Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Man arī ar ūdens policiju , kura bāzējās Ķīšeserā , ir bijusi tikai pozitīva pieredze .
7.jūlijs 2013, 09:15 | links
 
sams tas ir KAUT KAS. lieli asari ķīsī tas nau nekas īpašs ,bet samu ķīsī redzu pirmo reiz.
par municipāļiem varu teikt ,ķīsī viņiem ir bāze un viņi regulāri kursē caur mīlgrāvja kanālu.ja copēsi naktī un šamie bruks garām, 100 punkti piebrauks un pārbaudīs pēc pilnas programmas.
7.jūlijs 2013, 08:46 | links
 
gz888...

Ķīsī ir manīti tikai muņiki un ūdens policija, Daugavā arī ostas policija tagad, nevienu VVD vides inspektoru gan nav nācies sastapt. Cik es saprotu, tad neviens no viņiem tā īsti sodīt par MN pārkāpumu nevar (tāpat kā, piemēram, učastkovijs nevar paņemt zizli un izpildīt CP funkcijas), viņi teorētiski rūpējas par kārtību un drošību uz ūdeņiem. Redzot MN pārkāpumu, viņi var aizturēt un nodot pēc instances, kas , protams, ir laiks un gemorojs, tāpēc, ja nu galīgi pa naglomu nav laivas vidū samesti zemmēri, tad arī neviens pa šķirbām neraks.
Muņiki gan, cik zinu, tomēr pārbauda arī lomus un brauc uz izsaukumu, ja tīkls (pats esmu saucis).
Vispār mana saskarsme ar viņiem visiem pagaidām bijusi ļoti pozitīva un attieksme korekta un pretīmnākoša. Neticu, ka "piesipas" uzreiz un pie visa. Pamatlietas kā vestes un riņķis varbūt, arī par šmigu noteikti, bet neviens savu mūžu nav pat uzprasījis airus, takelāžas nazi, lukturi, mērījis enkura striķa garumu un diametru, enkura svaru utt. A ja cilvēks ir šmigā, uzvedas bravūrīgi vtml., tad pat stabam var piesieties...
7.jūlijs 2013, 08:06 | links
 
snipien-kuri inspektori un kura vietā,varbut ne inspektori ,bet municipāļi.
7.jūlijs 2013, 05:51 | links
 
Kuha tas gan tiesa. bet vakar braucu no vecmilgravja un tieshi zem viadukta viens censonis izcela smuku asaru, noteikti ap 500g. taka tur zivis ir, bet jamak nokjert. un es pat domaju ka labakas vietas tieshi ir kanala kad udens kustaas, ezera ieksha nav ta ista arshana.
7.jūlijs 2013, 00:40 | links
 
Jā, sams ir ļoti parasta zivs. Ķeras bieži. Ķīsītī neviens par to nebrīnās. Asarītis - tā gan ir štelle! Ja vēl dabū kādu 150g, tad nu gan ir svētki!
6.jūlijs 2013, 23:56 | links
 
Nu un kas ka noķēris zivi ? Ej tu ar tām zivīm uz citu sadaļu,mūs cope neinteresē :DDDDDDD
6.jūlijs 2013, 23:35 | links
 
Kolēģi, vai pamanījāt? Džeks samu noķēris Ķīsītī, ka tavu māti!
6.jūlijs 2013, 23:00 | links
 
snipien - Negatīvsms - Latvijā populārākā attieksme pret dzīvi. ©Yanny

tu tāpat raudātu, ja tev piecas minūtes pārbaudītu katru reizi dokumentus, pat ja valsts naudu bērtu katram no gaisa, tu atrastu par ko pagānīties :)
6.jūlijs 2013, 22:49 | links
 
inspektoriem zemmera zandarti neinteresee, t.i. inspektoru tur nav, toties ir pashvaldiibas policija. toties viniem interesee piepushamie gumijas kondoni laivaa. rinkjiishi un vestiites un liekshkjeriites. vot taadi piiraagi. lasiit shoreiz - uzlikt sodinju par huinju. un pameeriit promilles un atvertas alus pudeles interesee. zivis taa ne paaraak....

martins_riga, 6.jūlijs 2013, 20:36


Citreiz uz ceļa reidu laikā ar, vari braukt kaut vai ar zagtu autiņu...galvenais iepūt trubā...doķus nemaz neprasa!Un reiz jau rakstīju kā paziņam inspektors ietesa sodu par nepareizi aizpildītu MK,kurai ar iepriekšējās dienas zīmogu nebija ievilkti krustiņi,kuros mēnešos cilvēks taisās copēt!Interesanti cik zivju viņš jutās nosargājis...!?:)Tas jau ir ,,perebors"...iedod cilvēkam pildspalvu un palūdz ievilkt trīs krustiņus!Bet nekur jau nav tās paradīzes un v sjemje ņe bez iģiotov!!!:)))
6.jūlijs 2013, 21:04 | links
 
inspektoriem zemmera zandarti neinteresee, t.i. inspektoru tur nav, toties ir pashvaldiibas policija. toties viniem interesee piepushamie gumijas kondoni laivaa. rinkjiishi un vestiites un liekshkjeriites. vot taadi piiraagi. lasiit shoreiz - uzlikt sodinju par huinju. un pameeriit promilles un atvertas alus pudeles interesee. zivis taa ne paaraak....
6.jūlijs 2013, 20:36 | links
 
Nav jau tā ka tikai ķīsīti , bet vakar novēroju ka interesantu parādību. Kā satumst tā zemēra zandarti pēkšni paliek par mēra. Man gan škiet ka vajadzētu inspektoriem kādu vakaru tur reidā aizlaist. Lai tā pasaka jenotiem beidzas :)
5.jūlijs 2013, 20:47 | links
 
marti,

taa jau buus jaadara. blekji un gumija shaam negarsho. riitdien vakaraa proveeshu sasmelt dziivo un cerams ka buus.

shoreiz man kautkaa apnika jebiities un es aizbraucu maajaas. bonusaa veel spini neveiksmiigi atsitu un iepliisa, buus jaabrauc atkal pie siimanja. karoch neveiksmiga diena... :D
3.jūlijs 2013, 22:50 | links
 
martins_riga: nolaid dzīvu vīķi ;)
a gumiju ēd pac, ēdamā taču :)
3.jūlijs 2013, 21:44 | links
 
vakar ķīsī asars brangs bija!bijām divatā uz abiem 5kg asara lielākais 700gr sīkos neņēmām ,bet to bija uz katru metienu! izmērs rupjš 250-700gr cope +/- 20min divos piegājienos ! Tikai jāmeklē kur šis stāv :)
3.jūlijs 2013, 21:43 | links
 
Esmu pie graavja, eholots raada ka apakshaa ir bet naani cope.
3.jūlijs 2013, 21:22 | links
 
Ezerā asaris ķerās! Ja tiek uz bara, tad gandrīz katrā metienā cope, katrā otrajā metienā zivs. :) Uz divcollīgas gumijas sit, sit, bet pa retajam uzsēžās virsū, kā uzliek mazo manns twisteri, tā viens pēc otra lido laivā. Ņem gan uz ēdamgumijas, gan uz parastās, starpību nejutu, šķiet, ka arī uz matugumiju varētu normāli vilkt... :) Izmērs gan varēja būt labāks. 3 ap 200g mājās izdevās atvest, pārējie visi sīkāki, kaut kas lielāks aizgāja. Vakarpusē aizbraucām uz Milgrāvi zandartu pameklēt, neatradām. Nez vai asara košanās varētu būt kaut kā saistīta ar to, ka arī Rīgas līci viņš ir šobrīd ienācis?
3.jūlijs 2013, 00:12 | links
 
Marti, kad domaa starteet atkal?
2.jūlijs 2013, 10:36 | links
 
asarus vakar varēja atvilkties, čoms dabūja arī vienu zemmēra līdaku. tik izmērs tiem asariem tāds švaks, viens makans tik gadijās.
1.jūlijs 2013, 13:36 | links
 
šodien ķīsī mazie asarīši kodās neganti. lielie netika pie šprices :(
30.jūnijs 2013, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager