Pludiņmakšķerēšana

Nu man vienreiz iznaca ta,diki uz karusam,es sedeju ar 2pludinmakskerem,1mahs otra ar spoli ar spoli o.22pamataukla un bez pavadas,redzeju 2copes,turpreti uz maha 0.16 pamat un 0.12pavada nema labak ,un blakus tetim resnaka aukla,vinam karusa rausta rausta negribi taipat bridi man parausta parausta un aiziet akis mute,protams citi saka nav jega ja nems ta nems,nu es uzskatu ta ja ja nem ta nem,bet tad kad negrib nemt,un ar smalkaku pieeju tu vismaz paris zives izvelc,taka ta tur jau pasam jaskatas kas kam tuvaks....gaidit to žoru 1reizi nedela vai ari necope izvilkt vismaz kautko...
4.februāris 2016, 10:57 | links
 
Labdien!
ir domā šosezon pievērsties pludiņam, tāpēc radās pāris nianses ko gribētu lai Jūs palīdzētu man noskaidrot. Kāda ir starpība starp mačmakšķeri un bolonezas makšķeri. Kurš ir tas univerāls ar kuru varētu copēt gan Daugavas dziļumos līdz 9m un ezeros attālumā līdz 30 m.
4.februāris 2016, 10:52 | links
 
Esmu provējis gan ar pavadu gan bez.......copes intensivitāte nemainās....man jau liekas ka drusku modes lieta ar tām pavadām....lieku 0,22-0,24...un uz priekšu.
4.februāris 2016, 10:51 | links
 
labāk 0.08 un daudz pludu un āķu!
4.februāris 2016, 10:12 | links
 
...nu ja Tev pamataukla 0,1, tad močī tālāk..
4.februāris 2016, 10:04 | links
 
Sveiki,
Man tāds stūlbs jautājums:)
Es galīgi nevaru iebraukt, kāpēc visi tik ļoti ņemās ar tām pavādīnām priekš baltajām zivīm.
Priekš kam viņas vajag?īsti nesaprotu.Nekad dzīvē neesmu licis.
Vinīgais, kas var būt lai zacepa gadijumā nenorautu visu pludinu, bet tikai āķi,bet tas notiek tik reti un pludiņs jau nemaksā baigo naudu ,lai tik ļoti iespringtu.utt.Var kāds man paskaidrot?Vēlreiz atvainojos par stūlbo jautājumu.
4.februāris 2016, 07:36 | links
 
Izmantoju pārsvarā šādus http://www.nathansofderby.com/coarsematch/stonfo/stonfo-elite-flick-tip-connector
precīzi jāzin spicītes diametrs.
Vēl tiek izmantoti konektori no štekeriem. Kata spicītei ir pielīmēta izturīga virvīte, kuru stiprinu gumijas vietā. http://www.ebay.co.uk/itm/4x-BRAND-NEW-FLADEN-MEDIUM-POLE-ELASTIC-CONNECTORS-YELLOW-OR-RED-POST-FREE-/151759280371?var=&hash=item23558ed8f3
Abus veidus noteikti atradīsi Milo, ja pajautāsi pārdevējam tad arī Salmo uz Daugavgrīvas.
2.augusts 2015, 15:35 | links
 
nu vo šodien ta nesnāks veikals ša būs ciet rīt no rīta pacopēšu bez konektora.bet nākamreiz jānopērk konektors:D
2.augusts 2015, 15:32 | links
 
kā ātri uzlikt un tāpat noņemt,negriežot sistēmu no maha?maza karabīnīte,jeb gredzentiņš derēs?jeb ir savādāki varianti taisos sataisīt sistēmas un pacopēt ar mahu:)

pludinsh, 2.augusts 2015, 11:29


Kādas sistēmas maham uz pamatauklas taisies mainīt, ja pamataukla ar pludu un sviniem ir viena vesela sistēma, kuru manuprāt viss ērtāk ir stiprināt pie spices ar konektora palīdzību.
2.augusts 2015, 14:42 | links
 
kā ātri uzlikt un tāpat noņemt,negriežot sistēmu no maha?maza karabīnīte,jeb gredzentiņš derēs?jeb ir savādāki varianti taisos sataisīt sistēmas un pacopēt ar mahu:)
2.augusts 2015, 11:29 | links
 
Paldies ,Krūmujanci ...Šobrīd gatavojos iekārtoties pie upes uz vakara cēlienu. Ņegas upē sapali plosās.
28.aprīlis 2015, 12:44 | links
 
to Birons
Tur nu Tev taisnība - kāts zivis neķer! Parasti jau zivis ķer makšķernieks, nezinu kā pats esi iekārtojies.
28.aprīlis 2015, 12:10 | links
 
Novembrī copes bodē ar 50proču atlaidi nopirku Robinson dina core team mach 8-20 3,9 -pieliku 40 spoli un neredzu ne mazākās starpības ar Salmo 5-25 4.2 .Kāts zivis neķer....
28.aprīlis 2015, 10:47 | links
 
cik labi ir teleskopiskie matchkati?
15.aprīlis 2015, 17:46 | links
 
Kāds lieto Milo mačkātus? Kādas atsauksmes? Domāju par jauna mačkāta iegādāšanos. Pārsvarā vidējs vagleris Lielupē. Vairāk sliecos uz 4.2 m kātu, jo lielāka izmēra brekšuks pie krasta kants jāpaceļ maksimāli augstu.
Kāpēc Milo? Cik nu ir sanācis Milo inventāru lietot/turēt rokās, ir paticis.

Morbidejs, 15.aprīlis 2015, 16:16


Man viss sporta inventārs ir no MILO - ieskaitot mačkātus. Ļoti labi kāti, tiesa gan jāsaka godīgi, lielas pieredzes ar citiem ražotājiem arī nav, izņemot Salmo NG Match, bet tas ir pavisam cits kāts, ko par klasisku mačkātu laikam nenosauksi. Varu tikai salīdzināt lētāku un dārgāku MILO modeli - piemēram MILO Match One ar Helios Prestige... Ja interesē raksti..
15.aprīlis 2015, 17:16 | links
 
Milo match kāti labi,pašam nav,bet esmu darbojies ar tādiem,ir ļoti labi:)
15.aprīlis 2015, 17:12 | links
 
Kāds lieto Milo mačkātus? Kādas atsauksmes? Domāju par jauna mačkāta iegādāšanos. Pārsvarā vidējs vagleris Lielupē. Vairāk sliecos uz 4.2 m kātu, jo lielāka izmēra brekšuks pie krasta kants jāpaceļ maksimāli augstu.
Kāpēc Milo? Cik nu ir sanācis Milo inventāru lietot/turēt rokās, ir paticis.
15.aprīlis 2015, 16:16 | links
 
Tekošā ūdenī izmatoju tikai parastos pludus ar garu apaksējo antēnu,bet katus pēc iespējas bez spoles.Nekas nepinas un viegli kontrolēt pludu ar āķi.
30.marts 2015, 08:40 | links
 
...dziļums paliels apm4-5m tāpēc vajag slīdošo
Kurš Tevi mācīja,ka tagad raudas un baltie sapali jāķer tādā dziļumā? Zivis taisās uz nārstu un visas pulcējas nārsta vietās,tuvu tām.Parasti braslainie posmi,dziļums...līdz 2m.
Pa pludiem slīdošajiem.....jātiek skaidrībā Tev kādu vēlies! Ar vienu stiprinājumu,vai pa vertikālo asi visā pluda garumā aukla iet cauri utt..Variantu daudz,skaties un izvēlies...,kamēr miegs uznāk! Pat valoda nav jāsaprot,un grūti ir ieteikt.Es lietoju 4....5,5gr. pludus,tiesa gan-mērķa zivs nav raudas.
30.marts 2015, 07:42 | links
 
Nu mana upe nebūt nebūs liela,Pededze nezinu 20-30m varbūt nezinu īsti......
iemetiens īpaši tāls nav vajadzīgs,bet dziļums paliels apm4-5m tāpēc vajag slīdošo
29.marts 2015, 23:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager