Sausā Daugava

a kāds tur vidējais dziļums ir..?:)
29.novembris 2011, 19:23 | links
 
Nekādu licenzēto zonu sausajā daugavā nav.
29.novembris 2011, 14:56 | links
 
Tur jau nau nekāda licnezētā zona..?
29.novembris 2011, 13:54 | links
 
Alejas laivu nomas tel. 22300193
29.novembris 2011, 13:41 | links
 
Laivas var iznomāt Alejās, telefonu nepateikšu, ss.lv ir sludinājumi un arī google atradīs!
28.novembris 2011, 20:02 | links
 
laivu noma nau vel ierikota sausajā daugavā?
28.novembris 2011, 19:33 | links
 
Nu jā, sīkās ir daudz, tas priecē, bet šogad man bija līdaku rekords svarā 2-3kg, nekad tik daudz nebija bijušas! tad ari lieluma rekords sekoja 9,700kg! Šis gads īpaši rezultatīvs līdaku ziņā!:) Pēc vētras jāpagaida 2-3 dienas lai nomierinās un tad jāiet, toč būs:) Es arī mēģināši izlavīties uz nedēļas beigu pusi!
28.novembris 2011, 15:17 | links
 
Es ar pabrīnījos ka bija lielākā večiem 2kg un tad sīkākas, parasti jau sākas rudenī izmērs virs ~2, bet nu varētu būt ka pēc vētras līdakas būs iztramdītas no krūmiem un sāks ņemt:) būs pa nedēļu jāaizlavās:)
28.novembris 2011, 15:10 | links
 
Ar gumijnieci jā, es domāju negumijas:) Jā, normu nav grūti saķert, ja tāds ir pašmērķis, vienīgi tagad tā nedaudz klusāk ir, bet nu pec šodienas vējiem būs LABĀ cope, saku no pieredzes:)
28.novembris 2011, 13:28 | links
 
Nav jau tik traki Vimbukrogā laivu ielaist, vismaz gumijas. Piebraukšana slapjā laikā gan švaka gar kartupeļu lauku, bet var:)
Pats šoruden neko prātīgu neesmu noķeris, bet radzeju ka veči krastā izbrauca un katram norma ar līdakaām bija. Nekas liels nebija, bet patīkami:)
Pagajšruden smuki saķērām, un vēl jau līdz ledum paspēs savilkt:)
28.novembris 2011, 13:07 | links
 
Vimbukrogā ir liela problēma ar tiem zemes īpāsniekiem, ne man, bet citiem copmaņiem kas grib laivu ielaist ūdenī! Nebūsim gan pazīstami, es baigi arī nezīmējos:)))
27.novembris 2011, 20:18 | links
 
Par zemes īpašniekiem tas bij joks,kurā protams ir daļa taisnības.
Pazīstami laikam nebūsim,es pa vasaru pa Alejām.
27.novembris 2011, 15:02 | links
 
Tagad sapratu par kuru māju domā! Ir tā, ka katlakalna rajonu es neesmu baigi uzpētījis, bet nu apmēram ir zināmas vietas kur jānovelcē lai kādu zadiju dabūtu! Ziemā man onkuls iet sēž uz vimbām, tur kur pa vidu starp niedrām ir tāds kā grāvis padziļināts! Arī asari tur labi gadoties!
Es nevienam netraucēju, man ir savas vietiņas kur mierīgi pasēžu un paķeru, uz varžacīm nevienam nekāpju:)))
27.novembris 2011, 12:42 | links
 
Luuritjis tur dextersaicim jāuzmanās, jo ivo arī dzīvo Vimbukrogā :)
27.novembris 2011, 02:09 | links
 
Mēs no Katlakalna, netālu no lielās mega mājas (pelekā), kas atrodas Katlakalnā (nejaukt ar Doles māju).
27.novembris 2011, 01:45 | links
 
sausā pieder Ivo...nelien nositīs
27.novembris 2011, 00:24 | links
 
Lielie asari ir padaudz
27.novembris 2011, 00:20 | links
 
plencisbrencis: es no vimbu kroga:) ar tiem zemes īpašniekiem tā ir, bet uz mani tas neattiecās, man ir māja 200m no Daugavas, tik pāri pļaviņai un laivā IEKšā:) tapēc saku, ka samiņiem jāpaaug kādi gadiņi lai būtu interesantāk!
26.novembris 2011, 23:24 | links
 
Par copi ziemā! Es pats jau gadus piecus ziemā necopēju, jo reiz peipusā apsaldēju rokas un tagad pat to īsti nedrīkstu( ari negribās), bet par zivīm runājot, es nesaoprotu kur visas zivis pazūd, pamatā ir sīkuļi! Bet nu jā, gadijās arī pavilkt labus asarus! Ļoti labi martā copē LIELI ruduļi, lielākais bijis uz 1kg, vasarā ir lielāki arī bijuši!
26.novembris 2011, 23:21 | links
 
Deksteracis&AgrisB :kur tad jūs tur krastā dzīvojat, labprāt iepazītos, ja neesam jau pazīstami.Roņi šogad nebija,bij' pērn,pats redzēju uz blakus laipas.
Jā,samiņu daudz,bet mazi,šogad tik viens mērs.
Karpas pa retam,ļoti retam.
Zivis ir.
Braukt nevajag,zemes īpašnieki pie upes nenormāli agresīvi.
Ne asakas!
26.novembris 2011, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager