Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Šodien īsa cope un baigais loms- kriminālā līdaķele un puskriminālais asaris. Uz džiga. Laikam, sportisti pēdējos sprīdīšus izķēruši.
8.jūlijs 2015, 21:34 | links
 
@Kuha, paskaties te - http://fishing.lv/ - ir protokols no sacensībām, katras ekipāžas lielākas 20 zivis tur ir ieprotokolētas pa dienām. Tur gan kāds ir paslinkojis un atstājis, piemēram līdaka 20cm. :D Viss, kas ir zem 45cm būs asari. :)
6.jūlijs 2015, 11:23 | links
 
Kur un kas mostas? Es vakar knapi pamodos, lai ezerā būtu jau trijos naktī. Labāk gan būtu gulējis! Tikai viens kriminālais zandartiņš... Tad ap sešiem parādījās čempionātā laivu armāda un traucās Jaunciema virzienā. Es līdzi, lai pacīnītos neklātienē ar speciem. Jāsaka, neķērās ne man, ne viņiem, tikai pa kādam nožēlojamam asarelim. Pēc pāris stundām man apnika, padevos un braucu mājās. Redzēju sportistu laivu haotisku skriadīšanu pa ezeru, kas, manuprāt, neliecina par labu copi. Vai, tiešām, kāds kaut ko atrada? Ja tā, tad visu cieņu par neatlaidību.
6.jūlijs 2015, 11:00 | links
 
Ezers mostas, asaru bari dodas medībās, skaisti asaru baru izgājieni, super rokenrols ar voblerīšem. Žēl, ka neizleca līdakas, būtu vēl saldāk, mači spiež copes rakstura zīmogu. Cope ir labas emocijas! Netrāpījām uz īsto baru, bij arī 35+ kuri maili kūla. visiem - ne asakas!
5.jūlijs 2015, 22:25 | links
 
šodien absolūta 0
5.jūlijs 2015, 22:03 | links
 
nu? un kaadi rezultaati shodien ezeraa sacensibu dalibniekiem?

Gudzis, 4.jūlijs 2015, 18:19


Nekas spīdošs. Pārsvarā triperīts un kādam pa kādam bonusam zaņģika un ļeidaksa krāsojumā. Rīt rītā viss varētu krāsoties savādākās krāsās. Bet tā, droši ka jūra vel nav savu artavu pidnesusi. o.
4.jūlijs 2015, 22:02 | links
 
nu? un kaadi rezultaati shodien ezeraa sacensibu dalibniekiem?
4.jūlijs 2015, 18:19 | links
 
Visi nu gan tādi pieticīgi.... Noteikti rīt vilks atspērušis....
4.jūlijs 2015, 00:05 | links
 
Pats no pirmdienas vakara nezinu kur pat tādus brīnumus meklēt.. .
3.jūlijs 2015, 23:35 | links
 
Kas to var zināt kur tie asari iznāks rītdien, vai kādu citu dienu. Šodien parādījās kur biju es, pārējām piecām laivām tikai pa kādam asarim. Kāpēc tā? Nebiju Ķīsītī copēt jau kādas nedēļas trīs, un ātrāk kā pēc nedēļas copēt ar netikšu. Tāpēc, vai šajā vietā asaris iznāk puslīdz regulāri, vai man šodien cūcene kā aklai vistai ar mieža graudu, nemācēšu teikt...
3.jūlijs 2015, 13:38 | links
 
Izdevusies cope Ķīsīti. Mikrodžigs, laivā ap 50 asari, mājās ap 30. Lielākie aptuveni 30cm. Kādi 12 dupleti. Atrasti tika divās vietās. Otro vietu nocierēja arī rītdienas sacensību dalībnieki - viens no Lucky John komandas, otrs ar uzrakstu Tracer uz laivas. Viņiem gāja pašvaki. Beigās jau smejoties piedāvāja 50 eiriķus, lai tik atstājot šiem rītdienai ar ko pavilkt. :D

mezkalns, 3.jūlijs 2015, 12:19


Viena tāda vieta bija ;) Tagad, varbūt arī nav vairāk :) Ezers patukšs
3.jūlijs 2015, 13:05 | links
 
Izdevusies cope Ķīsīti. Mikrodžigs, laivā ap 50 asari, mājās ap 30. Lielākie aptuveni 30cm. Kādi 12 dupleti. Atrasti tika divās vietās. Otro vietu nocierēja arī rītdienas sacensību dalībnieki - viens no Lucky John komandas, otrs ar uzrakstu Tracer uz laivas. Viņiem gāja pašvaki. Beigās jau smejoties piedāvāja 50 eiriķus, lai tik atstājot šiem rītdienai ar ko pavilkt. :D
3.jūlijs 2015, 12:19 | links
 
Neteikšu, kaut zinu! :D

urmaas, 2.jūlijs 2015, 18:51


I nepārsteidzi :))))))
2.jūlijs 2015, 20:26 | links
 
atradam asari tikai tika kanala, kurš savieno Kisiti ar Daugavu.
maxinator, 2.jūlijs 2015, 19:57

Es arī tur atradu.. veselus divus, ibio :)))))

Bet, viens visu laivu baltu piešpricēja.. pasaule jūk prātā :)
2.jūlijs 2015, 20:25 | links
 
Pa kantēm krimināli heki, pie jahtkluba pundurzirgazobi.. kur zivis?

martins_, 2.jūlijs 2015, 18:07


Svētdien, atradam asari tikai tika kanala, kurš savieno Kisiti ar Daugavu.
Jurnieki, cope vaja, lielakais ap 30 cm.
2.jūlijs 2015, 19:57 | links
 
Pa kantēm krimināli heki, pie jahtkluba pundurzirgazobi.. kur zivis?

martins_, 2.jūlijs 2015, 18:07

Neteikšu, kaut zinu! :D
2.jūlijs 2015, 18:51 | links
 
Pa kantēm krimināli heki, pie jahtkluba pundurzirgazobi.. kur zivis?
2.jūlijs 2015, 18:07 | links
 
Pirms pāris dienām atkal tukšais vakars, laivas izklīda vēl ātrāk, nekā citreiz. Viens vīrs, braukdams pretim, ja pa gabalu bļāva- miris ezers! Līdz tumsai paliku tikai es viens pats. Protams- nulle, ne copes! Tā dullā RAUDA ap puskilogramu, ko noķēru uz džiga, neskaitās.
Kas notiek, vai, pareizāk sakot, kāpēc nenotiek? Eholota ekrāns tukšs kā veikals krievu laikā. Kur zivis, ktm?
2.jūlijs 2015, 17:20 | links
 
Vakar kaķiem sanāca. Katram pa asarītim.
1.jūlijs 2015, 21:37 | links
 
Kkaa negribaas ticeet, ka nav zivju. Peec ilgiem laikiem ieshu patrenkaat asarus.

Skrabars, 29.jūnijs 2015, 17:42


Ķīšezerā ar piespiešanos vienmēr kādu asari var salasīt.
29.jūnijs 2015, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager