Foreles

Runcīt
TU skaidri zini par ko iet runa,tik muļķi mētā!!!:))))
7.aprīlis 2010, 19:35 | links
 
brusi !
Runa ir par ūdenstilpni , kur ir saistoši licencētās makšķerēšanas noteikumi !
Un urmas pats nezin kur ko bāž !
7.aprīlis 2010, 19:34 | links
 
Runci,izlasi likumu par tauvas joslu un tad brauc virsū Urmasam................ Privātajiem ūdeņiem, kuros zvejas tiesības nepieder valstij un kuru krastiem pilnībā piekļaujas
tikai viena zemes īpašnieka zemes īpašumi, tauvas josla netiek noteikta un ūdeņu īpašnieks pats
nosaka piekrastes joslas izmantošanas prasības rūpnieciskajai zvejai un makšķerēšanai, bet pārējiem
15.12.1998. MK noteikumi Nr.453 "Noteikumi par zvejas tiesību izmantošanu privātajos
ūdeņos"
privātajiem ūdeņiem tauvas josla ir četri metri.
7.aprīlis 2010, 19:27 | links
 
Protams, ka es Šķedi pieminēju, tad nu, lūdzu, arī atbildi par Šķedi nevis lien uz Daugavu....kas iekša par vāju, lai nesputrotos pats savos murgos ????
7.aprīlis 2010, 19:23 | links
 
pieguļošās zemes īpašnieks(varbūt ne visas)IR LV meži!nebāz batonus tautai ausīs.itkā ar TEVI pirtī kopā neesu gājis,lai tu manu pakaļu redzētu!nejauc mani ar sev tuviem cilvēkiem!!!:DDD
7.aprīlis 2010, 19:23 | links
 
urmas - tu jau kuro reizi sviestu dzen ! Kādi valsts meži , zeme pieder pieguļošo zemju' ĪPAŠNIEKIEM.
Un izvelc tak to mietu no savas pakaļas !
7.aprīlis 2010, 19:11 | links
 
Runci
Nolaidies biku nu lejā no mākoņiem.Labāk pastāsti te cilvēkiem,kā TU no viņiem iekasē par "tauvas joslas" izmantošanu.cik zināms,tad zeme ap tavu peļķi pieder Latvijas Valsts mežiem!tad kokovo H TU iekasē naudu par "tauvas joslu".un kokovo H tu uz sev nepiederošas zemers saslēji galdiņus utt???Sāc ar baļķi savā acē!!!:)))
7.aprīlis 2010, 19:07 | links
 
Tu jau Šķēdi pieminēji ! Es jau tā teikt - Tev saprotamos ,,lielumos,, paskaidroju !
7.aprīlis 2010, 19:06 | links
 
Runci, kāpēc Arāla jūru nepieminēji...tā ir vēl tālāk...
7.aprīlis 2010, 19:04 | links
 
Tādas vietas bija, lašus, nēģus varēja maisiem , ķert !
:DDDDDDD
7.aprīlis 2010, 18:58 | links
 
Tu aizmirsi vēl par Pļaviņu HES . :DDDDDDDD
7.aprīlis 2010, 18:57 | links
 
:DDDDDDDDD
7.aprīlis 2010, 18:55 | links
 
Dievs es neesmu, ķēniņš varbūt...upes nekur griezt netaisos, daži labi jau iepriekš ir sagriezuši, ieskaitot brīnumjauko uzpludinājumu uz Šķēdes, kas ir sajājis labu foreļupi......
7.aprīlis 2010, 18:54 | links
 
emka ! Tu dievs un ķēniņš esi - ka noteiksi , kam kur būt ???? Padomju laikos tādi gudrinieki, mēģināja arī upes pagriest uz pretējo pusi !
:))))
7.aprīlis 2010, 18:47 | links
 
emka ! Tu dievs un ķēniņš esi - ka noteiksi , kam kur būt ???? Padomju laikos tādi gudrinieki, mēģināja arī upes pagriest uz pretējo pusi !
:))))
7.aprīlis 2010, 18:47 | links
 
Līdakām (deģenerātiem) foreļupēs nav vietas. Ņemt zemmērus ir aizliegts un nav svarīgi, kur tās izvilktas. Noteikumos nekas nav rakstīts par meža zvēru un putnu barošanu ar foreļupēs izvilktajiem deģenerātiem.
Bebrus vajag šaut, cik zinu, nav viš vairs nekāds limitētais dzīvnieks.
7.aprīlis 2010, 18:44 | links
 
Vēlos uzzināt kāds ir jūsu viedoklis par līdakām foreļupēs? Cik esmu dzirdējis, tad tās traucē forelēm, līdz ar to ir atļauts ņemt arī zemmēra līdaciņas. Vai tā ir?

P.S. Kā var iznīdēt bebrus? :)
7.aprīlis 2010, 18:06 | links
 
Kura vieta Jekabpils vai Madonas aprinki varetu makskeret foreles, ari par samaksu???
14.marts 2010, 18:52 | links
 
gribēju pajautāt kādu auklu vislabāk lietot priekš foreļcopes
noteikti vajadzētu būt pēc iespējas neredzamākai,un bez atmiņas lai varētu mozos roterus labāk izmest.
14.marts 2010, 10:28 | links
 
Ok paldies par info!!! Ebay jau noskatīju sev pārīti Tormentoru!!!
14.marts 2010, 09:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager