Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vakar pacopēju Ķīsī. Pārsvarā darbojos akadēmijas pusē. Tikai MG un mazliet pamētāju vizuļus. Viena trekna (!!!!) 45 cm līdaka un diezgan daudz asari. Paņēmu mājās kādus 12 gab. 150-300 gramīgos. Visi sūdzējās, ka zandarta naffff - neņēma, izņemot, zemmērus, kas man bija 5 gab.
7.novembris 2013, 09:25 | links
 
snipiens - tu kaut ko jauc. tie tur jau ir sen. par tiem neviens nemīl daudz runāt. stāsta, ka tiem ir zinātniskas funkcijas... daudzfunkcionāla zušu un vaislinieku piezveja.
6.novembris 2013, 22:04 | links
 
Tas tapec ka tomer katram istam latvietim uz krievu bishkji cemme, bet neviens skalji pateikt negrib. Tad nu dala kjishezeru ka nu kursh maak.

martins_riga, 5.novembris 2013, 02:32
Visvairak jau besi tie zvejnieki,atradushi kur murdus un tiklus cauru sezonu likt. Kur tad ta zive bus ja tie badakashi visu izvejo.

koki, 6.novembris 2013, 21:13


Vai tik tos zvejniekus ,,neaizfutboļīja" uz Ķīsi pēc jezgas par Buļļupi...ja ko jaucu (sorry).
6.novembris 2013, 21:56 | links
 
Tas tapec ka tomer katram istam latvietim uz krievu bishkji cemme, bet neviens skalji pateikt negrib. Tad nu dala kjishezeru ka nu kursh maak.

martins_riga, 5.novembris 2013, 02:32

Visvairak jau besi tie zvejnieki,atradushi kur murdus un tiklus cauru sezonu likt. Kur tad ta zive bus ja tie badakashi visu izvejo.
6.novembris 2013, 21:13 | links
 
Tas tapec ka tomer katram istam latvietim uz krievu bishkji cemme, bet neviens skalji pateikt negrib. Tad nu dala kjishezeru ka nu kursh maak.
5.novembris 2013, 02:32 | links
 
Vis kartiba! Kishezers ir forsh ,tikai prasa pacietibu. Un nav starpiba kada valoda saprotamies ,galvenais attieksme. A es jau puceju mormiskas,jaunu kasti ,asaru vizulus un gaidu ,kad vares no augshas to zivi pavilkt. Bezcope jau apnikusi.
4.novembris 2013, 20:59 | links
 
Eu, tautieši - kas par problēmu? Visas tēmas pārvērstas par starptautisko attiecību tēmu, par zivīm vairs interese nav?
3.novembris 2013, 23:34 | links
 
Labais divi letini parunajas krieviski un pec tam krievu pilns ezers:)

koki, 3.novembris 2013, 20:49

Kišozero horšij vodojom,toļko latišei dofiga...
3.novembris 2013, 22:24 | links
 
Ar šodien izrāvos un pārplēsu pāri līdz murdam - otrā krastā vienmēr lielākas zivis:) Nu vakariņām asarīšus ielasīju, bet līdakas līcī nepierunāju. Redzēju, ka viens pie niedrēm iesmeļ apšaubāma mēra siļķeli. Uz velci pabraukt neiespējami - pilns ezers pēc tiem uzplūdiem ar visādu drazu, ik pēc 20 metriem kaut kas uzkarās.
3.novembris 2013, 21:51 | links
 
es ar biju šodien ezerā.
uz līdaku mētāšanu trijatā nevienam ne copes.
asarus pa dažiem no katras vietas salasīt varēja.
pie tam ņemama izmēra.
3.novembris 2013, 20:54 | links
 
Labais divi letini parunajas krieviski un pec tam krievu pilns ezers:)
3.novembris 2013, 20:49 | links
 
Šodien nomaldījos kā ezītis miglā! Kādu stundu riņķoju pa ezeru, nesaprasdams, kur atrodos! Ktm! Bet cope nekāda... Krasta tuvumā slepenajā līcī uz mētāšanu- ne copes, bet uz celiņu - viena 1,3 kg. Krievu pilns ezers, bet neko viņiem arī nemanīju, izņemot vienu, kuram divas līdakas.
3.novembris 2013, 19:48 | links
 
Ķīšezerā laikam copēju viens pats,kaut gan laivas šodien bija daudz...Viens latviešu puika sāka ar mani runāt krieviski,es, protams,viņam tāpat atbildēju,pēc tam,dzirdēju viņu pa telefonu runājam latviski....Jauns puika,protams,salīdzinot ar mani...Kurp mēs ejam ? Par zivīm. Saķērās 30 asarīši,kopā 3,7 kg un viens izkāmējis līdacis 55cm līdzīgi 1kg .Asariem vēderos tikai raudiņas,mēģināju visādas gumijas,daži paņēma uz pavisam gaišo-Golden mirror,pārējie uz dzīvo,laiks bija skaists un vētrainajā nedēļā bus ar ko mieloties....
3.novembris 2013, 18:28 | links
 
Šodien 12-16-tiem saķēru dzīvos un atradu mazliet asarus,15 gb. 2,250 kg. Ņēma dikti izvēlīgi-raudiņas,asarīti žļembāja,bet ķīsi pavisam ignorēja...Rīt jāstartē no rīta...
2.novembris 2013, 17:23 | links
 
šodien kāds ir bijis ķiisii??? kaa ar lomiem???
31.oktobris 2013, 17:35 | links
 
Ļ.cien.Vix kungs.Vai nevarētu ar jums sakontaktēties tuvāk,ļoti gribētu iegādāties 18gr.sudraba šūpiņus,5nr.rotiņus sudraba,šodien monstrs nolauza vienu žuburu,varētu uzlikt citu trijnieku,baidos mainīsies spēle zudīs ticība,Varbūt privāti.
27.oktobris 2013, 19:28 | links
 
Jā, man arī Ķīsītī šodien cope laba, tikai izmērs gan ne visai. Noķēru 8 līdakas, mērā no tām gan tikai 3, līdz 1,5kg. Viss notika pie paša krasta, meldru malās, uz paliela rotiņa.
27.oktobris 2013, 19:13 | links
 
Šodien braucu pāri tiltam pie Ķīšezera ozo golfa laukuma un ievēroju, ka abpus tiltam un kanālam gar malām cilvēku ka biezs..Nez kāds zina, ko tur velk tik biezā slānī:)?

ever, 27.oktobris 2013, 13:36

Visticamāk, ka zemmēra zandartus
27.oktobris 2013, 19:06 | links
 
šodien Kīsītis izšāva,kopš 2007g.23.11. bija līdaka 10.300.gr.uz Vix. sudraba šūpiņa,šodien7kg.95cm.1.200.54cm.uz Vix sudraba rotiņu 5.nr.Paldies meistar! Tas viss purvā.
27.oktobris 2013, 19:02 | links
 
Ko ķer kanālā nezinu, bet ezerā sportisks asarīts ap 100g, šad tad izšauj kāds lielāks...

Šodien nedaudz pa Ķīšezeru un pa Daugavu ar pārnieku pabraukājāmies - asarus var salasīt. Lielos gan neatrdām, bet skaita ziņā ir ok, zinot kantis...
27.oktobris 2013, 18:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager