Foreles

Viepli tas naf delīrijs tas ir tavu vārdu pienaglošana Tevi aiz mēles neviens neraustīja Bet vispār man tas ir dziļi pie pēcpuses.Rezume uz priekšdienām.:DDDDD
8.aprīlis 2010, 21:16 | links
 
kads man var pateikt privatajos dikos jau foreles nem?
8.aprīlis 2010, 21:14 | links
 
Panesās! Dzērājam atkal vakara delīrijs klāt.
8.aprīlis 2010, 20:46 | links
 
Zivgarni - speciāli tev :http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-17740.htm?msg=ok

p.s arī emka var iemest ,,aci,, ja nolaidīsies no savien ķēniņu augstumiem.
8.aprīlis 2010, 20:45 | links
 
Hujov drov ! viski goņi !!!!!!!!:DDDDDDDDDD
8.aprīlis 2010, 13:20 | links
 
nu..., vai nav mežonis, tāds pēc cilvēka izskatās
8.aprīlis 2010, 12:50 | links
 
Bums, pasķ porvu!
:DDD
8.aprīlis 2010, 09:27 | links
 
Vieplīīī vēl 4 dienas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.aprīlis 2010, 09:24 | links
 
Ē,spečuki!Kā tad ir,uz klonētām sliekām var ķert?Tās jau ir mākslīga ēsma.
8.aprīlis 2010, 08:55 | links
 
Nu bet es taču neesu forelic :DDDDDDD
8.aprīlis 2010, 08:36 | links
 
Griezēj, tu jau otro dienu runā kā Romas pāvests un tas paliek biedējoši.
:DD
8.aprīlis 2010, 08:35 | links
 
Laprīt, Viepli!
Nau tur ko baidīties un vāvuļot. Gan Tu, gan Adriatico esat puikas uz goda. Inetā dažkārt sanāk nesaprotami isteikties. Arī Tev, un man arī, protams. Ne visu starp rindām textā iekļauto citi var saprast pareizi. It sevišķi, ja raxtītāju nepazīst ;)
8.aprīlis 2010, 08:32 | links
 
Labrīt, ZG!
:))
8.aprīlis 2010, 07:59 | links
 
Griezēj, lieliska doma! Es tikai baidos, ka mana forelista, pie kuriem tomēr sevi pieskaitu, šaurā redzesloka problēma ar izrietošām sekām varētu kaitēt pasākuma pilnvērtrīgai norisei aiz tā iemesla, ka man ar tavu advancēto draugu nebūtu par ko lāgā parunāties.
:DD
8.aprīlis 2010, 07:56 | links
 
adriatico

Tikai cilvēks ar šauru redzesloku var tā domāt! Man, nekad nav ienācis prātā, uzkatīt, teiksim līņotāju vai brekšotāju par cilvēku ar šauru redzesloku. Katram savs. Vienam patīk tā, otram cita zivs!
Augstas klases forelisti (johaidī, atkal runcim uzkāpu uz varžacs :))) ), tāpat kā citi, "savu" zivju speciālisti, domā plaši!
Principā, es pazīstu visus Latvijas foreļu "autoritātes". Esam daudz runājuši par šīm zivīm un problēmām, kas ar tām saistītas. Mēs, visi, makšķerējam vairāk priekau un dēļ izjūtām! adriatico, cikata Tu sezonā pacēli ap un virs kilo "raibo"?! Par rupākām nerunāsim. kaut kā neticās, kad kilo līdaciņa, pusbreksis vai asarīt's ir piesardzīgāks?!
Uz Tavu p.s. atbildu: Esmu spiningojis taimiņus jūrā (Baltajā). Nekā, īpaša nesaskatīju. Otreiz negribās. Paisuma laikā, tie pienāk pie krasta un ar pareizu vizuli, cope ir ļoti prognozējama! Mūsu piekraste nav tā piemērotākā šai nodarbei. Priekš nezinātāja, šis copes veids ir tīrais mazohisms! :) Visu cieņu, ja esi izkodis šo copi. nekā personīga! :)))
8.aprīlis 2010, 07:25 | links
 
Adriatico, čau!
Varpūt varu, ar Viepli kopā, līdz Tevīm -> jūrai uz kopcopi aizlaist? Točna zinu, Tu no jūras saproti, un Vieplis par lašveidīgajiem arī kautko zin ;)
Bet tālāk labāk us privātiem CL pastiem.
8.aprīlis 2010, 00:03 | links
 
vieplim. Nu, nu.Paņemsim kaut , cik zinu, Tevis iecienīto Ventu-+- pazīstot upi, pēc sērijveida blietēšanas salmons (ja tajā točkā gulēs) sasēdīs uz vizulīša kā likts, tas pats arī mazajās foreļupēs. Tieši šīs prognozējamības dēļ arī cenšos neizvēlēties minētos ūdeņus, bet gan jūru.
7.aprīlis 2010, 23:51 | links
 
adriatico. Par to taimiņa noķeršanu piekrastē - trulāku copes veidu vēl neesmu izmēģinājis.
:)
7.aprīlis 2010, 23:32 | links
 
Sākšu ar atbildi puisim , kas 14. martā jautāja...ar cik tievu auklu mazos rotiņus labāk izmest...!!!Labāk tos nemaz nepērc! Nebūs jāizmet. Par svaigo diskusiju---ja tā godīgi jāatzīst, tad forelēt diezgan apnicis.Kapēc? Varbūt sakritība, ka gadus atpakaļ CL konkursa rezultātā skaistas atlaistās zivis pēc maza laiciņa to mītnēs vairs nebija atrodamas, varbūt pie vainas leišu desants kurzemes upēs, varbūt uzpludinājumi utt., varbūt un man šķiet galvenokārt tamdēļ, ka forele nebūt nav tā piesardzīgākā un gudrākā zivtele, kuras dēļ šeit jālauž šķēpi. Ja kāds sevi dēvē par forelistu, tā viņa šaurā redzesloka problēma ar izrietošām sekām !p.s. pamēģiniet noķert taimiņu atklātās jūras piekrastē--maz neliksies.
7.aprīlis 2010, 23:08 | links
 
kaat, tak apmierinies beidzot :)), man ir ko teikt un daudz un par tēmu, bet ne par visām, tāpēc nelienu ne savā lauciņā, atšķirībā no Tevis... :)))
7.aprīlis 2010, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager