Pludiņmakšķerēšana

Vakardien izmēģināju iezīmēt auklu ar marķieri, lai zinātu, kuru vietu esmu izpētījis/iebarojis. Sajūta lieliska. Atceroties pagātni, kad viss notika vairāk vai mazāk uz acumēru, skatos uz šo svarīgo sīkumu ar optimismu. Iesaku visiem. Tas, protams, ir svarīgi situācijās, kad nav itin neviena orientiera ūdenī.
6.jūnijs 2013, 13:07 | links
 
Vakar nenoturējos un gāju trakā lietū copēt. Problēma, ka neredzēju pludu. Sarkana, salīdzinoši tieva spice. Viss vienmērīgi apmācies, tumšs, līst, viļņu nav. Vai šādā situācijā varētu līdzēt pluds ar zaļu spici? Vai arī vienkārši vajag resnāku sarkanu spici?
22.maijs 2013, 10:22 | links
 
Ir Okumai mač spole, cenas ap 25 Ls veikalā, izskatās interesanta, bet darbā baudījums neesmu, uzlikšu vienam kātam pavasarī tad manīs kas ir kas
3.marts 2013, 20:51 | links
 
Kapēc tieši no Okumas?? Man gan liekas, ka tādās naudas summās un vēl priekš Match kāta labāk būtu izvēlēties kaut ko no Salmo. Varbūt kļūdos bet priekš Match pietiek ar vienkāršu beziinerces spoli, galvenais, lai kasetes malas pareizi veidotas + kasete būtu seklā, lai aukla vieglāk nobrūk, kad izdari iemetienus. Arī bremze manuprāt var būt aizmugurējā RD.
3.marts 2013, 20:14 | links
 
Kads var ieteikt labu spoli no Okumas lidz 20Ls priekš mačkāta?
5.augusts 2012, 23:56 | links
 
vai nevarat ieteikt kadu filmu-raidījumu latv.valodā?
visi mn,zvejas un oltes raidijumi noskatīti
21.jūlijs 2012, 16:50 | links
 
pāldies :)
9.jūnijs 2012, 13:47 | links
 
sileniek - http://vimeo.com/13554118
8.jūnijs 2012, 22:42 | links
 
Varētu kāds pastāstīt/parādīt kādu sistēmu, kur svariņš straumē notur pludu?
8.jūnijs 2012, 21:19 | links
 
31.maijs 2012, 09:04 | links
 
Ahh nu skaidrs,jo nav man pieredzes ar stekeriem :) + nu jaa. noderes man tie pludi dzive tak :) ara jau nemetis :)
31.maijs 2012, 08:56 | links
 
4gr priekš UK jau ir boja, normāls karpu pluds skaitās līdz un ap gramu :), jo tie pamatu pamatos ir domāti štekerim
31.maijs 2012, 08:30 | links
 
+ bazelam
31.maijs 2012, 07:29 | links
 
a ko biji iedomājies, ka karpu pludi ir bojas? :D
31.maijs 2012, 07:22 | links
 
Man atnaca komplekts ar karpu pludiem.pasutiju no UK.carp commercial float set. bet vinji visi ir sasoditi tadi mazi. aptuveni kautkadi 4 gramigi.

Kur reali vinjus ,lai izmantoju ?
29.maijs 2012, 18:26 | links
 
blutt;Mēģini spainī,vai stikla traukā izsvarot pludu-tad visu būtību sapratīsi.Un neliec no sākuma metrīgās pavadas,pietiks 25-30cm !
21.maijs 2012, 12:08 | links
 
blutt
Ja tikai ēsma būs uz grunts, tad pluds būs vairāk iegrimis. Tikko viens no sviniem būs uz grunts, tā pluds celsies uz augšu - garāks antenas gabals būs ārā. Jo vairāk svini gulēs uz grunti - jo antena būs vairāk gaisā, kamēr pluds apgulsies pavisam :):):)
Tās ir tikai manas domas.
20.maijs 2012, 22:11 | links
 
Ev vechi paskaidrojat man!
Par slīdošo svinu.
Ja es uzlieku mezglu virs pluda, un iemetu.
Kaa lai nosaku, kad ir tikai ēsma uz grunts un kad jau ari pirmais svins?
Tam vispar man liekas ir liela nozime, jo ja pirmais svins ir uz grunts, tad zivij ir grutak pavilkt, lidz ar to var ātri izspļaut, ja zivs uzmanīga.Nu ar stacionāro jau tas pats, nejēdzu kā tas NG upē var saprast to, kad vinjam ir esma uz grunts un kad padpasoks.
19.maijs 2012, 02:19 | links
 
Ja nemakšķerē dziļumā un lielā attālumā,tad slīdošais pluds nav vajadzīgs.Vēl pie tam ja daudz ķērāju,bieži iznāk noraut-tad slīdošais pluds vairāk paliek uz ūdens.
27.marts 2012, 07:33 | links
 
Es visu muzu pats taisu sliidossos pludus.Izsmirgeleeju no putoplasta un tukssu pildspalvas kodolinu pa vidu.Uz auklas sliidossu mezglu un viss sstokos.Nekass nepinas pie iemesanas un zaalees nekkeras.Var kraasot,bet es nekrasoju,tikai ar sskiltavaam uzdedzinu plankumus.Zivij nerada aizdomas,baigi dabiigs.
26.marts 2012, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager