Pludiņmakšķerēšana

Sasa, tas slīdošais auklas mezgls pludiņa atdurei - ir viena kolosāla lieta. Ja vēl atstāj ap 3 cm garas ūsas, tas mezgls iet cauri riņķiem bez jebkādas aizķeres. Daudz labāk par jebkādiem stoperiem. Šite man to iemācīja laikam "aakkis", paldies viņam :) :)!
Uzsiet to mezglu es arī ātri iemācījos, tagad lietoju tikai tādu. Pirms tam man stoperi visādi ķērās riņķos, vispār bija vāks, tagad viss štokos.
Kā to mezglu uzsiet - palūdz aakkim, viņš vēlreiz ieliks forumā, es tev neprotu te parādīt :) :) :).
Aukla, no kā sien, gan nedrīkst būt stipri resnāka, arī pašu mezglu pārāk stipri savilkt nevajag, jo tad vērpj pamatauklu. Kad to ietrenējas - super!
11.jūnijs 2011, 15:00 | links
 
Tas apmēram ,kā cigarete aiz auss.
22.maijs 2011, 10:41 | links
 
Jautājumu nesapratu...
22.maijs 2011, 10:41 | links
 
Ko jūs domājat par stiebriņa piespraušanu uz auklas? Tā tāda māžošanās vai kādu labumu tomēr dod?
22.maijs 2011, 10:22 | links
 
GARBOLINO vaglerus ir kaads lietojis? ir veerts njemt?
23.marts 2011, 11:43 | links
 
Par tiem mahiem un pludiņiem ir vērts aizdomāties no 1-3 aprilim ir ķīpsalā izstāde,pagašgad pārsvarā bija visi tirgotāji ar labām cenām.Maver,Mikado,Sebile,Daiwa,un vel ļoti daudz firmu.
Cenas pagāšgad Olvija Pen (auklas Mikado)
jebkura diametra,un markas monofilā-1,50ls par jebkuru spolīti,pītā par jebkuru diametru un marku laikam 7ls-kaut 300m,Maveram pludi stacionarie laikam 1ls,jebkurš modelis un svars nu un tādā garā.
Labs pasākums laivas apstīties un copei ko nopirkt-jo pārsvarā tur ir pārstāvji un par kātiem jūs runājat jua par konrētām cenām-kas atšķiras no veikala.
13.marts 2011, 12:58 | links
 
Varbuut kaads var ieteikt kaut ko labu no 9 metri bezrinku makshkereem - "mahiem"? Kaut ko internetaa pasuutaamu, vieglu un sportisku.
13.marts 2011, 11:27 | links
 
cil varetu buut laba cena prieksh 7m maha ap 300g?
info vajag steidzami :)
13.marts 2011, 09:07 | links
 
Lasīju lasīju, bet vienalga nesapratu par to slīdošo mezglu :( varbūt ir kādas bildes kur redzams kā viņu uzsiet?
2.septembris 2010, 17:57 | links
 
Vaglerim lieku pie pluda lieku to karabīni kurai aukla iet caura, kā jau vienā raidījumā teica NG - labāk metāla. Vēl silti iesaku likt klāt to griezuli kuram ir 2 griezuļi nevis 1, krietni mazāk pinās.
Guntar - melnajā kolkā makšķerēju reti bet vagleris jau nav pluds tekošiem ūdeņiem, ja nu vienīgi ļoti lēni tekošiem
23.augusts 2010, 10:28 | links
 
Es piemēram mājā baļļā pludu izsvaroju kā gribu.Man nav ne jausmas cik gramu tas svins sver.Tāpat pie ūdens.
23.augusts 2010, 09:22 | links
 
Akis iesipa vidiku pirms paspēju prognozēt viņa "padomus"
:DDDDDDDDD
22.augusts 2010, 16:56 | links
 
Nu ka saprati ta labi,varbūt tomēr noderēs vairāk tā daļa par waggleri

es pludus baigi līdzīgi izsvaroju.
22.augusts 2010, 16:16 | links
 
Senks, tagad sapratu :))
22.augusts 2010, 14:30 | links
 
Var taču spainī, vai upē pie krasta pārbaudīt, nevajag pat speciālās kolbas:)))
22.augusts 2010, 14:29 | links
 
Copnieks, bļin, ja ira 16+3, tad 3gr, ja bez +3 tad 16.
22.augusts 2010, 14:27 | links
 
Senks par atbildēm :) Bet to būtību es apmēram saprotu, taču īsti neizprotu cik gramu lielu likt atsvaru, ja mans waglers ir 16g, un nav norādīts papildus svars. Copēšu vietā kur dziļums nav liels (1,5 - 2 m), vieta zāļaina.
22.augusts 2010, 14:07 | links
 
urmaas,nevaru saskatīt Tava konta namber?
;))
22.augusts 2010, 14:06 | links
 
tā tā.ar kādām tiesībām šeit publiski tiek apspriesta mana padarīšana pludiņmakšķerēšanā???tagad visi kuri lasija ieskaitīt manā kontā kapeiciņu,tā teikt nopērciet licenci!!!
:DDD
22.augusts 2010, 14:05 | links
 
Bebrs, Tu kā grāmatā:))) Vai tā kā "melnajā kolkā", pludinot:))))
Es lieku "krellīti" un apakšējo vai nu lielāko, vai slīdošo.
Protams uz pludināšanu tas neattiecas, bet tā kā jautājums nebija "nofiksēts", tad vienas atbildes nevar būt:)))
22.augusts 2010, 14:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager