Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Ķīšezerā ir iespēja iznomāt laivu? Gribētos 6dien aizbraukt, bet nav iespēja laivu aizvest :(
4.jūnijs 2015, 13:02 | links
 
Cik man zināms "celiņu" daži šad tad sauc velcēšanu (trollingu)...
4.jūnijs 2015, 12:40 | links
 
Vakar īsa vakara cope. Uz celiņa. Pašam par lielu pārsteigumu, trīs zandartēni ap 40 cm. Protams, godīgi atlaisti, bet signāls cerīgs.

Kuha, 3.jūnijs 2015, 17:25

Celiņš ir domāts tā straujā kants mala, vai kanāls?
4.jūnijs 2015, 11:42 | links
 
Ķīsītī pašlaik ir ķeras. :)
3.jūnijs 2015, 19:30 | links
 
Vakar īsa vakara cope. Uz celiņa. Pašam par lielu pārsteigumu, trīs zandartēni ap 40 cm. Protams, godīgi atlaisti, bet signāls cerīgs.
3.jūnijs 2015, 17:25 | links
 
6dien, divas mēra līdakas, 55 cm un lielāka, gan uz vobleri, gan uz gumiju. kā arī 4 asari, 2 normāli, 2 mazi.
2.jūnijs 2015, 10:14 | links
 
Man tie lielie asari vēl nav trāpījušies. Labi, ka kādam veicas!
1.jūnijs 2015, 21:52 | links
 
mazie vēl kaut ko tur šmucē. lielie visi tukši.
1.jūnijs 2015, 20:42 | links
 
Vakar pāris stundu gara cope pašā vakarā. Vējš baigais, laiva kā vilciņš griezās ap enkura auklu. Protams, cope galīgi vāja- pieci asareļi un kriminālā līdaķele. Visas amnestētas, bet viens asaris aiz laimes mani apšpricēja ar pieņiem. Tātad, vēl visi nav iznārstojuši! Tas arī varētu būt viens no iemesliem, kāpēc ar asariem tik švaki.
1.jūnijs 2015, 20:17 | links
 
Šorīt no 6 līdz 12 pie Jaunciema ostas uz fīderi 6 brekši.
31.maijs 2015, 22:52 | links
 
Ķīsītī necope turpinās, ktm! Arī ziemelis to veicina, protams. Vakar puduros un uz celiņa- ne copes, bet nosacītā aizvēja līcī uz džiga kādus desmit asarus ar gariem zobiem un baigo lūgšanos izdevās piemānīt. Tiesa, uz pannas nonāca tika trīs, kas bija 200-300g. Šodien paziņam vēl vājāk...
30.maijs 2015, 19:33 | links
 
kkas
ja godīgi šī man ir liela mīkla. Ezerā nārsto tikai vietējais, kas ir tur uz dzīvi palicies, un tādu tur nav daudz. NEKAD pavasarī neesmu noķēris zandartu ar ikriem (jūrnieku). Mans minējums ir ka viņš nārsto tomēr līcī, piekrastē kkur un pēc nārsta nāk baroties pa Daugavu iekšā, kas aiziet uz augšu, kas uz ķīsi,kas tālāk uz Baltezeriem. Tāda nu ir mana loģika.
28.maijs 2015, 10:31 | links
 
Ja jau zandarta tagad nav ezerā, kur tad viņš nārsto? :p
28.maijs 2015, 10:00 | links
 
celms
Zandarts pa lielam kaut kad tagad arī sāks kustību iekšā, bet ne baigajos baros un sākumā parasti mazākie nāk iekšā. Tagad domāju, ka kāds jau var trāpīties mīlgrāvja kanālā, ezerā pieļauju, ka tikai vietējie, kas palikuši no pērnā gada. Man zandartu cope katru gada ezerā sākas reāli pēc jāņiem, tad viņš ir iegājis un jau nostājies pa kantīm, kur tad arī visu atlikušo vasaru līdz septembrim dzīvosies.
28.maijs 2015, 08:37 | links
 
kad tas žanis varētu ienākt? ir kādam pareģojumi? jo tagad cik esmu bijis baltezera kanālā arī pilnīgs tukšums, pagājušo reizi dabūju 1nu asari, kas ir izsmiekls priekš turienes.
27.maijs 2015, 19:48 | links
 
Kuha izšaus, kad žanis ienāks (cerams)
bet paziņas vakar no rīta bija trāpijušas uz vismaz kaut kādu līdaku aktivitāti. Viens uz velci bija 4 mēriņus sakasijis, pārējie neslikti bija Langas līcī uz spini pacēluši, bija arī pa kādam smukākam eksemplāram, taču visas līdakas saplosītas lupatās un baigi svaigi, tā ka iespējams tās tik tagad beigušas savus priekus. Maija sākumā līdakas vēl ar ikriem bija.
27.maijs 2015, 08:15 | links
 
Jā, Ķīsīti nekas nemainās! Vakar atkal nekā nopietna. Uz celiņa pāris stundu laikā ne copes. Puduros divas tukšās līdaku copes, tikai uzbakstīja un nomutuļoja. Izmisumā Mežaparka pusē uz džiga un rotiņa izmocīju deviņus asarus, ko likt uz pannas. Vienam vēl pieņi tecēja. Copes ārkārtīgi vājas un bailīgas.
Vārdu sakot, Ķīsītis klusē. Bet, vai vispār izšaus?
26.maijs 2015, 21:55 | links
 
Šķiet šādu pavasari neatceros ķīsītī. Pirmajā maijā viss bija kārtībā, saķērām asarus, daudz un smukus, pēc tam ar katru reizi arvien švakāk. Skaidrs, ka netrāpu īstajā laikā un īstajā vietā, jo viņiem žoriks atverās uz kādu pusstundu, un pēc tam pilnīgs klusums. Vakar pa visu rīta agro cēlienu apaļa nulle, ja neskaita mikro asari, kas arī aiz bārdas pacelts.
25.maijs 2015, 08:28 | links
 
Mums šodien Ķīsi 6 zemmera zandarti un vel divi nomuka. Asari ar pieniem vēl, bet arī švaki ņem un maziņi
24.maijs 2015, 22:58 | links
 
Beidzot atklāju vasaras sezonu. Iebraucu pie Akadēmijas krastiem. Uz līdaku spininga viena cope - virskilo breksis aiz muguras. Iesvētīju arī savu jauno Savagear mikruhu - vienīgā cope un zandarts knapmērs. Bet kātiņš labs un es laimīgs līdz astei.
24.maijs 2015, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager