Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Reku vatastāna jaunu šedevrālu likumu pieņēmusi :
https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/policiya-poluchit-pravo-pronikat-v-lyubye-kvartiry-v-otsutstvie-zhilcov-1031043294

raihs, 15.decembris 2021, 17:42


Un ļoti pareizi.
Mana radiniece dzīvo Imantā. Daudzīvokļu mājā. Blakus tādā paša mājā attālumā ap 250 metri kādam jūrniekam dzīvoklī sabojājas signalizācija. Sirēnu varēja dzirdēt laikam rādiusā ap 1 km. Nabagie kaimiņi izsauca policiju, puiši apkārt pastaigājas un teica “neko nevaram izdarīt, nav pamatojuma lauzt durvis”. Sirēna darbojas 2 vai
trīs dienas, kamēr izbeidzas akumulators.
A vecie cilvēki, kam palika slikti? A ūdens noplūdes no kaimiņiem?
Starp citu – ugunsdzēsējiem ir tiesības ārkārtējā situācijā nākt iekša? Ir. Un policistiem vajag tādas pašas likumīgas tiesības.
15.decembris 2021, 18:03 | links
 
Uldiņ, mazo muļķīti, kad onkas runā, šmurguļi pieskata sivēnus!
15.decembris 2021, 17:56 | links
 
jā, Grētai šoreiz jau ironiskāks, stilīgāks tekstiņš nolasīšanai sarakstīts, nevis tikai nikna piere un "hau dēr jū??"..))))))

badapiicka, 15.decembris 2021, 14:19[/quote]

Grēta ir interesants gadījums. Sēdēja meitēns ar papīra gabaliņu kautkur Stokholmā un pauda savu sāpi.
Tad izdomāja braukt uz Ameriku "lielos onkuļus' kaunināt.
Okei, senči sameta naudiņu, nopirka biļeti un devās Grēta tālajā ceļā uz Ameriku.
Tiktāl daudzmaz saprotu.
Un ieradās Grēta pie lielās mājas kur bija pulcējušies "lielie onkuļi".
Piegāja pie policista, apsarga, drošības dienesta, CIP, FIB, šmib, paraustīja aiz piedurknes un teica: "Es gribu pateikt FUI "lielajiem onkuļiem"".
Un ciešās policistu, apsargu, drošības dienestu, CIP, FIB, šmib rindas pavērās un teica: "Jā, protams, Grētiņ. Mēs sen jau Tevi gaidījām".

Interesanti.
Mani arī ielaistu uz skatuves, pateikt ko es domāju.
Jeb tomēr sašņorētu un nogādātu tuvākajā policijas iecirknī.
15.decembris 2021, 17:52 | links
 
 
Ar Grētas muti runā onkuļi un tantes, kuri ar zaļās nerģētikas kursu pelna lielu piķi un cer nopelnīt vēl lielāku.

BrunoL, 15.decembris 2021, 17:23
zāļu ražotāji tevi čakarē jo grib trako piķi no tevis,zaļie arī,nav apnicis to stulbo lauķa bazaru dzīt kā nu visi tik dzenas pēc tā piķa un taisa sazvērestības???
15.decembris 2021, 17:32 | links
 
Ar Grētas muti runā onkuļi un tantes, kuri ar zaļās nerģētikas kursu pelna lielu piķi un cer nopelnīt vēl lielāku.
15.decembris 2021, 17:23 | links
 
Grēta nikna ka neviens neko nedara

breksugans, 15.decembris 2021, 12:20

jā, Grētai šoreiz jau ironiskāks, stilīgāks tekstiņš nolasīšanai sarakstīts, nevis tikai nikna piere un "hau dēr jū??"..))))))
15.decembris 2021, 14:19 | links
 
Badapīcka.Lūdzu precīzāk par tiem izslēdzošajiem apgalvojumiem.Varbūt tik tiešām tu esi ļoti acīgs. Tas,ka es nevēlos kritizēt nepopulāru valdību par viņas darbību Covid apkarošanā neko nenozīmē. Arī populārārās un gudrās valdības grābstījās kā pa tumsu,pielietoja dažādas metodikas un galu galā izteikti veiksmīga rezultāta nav ne vienam.Tas draņķis ir ļoti dzīvelīgs.laikampar maz laika pagājis un nav pilnīgas informācijas lai viņu galīgi iznīdētu. Tā ka nekādas drausmās pretrunas es nesaskatu. Varbūt izslēdzošie apgalvojumi ir citur.Nu tad atver man acis uz manu tumsonību.Redzi,ir vēl viena lieta.Kaut kad žurnālā lasīju interviju ar mākslinieku Vīlipsonu. tur bija tāda epizode - Kaut kāda labdarības organizācijai vajadzēja logo,Nu uzzīmējis.Nu apmēram divas plaukstas tu sirdi.A organizācijas vadītāja pārmeta,ka viņš uzzīmējis sievietes dirsu.Nu,viņš saka,man patīk sieviešu dirsas.Bet šinī gadījumā pat domas nebija.A tantuks saskatīja dirsu.Katram savs.Kā teiktu meža onkulis - jedem seines.Ir cilvēki,kuri visur dirsu saskatīs.

Bjorgvins, 15.decembris 2021, 09:22

Viss ir daudz vienkāršāk, nevajag pat piesaukt nekādas irsas un "meža onkuļus". Nepārspīlē, es nekur neteicu- un pat nedomāju- par kaut kādu tavu tumsonību vai netumsonību.
Tikai piemetināju, ka dīvaini iznāk- no vienas puses- neesot jēgas pārmest esošajai valdībai covidlaikā sastrādāto, jo redz, kovids pagaidām esot neatrisināms- un tad no otras puses- pie ruļļiem tikušie būšot atbildētāji par sastrādāto....
Tātad- šobrīd pie ruļļiem ir tie, kuri ir un ir konkrēti lēmumi- gan labi, gan slikti, kurus pieņēma konkrēti cilvēki- tad kāpēc par greizajiem lēmumiem esošie nevar būt atbildīgi? Kovids nav attaisnojums un nebūt neatceļ veselīgas kritikas nepieciešamību.
15.decembris 2021, 14:14 | links
 
Turība = atkritumi
Kas šo formulu gatavs lauzt?
15.decembris 2021, 14:07 | links
 
Grēta nikna ka neviens neko nedara
15.decembris 2021, 12:20 | links
 
https://youtu.be/wpo33oLne-Y

blā blā blā
15.decembris 2021, 12:20 | links
 
Tur jau tā lieta kad visi bļauj kad slikti viss bet kā pajautā ko vajadzētu darīt savādāk tā mutes ciet.

udo733, 14.decembris 2021, 23:47


Tas tāpat kā Grēta kliedz - aizliegt visu kas veido CO2 izmešus, aizietg nogalināt cūkas, govis, vistas u.t.t. Neēst gaļu.
Bet ko vietā? Kādi risinājumi? Kā ražot nepieciešamās lietas?
Ēst zaļus salātus, un dzīvot ar palmu lapu kušķi ap pakaļu.???
Domāju ka ir kāds izpētījis cik CO2 ir uz zemes dabiskā veidā, un cik rada cilvēka darbības.
Bet parati redzem/dzirdam tos kas skaļāk kliedz.
Tāpat arī tagad "politiķi" - es, es, es, mēs tūllit gāzīsim, mēs tūlit ataidīsim, mē tūlīt tiesāsim.
Nevienam nav skaidra plāna.
15.decembris 2021, 12:18 | links
 
Bet varbūt vaina nav labumā.Man liekas,ka atslēga ir citur.Vienkārši partiju ir par daudz.Neviena partija vienkārši nav spējīga uzņemties atbildību.Jo ir gauži maziņas.Un jaunas partijas izveidošana tikai pasliktina situāciju.Vēl vairāk sadrumstalo sabiedrību.

Bjorgvins, 14.decembris 2021, 22:43


Zelta vārdi.
Tā ir tā problēma ka akatrs kas vien iedomājas veido partijas.
Manuprāt lai līstu politikā ir jārubī ar smadzenēm daudzās jomās, nevis tikai iet atsēdēt 4 gadus, lai būtu nauda par ko paēst, vai "džekpota" gadījumā ja tiek pie budžeta siles, šiki padzīvot un vecumdienas nodrošināt.
Jānosaka ar likumu limits partiju skaitam.
15.decembris 2021, 12:07 | links
 
Badapīcka.Lūdzu precīzāk par tiem izslēdzošajiem apgalvojumiem.Varbūt tik tiešām tu esi ļoti acīgs. Tas,ka es nevēlos kritizēt nepopulāru valdību par viņas darbību Covid apkarošanā neko nenozīmē. Arī populārārās un gudrās valdības grābstījās kā pa tumsu,pielietoja dažādas metodikas un galu galā izteikti veiksmīga rezultāta nav ne vienam.Tas draņķis ir ļoti dzīvelīgs.laikampar maz laika pagājis un nav pilnīgas informācijas lai viņu galīgi iznīdētu. Tā ka nekādas drausmās pretrunas es nesaskatu. Varbūt izslēdzošie apgalvojumi ir citur.Nu tad atver man acis uz manu tumsonību.Redzi,ir vēl viena lieta.Kaut kad žurnālā lasīju interviju ar mākslinieku Vīlipsonu. tur bija tāda epizode - Kaut kāda labdarības organizācijai vajadzēja logo,Nu uzzīmējis.Nu apmēram divas plaukstas tu sirdi.A organizācijas vadītāja pārmeta,ka viņš uzzīmējis sievietes dirsu.Nu,viņš saka,man patīk sieviešu dirsas.Bet šinī gadījumā pat domas nebija.A tantuks saskatīja dirsu.Katram savs.Kā teiktu meža onkulis - jedem seines.Ir cilvēki,kuri visur dirsu saskatīs.
15.decembris 2021, 09:22 | links
 
Badapīcka.Paldies par komplimentu.Rakstniekam Jānim Jaunsudrabiņam bija teiciens - kā es māku tā es maunu.Protams pie stila varētu piestrādāt.Bet es ar to tekstu netaisos uzstāties ANO Asamblejā.

Bjorgvins, 14.decembris 2021, 23:00

))) Te gan runa nav ne par maušanu, ne asamblejām)
Mājiens bija par to, ka vienā komentārā ir izteikti divi savstarpēji viens otru izslēdzoši apgalvojumi )
15.decembris 2021, 01:07 | links
 
Tur jau tā lieta kad visi bļauj kad slikti viss bet kā pajautā ko vajadzētu darīt savādāk tā mutes ciet.
14.decembris 2021, 23:47 | links
 
Nu nav jau tā ka šī valdība neko nedarītu,tak lembi iesēdināja,ko daudzas valdības pirms tam negribēja izdarīt,kas zin ko vēl paveiktu ja nebūtu tas sūda kovids uzradies.
Protams vienmēr var arī labāk,bet var arī sliktāk:)
14.decembris 2021, 23:43 | links
 
Badapīcka.Paldies par komplimentu.Rakstniekam Jānim Jaunsudrabiņam bija teiciens - kā es māku tā es maunu.Protams pie stila varētu piestrādāt.Bet es ar to tekstu netaisos uzstāties ANO Asamblejā.
14.decembris 2021, 23:00 | links
 
ābrakadabra.Dalot budžeta naudu nav svarīgi ne ārsti,ne skolotāji.Galvenais ir neapdalīt sevi. Brekšugans.Tu piedāvā mjunioram izveidot savu partiju.Viņš to jau ir izdarījis.Kopā ar raihu.Tas ir noticis vēsturisks fakts 06.12.2021. plkst.22.59.
14.decembris 2021, 22:53 | links
 
Skaidrs ir tas,ka pārmest valdībai par Covid laikā sastrādāto ir neobjektīvi(..)
+
(..)Nu ja kāda tiek pie ruļļiem tad vismaz ir skaidrs,kurš par sastrādātajiem sūdiem atbildēs.

Bjorgvins, 14.decembris 2021, 22:43

Interesants salikums......))
14.decembris 2021, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager