbības var būt neparedzamas un tik pat labi vērstas pret Baltiju.
Hibrīdkarš jau notiek labu laiku ar visiem bēgļiem.
27.decembris 2023, 22:40 | links
 
raihs [27.dec]: A diskutēt ta te vairs nav ar ko!
Beidzamajā laikā, kā
diskusija, tā aiziet pa gaisu sūdu mētāšana vienam uz otru, lai arī teiktu, ka esam augstāki par kaut kādām tur negācijām forumā, tā vai tā nepatīkami, kam gribas.
Labāk paklusēšu-klusēšana zelts galu galā. Pēc tāda principa :)
27.decembris 2023, 21:50 | links
 
Zobus neaplauzīs ? Tie vairs nat 39tā gada somi un pat tad dabuja iekšās.

,,Eksperti brīdina par Krievijas plāniem paplašināt kara zonu: Somija kļūšot par “otro Ukrainu”

https://zinas.tv3.lv/arvalstis/eksperti-bridina-par-krievijas-planiem-paplasinat-kara-zonu-somija-klusot-par-otro-ukrainu/
27.decembris 2023, 21:41 | links
 
Cik gejisks šeit forums palicis... Vot manos laikos bija skaidrs.. krievs latvietis.. nē tagad kariņš, frīī, frīi palstsain..
40 reisi skaisti.. tas nav manos laikos mellenes lasīt, lai nākošo gadu džinsas nopirkt,lai iz skolu aiziet ..

mjuniorss, 27.decembris 2023, 00:30


ROZĪGU TESLU (elektroauto) piemirsi :)))
27.decembris 2023, 20:19 | links
 
Junioru pazīstu n-tos gadus. Viņš dzer ļooooti maz,īpaši ņemot vērā, ka viņam pieejams nosacīti bezmaksas alkohols milzīgos daudzumos! Smel kaut vai ar krūzi! Vienkārši tajās ļoti retajās reizēs, kad viņš iedzer, cilvēks grib te padiskutēt(kas ir tikai normāli). A diskutēt ta te vairs nav ar ko!
27.decembris 2023, 18:11 | links
 
Cik sapratu bankrotējis, tādos gadījumos daudzi meklē mierinājumu butelē.. žēl ka tā, skumji tas viss.
27.decembris 2023, 16:38 | links
 
Suki padli latiši..

mjuniorss, 27.decembris 2023, 00:31

Manos laikos bija īsts mjuniors, nevis kaut kāda vāja kopija.

Shm_didzis, 27.decembris 2023, 00:33
Diemžēl juniors ir nodzēries līdz murgiem.
27.decembris 2023, 11:55 | links
 
Intereses pēc iemetu gūglē un sanāk, ka juniora dzīvesvieta (nepiekasoties par katru kilometru) ir snopova, Čistigi, Vuķi, Stubrova, Pļevna, Orlīši, Zablova, Putrova vai Terehova. Katrā ziņā viss mežs, kas ir uz austrumiem no Zaicevas. Katrā ziņā nederēs nekas, kas ir uz Liepnas, Žīguru, Viļakas pusi. Tas jau ir krietni tālāk. + Par tām Nato lidmašīnām ir tīrākā diršana. Mums tuvākais lielais lidlauks ir Lietuvā. Tagad arī Lielvārdē (lai gan pie Ķeguma), taču tur 99% gadījumu nav nevienas jēdzīgas lidmašīnas. Iznīcinātāji ir Lietuvā, Lielvārdē ir pārsvarā helikpteri un tikai ik pa laikam mācību laikā kāds iznīcinātājs tur aizlido, bet nu ļoti reti. Tad jau drīzāk varēja dzirdēt krievu ļopenes lidojam, jo skrejceļš ir tieši pret Viļaku notēmēts. Taču arī maz ticams, jo lai paceltos un pagrieztus uz Kijevu, nevajag 60 kilometrus. Vārdu sakot - pilnmēness, alkohols un meža vientulība dara savu :DDD Bet tas ir labi, tas ir veids kā izdzīvot :D
27.decembris 2023, 09:46 | links
 
Saskaņā ar norādēm kalendārā, šodien ir pilnmēness :DDD
27.decembris 2023, 07:47 | links
 
es dzivoju 60km pirms pleskavas krievu divizina.. kas uzbruka kijevai.. es dzidēju skaļas debesis 2022. 24. Kad visi gulēja. seit lidoja nato lidmašinas. Kad sakās kovids rigas lielveikali bija atverti, bet man aizliedza pelnīt. Tad es aptvēru mans patriotims ir valdībai pie pakalas. Galvenais lemumi. Tos cilkeus kurus neskāra liekas bija preizi lēmumi, bet es biju ārējā apļa malā. Es dzīvoju dzimtas mājas 100 gadi un vairāk .. man karogs plīvo lv, es zinu būs karš latvijā. Vai to kāfs sadzirdēs. Nē. Es šeit esmu dzirdējis tik daudz nopēlumus savā virzienā. Vai man kaut kas jāpierāda vēl? Es jau dzīvoju padsmit gadus ar sevi nevienu nesatiekot, nesadzirdot.. domā tam ir kāda vērtība?
Suki padli latiši.. man liekas ir lielāka vērtība, jo latvieši ar krieviem runā krieviski. Pēc 30 gadiem politikā valdība un saviedribā vēl nav skaidrs.. kadā valoda ir jārunā lavtijā? Humors? Laika.. jo jau pēc 20 gadiem lv būs vairs tikai 1.3 miljoni iedzīvotāji ... Meli??
27.decembris 2023, 01:04 | links
 
Šmidzi mēs te runājam par krieviju jau no kopš 2010 vai kads dzirdēja? Krievija dara savu .. nemeklē utis kur tās nav...
Ja tev ir cits viedoklis saki.. noteikti tas ir labs.
27.decembris 2023, 00:43 | links
 
Shm_didzis [27.dec]: Suki padli latiši..

mjuniorss, 27.decembris 2023, 00:31

Manos laikos bija īsts mjuniors, nevis kaut kāda vāja kopija.
Zin kā vecīt., tu ari manos laikos biji manā frontē.. un es nav nostājies citā frontē.. tikai vēlos būt sadzirdēts. Bet ja nebūšu, es palikšu es tas pats..bet vai patriots kā toreiz,laikam nē.. dzive liek domāt ko citu.. es atrodos tur pat kur agrāk, bet jaunā vienotiba, kovidlaikā aizliedza barot savu ģimeni. Bet tas taču ir kovids! Nē kad nav maizes nav ari berniem ko teikt. Protams es atradu risinājumu, bet tad es sapratu saeima nav tu ināta manām ideloģijām. Šodiem jauna vienotība izvēlejās komunismu, marksimu, komunismu jeb progresīvos. Kariņš neizveidoja valdību, lait tiktu eiropā... Es jau tu zini neko sliktu nevēlu mūsu zemei.. vienkārši es zinu to ko zinu.. es par brāli nerunāju..
27.decembris 2023, 00:41 | links
 
Suki padli latiši..

mjuniorss, 27.decembris 2023, 00:31


Manos laikos bija īsts mjuniors, nevis kaut kāda vāja kopija.
27.decembris 2023, 00:33 | links
 
Aizmirsu nomainīt profilu. Latvietis ir tik glups, ka latvijā brīvi sāk runāt krieviski, jo domā, ka krievs ir dumš un nesaprot.. ka šeit ir latvija.. un izrāda sav gudribu.. es zin kā ir pa krievisk..
27.decembris 2023, 00:33 | links
 
Suki padli latiši..
27.decembris 2023, 00:31 | links
 
Cik gejisks šeit forums palicis... Vot manos laikos bija skaidrs.. krievs latvietis.. nē tagad kariņš, frīī, frīi palstsain..
40 reisi skaisti.. tas nav manos laikos mellenes lasīt, lai nākošo gadu džinsas nopirkt,lai iz skolu aiziet ..
27.decembris 2023, 00:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager