Pludiņmakšķerēšana

joprojām aktuāli...
28.oktobris 2014, 14:59 | links
 
aktuāli/
13.septembris 2014, 11:38 | links
 
nopirkšu mačmakšķeri, viamaz 5m garumā
12.septembris 2014, 19:57 | links
 
Mums acīmredzot krasi atšķiras izpratne par makšķerēšanu.

Noteikti! Mana izpratne ir pa visam savādāka.Pirmkārt zivs ir jāmeklē tur,kur viņām ir barības bāze.Un vasaras mēnešos tas ir ūdenszālēs un to tuvumā.Upēs braslainās vietās,kur ir vairāk skābeklis ūdenī.Vari jau sabarot un gaidīt to zivi upes vidū.Vēl jau daudz atkarīgs no ūdenskrātuves īpatnībām un pa kādām zivīm iet runa.Un kāpēc man mētāt 30 metrus pludu? Ja varu droši copēt līdz 10m distancei.Visam tam vēl ir traucēkļi,...bieži vējš,no rīta migla utt. Jā-sporta copei jau tas ir savādāk,tur jāstrādā uz rezultātu.Bet es jau neķeršu raudiņas tādā distancē savam priekam ar pludu.Man tie gadi ir pagājuši sen,-kad bija satraukums pa nenoķertu/aizmukušu zivi....
Labi,šauj ar kaķeni,un ne asakas!
10.jūnijs 2014, 10:57 | links
 
Āķi, cik noprotu, esi plaša spektra eksperts. :))))
Padsmit - 30 metri ir tālā distance? :))))) Ja makšķerē ar 5 m bezriņķeni, varbūt jā.

Mums acīmredzot krasi atšķiras izpratne par makšķerēšanu.
10.jūnijs 2014, 10:09 | links
 
Mazliet smiekliem,....pa kaķenēm.Pats jau es viņas neizmantoju,jo nepatīk tālās distances,bet vērpšanos var novērst tikai plata gumija.Taisnību jau NG-NG saka....kādas tur problēmas? ja uztrauktos ka nevar trāpīt barību konkrētajā punktā,-tad varētu saprast!!
10.jūnijs 2014, 08:53 | links
 
Konkrēto kaķeni neesmu redzējis, bet ir modeļi, kuriem starp rāmi un gumiju ir liels griezulis, tas mazina vērpšanos, bet vispār tas ir normāli, kā savērpjās, tā attieksme atpakaļ un turpini šaut, tas ir sekunžu jautājums
9.jūnijs 2014, 19:57 | links
 
Jautājums tiem, kas lieto kaķenes.

Nopirku salīdzinoši nesen Drennan kaķeni 20-30 m distancei. Kaķenes gumija pēc neilgas lietošanas sāka vērpties. Tā tam ir jābūt? Un ja tas ir normāli, vai ir iespējams kaut kā to novērst?
9.jūnijs 2014, 16:54 | links
 
Vienu reizi lietots vagleris, tāpēc arī vēlējos pielabot.
Paldies par padomiem.
5.jūnijs 2014, 11:09 | links
 
mazās superlīmītes tādas plaisiņas labi un ātri ārstē, bet reāli jau ir vērts labot tikai vaglerus, kuriem gadās traumas netīšām, ja bolonēzes pludus sāk aukla griezt, tad tur lielas jēgas remontēt nav, tikmēr lakosi, kamēr pluds zaudēs savu celtspēju ...., tas notiek ātri :)
5.jūnijs 2014, 08:41 | links
 
Ievēroju, ka ir sanākusi ķibele pludam - iedauzīts sāns. Ar ko pārklāt, lai neļautu sūkties iekšā ūdenim?

Morbidejs, 4.jūnijs 2014, 22:54

nagu laka? Kaut kāda koka laka?
5.jūnijs 2014, 08:16 | links
 
Ievēroju, ka ir sanākusi ķibele pludam - iedauzīts sāns. Ar ko pārklāt, lai neļautu sūkties iekšā ūdenim?
4.jūnijs 2014, 22:54 | links
 
aakis- cik metienus, aptuveni, tev diegs tur????

mačam cienu tikai no auklas, lieku 2 mezglus blakus, tad, ja nav pa metro jāmaina dziļums, var arī 3-5 copes nocopēt neko nepārsienot, cope, tas ir domāts vismaz 5 stundu cope ar metieniem ne retāk kā reizi 3-5 minutes

cik mēģināju diegu, man netur....

NG-NG, 23.aprīlis 2014, 14:44

Tu jau salīdzinoši bieži met un copē ar motiļiem pārsvarā.Metienus neesmu skaitījis,bet kādas 5 copes reizes tur.Cik ta tur darba uzsiet jaunu ja pārtrūkst.Man tas diegs/diega spolītes ir no kurpnieka dabūtas,numuru nezinu.
23.aprīlis 2014, 15:19 | links
 
Vakardien izmēģināju iezīmēt auklu ar marķieri, lai zinātu, kuru vietu esmu izpētījis/iebarojis. Sajūta lieliska. Atceroties pagātni, kad viss notika vairāk vai mazāk uz acumēru, skatos uz šo svarīgo sīkumu ar optimismu. Iesaku visiem. Tas, protams, ir svarīgi situācijās, kad nav itin neviena orientiera ūdenī.

Morbidejs, 6.jūnijs 2013, 13:07
Kādu izmanto? Kur pirki un kādas cenas? Meklēju aizvietotāju Sensas, kas ir identisks, bet 5x lētāks Edding 950. Depo esot!

Bandito, 23.aprīlis 2014, 13:08


Toreiz tas bija parasts melns marķieris, kas nopērkams kancelejas preču veikalos. :)
Šogad strādāšu ar makšķerēšanai paredzēto. :) Biju iegājis Milo, bet nebija uz vietas, jāgaida, kad pievedīs.
23.aprīlis 2014, 14:45 | links
 
aakis- cik metienus, aptuveni, tev diegs tur????

mačam cienu tikai no auklas, lieku 2 mezglus blakus, tad, ja nav pa metro jāmaina dziļums, var arī 3-5 copes nocopēt neko nepārsienot, cope, tas ir domāts vismaz 5 stundu cope ar metieniem ne retāk kā reizi 3-5 minutes

cik mēģināju diegu, man netur....
23.aprīlis 2014, 14:44 | links
 
Man diegs nestaigā,jo es tinu reizes 8 as apkārt.Principā sienamajam materiālam ir jābūt mīkstākam pa auklu,un es ieteiktu spilgtā krāsā,lai var saskatīt.

aakkis, 23.aprīlis 2014, 14:29

Un kādu diegu izmanto?
23.aprīlis 2014, 14:41 | links
 
Man diegs nestaigā,jo es tinu reizes 8 as apkārt.Principā sienamajam materiālam ir jābūt mīkstākam pa auklu,un es ieteiktu spilgtā krāsā,lai var saskatīt.
23.aprīlis 2014, 14:29 | links
 
Ok, paldies. Bet tu sien diegu?

Jonjs, 23.aprīlis 2014, 13:11

Neesmu nekad mēģinājis! Tikai ar to pašu 0,2mm mono. Bet obligāti jāsien 2, jo viens staigā!
23.aprīlis 2014, 14:19 | links
 

Es sienu diegu,bet atkarībā pēc apstākļiem.
23.aprīlis 2014, 13:17 | links
 
Ok, paldies. Bet tu sien diegu?
23.aprīlis 2014, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager