Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Dzirdeju no vietejiem ka 7ja viens vecis izvelka samu 21 kg . Starteja no laivu bazes eglisu rotajumu rupnicas.
10.jūlijs 2014, 20:54 | links
 
sams 100%
10.jūlijs 2014, 17:17 | links
 
to Kuha
Varu iedomāties tavas emocijas un sajūtas tajā brīdī ;-)
10.jūlijs 2014, 14:54 | links
 
Hei, veči!
Tam, kurš noķers kaut ko ļoti lielu ar 7-gramīgu džiggalvu ar atsperīti rīklē, apsolu labu pudeli! Ziņojiet, ja kādam paveicas!
8.jūlija rītā, kad jau biju noķēris un atlaidis trīs zandartus, ezera vidū uz pieminētā džiga ar Keitech paņēma Lielais. Pēc piecirtiena- kā celmā, tad lēni, bet pārliecinoši sāka spiest uz leju, pat nedomājot tuvoties laivai vai nākt uz augšu. Tādi ļoti dīvaini un nepieredzēti bija tie stiepieni, bet spēka izpausme- cieņu izraisoša. Tā nu es labu laiku stīvējos, cerot ieraudzīt pretinieku. Sasapratu, ka forsēt nedrīkst, jo pītā aukliņa smalka, galā 0,2 fluorkarbona pavada. Pēc kāda laika Lielajam, laikam, apnika, uztaisīja tādu asāku vilcienu, un viss... Aukla pušu. Vai pārkosta? Nezinu...
Vīri, kas tā varētu uzvesties? Pēc līdakas galīgi neizskatījās, lielu zandartu neesmu noķēris, lai spriestu, bet, liekas, ka zandarts savā būtībā ir vājš un pārkost auklu, manuprāt, nevar. Varbūt, sams? Stāsta, ka tie tā uzvedas. Pagājušajā gadā Ķīsītī desmitnieku izvilka, esmu dzirdējis vēl par dažiem. Protams, visi šie minējumi ir spekulācijas, bet intriga paliek- kas tas bija? Daudz atdotu, lai redzētu to briesmoni.
Un, visbeidzot, atvainojos par emocionālajām skaļajām un necenzētajām lamām ezera vidū, kuras gan neviens nedzirdēja.
10.jūlijs 2014, 14:45 | links
 
Keitech ēdamgumija (lielākā, kas bija veikalā), svina čeburaška 9 gr.
Mikrodžigs. Sačoks līdz nebija - varbūt tāpēc kērās!
10.jūlijs 2014, 08:50 | links
 
Vakar no 17.00 līdz 22.30 uz diviem 4 mēra žaņi un gana daudz zemmēru! Neviena cita suga netraucēja! Super!

eduardsb, 10.jūlijs 2014, 08:16

Uz ko tu ķer?
10.jūlijs 2014, 08:29 | links
 
Vakar no 17.00 līdz 22.30 uz diviem 4 mēra žaņi un gana daudz zemmēru! Neviena cita suga netraucēja! Super!
10.jūlijs 2014, 08:16 | links
 
Atvaļinājums :)
9.jūlijs 2014, 22:30 | links
 
Nicknice Tev laikam jāstrādā nemaz nav!? Bet nu cepuri nost ar pirmo zanderi suminats.!!!
9.jūlijs 2014, 21:30 | links
 
Lai arī pirmdien bijām uz ūdens pēc plkst. 4, mums gan neizdevās izmānīt zandartu. Ap 7 pieteicās divas mēra līdakas un viss, līdz plkst. 12:00 vairs neviena piesitiena :(
9.jūlijs 2014, 15:57 | links
 
labrīt,

iesācēja veiksme nosmaidīja un šorīt 1.4kg ēdamžanītis pieteicās.

velkot LJ ēdamgumiju, kas smaržo un garšo pēc garneles. :)
9.jūlijs 2014, 11:20 | links
 
Tas viss dēļ nepatstāvīga laika ;-)
p.s. cik dzirdēts tad īpaši nekur nekas labs neņem salīdzinoši piemēram kā pagājušo gad
Nu nekas mēģinam un mēģinam
8.jūlijs 2014, 22:38 | links
 
Interesanti kaut kā šobrīd... Es ar braucu uz asaru sēkli sestdien un svētdien vakaros. Arī nekā, kas stipri dīvaini. Norakstīsim neveiksmes uz karsto laiku un mežonīgo, dažāda kalibra, ūdenstransporta kustību:)
8.jūlijs 2014, 15:23 | links
 
Nu laikam zivis vajag atrast gan, lai kaut ko noķertu. Vakar vakarā iebraucu uz saulrietu un līdz pusdivpadsmitiem nevienu copi tā arī neredzēju. Nostājos uz pašas bedres malas un metu gan uz bedres pusi gan uz galda pusi, bet neviens pat nepiegrabināja. Kāds spečuks varbūt var pačukstēt priekšā kur zanders šitanī karstumā vairāk tusē - vai turpat pa kants malu vai tomēr lien laukā no bedres un dodās pamatgultnē baroties. Biju uz stūra pirms aukstā kanāla iepretim tām 12-stāvenēm. Interesanti, ka pat neredzēju nevienu asara iznācienu uz vakariņām, pilnīgs klusums uz ūdens.
8.jūlijs 2014, 11:10 | links
 
Lai būtu cope, jāatrod zivis. Es domāju, ka man tas vēl pieklibo. Diezvai atslēga arī ir "tur kur visi" un stāties klāt vietā kur 10 laivas jau ir. :)
7.jūlijs 2014, 15:04 | links
 
dīvaini ka visiem vakar bijusi necope, vakar uz mikro kādi +-30 asari man un tikpat daudz čomam, + viena līdaka ap 50cm, peld tālāk.
7.jūlijs 2014, 11:48 | links
 
Es šorīt ar biju iebraucis, šķiet, ka viss tas ūdenssports un kuterošana sadzinusi zivis pa malām. Kaut kā šodien negāja uz celiņa, visu laiku tīrīju zāles un vecas makšķerauklas no āķa. Beigās cope bija pie mājām zālēs, gan asari, gan līdaka. Visi gan peld tālāk. Lielākais asaris diez vai sasniedza 300g un līdaka ar zemmēra, bet vismaz prieciņš bija, ka nav galīgi pa tukšo.
6.jūlijs 2014, 21:39 | links
 
Lasu, ka šodien visiem Ķīsītī baigā necope. Man gan bija nedaudz jautrāk, pat negaidīti! Tā 6. jūlija rīta cope bija tāda dīvaina. Pirmais metiens uz džiga – pirmais lielais asaris. Drīz pēc tam – kriminālā līdaķele. Un pēc tam- vairākas stundas ne copes. Ne uz džigu, ne celiņu. Tad Sužu pusē, tādā padziļā 3-metrīgā malā uz celiņa un neliela voblerīša- cope pēc copes! Trīs lielie! Un tad atkal klusums...
Rezumē: 4 asari: lielākais 37 cm un 640g, pārējie 630g, 530g, 370g.
Es pat esmu ļoti apmierināts!
6.jūlijs 2014, 21:31 | links
 
Biju vakar vakarā - asarītis un zanderīts zem mēra.
Šorīt agri divi asari, mazs zanderīts un tīkls. Šovakar atkal vēlreiz vajadzētu ieskriet.
6.jūlijs 2014, 19:07 | links
 
Taka agras rīta copes neko ipashi noķert nevar,Muļķības! Tāda dusma,ka pēc 3,5 stundām pilnīgs tukshpadsmits. Vechi ari braukāja tur kur kāds cope,nevis mekleja zivis pashi!
6.jūlijs 2014, 18:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager