Foreles

Tapirs, uz pirmo jautājumu zg jau atbildēja...par otro, ar mani "saskrieties" laikam neiznāks, ja nu man vienīgi nobrūk debesspuses un aizkuļos pretējā virzienā :))
13.aprīlis 2010, 10:05 | links
 
tapirs-n Seklās straumēs nav ko darīt! Sevišķi tad, ja nav pietiekami daudz dabiskā aizsega, kur slēpties. šādās "čurās", foreļi parādās epizodiski: nārsta laikā vai ieskrien lielā ūdenī. Bieži, šādas upeles, strauti kalpo par bērnudāzu visām lašveidīgajām zivīm. Es tādus posmus, vasarā vispār neapmeklēju!
13.aprīlis 2010, 07:47 | links
 
eMKa
Paldies, tas tiesa, un man arī zinot no līdaku spiningošanas kka pītā nepatīk, riktīgi cieta, vnk gribēju zināt vai diametrs nav svarīgaks par elastīgu, bet resnāku auklu. Vot pagajušaja gada, bija baigi zemais līmenis upītes, un gari posmi ar ūdens līmeni vardei līdz krūtīm, kur šitada varianta paliek lielākie ekemplari, tur pat sekluma vai emigre, jo mazo foreļu daudzums bija pietiekams. Vai šada varianta vispar var tikt pie vera ņemama eksemplara nemeklējot kilometriem bedres?
Otrs jautājums butu vai kads nebutu ar mieru šaja sezona saskrieties un aizlaist kopa uz copi, katra gadijuma pats esu no Vidzemes puses un ir daudz uzdodamu jautajumu, bet tas ta. Jau ieprieks paldies
13.aprīlis 2010, 02:18 | links
 
zg neko nedomāju, :))) ne pa rubku ne par mjaso :)), vnk atbildēju puisim, pēc tālākajiem postiem, sapratu, ka vjag atbildēt vairāk :))), nebija laika, citi jau atbildēja nu u.tt :DD, neķer krenķi, gan jau tavā galā arī sāksies :)), protams ne tik lieli, bet tomēr :))
12.aprīlis 2010, 22:18 | links
 
tomstoms6

Labrīt! Abu Garcia ražo arī tos un daudz ko citu ar :)
12.aprīlis 2010, 21:56 | links
 
Un vairāk truli, nekā vienmērīgi.
:DD
12.aprīlis 2010, 20:37 | links
 
ZG, ja godīgi, tad tā arī ir. Esu redzējis.
:)))
12.aprīlis 2010, 20:35 | links
 
eMKa, Tu laikam domā, ka es tā truli, vienmērīgi griežu "mjasorubku"?! :)))
12.aprīlis 2010, 20:31 | links
 
Vai kads ir lietojis abu garcia rotinjus kadas atsauksmes, sodien biju veikala ieraudziijuj 1. reizi ka abu garcia razho ari vizuljus un rotinjus!
12.aprīlis 2010, 20:25 | links
 
aa labi sorry es tieshi to punktu nebiju izlasiijis, atbilde ir kad foreles nedriikst kert uz dabiigo eesmu!
12.aprīlis 2010, 20:14 | links
 
vai piemeeram forelje kertos tgd uz sliekas vai nakts taarpa? -> atbildi meklē MN
12.aprīlis 2010, 20:12 | links
 
Jaaa esmu, kaads sakaras tur ir ar noteikumiem?
12.aprīlis 2010, 20:11 | links
 
Iesaku palasīt! MN = Makšķerēšanas Noteikumi
12.aprīlis 2010, 20:08 | links
 
kas ir MN? neesmu!
12.aprīlis 2010, 20:07 | links
 
MN esi lasījis?
12.aprīlis 2010, 20:01 | links
 
Bet vai tad ir tik mazhi dzerki kurus foreles njemtu vispaar, es parasti izmantoju lucky john rotinjus un vinji negriezaas iipashi labi. Uhn upiite ir maza kur ljoti gruuti vispaar ir kaut ko iemest un vai piemeeram forelje kertos tgd uz sliekas vai nakts taarpa?
12.aprīlis 2010, 19:59 | links
 
He, man mājā ir mikro Sliders. Jāiedod Vieplim lai noprovē :))))))
12.aprīlis 2010, 19:55 | links
 
zg :)), ļauj pazvaigāt - džerkot foreles esi mēģinājis ? :DD
12.aprīlis 2010, 19:46 | links
 
Tomstoms, ja pērk pareizos roterus, tad griežas tie ļoti labi- Mepps(oriģinālie), Myran, Mosca un vēl daudz strādā perfekti...griežās uz pirmo spoles apgriezienu.
Lai tie nekūļatos pa straumes virsu : pirmkārt mānekli vienmēr vada pa straumei, tas nozīmē, ka iemetiens ir pret straumi. Pretējā gadījumā, tiešām var sanākt, ka vizulis kūļāsies pa straumes augšu.
Otrkārt, forele nestāv lielajā straumē, tā meklē aizstraumes, mierīgākas vietas, jo tā tiek patērēts mazāks enerģijas daudzums.
12.aprīlis 2010, 19:42 | links
 
Strauta foreles ņem visu grupu mākslīgos mānekļus.
12.aprīlis 2010, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager