Sausā Daugava

To A.Shipko

Sausaja Daugava patreiz nav nekādu liegumu, kas attiecās uz jebkura veida makšķerēšanu.

To Micuks

Tev nesčiet ka Tev arī kadreiz kāds tā atbildēs uz Tevis interesējošu jautajumu, tikai tadēļ ka nenosauksi lietas īstajos terminos?!
1.novembris 2012, 12:00 | links
 
Hmm vispar jau šeit ir makšķernieku forums un zvejniekiem būtu jāmeklē cits forums. Bet tā, viss par to kur, uz ko, kad un kā drīkst makšķerēt ir aprakstīts Makšķerēšanas noteikumos.

micuks, 1.novembris 2012, 11:54

Pats par sevi saprotams , ka tas ir rakstiits noteikumos, bet ,lasot tos, saprotu, ka neko nesaprotu..;)
1.novembris 2012, 11:56 | links
 
Hmm vispar jau šeit ir makšķernieku forums un zvejniekiem būtu jāmeklē cits forums. Bet tā, viss par to kur, uz ko, kad un kā drīkst makšķerēt ir aprakstīts Makšķerēšanas noteikumos.
1.novembris 2012, 11:54 | links
 
Labdien!!! Paliidziet man nepieredzejusham zveiniekam...;) Vai ir atljauts spiningot no laivas Sausaja Daugavaa?? Un kur ir iespeejams uzvaniit lai ieguutu shaadu info?

Paldies
1.novembris 2012, 11:52 | links
 
man ar bija veikala ienakusi pazistami un teica ka ne piesitiena. bet mos tev paveicas
30.oktobris 2012, 12:59 | links
 
coommaa90 tev gan tad veicas-ja vien pasakas nestasti-3 ekipazas 2vas dienas atpakal bij Sausaja-Ne piesitiena!!
30.oktobris 2012, 12:39 | links
 
un mazākas ar bija.. pa 4 brīvdienām 11 līdakas izvejoju,sausajā daugava.. :)
30.oktobris 2012, 12:37 | links
 
šogad rudenī labi līdakas ņem... vienu pat 10,100 kg dabuju
30.oktobris 2012, 12:36 | links
 
nu viri kas ar sauso daugavu nav kads bijis uz grunteneem kekavas puse uz linjiem karusaam liekas sogad baigais klusums
14.jūnijs 2012, 22:22 | links
 
da ja sausaja parsvara zemmeri, jagaida vasaras vidus tad naks lielas iekshaaa
1.maijs 2012, 21:41 | links
 
kur atskaites? šodien bij iekšā kādas 50 laivas un neviens neko neraksta (droši vien cep un rij līdakas). Mums uz diviem seši zemmēri
1.maijs 2012, 20:38 | links
 
nu nē toč, starpība starp abām vietām ir ap 10 km, pie tam SD jau ir tāds ezera veida apendiks, a dienvidu tilts ir krietni tālāk par ieteku.
Bet pēdējos gadus toč SD ir pamainījušās zivīgās vietas, pie tās pašas baznīcas kādreiz labi ņēma, pagājušo gad klusums.
24.aprīlis 2012, 17:01 | links
 
 
Es jau tieši tur arī biju, Hecs7 un visu varu saprast, bet kā var būt ar fīderi tāds kapa klusums gan nesarotu.
P.S. Pāris gadus atpakaļ viens vietējais aborigēns man teica ka tieši pie tā gāzes vada vajagot ķert, jo esot smukas bedrītes saraktas:)
23.aprīlis 2012, 17:38 | links
 
ā Leopold man tur pat uz Lieldienām aŗī pilnīga 0 tāpēc pagaidām tur nebraucu, bet iepriekšējos gadus ap šo laiku jau karūsas un līņi pa seklumiem un zālēm smuki ņēma.
p.s. Vimbukrogā pretī kempingam īstenībā gadus 4-5 atpakaļ kaut kādu gāzes vadu raka Daugavā, pēc tam praktiski vairs īpaši zivis tur vairs ne ņēma, laikam izmainīja gultni ne mums par labu
23.aprīlis 2012, 16:05 | links
 
Es gan varu uzrakstīt, jo neko nenoķēru!
Tātad sestdienas vakarā pieskrēju paskatīties kas notiek un satiku vīru kas pa seklumiem ņēmās, pie Vimbukroga. Parunāju, pilnīga 0 esot, nevienas copes. Bet tā kā biju apņēmības pilns tad izdomāju kad seklumā pagaidām nav ko darīt un svētdien aizskrēju tur pat blakus kur dziļāks. Tātad, svētdien no 6-10:00, 2 fīderi, Sensas+Salmo+zeme+atraktors, ēsma naktstārps, slieka, baltais un motilis, kopā un atsevišķi. Nezinu kas notiek, bet rezultātā pilnīga 0, fīderim 4 st laikā pat mazāko copi neredzēju. Otrs fīderis bija "lielai zivij' - uz naktstārpu. Tam gan šad tad uzsita sīkie zāļenieki.
23.aprīlis 2012, 14:53 | links
 
Lomi jau droši ka kādam jau ir, te vecīt ne viens tev nerakstīs, ka šodien no molīša labi līnis un karūsa ņēma, jo tas nozīmēs, ka rīt tur ne varēs pat tuvumā pieiet, pārbaudīts variants. Tā ka pats mēģini, es pāris nedēļas atpakaļ pamēģīnāju pilnīgs klusums, bet vajadzētu jau karūsām un līnim kustēties.
23.aprīlis 2012, 13:28 | links
 
Kādi lomi šajā pavasarī?
23.aprīlis 2012, 01:55 | links
 
sausaja daugava,uz naktinieku breksi,lini,karusas.keru kur nav aiznemts,vai tieku pie krasta,bez zivs majas nesmu aizbraucis.
20.aprīlis 2012, 22:16 | links
 
Dzīvoju netālu no SD. Bija doma taupīt degvielu un saudzēt dabu, dodoties makšķerēt uz SD.
Patīk makšķerēt uz pludiņu, nupat (Lieldienās un šodien) uzsāku fīderēšanas praksi.
Ja nav noslēpums, kurā vietā SD var cerēt uz lomu makšķerējot no krasta ar pludiņu vai fīderi?
Kāda ēsma pavasarī te tiek cienīta?
14.aprīlis 2012, 23:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager