Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Publicējot šeit pa lielam nekas nemainīsies.
1.Marķēts tīkls. Ar kādām tiesībam tas tika aiztikts?
2.Ja nemaldos tad tuvāk par 50m no marķētiem tīkliem copēt aizliegts.


urmaas, 18.maijs 2015, 11:24

ar kādām tiesībām tad viņi pūdē zivis? Ņefig tādus aizstāvēt

k.roplis, 18.maijs 2015, 11:29

Es neaizstāvu!
24. Visu gadu aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
24.4. ne tuvāk kā 50 metru attālumā no noteiktā kārtībā apzīmētiem rūpnieciskās zvejas rīkiem, zivkopības sprostiem un zivju ceļu konstrukcijām;
Izlasi vēlreiz mana posta punktu nr 3 un sapratīsi, ka es tev labu vēlot saku priekša kā atkratīties no jautājuma- kāpēc tu pārcilāji apzīmētos tīklus. :)
18.maijs 2015, 11:33 | links
 
Publicējot šeit pa lielam nekas nemainīsies.
1.Marķēts tīkls. Ar kādām tiesībam tas tika aiztikts?
2.Ja nemaldos tad tuvāk par 50m no marķētiem tīkliem copēt aizliegts.


urmaas, 18.maijs 2015, 11:24


ar kādām tiesībām tad viņi pūdē zivis? Ņefig tādus aizstāvēt
18.maijs 2015, 11:29 | links
 
Tā jau ir "POPULāRā" zušu murdu vieta. Nav vasaras kad tur nebūtu tīkli, vai murdi.
18.maijs 2015, 11:25 | links
 
ja tiešām tas tīkls tur tik ilgi stāv, vajag sameklēt tīkla saimnieku un to karodziņu d..sā nolauzt
18.maijs 2015, 11:24 | links
 
Publicējot šeit pa lielam nekas nemainīsies.
1.Marķēts tīkls. Ar kādām tiesībam tas tika aiztikts?
2.Ja nemaldos tad tuvāk par 50m no marķētiem tīkliem copēt aizliegts.
3.Ja ari "vējš iepūta vizuli" tīklā, vai šķukinens iestiepa un kad to vēlējies atbrīvot, tad ari pamaniji šādu ainu-vajadzēja nekavējoties ziņot.
4.Tagad jau ar garantiju īpašnieks tīklu ceļ ārā. Jo šamie ari seko CL publicētajā.
18.maijs 2015, 11:24 | links
 
Paldies par info, Arvi, zināšu kam jāzvana.. tīkli salikti šajā zonā:
18.maijs 2015, 11:18 | links
 
k.roplis
piezvani uz ķīšezera glābšanas staciju pašvaldībniekiem. Izstāsti vietu, kurš konkrēti tīkls. Tos poličus esmu saucis bieži, vienmēr un laicīgi ierodās un lietas nokārto. Šeit gan domāju, ka jautājums nav tikai viņu kompetencē, bet būtu jāpiesaista kāds kurš šito krānu reāli sodītu un licenci atņemtu. Es ar šitiem tīkliniekiem esmu karojis daudz, un ne tikai es, bija arī bez tabu pieslēgts utt, bet rezultāts tāds pats...sviests
18.maijs 2015, 11:11 | links
 
Šogad pirmo reizi sanāca izbraukt uz Ķīsīti un kas ta tas, uz Jaunciema pusi tīkli salikti, biezā slānī. Pacilājot tos, atklājās šausmīga aina - tīklā pilns asari, līdakas, raudas, pa pusei sapuvušas, bet lielākā daļa pilnībā sapuvušas, smaka briesmīga. Tīkls apzīmēts ar karodziņu, kas liek domāt, ka tas ir izlikts legāli un licenzēti. Tad jautājums, kam šī licenzētā (?) zivju mocīšana ir vajadzīga? Tīkli izskatījās vismaz 10 dienas nostāvējušies, pilns ar puvušām zivīm un rūtis jau noaugušas ar aļģēm. Uz karodziņa rakstīts, ka tīklu ielikuši SIA "Baltezers"

18.maijs 2015, 11:05 | links
 
no mola katru gadu zandartus ķeru uz astīti
18.maijs 2015, 09:20 | links
 
Pietam TEC gals ir šobrīd piesārņots ar kaut ko naftai līdzīgu.
17.maijs 2015, 22:56 | links
 
Kādreiz esot zandartus no mežaparka mola ķēruši, bet laikam vairs arī tur nav ko darīt.
17.maijs 2015, 22:55 | links
 
Kā jau liels Ķīšezera strīpaino draugu fans, salasījies _Paa_ rakstīto, maucu šodien vakarpusē testēt tās vietas no TEC kanāla .. uz augšu līdz Mežaparkam. Teikšu godīgi, nepatika... tur visādas zīmes saliktas, kur agrāk mašīnu liku, tagad bargu naudu prasa. Gan jau var saorganizēties, bet neredzējis copi, devos uz savām vietām... no otra kanāla, uz otru pusi, tur kur vasarā no laivas. Mētāju, mētāju un... atradu. No krasta tik labi sen nebija bijis, bet visus laidu augt tālāk. Īsumā - kādi 5 gab., virs 300, pārējie mazāki, nesvēru, nemērīju, ūdenī stāvēju:) FORŠI, ir atrast savu asari:)

gasho, 17.maijs 2015, 22:35

Man jau šķiet ka mežaparka puse ir tukša no zivīm
17.maijs 2015, 22:53 | links
 
Kaadi 22m pie akadeemiijas, nedzen zosis!!!

Skrabars, 15.maijs 2015, 17:53

atsūtīšu bildi no eholotes :)
17.maijs 2015, 22:52 | links
 
Kā jau liels Ķīšezera strīpaino draugu fans, salasījies _Paa_ rakstīto, maucu šodien vakarpusē testēt tās vietas no TEC kanāla .. uz augšu līdz Mežaparkam. Teikšu godīgi, nepatika... tur visādas zīmes saliktas, kur agrāk mašīnu liku, tagad bargu naudu prasa. Gan jau var saorganizēties, bet neredzējis copi, devos uz savām vietām... no otra kanāla, uz otru pusi, tur kur vasarā no laivas. Mētāju, mētāju un... atradu. No krasta tik labi sen nebija bijis, bet visus laidu augt tālāk. Īsumā - kādi 5 gab., virs 300, pārējie mazāki, nesvēru, nemērīju, ūdenī stāvēju:) FORŠI, ir atrast savu asari:)
17.maijs 2015, 22:35 | links
 
shimano atsuuti pats! :)

es tagad tapat neesmu LV. taka nekas tur lidz junijam nesanaaks...
15.maijs 2015, 20:41 | links
 
Kaadi 22m pie akadeemiijas, nedzen zosis!!!
15.maijs 2015, 17:53 | links
 
Martin_riga sveiks !
Atsūti lūdzu arī man PM par to laivas ielaišanu . Paldies !
15.maijs 2015, 12:46 | links
 
Citāts:
Ezera dabisko reljefu vairākās vietās sarežģī cilvēka darbības rezultāti – smilts zemūdens
karjeri, kas pārsvarā izveidoti pagājušā gadsimta 90 - tajos gados (balstoties uz 1984. gada
smilts iegulu ezera gultnē ģeoloģiskās izpētes materiāliem). Vislielākā mēroga smilšu
ieguve risinājās ezera ziemeļrietumu daļā (pret Mīlgrāvja caurteku); šeit ezera gultnei
raksturīgas krasas dziļuma izmaiņas, bet maksimālais dziļums sasniedz 14 metrus. Tāpat
ievērojami padziļināts ezers ir arī dienviddaļā (netālu no krasta starp bijušo TEC turbīnu
dzesēšanas ūdeņu ievadkanālu austrumos un izvadkanālu rietumos). Šeit ir fiksēts
vislielākais Ķīšezera dziļums – 16 metri. Tāpat padziļināts ezers ir arī pretī
Ķeizarmežam, tomēr šinī iecirknī gultnes atzīmju izmaiņas visticamāk ir ievērojami
mazākas.
14.maijs 2015, 18:55 | links
 
No Ķīšezera sūknēja smiltis Purčika,Zoļika un Pļavnieku būvniecībai,lai mūsu brāļiem būtu kur dzīvot,nekādu kuģniecības apsvērumu,uz farvātera dabīgais ezera dziļums....

Arvids8, 13.maijs 2015, 18:48


Sveiks brāli...Tu arī no purčika? :D :D
14.maijs 2015, 17:36 | links
 
Sveiki! Kāds nepateiks, kur atrast Ķīšezera dziļumu karti?

Copmanns, 12.maijs 2015, 18:20

pie policijas akadēmijas - 22m
pie juglas upes - 18m
pie kanāla uz daugavu - 18m

šur tur vēl ir oriģinālās bedres (no sužiem uz jaunciemu) un kalni. vietām pēkšņi dziļums ezera vidū ir zem 1m. :)
14.maijs 2015, 17:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager