Pie mums pa dārgo!

Nu JIG, man jau nu galīgi nevar pārmest, ka neieguldu arī vietējos tirgotājos... Sevišķi Tavā veikalā ;) Spoles Tu netirgo tādas kā man patīk :D, lai gan vismaz vienu točna esmu ieķēris tur. Bet nu gumijas un džiggalvas , āķi, pavadiņas, auklas man ir sapirktas tik daudz, ka pārkrāmējot kastes un maisus dažreiz esmu pārsteigts, ko tik neesmu sapircis. Kāds kāts arī laikam ir no veikala. Diezvai tuvāko gadu laikā, to visu iespējams noraut, copējot :D Jāatdzīst gan ka pārsvarā esmu izmantojis dažādas akcijas, bet nu tad iepircis vairumā...
Pietam es to naudiņu atvedu no citas valsts, bet atstāju TEV ;)
8.decembris 2018, 21:14 | links
 
lai ietaupītu 5eur tiešām nav vērts sūtīt neko no ārzemēm.
8.decembris 2018, 19:24 | links
 
Varbūt laivu jā, bet es bez nekādiem galiem sūtu no Ukrainas no veikala megaklev un viss bija ok, jā ja paciņu pa 20 eiri tad jau nekas izdevīgs baigi nav, bet es sūtiju lielākā apmērā silikonu, čeburatorus, āķus un ar visu piegādi iznāca uz pusi lētāk kā šeit pērkot. Tur jau arī atkarīgs, kā kurss mainās.....
Piegāde bija ja nemaldos 15usd +- tas paciņai tādai kā saku, ja smagāka tad protams vairāk!
8.decembris 2018, 19:21 | links
 
dev [11:12]: ja jums ir gali Ukrainā tad sūtiet copes lietas no turienes un aizmirstiet par LV veikaliem!Kā notiek tā pirkšana no Ukrainas "caur galiem"? Esmu parasts mirstīgais un tur taču papildus muita, PVN un piegāde. Beigās diez ko izdevīgi nesanāk. Gribēju sev Ukrainā ražotu laivu iegādāt...

Shiirs, 8.decembris 2018, 19:01


ja ir kāds pazīstams, kas dzīvo tur vai kur citur, tad viss ir savādāk!
8.decembris 2018, 19:14 | links
 
dev [08.12.18]: ja jums ir gali Ukrainā tad sūtiet copes lietas no turienes un aizmirstiet par LV veikaliem!
Kā notiek tā pirkšana no Ukrainas "caur galiem"? Esmu parasts mirstīgais un tur taču papildus muita, PVN un piegāde. Beigās diez ko izdevīgi nesanāk. Gribēju sev Ukrainā ražotu laivu iegādāt...
8.decembris 2018, 19:01 | links
 
Ārštata darbinieks,padomju laikos tādi bija milicijai....DDD
8.decembris 2018, 18:47 | links
 
Arvīd, gadījumā neesi VID pārstāvis? :)
8.decembris 2018, 18:04 | links
 
https://lepper-marine.de

Pirku divus Elite Ti9 komplektus, pēc tam kad e...s.lv palūdza cienīt viņa laiku.

Ar garantiju nebūs nekādu problēmu un cenu starpība jūtama
8.decembris 2018, 18:01 | links
 
Lai nauda paliek Latvijā, ir jāatbalsta vietējie RAŽOTĀJI, atbalsti zemniekus, vietējos amatniekus. Importētas preces iegādāšanās pie vietējā tirgotāja nebūs tas labākais piemērs :D

RobisRobis, 8.decembris 2018, 13:01


No ekonomikas un matemātikas viedokļa šis stereotips "ražot-labi, pirkt un pārdot - slikti" ir stipri šķidrs :( Glorificējam ražošanu, lamājam tirdzniecību, tikai reāli ciparos tikai tā nelaimīgā tirdzniecība vienīgā notur iekšzemē pietiekošu naudas apriti, lai vispār kaut kas kopā turētos. Ja vēl valsts būtu pašpietiekama ar saviem dabas resursiem, tad vēl tā, bet LV gadijumā, kur 90+% rūpniecisko izejmateriālu ir imoprtējami, tad štrunts tur vien sanāk. No veselā saprāta viedokļa atliek tikai maksimāli ātri griez piķi uz riņķi pa iekšzemi - vecais stāsts par Janka pērk maizi no Pētera, Pēteris remontē autiņo pie Koļas, Koļa iet dzert šņabi uz Ģirta krogu, a Ģirts par Koļas nodzerto piķi nopērk spiningu pie Jankas. A Ģirta līdzko piķis par spiningu aiziet Huj Vaņam, kurš LV maizi nepērk, šņabi nedzer un autiņu neremontē, tā nauda no ekonomikas izņemta un Jankam nav par ko maizi pirk, attiecīgi Pēterim nav par ko autiņu remontēt, Koļam nav par ko šņabi dzert. Ģirts ar savu spiningu no Huj Vaņa laimīgs, tika ne vella nesaprot kāpēc Koļa uz krogu sen nav nācis šņabi dzert, piķis neienāk un tūlīt spiningu vajadzēs uz lombardu Ichakam nest :( Kaut kā tā :)
8.decembris 2018, 17:24 | links
 
Būtībā jāprecizē,tie brāļi nav ne pi.....ne karoga nesēji,tie ir vaimanātāji,tagad šī sērga pārņēmusi daudzus! Robis,Tev +,katram jādzīvo pēc sava prāta,nevajag iesaistīt citus...
8.decembris 2018, 16:38 | links
 
Man vienmēr smaidu izraisa tas teiciens par kapeiku pišanu :D Manuprāt to lieto cilvēki, kam kabatā 100e vairāk kā kaimiņam. Lielākoties bagāti cilvēki ir taupīgi un piedomā pie saviem tēriņiem. Katram pašam jāizvērtē cik nozīmīgs ir ietaupījums iegādājoties vēlamo citur. Ja ir brīvi līdzekļi, tad kāroto var nopirkt stipri izdevīgāk, pie laba piedāvājuma. Es lielāko daļu copes loriņu tā esmu iegādājies. Ja nepieciešams momentā, tad maksā tik, cik pārdevējs prasa konkrētajā brīdī.
8.decembris 2018, 15:55 | links
 
Protams ražotāji pirmkārt,bet arī tirgotājs sapelnīto tērēs mājās,vienīgi ja notrallina Lasvegasā....Kapeikseksa piekritējiem novēlu ražīgāk strādāt,lai nebūtu jāknapinās.....
8.decembris 2018, 15:28 | links
 
Lai nauda paliek Latvijā, ir jāatbalsta vietējie RAŽOTĀJI, atbalsti zemniekus, vietējos amatniekus. Importētas preces iegādāšanās pie vietējā tirgotāja nebūs tas labākais piemērs :D
8.decembris 2018, 13:01 | links
 
Naudai jāpaliek mājās,nevis jāatdod ukraiņiem un ķīniešiem !!! Samaksā veikalniekam,salabo viņam auto vai uzšuj uzvalku (piemērs) saņem naudu-nauda iet pa riņķi un visi bagāti un laimīgi....Pirkt mantas un pakalpojumus ārzemēs ir ļoti nepatriotiski ! Fui bāleliņi...

Arvids8, 8.decembris 2018, 12:16


Patriots atradies :)
8.decembris 2018, 12:22 | links
 
Naudai jāpaliek mājās,nevis jāatdod ukraiņiem un ķīniešiem !!! Samaksā veikalniekam,salabo viņam auto vai uzšuj uzvalku (piemērs) saņem naudu-nauda iet pa riņķi un visi bagāti un laimīgi....Pirkt mantas un pakalpojumus ārzemēs ir ļoti nepatriotiski ! Fui bāleliņi...
8.decembris 2018, 12:16 | links
 
neesmu veikalnieks bet apmēram no kā veidojās cena ...
1 iepirkums
2 veikala izdevumi(telpi īres,elektrība,kredītkaršu lasītāja izmaksas,kases lentas,,pārdevējam alga,grāmatvedības izdevumi un veel daudz citu lietu)
3 mīļotie nodokļi ...................
4 uzņēmuma peļņa
nu tas tā pa fikso . kam ir veiklas var pielabot
Man ar ir savs bizītis ,strādāju viens ,lai es uzturētu darbnīcu minimālā cilvēk stunda 25 -29 eiro un nevajag nevienam jaukt firmas naudu ar to ko piemēram es kā darbinieks varu saņemt algā un ne katru mēnesi ........... lielam uzņēmumam ir vēl grūtāk....
8.decembris 2018, 11:17 | links
 
ja jums ir gali Ukrainā tad sūtiet copes lietas no turienes un aizmirstiet par LV veikaliem!
8.decembris 2018, 11:12 | links
 
Tākā esmu stipras tējas mīļotājs nesen nopirku 5pakas melno tēju un ietaupiju 2eu.,jo to pirku par 46centi paciņu,kautgan citur tā maksā ap 85centi.Tāpat čipši visur 1.85eu,bet es trāpiju par 1.19eu.Vēl 2eu.ietaupīti.Kas tā par cūcību ka daži veikali liek baigos uzcenojumus.Laikam grib ātri kļūt miljonāri!Elektroniskai cigaretej šķidrumu pasūtu no Anglijas par pondu pudelīti,jo Valmierā 5.6 eu.tāda pati pudelīte.Kas te notiek!!!
8.decembris 2018, 10:42 | links
 
Vot, vot! Aļikā daudz ko var izcelt stipri lētāk. Piemēram- https://ru.aliexpress.com/store/product/Bearking-11cm-17g-magnet-weight-system-long-casting-New-model-fishing-lures-hard-bait-dive-0/718203_32847031025.html?spm=a2g0v.12010612.8148356.28.3ff8602317d8VT šis te 110 orbits zivi ķer un labi ķer. Neredzu iemeslu pārmaksāt. Ja skrien pēc brenda, tad lūdzu.
Krieviem ir lapa, kaut kas līdzīgs feisbukam -https://vk.com/public135293050 ja kādam interesē, var papētīt.
8.decembris 2018, 09:36 | links
 
copes bodē redzēju pavadiņas!cipars par 1gb pāri par eiro.pavadiņas likās kaut kur redzētas.pēc tam pieleca kur-aļikā!bet tur cipars par padsmit pavadām pāris eiriki.Itkā sīkums,bet veikalā uzcenojums vairāki simti%.:))

kurjers6, 7.decembris 2018, 17:09

Mani vienmēr sajūsmina "procentu veči" :) % uz maizes nesmērējas un veikalā par viņiem neko nepārdod :) Tie "vairāki simti %" Tavā piemērā realitātē ciparos ir pārdesmit centi, pat aliņam nesanāks ar to dižo varku :)

zaraza, 7.decembris 2018, 19:42


labs!Arī man patīk tavs domu gājiens.Tu gribi, pārdodot vienu ķīniešu pavadiņu ,aliņu nopelnīt???Ja es gribu nopirkt 10 tādas pavadiņas,tad sanāk,ka man bodē jāatstāj 10 aliņi?:)))un ja katram āķītim,griezulītim utt pa virsu ir uzlikts aliņš,nu ,ja es nezinātu,cik tas patiesībā maksā,tad viss ok,bet ja zinu,tad kakogo hu.. man tas vajadzīgs.:))vakarā apsēžos pie kastes un pasūtu ko man vajag:))
7.decembris 2018, 20:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager