Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
FishMV [27.sep]: Par saules paneļiem ar smuks uzmetiens.. protams pēc leiputrijas sākumā ar izklausijās. Atdot elektrību pa lēto vasarā un ziemā pretī dārgo.
Štrunts ar to, kādus lohus sabalsojām tādus esam pelnījuši. Jāsaka tāda ir mūsu sabiedrība, bez skaidra virziena.

mjuniorss, 27.septembris 2023, 11:07

Man ja laukos būtu māja, sen rullētu ar neatkarigiem energoresursien un avotiem, ne vienu voltu nedotu nekādam Enefitan, ne latvenergo, lai iet bekot.
Nesanāk, 2 - 3 mēneši bez ārējiem energoresursiem neiztikt. Pie tam ēkai jābūt tuvu pasīvai, papildus apkure ar zemām temperatūrām un lieliem siltuma akumulātoriem. Saules baterijas ar lielu rezervi, kas apvienotas ar akumulātoriem vismaz uz 8kwh. Vēl noder arī siltā ūdens kolektori. Obligāti ventilācija ar rekuperāciju. Tad tas viss jāsajūdz vienotā sistēmā vēlams ar centralizētu vadību. Un ar visu to pie sliktiem laikapstākļiem, brīvdienās kad visi ir mājās, vēl kāds ciemiņs un pavairāk darāmā elektrības nepietiek. Tad vēl p...dec cik tas viss izmaksā sākumā un jācer ka tas viss nokalpos savus 5-7 gadus, citādi nekādas ekanomijas var arī nesanākt.
27.septembris 2023, 16:54 | links
 
Hihihi.

Headhunter, 27.septembris 2023, 15:49


Dīvaini, ka tādi līdz frontei nonāk... to jau pēc svara vajadzētu just - 152mm lādiņš sver ~40kg, no kuriem 6-8kg ir trotils. Pirzdami lādējām...to, ka kāds ir 8kg vieglāks noteikti jājūt...kastē viņi nāca pa 2... nu varbūt krievu pofigisms nostrādā
27.septembris 2023, 16:06 | links
 
 
Vienīgā labā ziņa pēdējā laikā - "Rīgas apgabaltiesa Lembergam piesprieda četrus gadus cietumā un mantas konfiskāciju".

jurciks66, 27.septembris 2023, 11:16

Tā nav nekāda labā ziņa, 15 gadi kā minimums vajadzēja, 4 jau tikpat kā atsēdējis. Par trīsreizēju šņabja pudeles zagšanu dod tādu sodu.
27.septembris 2023, 13:44 | links
 
Man ja laukos būtu māja, sen rullētu ar neatkarigiem energoresursien un avotiem, ne vienu voltu nedotu nekādam Enefitan, ne latvenergo, lai iet bekot.

FishMV, 27.septembris 2023, 12:29


Jau grib komfortu - ledusskapi, silto/auksto ūdeni krānā, siltumsūkni u.c. ērtības, tad baigi grūti pašam to visu saražot vai saražoto uzkrāt...

Ja krāsns apkure, malkas plīts, ūdens akā un pārtika pagrabā, tad protams var ar mazo ģeneratoru iztikt...
27.septembris 2023, 12:47 | links
 
Par saules paneļiem ar smuks uzmetiens.. protams pēc leiputrijas sākumā ar izklausijās. Atdot elektrību pa lēto vasarā un ziemā pretī dārgo.
Štrunts ar to, kādus lohus sabalsojām tādus esam pelnījuši. Jāsaka tāda ir mūsu sabiedrība, bez skaidra virziena.

mjuniorss, 27.septembris 2023, 11:07


Man ja laukos būtu māja, sen rullētu ar neatkarigiem energoresursien un avotiem, ne vienu voltu nedotu nekādam Enefitan, ne latvenergo, lai iet bekot.
27.septembris 2023, 12:29 | links
 
Vienīgā labā ziņa pēdējā laikā - "Rīgas apgabaltiesa Lembergam piesprieda četrus gadus cietumā un mantas konfiskāciju".
27.septembris 2023, 11:16 | links
 
Par saules paneļiem ar smuks uzmetiens.. protams pēc leiputrijas sākumā ar izklausijās. Atdot elektrību pa lēto vasarā un ziemā pretī dārgo.
Štrunts ar to, kādus lohus sabalsojām tādus esam pelnījuši. Jāsaka tāda ir mūsu sabiedrība, bez skaidra virziena.
27.septembris 2023, 11:07 | links
 
daddy_j [26.sep]: Man vakar dusma sanāca (un vēl nav pārgājusi) par šito - https://www.la.lv/fm-rosina-hipotekaro-kreditprocentu-maksajumus-uz-laiku-ieklaut-iin-attaisnotajos-izdevumos

Tipa, nevis paņemt no bankām nepamatoto peļņas daļu (kā LT izdarīja), bet no kopējā budžeta (!!) atvieglot nabaga kredītņēmējiem dzīvi!! Nu ritīgs Zālamana lēmums - bankas dzīvas, kredītņēmēji apmierinati, nu tauta-aita drusku apcirpta... nav jau pirmā reizi... HRR!
Tas taču veiksmes stāsts !!!!!
Pajautā #vissirlabi un viņa čomam #draugamferrari
27.septembris 2023, 10:29 | links
 
Ir sācies pretuzbrukums, asiņainākais posms. Redzēsim kādi rezultāti. Ja agrāk gaidīju šādu info, tad šodien vairs nav tads urrā sajūtas. Daudz karavīru iet bojā un rezultātu neviens nav garantējis. Es kā parasti pesimisks šādās prognozēs..
26.septembris 2023, 22:48 | links
 
Onkul, par šnāb tas man nevar beigties, jo mans nelieto jau vairākus mēnešus, mans alko patēriņš gadā 2-5l.max. Tas par to, bet ja par prokrieviskajām partijām un urļiku pretošanos šausmīgi liel aktivitāt.
https://twitter.com/LA_lv/status/1706557286481621257?t=Lhzhkh5jE4fwuUwbevf2Sg&s=19
https://twitter.com/elitaveidemane/status/1706527712150507736?t=vd8e6MIMWp9osmvLK86cYQ&s=19
https://twitter.com/Artillerry/status/1706565584530391113?t=ULJRJmWWnVUPTX86SVs5Hg&s=19
https://twitter.com/GirtsLapins/status/1706590043400282189?t=CRJkuVVZFVTtp4NiHaKS5w&s=19
Vēl jūr ar kremliniem..
26.septembris 2023, 17:15 | links
 
Nu, ko vienotībai ir nāvesspriedums? Te daudzi dikti aizstāvēja šos lohus.
Ir šiem ko teikt?!

mjuniorss, 26.septembris 2023, 16:23


Kas, kur, kā?? Vari precīzāk? sīkāk? jeb #vissirslikti + šnabis ar izbeidzās??

Man vakar dusma sanāca (un vēl nav pārgājusi) par šito - https://www.la.lv/fm-rosina-hipotekaro-kreditprocentu-maksajumus-uz-laiku-ieklaut-iin-attaisnotajos-izdevumos

Tipa, nevis paņemt no bankām nepamatoto peļņas daļu (kā LT izdarīja), bet no kopējā budžeta (!!) atvieglot nabaga kredītņēmējiem dzīvi!! Nu ritīgs Zālamana lēmums - bankas dzīvas, kredītņēmēji apmierinati, nu tauta-aita drusku apcirpta... nav jau pirmā reizi... HRR!
26.septembris 2023, 16:53 | links
 
Nu, ko vienotībai ir nāvesspriedums? Te daudzi dikti aizstāvēja šos lohus.
Ir šiem ko teikt?!
26.septembris 2023, 16:23 | links
 
Sen nekas nav bijis par #vissirslikti. Kārtējo reizi izklausās būsim mazā krievija. Mācības skolās latviešu valodā atliek, krievu mēdijus ar.. Turpinam pārkrievoties, lai utānija var turpināt propogandu tut mnoga rusišh shvain. Jau vēsturiski šeit ir bijusi krievija.

mjuniorss, 26.septembris 2023, 14:41


Daži tikušie vīreļi no ZZS un PRO (un pie tma kādos amatos!) daudz ko aizkulisēs ir murmulējuši par A virzienu, pat Latgales autonomijas apspriešanu.
26.septembris 2023, 15:47 | links
 
Sen nekas nav bijis par #vissirslikti. Kārtējo reizi izklausās būsim mazā krievija. Mācības skolās latviešu valodā atliek, krievu mēdijus ar.. Turpinam pārkrievoties, lai utānija var turpināt propogandu tut mnoga rusišh shvain. Jau vēsturiski šeit ir bijusi krievija.
26.septembris 2023, 14:41 | links
 
Līdz nākamās saimas vēlēšanām redzēsim kas lielāku skādi valstij būs nodarījis. Kāds alkāšs kas klenderē gar ceļa malu un krata kulaku pret zemessargiem, bučo Putina ģīmi vai liberāļu propogandisti.
Man piemēram pajāt ja kāds tur Ludzā, Zilupē vai Piedrujā dzer šņabi, grauž semuškas un slavina Putinu, jo fiziski vai ekonomiski neko tād vervelis pasākt nevar valsts sagaušanā. Citādi jau būtu jāskatās ja kāds politiskais spēks (Rosļikovs %Co, vai tml.) kaut ko tajā galā organizē.
Bet pagaidām pie mums viss virzās pēc lielā plāna.

FishMV, 22.septembris 2023, 12:35sūdi tie ka sarkankrūtīši jau sabalso visādus roslikovus un co.kas to valsti arī grauj

udens2, 23.septembris 2023, 09:29


Tāpēc ir specdienesti un citas iestādes kas tādiem var neļaut vispār būt pr kaut kādiem deputātiem. lai iet tālāk vlelverēt spirt, vadka sigartci.
25.septembris 2023, 08:49 | links
 
Līdz nākamās saimas vēlēšanām redzēsim kas lielāku skādi valstij būs nodarījis. Kāds alkāšs kas klenderē gar ceļa malu un krata kulaku pret zemessargiem, bučo Putina ģīmi vai liberāļu propogandisti.
Man piemēram pajāt ja kāds tur Ludzā, Zilupē vai Piedrujā dzer šņabi, grauž semuškas un slavina Putinu, jo fiziski vai ekonomiski neko tād vervelis pasākt nevar valsts sagaušanā. Citādi jau būtu jāskatās ja kāds politiskais spēks (Rosļikovs %Co, vai tml.) kaut ko tajā galā organizē.
Bet pagaidām pie mums viss virzās pēc lielā plāna.

FishMV, 22.septembris 2023, 12:35sūdi tie ka sarkankrūtīši jau sabalso visādus roslikovus un co.kas to valsti arī grauj

udens2, 23.septembris 2023, 09:29
Sarkanā zzs jau nav labāka par rosolu.

udo733, 23.septembris 2023, 10:21


Bet tagad piepalīdz Vieotībai :)
25.septembris 2023, 08:48 | links
 
Līdz nākamās saimas vēlēšanām redzēsim kas lielāku skādi valstij būs nodarījis. Kāds alkāšs kas klenderē gar ceļa malu un krata kulaku pret zemessargiem, bučo Putina ģīmi vai liberāļu propogandisti.
Man piemēram pajāt ja kāds tur Ludzā, Zilupē vai Piedrujā dzer šņabi, grauž semuškas un slavina Putinu, jo fiziski vai ekonomiski neko tād vervelis pasākt nevar valsts sagaušanā. Citādi jau būtu jāskatās ja kāds politiskais spēks (Rosļikovs %Co, vai tml.) kaut ko tajā galā organizē.
Bet pagaidām pie mums viss virzās pēc lielā plāna.

FishMV, 22.septembris 2023, 12:35sūdi tie ka sarkankrūtīši jau sabalso visādus roslikovus un co.kas to valsti arī grauj

udens2, 23.septembris 2023, 09:29

Sarkanā zzs jau nav labāka par rosolu.
23.septembris 2023, 10:21 | links
 
Līdz nākamās saimas vēlēšanām redzēsim kas lielāku skādi valstij būs nodarījis. Kāds alkāšs kas klenderē gar ceļa malu un krata kulaku pret zemessargiem, bučo Putina ģīmi vai liberāļu propogandisti.
Man piemēram pajāt ja kāds tur Ludzā, Zilupē vai Piedrujā dzer šņabi, grauž semuškas un slavina Putinu, jo fiziski vai ekonomiski neko tād vervelis pasākt nevar valsts sagaušanā. Citādi jau būtu jāskatās ja kāds politiskais spēks (Rosļikovs %Co, vai tml.) kaut ko tajā galā organizē.
Bet pagaidām pie mums viss virzās pēc lielā plāna.

FishMV, 22.septembris 2023, 12:35
sūdi tie ka sarkankrūtīši jau sabalso visādus roslikovus un co.kas to valsti arī grauj
23.septembris 2023, 09:29 | links
 
Rēzeknē reiz iemaldījos neatminos 18. Nov. Jaunieši dalīja karodziņus un sveica citus krievu valodā. Tā,ka kā jau visur visādi ir.
Daugavpils ziemā tur ir stilīgi ir iebraukt, jo tas krieveņu ģērbšanās stils acīmredzama nacionalitāte, spalvainie kažoki, cepures..
:))
22.septembris 2023, 23:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager