Foreles

klondaikā, vai...
24.aprīlis 2010, 15:51 | links
 
Šodien, 46cm, 40cm, 4gab 37-35cm. stabila kiloška nokūlās.
24.aprīlis 2010, 15:49 | links
 
Zivgārni - lai jau tā būtu.
P.S. upe ir Pērse, un šodien tikai viena forele, dažas uzcēlās, bet nebija ne sitamas pierunājamas paņemt mānekli.
24.aprīlis 2010, 14:23 | links
 
Viking! Ko tu gribi no tāda tipiņa kā manis?! Es neprotu tik lielas foreles izmakšķerēt, kā tu un man tas skauž! :))) Es jau tik dēļ tā dzīvoju, lai kādu apceltu šajā tēmā, tā gūstot pasapmierinājumu! kaats neļaus samelot! :)))
Ievērtēju, Tavas pagājušā gada zivis! man vēl augt un augt līdz Tavai meistarībai!!!:)
Satracināji! Vot ņemšu un tagad braukšu uz upi nostīvināt, vismaz kādu zemmērīti, ko uzlikt uz maizītēm! :))))
24.aprīlis 2010, 06:43 | links
 
Paganels - nu re, sākas - visu kaifu aplauzi! :)
23.aprīlis 2010, 23:12 | links
 
:D vienu nosaukt?nav mana zivs.
23.aprīlis 2010, 23:06 | links
 
Jusis - par ko maksāt? Tavs teksts nav kopēts. :)
Un jā, es jau vairs nesatraucos - ēdu foreļmaizītes un ceru, ka nevienam tas neskauž! :)
23.aprīlis 2010, 23:04 | links
 
Viking- tu man dabūsi par autortiesībām maksāt-gatavo piķi! "Šķiet, ka šeit liela daļa nav pārsnieguši aigaigairs vecumam atbilstoši saprāta un sapratnes līmeni".....

atslābsti nu pats un priecājies klusiņām, ka bija laba cope-Daugavai nemaz jau nav tik daudz to pieteku, kur foreles-skaties ka tik jau nākamajā reizē vienīgais ko dabū pavilkt būs veci gummi zābaki....
23.aprīlis 2010, 23:01 | links
 
hmmm ari gribu forelites !
23.aprīlis 2010, 22:14 | links
 
Labi, centīšos iztikt bez rupjībām.
Šķiet, ka šeit liela daļa nav pārsnieguši aigaigairs vecumam atbilstoši saprāta un sapratnes līmeni. Viena lieta ir pavilkt uz zoba zināmu copmani, cita lieta ir bārstīties ar zemas kvalitātes izteicieniem un to vārgu gramatisko izpildījumu.
Līdz šim šķita, ka liela daļa cilvēku šeit ir pieauguši cilvēki, tomēr laikam kļūdos!
Varbūt vispirms iepazīstam cilvēku un tad novērtējam to, ko varam atļauties!
23.aprīlis 2010, 22:12 | links
 
:)
23.aprīlis 2010, 22:07 | links
 
Zivjugārni - savaldi savu mēli, ja!
Te tev apjausmai par foreles izmēru - tas, uz kā ir maizīšu gatavībā forele ir no carnikavas nēģu iepakojuma.

un šeit - pagājušā gada mazulītes


Atslābinājies?
23.aprīlis 2010, 22:04 | links
 
Es ar vakar gar to biez apdzīvoto upi nogāj. Kā tik tur nebij...Viss bij, gan svaigs, gan saldēts.
23.aprīlis 2010, 20:51 | links
 
es ar kaut ko dzirdēju par biezi apdzīvotu Daugavas baseina upi.baigi ņemot!!!tas nav Rīgas kanāla augštecē?:)))
23.aprīlis 2010, 20:43 | links
 
Viking, pirms kaut ko, iepirdpostē, mož kādu bildīti ar (vismaz mērinieci) iesvied puišiem ievērtēt?! Savādāk, viss taus teiktais-ar dakšām, tekošā ūdenī rakstīts! :DDD
23.aprīlis 2010, 20:07 | links
 
eMKa, izrādās mēs uz viena viļņā! Man, šodiem, plecs sāp no kilošku vilkšanas! :)))
23.aprīlis 2010, 20:03 | links
 
Biju, šodien, foreļu ārprātā kaut ar ceper smel, lielas visas un daudz, novilkos līks, cope katrā otrā metienā, nav nemaz us Sviedriju jābrauc, izrādās tepat viss sakārtots :DDD
23.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
Hoho!
Šī diena tika pavadīta izpētot kādu ļoti biezi apdzīvotu upi Daugavas baseinā.
Tad nu teikšu, ka foreļu ir daudz un pasakaini spēcīgas un lielas. Tiesa, laika apstākļi nelutināja - gan sniegs, gan krusa, gan saule. Visu varēja dabūt ar apskaužamu regularitāti.
23.aprīlis 2010, 16:39 | links
 
Laba diena! Vai kāds no Jums lielajiem foreļu ķērājiem ir bijis upītē Zlēkās, ietek Ventā. Kas ir bijuši, zinās kuru upīti domāju... Nekad foreles neesmu ķēris, un nu ir pienācis tas brīdis, kad domāju izmēģināt veiksmi , tad nu šī ir pirmā ūpīte, kas ienāk prātā. Varbūt lai nav jāposto forumā, kāds var man atsūtīt infu par ūpītēm Rīgas apkārtnē vai arī Vpils raj. raitis_c@inbox.lv
23.aprīlis 2010, 13:59 | links
 
Nav tik traki upe gara un vietu dauz
22.aprīlis 2010, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager