Sausā Daugava

Nezinu, bet visticamāk tas saistīts ar HESu, kad labākā cope ir ap 11.00...
26.novembris 2011, 18:34 | links
 
Kas attiecas par ziemu, tad lielākoties visi sēž kur Daugava un S.D. savienojas...Cik mēs esam bijuši, tad vieni vienīgi "zirga zobi".... Liktas ūdas, bet nekas nav trāpījies... Ķekavas galā nav būts...

Bet par samiem taisnība, jo tika aizķerts maļiku tīkls, kur bija iekšā viens samiņš a 1,5-2kg, kas peld tālāk...

P.S. Sorry, varbūt kļūdos, bet krāces pret "pelēko mega māju"?
26.novembris 2011, 18:30 | links
 
Nu uz ūdām jau labs kļovs ziemā, bet inspektori bieži staigā. Asari uz šķērsbļitkām labi nākot.
26.novembris 2011, 18:04 | links
 
dekstersaicis
Kā tur ziemā ķeras?
26.novembris 2011, 16:25 | links
 
Thanks! Tas gan būs aktuālāk pavasarī-vasarā,tad noteikti sazināsimies
26.novembris 2011, 16:14 | links
 
Ja kas pa PM varu mēģināt palīdzēt, nav grūti izpalīdzēt kolēģiem:)
26.novembris 2011, 15:59 | links
 
Laba infa! Sakarā ar dzīvesvietas maiņu(dzīvoju pie upes kādus 700m zem SD) situācija spiež interesēties par to apvidu:)
26.novembris 2011, 15:42 | links
 
Redzi, es copēju vidēji reizi nedēļā Sausajā jau 10 gadus, esmu novērojis tendenci, ka viņām ļoti mainās uzturēšanās vietas, tagad es viņas zinu, esmu atkodis, ļoti maz ir tādas vietas kur regulāri var saķert! Nezinu ar ko tas ir saistīts, iespējams ar HESu! Pēdējos gados ir ļooooti daudz samiņu līdz 4kg, pēc gadiem 5 ja viss būs ok, būs forša cope:)
Mans rezumē, - Zivis ir, tik jāmeklē, arī eholotē ir vietas kur lielus gabalus nav nekā un tad pēkšņi sāk jukt prātā no zivju daudzuma:) Daudzus S.D. pesimistus aizvedot uz copi esmu piespiedis mainīt domas, jo reiz man apnika klausīties tekstus - ko tu tajā sausajā, labāk braucam uz Babīti:))) Lai gan , turpiniet vien domāt, ka nekā te nav, man vairāk paliks:)))))

P.s. Par roni - redzēju un pirmajā reizē viņš mani pārbiedēja, 15 metrus no laivas uznira:) Viņš bija apmēram 2 mēnešus, pēc tam uzsala ledus! Par roņu pāri gan domāju ir piepušķots, es dzīvoju pie krācēm, un tajā seklumā viņš regulāri dzīvojās, nekad neredzēju divus!

P.s.s par karpām, krācēs katru pavasari ir izskalotas, vai seklumā palikušas beigtas ap 15 -20 kg karpas, pats esmu redzējis, redzēta arī līdaka tādā svarā!
26.novembris 2011, 15:23 | links
 
Ar savu komandas biedru A.Baronu arī dzīvojam blakus upei un rudenī braucam vairāk kā divas reizes un ir savas vietas, kur ķērās labi lomi pretī muzejam un mazo saliņu, kā arī niedru puduros, bet beidzamie gadi švakāk... Ticēt vai nē, bet dzirdēju stāstu no Ķekavas makšķernieku veikala pārdevējas (pagrabiņā), ka pagājušogad visu vasaru nodzīvoja roņu pāris S.D. un kā zinams ronis mēnesi apēd aptv. 1 tonnu zivis, vietējie aborigēni redzējuši nesliktas trofejas zobos tiem roniem... Kā arī esmu dzirdējis, ka pie Alejām pat no krasta noķēra taimiņu!:) bet tie ir veiksmes gadījumi, jo tas ir tā pat, ka tu noķer karpu uz nezināmas izcelsmes boilas, ko tirgū tirgo pa 10sant.gab un domā, ka tagad ķersies vienmēr...
26.novembris 2011, 15:06 | links
 
Aizsūtīju PM! Bet palasot komentus gribējās ierakstīt kaut ko te! Pēc pēdējo gadu pieredzes, nesapotu iemeslu kapēc visi tā noniecina Sauso Daugavu? Zivis šeit ir un ir daudz joprojām! Tagad ne tikai līdakas var dabūt, bet arī Zadijus un smukus asarus un kādu taimu, vēl jo vairāk pēc solītajām vētrām ,pēc pieredzes saku, vispār būs super cope! Manuprāt ir neobjektīvi teikt, ka zivju un copes nav ja iebrauc reizi, divas gadā neko nenoķer un raksti forumā, ka ir s....! Pats 10 gadus copēju Sausajā, jo dzīvoju pie pašas upes un pa šiem 10 gadiem zivju ir palicis krietni vairāk! Protams jāzin aptuvenas vietas, bet tas jau visur ir:)
P.s. Lai veiksmīga cope:)
26.novembris 2011, 12:35 | links
 
Sausā Daugavā ja ņem tad tikai līdaka, bet beidzamos gadus ir pašvaki ar copi salīdzinot ar to kā bija kādreiz (skat. manu albumu- Līdakas ar manu draugu ķirurga k-ngu.)
Šogad nav būts, bet katru dienu redzu pa pāris laivām... Piebraukt vislabāk ir pie Pļavniekalna skolas Katlakalnā ar nosac., ka vari nonest lejā gumijnieci, kur arī ir dziļākā bedre apm.7-9m, tālāk uz Ķekavas pusi dziļums apm.3m, kur var velcēt... Iebraukt ar laivu var Alejās, bet paskaidrot čatā ir nereāli...
Padod ziņu, kā gāja!:)
26.novembris 2011, 12:17 | links
 
Sveiki!

Apnikusi dziļā Lielupe...
Nekad neesmu spiningojis S.D., vai ir vērts pamēģināt, kas tagad S.D. notiek ir LĪDAKA utl.
Kur labāk iebraukt ar laivu?
26.novembris 2011, 08:44 | links
 
Sausajā jau vairs nav liegums otro gadu laikam. Copēt var. Pa kādai laivai jau redz garāmbraucot.
7.oktobris 2011, 14:27 | links
 
Iebrauc gan paspiningot. Tikai maku neaizmirsti paņemt!!!!!
7.oktobris 2011, 13:13 | links
 
Kas jauns sausajā Daugavā??? Nav kāds bijis?
Gribu rīt iebraukt paspiningot. Pirms kādām 3 ned. pilnīgs klusums. Pa 7 st. uz diviem katram pa zīmulim un 3 copes. Arī pārējām laivām klusums...
7.oktobris 2011, 13:10 | links
 
Paldies janka!! vienk. taa gribas paspiningot ka nevar iztureet vairaak!!! :)
4.februāris 2011, 09:16 | links
 
EdsM5.Ledus ta ir,bet kāds nepateikšu. Šodien braucot pāri hesam divus večus redzēju.Tur kur ietek tas grāvis gan vaļā.
3.februāris 2011, 20:12 | links
 
Vai kāds nezin,vai sausaja daugavā ledus ir vaj upe vaļa?
3.februāris 2011, 19:33 | links
 
ok.Paldies.
17.janvāris 2010, 13:04 | links
 
Sausā Daugava ir no Rīgas HES dambja līdz Doles salas lejas galam Ķekavas pusē,otrā pusē ir Ceļa Daugava.
17.janvāris 2010, 08:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager