Hokejs. Dānija 2018

Prognozes un viedokļi
Vienīg zviedri tā diezgan viegli no malas skatoties jeņķus vinnēja, kamēr Šveice dabūja pakapāties. Nogurums būs lielāks viņiem.
20.maijs 2018, 10:50 | links
 
Tad, kad tu spēlē un mēģini uzvarēt, neviens neprasa un neskatās no kuras līgas tu nāc, bet gan gaida no tevis maksimālu pašatdevi komandai. Katra spēle ir savādāka un loģikai te nav vietas. Mūsdienu hokejā pie daudzu apstākļu sakritības var A grupas komanda var vinnēt jebkuru pretinieku no A grupas.
20.maijs 2018, 10:48 | links
 
Par Šveici. Kapitāli spēlē un vārtsargs vnk no comments!
20.maijs 2018, 10:44 | links
 
Uldiss22
Nu, kas tad ir? Kur tad palika viedais speca viedoklis? Citādi tāds tukšs uzdirsiens vien sanāca... Kas mainīsies no uzzināšanas, kur precīzi katrs spēlē? Tas nav ne NHL, un pat ne KHL, tas skaidrs. Un tālāk?
20.maijs 2018, 08:26 | links
 
raihs [20.05.18]: Uldiss22 [19m]: raihs [Vakar]: Nu nesaprotu es tos rezultātus! Nav loģikas nekādas! It īpaši kontekstā ar LV izlases rezultātiem. Mums pusizlase spēlē hvz kādās pažobelēs- tas pats Pavlovs- Čehijas 2. līgā? Otrajā,jopt! Kur Galviņš? Pat nezinu...
Pretim nāk reāls NHL! Kas tas ir? Viņi spēlē ar mums ar pusspēku? Nenovērtē? Vai mums tie treneri ir ģēniji? Vai arī tiešām tas līmenis ir tā izlīdzinājies? Es to nesaprotu! Zviedri, kas mūs knapi vinnēja, tagad izdrāž ASV ar 6:0! Kur loģika? Mans pragmātiskais prāts te iet uz īso... Palīdziet saprast, lūdzu!Ja jau nezini kur Pavlovs, Galviņš spēlē, tad nav brīnums ka tev līdz kautkādai saprašanai ir dikti tālu!Hūū, beidzot izskatās, ka te uzradies īsts nedīvāna specs,visdrīzākais izbijis hokejists,kas man varēs paskaidrot šo nonsensu! Es taču kā reiz uzdevu jautājumu tādēļ, ka man līdz kaut kādai saprašanai dikti tālu! Vai arī ar nūju tik bieži ir dabūts pa galvu, ka netiek vairs atšķirti jautājumi no apgalvojumiem,ko?
Un tā, ar nepacietību gaidām speciālista viedokli!
Sākumā noskaidro kur spēlē mūsu izlases hokejisti, un tad jau būs vieglāk!
20.maijs 2018, 08:17 | links
 
Uldiss22 [20.05.18]: raihs [Vakar]: Nu nesaprotu es tos rezultātus! Nav loģikas nekādas! It īpaši kontekstā ar LV izlases rezultātiem. Mums pusizlase spēlē hvz kādās pažobelēs- tas pats Pavlovs- Čehijas 2. līgā? Otrajā,jopt! Kur Galviņš? Pat nezinu...
Pretim nāk reāls NHL! Kas tas ir? Viņi spēlē ar mums ar pusspēku? Nenovērtē? Vai mums tie treneri ir ģēniji? Vai arī tiešām tas līmenis ir tā izlīdzinājies? Es to nesaprotu! Zviedri, kas mūs knapi vinnēja, tagad izdrāž ASV ar 6:0! Kur loģika? Mans pragmātiskais prāts te iet uz īso... Palīdziet saprast, lūdzu!Ja jau nezini kur Pavlovs, Galviņš spēlē, tad nav brīnums ka tev līdz kautkādai saprašanai ir dikti tālu!
Hūū, beidzot izskatās, ka te uzradies īsts nedīvāna specs,visdrīzākais izbijis hokejists,kas man varēs paskaidrot šo nonsensu! Es taču kā reiz uzdevu jautājumu tādēļ, ka man līdz kaut kādai saprašanai dikti tālu! Vai arī ar nūju tik bieži ir dabūts pa galvu, ka netiek vairs atšķirti jautājumi no apgalvojumiem,ko?
Un tā, ar nepacietību gaidām speciālista viedokli!
20.maijs 2018, 08:11 | links
 
raihs [19.05.18]: Nu nesaprotu es tos rezultātus! Nav loģikas nekādas! It īpaši kontekstā ar LV izlases rezultātiem. Mums pusizlase spēlē hvz kādās pažobelēs- tas pats Pavlovs- Čehijas 2. līgā? Otrajā,jopt! Kur Galviņš? Pat nezinu...
Pretim nāk reāls NHL! Kas tas ir? Viņi spēlē ar mums ar pusspēku? Nenovērtē? Vai mums tie treneri ir ģēniji? Vai arī tiešām tas līmenis ir tā izlīdzinājies? Es to nesaprotu! Zviedri, kas mūs knapi vinnēja, tagad izdrāž ASV ar 6:0! Kur loģika? Mans pragmātiskais prāts te iet uz īso... Palīdziet saprast, lūdzu!
Ja jau nezini kur Pavlovs, Galviņš spēlē, tad nav brīnums ka tev līdz kautkādai saprašanai ir dikti tālu!
20.maijs 2018, 07:55 | links
 
Jā, zviedri šogad zaudējuši nav.
19.maijs 2018, 23:17 | links
 
Domaataajs [19.05.18]: 2013. gadā Šveice finālā ar 1;5 zaudēja zviedriem.
Rīt revanšs?
ne, būs līdzīgi.
19.maijs 2018, 23:09 | links
 
2013. gadā Šveice finālā ar 1;5 zaudēja zviedriem.
Rīt revanšs?
19.maijs 2018, 23:07 | links
 
Apskaužu Šveici
19.maijs 2018, 22:55 | links
 
Kanāda finālu nogulēja!
19.maijs 2018, 22:30 | links
 
Katrā minūtē jādabū vārti. :)))
Vieni ir bet vai būs otrie?
19.maijs 2018, 22:25 | links
 
Kanāda tūlīt brauks mājās...
19.maijs 2018, 22:20 | links
 
Jau sāku domāt ka Ziemeļamerikā hokejs nav kā sacensības bet vairāk šovs naudas maisu izklaidēm. :))
19.maijs 2018, 22:13 | links
 
Pretinieka psihaloģiskā nenovērtēšanā,kaut kāda iepriekšēja pārākuma abzināšanā,sportā dod nelabu rezultātu .To savā laikā esmu izjutis uz savas ādas,kad biju pārliecināts par savu pārākumu republikas čempī pusfināla cīņā par sudrabu , zaudēju pēc punktiem vājākam pretiniekam ...Tie bija tālie 70-tie...
19.maijs 2018, 22:01 | links
 
Sis Pasaules çempionàts ir pavisam interesants!Piemeram...manà skatijumà sis ir labàkais çempis Lv izlasei pedejo 10 gadu laikà.Lai gan Pàrbaudes speles - 9 zaudas,katastrofa :):):)
Visas komandas viens otru apspele!Vairàki pàrsteigumi!Bet par Baltkrieviem gan biju pàrsteigts :):):)Un nebrinos ka Kanàda ari speles par bronzu :):):)
19.maijs 2018, 21:31 | links
 
Ja kļavas lapas ilgi paliks iedzinējos tad var arī nepaspēt uz finālu.
19.maijs 2018, 21:26 | links
 
plesigais [19.05.18]: Nu manas domas jau Tev neinteresē , bet vietā teiciens !
Par naudu velns danco ! Kur nu vēl hokejisti ! ;)
Jā, patiesi neinteresē. Bet ļoti interesētu lutera viedoklis!
19.maijs 2018, 20:03 | links
 
Nu manas domas jau Tev neinteresē , bet vietā teiciens !
Par naudu velns danco ! Kur nu vēl hokejisti ! ;)
19.maijs 2018, 19:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager