Alūksnes rajons

svens76 [03.01.23]: johanson [Vakar]: ... Šai sakarā laikam atliek tikai vienoties par terminiem - ko nozīmē "viss notiek". Ja vienam no 10 ir izdevies uziet veiksmīgo āliņģi, diez vai tas ir tas, ko sauc par "viss notiek" :). Par kilogramīgiem asariem vispār nav runa... :)viss notiek tas nozīmē kas zin kur un kā, tas ķer. kilo nebij, bet bij smuki asari
Vai ledus stabils?
3.janvāris 2023, 22:40 | links
 
johanson [02.01.23]: ... Šai sakarā laikam atliek tikai vienoties par terminiem - ko nozīmē "viss notiek". Ja vienam no 10 ir izdevies uziet veiksmīgo āliņģi, diez vai tas ir tas, ko sauc par "viss notiek" :). Par kilogramīgiem asariem vispār nav runa... :)
viss notiek tas nozīmē kas zin kur un kā, tas ķer. kilo nebij, bet bij smuki asari
3.janvāris 2023, 22:09 | links
 
L200 [02.01.23]: Rītdien 3. janvārī braucu uz Alūksnes ezeru slaktēt kilogramīgos asarus, :) jo pienāca ziņas ka viss notiek! Gps točkas viss ir atlirk tikai pieslānīt kasti :)

Pieejama 1 vieta priekšā.

Braucu ar elektroauto, tādēļ dalības maksa simboliski 10 eiro.

Izbraukšana kā parasti no Berģu depo.

Atpakaļ Rīgā ap 19:00.

Interesentiem sūtīt pm.

Ne asakas!
Sveiks,kāds skats uz ezera,nav baigā peļķe liela,ir vērts braukt,domāju lai nav tā ka aizbrauc un ezers viļņojās?
paldies
3.janvāris 2023, 21:55 | links
 
... Šai sakarā laikam atliek tikai vienoties par terminiem - ko nozīmē "viss notiek". Ja vienam no 10 ir izdevies uziet veiksmīgo āliņģi, diez vai tas ir tas, ko sauc par "viss notiek" :). Par kilogramīgiem asariem vispār nav runa... :)
2.janvāris 2023, 21:28 | links
 
L200 [02.01.23]: Rītdien 3. janvārī braucu uz Alūksnes ezeru slaktēt kilogramīgos asarus, :) jo pienāca ziņas ka viss notiek! Gps točkas viss ir atlirk tikai pieslānīt kasti :)

Pieejama 1 vieta priekšā.

Braucu ar elektroauto, tādēļ dalības maksa simboliski 10 eiro.

Izbraukšana kā parasti no Berģu depo.

Atpakaļ Rīgā ap 19:00.

Interesentiem sūtīt pm.

Ne asakas!
ne asakas! ziņo kā gāja. arī ir ziņas ka Alūksnē viss notiek
2.janvāris 2023, 15:25 | links
 
Rītdien 3. janvārī braucu uz Alūksnes ezeru slaktēt kilogramīgos asarus, :) jo pienāca ziņas ka viss notiek! Gps točkas viss ir atlirk tikai pieslānīt kasti :)

Pieejama 1 vieta priekšā.

Braucu ar elektroauto, tādēļ dalības maksa simboliski 10 eiro.

Izbraukšana kā parasti no Berģu depo.

Atpakaļ Rīgā ap 19:00.

Interesentiem sūtīt pm.

Ne asakas!
2.janvāris 2023, 14:01 | links
 
Kas notiek Alūksnes pusē ar foreļupēm? Nav vaļā?
29.decembris 2022, 13:56 | links
 
Ja privāts ezers, jādod ziņa, lai svešie nebrauc
28.decembris 2022, 21:52 | links
 
..Aivis.. [15m]: johanson [19:58]: L200 [19:43]: Tad notiek kaut kas vai nenotiek, ir vērts tos 200km rītdien dzīties?Īsā atbilde - šobrīd nav vērts... pagaidām nekādu dižu lomu nav. Asari līdz 70g pa visu ezeru un jebkurā dziļumā. Normālu asari nevar sameklēt pat tie, kas ezeru ideāli pārzina...Nečīksti ka lomu nav..
Pats arī esi pie tā daļēji vainīgs.
Cik reizes ar čomiem esi stiepis daaaudz vairāk kā atļautos kg?? A?..nuja..
Pats nemaz neatceries. Ha ha.., bet ja Godīgi tad smiekli nemaz vairs nenāk.
Stiepa daudzi un čupām.. tā vairākus gadus, dienu no dienas un kā ziemas sezonā, tā arī rudens pusē..
Tāda ir tā visa lieta. Punkts!:) es Alūksnē cepēju 6-7 reizes gadā un tikai ziemas sezonā. Ja es esmu tas, kas ezeru izmēra, tad parēķini kādi man lomi bijuši - ar traktoru krastā jāved :)

johanson, 28.decembris 2022, 21:49


Tad citi var sūkāt
28.decembris 2022, 21:50 | links
 
..Aivis.. [28.12.22]: johanson [19:58]: L200 [19:43]: Tad notiek kaut kas vai nenotiek, ir vērts tos 200km rītdien dzīties?Īsā atbilde - šobrīd nav vērts... pagaidām nekādu dižu lomu nav. Asari līdz 70g pa visu ezeru un jebkurā dziļumā. Normālu asari nevar sameklēt pat tie, kas ezeru ideāli pārzina...Nečīksti ka lomu nav..
Pats arī esi pie tā daļēji vainīgs.
Cik reizes ar čomiem esi stiepis daaaudz vairāk kā atļautos kg?? A?..nuja..
Pats nemaz neatceries. Ha ha.., bet ja Godīgi tad smiekli nemaz vairs nenāk.
Stiepa daudzi un čupām.. tā vairākus gadus, dienu no dienas un kā ziemas sezonā, tā arī rudens pusē..
Tāda ir tā visa lieta. Punkts!
:) es Alūksnē cepēju 6-7 reizes gadā un tikai ziemas sezonā. Ja es esmu tas, kas ezeru izmēra, tad parēķini kādi man lomi bijuši - ar traktoru krastā jāved :)
28.decembris 2022, 21:49 | links
 
P.s Esmu vietējais.

..Aivis.., 28.decembris 2022, 21:36


Tā nav atbilde, vai stiepi mājās vairāk. Ja vietējais, kāsi pa pilnu programmu
28.decembris 2022, 21:49 | links
 
P.s Esmu vietējais.
28.decembris 2022, 21:36 | links
 
johanson [28.12.22]: L200 [19:43]: Tad notiek kaut kas vai nenotiek, ir vērts tos 200km rītdien dzīties?Īsā atbilde - šobrīd nav vērts... pagaidām nekādu dižu lomu nav. Asari līdz 70g pa visu ezeru un jebkurā dziļumā. Normālu asari nevar sameklēt pat tie, kas ezeru ideāli pārzina...
Nečīksti ka lomu nav..
Pats arī esi pie tā daļēji vainīgs.
Cik reizes ar čomiem esi stiepis daaaudz vairāk kā atļautos kg?? A?..nuja..
Pats nemaz neatceries. Ha ha.., bet ja Godīgi tad smiekli nemaz vairs nenāk.
Stiepa daudzi un čupām.. tā vairākus gadus, dienu no dienas un kā ziemas sezonā, tā arī rudens pusē..
Tāda ir tā visa lieta. Punkts!
28.decembris 2022, 21:35 | links
 
RaimisD [28.12.22]: L200 [50m]: Spļauju pār kreiso plecu, tikko mašīnu sapakoju, rīt braucu.Tā normāli iečilo! Tikko no Peipusa atbrauci, jau mauc tālāk :) super.
Darba ļaužiem tik atliek kā par rezultātiem palasīt.
Nevēlēšu neko:)
Vēlējumi tik par skādi.
ja darbs traucē copei, tad jāmaina darbs:)))bij tāds teiciens
28.decembris 2022, 21:31 | links
 
L200 [28.12.22]: Spļauju pār kreiso plecu, tikko mašīnu sapakoju, rīt braucu.
Tā normāli iečilo! Tikko no Peipusa atbrauci, jau mauc tālāk :) super.
Darba ļaužiem tik atliek kā par rezultātiem palasīt.
Nevēlēšu neko:)
Vēlējumi tik par skādi.
28.decembris 2022, 21:10 | links
 
Spļauju pār kreiso plecu, tikko mašīnu sapakoju, rīt braucu.
28.decembris 2022, 20:41 | links
 
L200 [28.12.22]: Tad notiek kaut kas vai nenotiek, ir vērts tos 200km rītdien dzīties?
Īsā atbilde - šobrīd nav vērts... pagaidām nekādu dižu lomu nav. Asari līdz 70g pa visu ezeru un jebkurā dziļumā. Normālu asari nevar sameklēt pat tie, kas ezeru ideāli pārzina...
28.decembris 2022, 19:58 | links
 
Tad notiek kaut kas vai nenotiek, ir vērts tos 200km rītdien dzīties?
Neko nevar saprast kurš ko savilka, kurš ir mēmais džedajs un kurš sūkā bambuku :)


Rīt braukšu ar elektroauto, ja kāds grib pievienoties, dalības maksa 1 kafija turpceļā un 1 atpakaļceļā. Varu paņemt 1 līdzbraucēju, jo bagūzī vietas baigi maz. Izbraukšana 6:00 no Berģu depo. Intersentiem sūtit pm.
28.decembris 2022, 19:43 | links
 
Uzrakstiju garu pateri un kautkas sap....:)Vairs slinkums rakstīt!Karoč brauciet un ķeriet droziku priecigi:DUzrakstiju tikai info kas reali notiek/nenotiek ar asari ezerā.Bet ka vienmēr Latvietim viss slikti-raksti ko slikti,neraksti ari slikti.
p.s bilde no 24.12.2022
28.decembris 2022, 18:27 | links
 
ALNIS07 [26.dec]: Vai ziemassvētku rūķi ir copējuši tagad Alūksnes ezeriņā? Kā ar lomiem? Uz ko labāk, motili vai bļitkiņu. Paldies. Es tuvojos pirmoreiz šosezon Alūksnītim ;)

H20, 26.decembris 2022, 17:35
Nebrauc,nav jēgas!Būtu tā arī rakstījis. Ka ir smuks asaris. Vai tev patīk tikai lielīties un mērīties? Un vecas bildes likt?

H20, 28.decembris 2022, 16:44

Atslābsti
28.decembris 2022, 18:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager