Hokejs. Slovākija 2019

Viss par 2019. g. PČ Hokejā.
Lācis aiz šņukura parauts, redzēs, kā nu būs tālāk...
18.maijs 2019, 13:55 | links
 
Tas Sarokins par to lielāko brāli gan varētu pievērties.Pajoliņš.
18.maijs 2019, 13:50 | links
 
Pašlaik viss OK. Bet pajemt kādu no grandiem......
Cerība mirst pēdējā.
18.maijs 2019, 13:43 | links
 
Jap!
18.maijs 2019, 13:32 | links
 
Nu mans novēlējums uz šodienu- neapkaunoties ar graujošu rezultātu. No otras puses- varbūt labāk neizpumpēties un pietaupīt spēkus Zviedrijai?
18.maijs 2019, 10:59 | links
 
stulbais dators.vienreiz tik lasiet.
18.maijs 2019, 07:35 | links
 
mūsu spēks ir komandā,kur ir tie jaunie?kas klauvē pie nhl durvīm?kivlinieks tikaicik no u-18.u-20 bij kaut kandidātos?te atgādinu par Niživiju.sprukstu,,,,trešo aizmirsu,kurš vienā gadā bij u-18,u-20 un valsts izlasē.
18.maijs 2019, 07:34 | links
 
mūsu spēks ir komandā,kur ir tie jaunie?kas klauvē pie nhl durvīm?kivlinieks tikaicik no u-18.u-20 bij kaut kandidātos?te atgādinu par Niživiju.sprukstu,,,,trešo aizmirsu,kurš vienā gadā bij u-18,u-20 un valsts izlasē.
18.maijs 2019, 07:34 | links
 
Kā šodien atceros-Pēterburgā saradās visas RU zvaigznes. Tad šāmie gribēja izrādīties kā nu kurš. Mēs zinām, ka hokejs ir komandas spēle! 2000g RU par to bij piemirsuši-zvaigznīšu brīdis!
17.maijs 2019, 21:35 | links
 
Gulašs iemet vārtus pret itāļiem :D
17.maijs 2019, 21:32 | links
 
usis [17.05.19]: par to Pēterburgas uzvaru biku pārspīlēti gadu desmitiem priecāties, krieviem tas gads bij pilnigi pakaļā , zaudēja visiem un palika kādi tur padsmitie, kašķis kaut kāds komandā bija.
Tas nemazina to faktu, ka mēs viņus uzvarējām. Lai vai kā, bet tā tomēr ir uzvara. Rīt laiks pārrakstīt vēsturi. Protams naivi ir cerēt uz uzvaru pret tādu pretinieku, bet arī mums nav kur atkāpties. Un cerams soģi nesabojās spēli, kas pēdējā laikā sportā diezgan bieži novērojams.
17.maijs 2019, 21:30 | links
 
urmaas [17.05.19]: Te gandrīz kā ruslani par uzvaru gadsimtu un vēl bikiņ priecāsies! :)
Mēs maza tauta! Daudz tadu uzvaru nav. Par tām ar priecājamies!:)
17.maijs 2019, 21:29 | links
 
Te gandrīz kā ruslani par uzvaru gadsimtu un vēl bikiņ priecāsies! :)
17.maijs 2019, 21:15 | links
 
par to Pēterburgas uzvaru biku pārspīlēti gadu desmitiem priecāties, krieviem tas gads bij pilnigi pakaļā , zaudēja visiem un palika kādi tur padsmitie, kašķis kaut kāds komandā bija.
17.maijs 2019, 21:03 | links
 
Par treneriem piekrītu.
Mans uzskats - vajag respektējamu personību, kura ir inteliģenta un reizē labs psihologs.
Mūsdienās vairs neiet cauri joptvajumaķnakuj, vismaz ne Latvijā.
Tāpēc gan Bobs lielajiem, gan Oļegs jaunajiem ir izcili uz doto brīdi.
17.maijs 2019, 21:00 | links
 
BAigars [17.05.19]: Abavnieks [13m]: BAigars [33m]: Tas, ka 3 mūsējie ir NHL, nav nekāda baigā izaugsme, ņemot vērā, ka tie ir 4. 5. Maiņu spēlētāji. Mums vienmēr ir bijuši NHL spēlētāji, arī daudz lielākas zvaigznes kā tagad.
Jā, mums ir labi Šveices, Čehijas, Zviedrijas, KHL spēlētāji. Bet arī tādi vienmēr ir bijuši. Pa lielam, attiecībā pret pārējiem nekur neesam auguši. Pie tam, tas ka esam tur kur esam šobrīd, ir liels treneru faktors. Ar kaut kādiem Beresņeviem un Kurtiem mēs nebūtu 3 gadus pēc kārtas tik labā līmenī.
Aug vairāki perspektīvi jaunieši, pēc 5 gadiem būs pastiprinājums izlasei, bet pārējās valstis arī nestāv uz vietas.
Pa lielam Latvijas hokeja un vispār sporta nākotni noteiks tas, cik ātri un kā sakārtos nodokļu sistēmu un sponsoru piesaisti. Nevaram cerēt tikai uz bagātiem ārzemēs augušiem puikām, jāaudzina arī Latvijā, bet tam vajag milzīgu naudu.
Jaunā hokeja vadība lēnā garā sāk mainīt sistēmu, ir ievirzes, bet tas notiek tik lēni, ka lielo izlasi tas tieši ietekmēs pēc gadiem 15, ne ātrāk.

P. S. Īpašiem atsaldeņiem piebildīšu, ka šis man ir 18. čempionāts ko skatos. Un esmu divkārtējs Latvijas čempions kā treneris hokejā. Tā ka gribot negribot, šo to redzu :)Nu gan, par to pēdējo "Latvijas čempions kā treneris" skaļi pateici, varēji precizēt, kur un kādā līgā :)

Pa lielam, kaut kur arī Tev piekrītu.

Par tiem talantiem, kuri būs pēc 5 gadiem.
Paskaidro, teiksim, cik tiem puišiem gadu ir tagad?
Pa lielam, "lielo" hokejā, jau sevi ir jāpierāda 18-19 gadu vecumā, jāpienes rezultāts redzams 20-21 gadu vecumā. Pēc tam jau ir jābūt pilnbriedā un jārada tas talants.
A citādāk... Mūžīgie potenciālie Meijas, Bukarti, Džeriņi.. Kuri viennozīmīgi ir labi spēlētāji, bet nevar noliegt, ka liela daļa "speciālisti" šos tīņa vecumā izlielīja, kā topošos talantus, izlases balstus.

Treneru faktors, protams, ir svarīgs, gan Latvijas izlases kontekstā, gan spēlētāju izaugsmes procesā, ir mums labi piemēri, kā var sačakarēt spēlētāju, kuram ir talants, pateicoties trenerim. Gudijs, Girgis utt.
Tajā pašā laikā treneru uzticība un potenciāla redzējums, tādam Bļugeram, kurš nemaz nekrita ārā, spēlējot Pens 2. Maiņā.
Bet, otrs dīķa krasts hoķim ir ar savu mentalitāti, par to šoreiz nē.

P. S. Neesi atsaldenis, neapsaukā citus :)
Nekāds Bowmans jau Tu neesi, tikai izteici savu viedokli :)Man nav kauns par savu darba vietu. Venta 2002, trīskārtējie pēc spēka 2. Līgas čempioni. 2x arī savu roku esmu pielicis. No mums vairāki puikas varētu kādu dienu izlases kandidātos nokļūt. Šobrīd 1 bija U18 PČ un 2 ir U20 izlasē.
Par jaunajiem runājot, domāju Sorokina čaļus. Skrastiņš, Liģis, Švanenbergs, Šilovs, Brants utt. Vēl 15 gadīgie Laviņa dēls ar komandas biedriem. Tretjakovs, Grigorjevs no Daugavpils. Karaša no Jelgavas, Zīle, Vilmanis un Freidenfelds no Liepājas. Protams, vienmēr tādi talanti bijuši, bet domāju, ka no šiem vairāki pēc 5 8 gadiem papildinās izlases rindas.
Tas nebija domāts, ka jākaunās par kaut ko būtu.
17.maijs 2019, 20:57 | links
 
cope71 [17.05.19]: BAigars [9m]: andreiko [25m]: Baigar, visu cieņu! Par tām atmiņām spriežot - tīri labi atceros gan Ezervietu olimpiādi, kurā amerikāņu študentes Sarkano mašīnu (ar visu Hemutu) samala miltiņā 1980. gadā. Atceros arī Baldera izcilāko golu (1978. PČ Čehijā), kad viņš izlēca pa vidu diviem čehoslovāku aizsargiem kā tāds stirnu buks un ielika izšķirošo šaibuli.Tas nesmukais vārds nebija jums visiem. Kam vajadzēja, saprata :D
Tik senas atmiņas man nav, tad vēl dzimis nebiju.
Man spilgtākās atmiņas ir 2-0 pret ASV, 6-6 pret Slovākiju otrā ezeru pilsētā, 2-5 pret Zviedriju, tradicionālie 1-1 katru pavasari ar Šveici. Kaut kā uzvaras pret Krieviju baigi nepalika atmiņā.
Protams, hokeja sakarā vēl Stenlija kausa finālā gols Irbes vārtos, kuru pusstundu skatījās atkārtojumā, kāmēr saprata, kur ripa atleca no vārtiem.
Ehh, bērnība :DBaigar!! Ka to var neatcerēties! Latvija-Krievija 2000.gada 5.maijs 3:2.!!!!
Tā bija emocijām pilna spēle, vis maz man tok!
Pēc šī čempja krievu prese vēl rakstīha ka "takova kašmara Piķer ņeviģel s 1918.goda!" :)))
Man tajā brīdī 6 gadi bija :D Skatīties skatījos, bet neatceros īpaši.
A vot 2000. Gada Eiropas čempionātu futbolā, kur itāļu vārtsargam seju izārdīja un beigās itāļi frančiem zaudēja 1-2, gan atceros kā vakar.
17.maijs 2019, 20:56 | links
 
cope71 [17.05.19]: BAigars [10m]: andreiko [25m]: Baigar, visu cieņu! Par tām atmiņām spriežot - tīri labi atceros gan Ezervietu olimpiādi, kurā amerikāņu študentes Sarkano mašīnu (ar visu Hemutu) samala miltiņā 1980. gadā. Atceros arī Baldera izcilāko golu (1978. PČ Čehijā), kad viņš izlēca pa vidu diviem čehoslovāku aizsargiem kā tāds stirnu buks un ielika izšķirošo šaibuli.Tas nesmukais vārds nebija jums visiem. Kam vajadzēja, saprata :D
Tik senas atmiņas man nav, tad vēl dzimis nebiju.
Man spilgtākās atmiņas ir 2-0 pret ASV, 6-6 pret Slovākiju otrā ezeru pilsētā, 2-5 pret Zviedriju, tradicionālie 1-1 katru pavasari ar Šveici. Kaut kā uzvaras pret Krieviju baigi nepalika atmiņā.
Protams, hokeja sakarā vēl Stenlija kausa finālā gols Irbes vārtos, kuru pusstundu skatījās atkārtojumā, kāmēr saprata, kur ripa atleca no vārtiem.
Ehh, bērnība :DBaigar!! Ka to var neatcerēties! Latvija-Krievija 2000.gada 5.maijs 3:2.!!!!
Tā bija emocijām pilna spēle, vis maz man tok!
Pēc šī čempja krievu prese vēl rakstīha ka "takova kašmara Piķer ņeviģel s 1918.goda!" :)))
Un kur tad 2005.02.13., vecajā sporta pilī ? :)
17.maijs 2019, 20:56 | links
 
6:6 ar slovākiem toreiz OS bija tīrais vājprāts psiholoģiskā ziņā. Pilnīgas šūpoles, aizsardzība caurāka par sarūsējušu spaini. Tik skrien un met. Abi divi.
Bet par tiem treneriem, domāju, ka man taisnība. Tikko kanādietis (Nolans un Soči pret Kanādu!!!), tā mūsējie spēlē pavisam citādi. Tāpēc man Bobs ļoti simpatizē, par to, ka viņš ir uztaisījis komandu, kas sitas līdz pēdējai sviedru pilei (pret čehiem jau arī mūsējie fiziski nosēdās pēc tā lielā mazākuma), kas skrien, presingo un uzbrūk. Nekāda aizsardzības hokeja, viss ir gandrīz kā Ķihonova laikos dinamcī.
17.maijs 2019, 20:55 | links
 
Abavnieks [17.05.19]: BAigars [33m]: Tas, ka 3 mūsējie ir NHL, nav nekāda baigā izaugsme, ņemot vērā, ka tie ir 4. 5. Maiņu spēlētāji. Mums vienmēr ir bijuši NHL spēlētāji, arī daudz lielākas zvaigznes kā tagad.
Jā, mums ir labi Šveices, Čehijas, Zviedrijas, KHL spēlētāji. Bet arī tādi vienmēr ir bijuši. Pa lielam, attiecībā pret pārējiem nekur neesam auguši. Pie tam, tas ka esam tur kur esam šobrīd, ir liels treneru faktors. Ar kaut kādiem Beresņeviem un Kurtiem mēs nebūtu 3 gadus pēc kārtas tik labā līmenī.
Aug vairāki perspektīvi jaunieši, pēc 5 gadiem būs pastiprinājums izlasei, bet pārējās valstis arī nestāv uz vietas.
Pa lielam Latvijas hokeja un vispār sporta nākotni noteiks tas, cik ātri un kā sakārtos nodokļu sistēmu un sponsoru piesaisti. Nevaram cerēt tikai uz bagātiem ārzemēs augušiem puikām, jāaudzina arī Latvijā, bet tam vajag milzīgu naudu.
Jaunā hokeja vadība lēnā garā sāk mainīt sistēmu, ir ievirzes, bet tas notiek tik lēni, ka lielo izlasi tas tieši ietekmēs pēc gadiem 15, ne ātrāk.

P. S. Īpašiem atsaldeņiem piebildīšu, ka šis man ir 18. čempionāts ko skatos. Un esmu divkārtējs Latvijas čempions kā treneris hokejā. Tā ka gribot negribot, šo to redzu :)Nu gan, par to pēdējo "Latvijas čempions kā treneris" skaļi pateici, varēji precizēt, kur un kādā līgā :)

Pa lielam, kaut kur arī Tev piekrītu.

Par tiem talantiem, kuri būs pēc 5 gadiem.
Paskaidro, teiksim, cik tiem puišiem gadu ir tagad?
Pa lielam, "lielo" hokejā, jau sevi ir jāpierāda 18-19 gadu vecumā, jāpienes rezultāts redzams 20-21 gadu vecumā. Pēc tam jau ir jābūt pilnbriedā un jārada tas talants.
A citādāk... Mūžīgie potenciālie Meijas, Bukarti, Džeriņi.. Kuri viennozīmīgi ir labi spēlētāji, bet nevar noliegt, ka liela daļa "speciālisti" šos tīņa vecumā izlielīja, kā topošos talantus, izlases balstus.

Treneru faktors, protams, ir svarīgs, gan Latvijas izlases kontekstā, gan spēlētāju izaugsmes procesā, ir mums labi piemēri, kā var sačakarēt spēlētāju, kuram ir talants, pateicoties trenerim. Gudijs, Girgis utt.
Tajā pašā laikā treneru uzticība un potenciāla redzējums, tādam Bļugeram, kurš nemaz nekrita ārā, spēlējot Pens 2. Maiņā.
Bet, otrs dīķa krasts hoķim ir ar savu mentalitāti, par to šoreiz nē.

P. S. Neesi atsaldenis, neapsaukā citus :)
Nekāds Bowmans jau Tu neesi, tikai izteici savu viedokli :)
Man nav kauns par savu darba vietu. Venta 2002, trīskārtējie pēc spēka 2. Līgas čempioni. 2x arī savu roku esmu pielicis. No mums vairāki puikas varētu kādu dienu izlases kandidātos nokļūt. Šobrīd 1 bija U18 PČ un 2 ir U20 izlasē.
Par jaunajiem runājot, domāju Sorokina čaļus. Skrastiņš, Liģis, Švanenbergs, Šilovs, Brants utt. Vēl 15 gadīgie Laviņa dēls ar komandas biedriem. Tretjakovs, Grigorjevs no Daugavpils. Karaša no Jelgavas, Zīle, Vilmanis un Freidenfelds no Liepājas. Protams, vienmēr tādi talanti bijuši, bet domāju, ka no šiem vairāki pēc 5 8 gadiem papildinās izlases rindas.
17.maijs 2019, 20:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager