Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vakardien no 18-22 absolūta nulle. eholotā zivis ir, bet ārā dabūt nevar.
15.jūnijs 2012, 11:41 | links
 
jūs tā "apceļ" tāpēc, ka nekomunicējat, bet sēžat sapūtušies...

vajag, kad kāds slāj garām smēķi paprasīt, no nomurzlātas krūzītes kafiju piedāvāt, aizkostu olu..., tad no šā urbi palūgt, tad palūgt lai makšķerīti patur, kamēr jūs otru piņķerējat...ja gadās izcils biezādainis var piedāvāt kopīgi uzdziedāt, pajautāt "vipiķ ņetu?"...var šo uz deju uzlūgt :DD
7.jūnijs 2012, 13:55 | links
 
06.07. vakars no 18:00-20:30 sausais.,neviena cope.. Varbūt pie vainas mans eksperimentalais gājiens.,jo negāju uz zināmajām vietām.,bet meklēju jaunas vietas.. Aptaujāju pa ceļam gruntiniekus ,pludiņotajus arī viņiem copes nebija..!
7.jūnijs 2012, 00:08 | links
 
Dzaham, VSOP precīzi pateica.

Mani Lielupē reti apurbj, jo pirms piecērtu zivi, vai pēc piecirstas zivs, vis atkarīgs no makšķerrīka, otra mana darbība ir apkārtnes apskate, ja riņķī neviena nav, droši velku kā sirds kāro, ja 100 m attālumā kāds sēž, spole vaļā un lai skrien, kāmēr aiztinās, citreiz velku lēnām aiz auklas, bet tas ir veids, kā neesmu apurbts līdz šim, protams, zivs var aiziet, bet labāk tā, nekā apurbt. Vienreiz man noparkojās blakus viens slāvs, metrus 40 no manis, es izvilku 11 žaņus, no kuriem viņš pamanīja tikai 3 zemmērus, jo 2 no tiem aptinās ap enkuru, bet par 3 bija frāze, ka berjot toka meloč :) Bet patiesība bija cita :) Šis pacēla enkuru un aizbrauca.
6.jūnijs 2012, 08:49 | links
 
tiem, kam nav līdzi smago rīku un karpu pričindāļu, steidzami jāiemācās apieties ar bumerangu :)
P.S. Var derēt arī pareizi sagatavota vilnas zeķe :)
6.jūnijs 2012, 08:44 | links
 
....akmeņus :P - Tie laivā nebūs!
6.jūnijs 2012, 08:37 | links
 
un ko man mest ar light kātiņu..? pusķieģeli..? :D
6.jūnijs 2012, 00:28 | links
 
apmētāšana ar džerku arī strādā :))))
5.jūnijs 2012, 18:30 | links
 
Dresden, boilu vietā vajag izmantot gultņus... :D
5.jūnijs 2012, 17:20 | links
 
Kakene ar boila rullle! :) Bij gadijums Lielupe,sedejam pieci gabali ar fideriem,bet vienam kranam bij ar trolingu janobrauc gar pasu krastu... Nometajam ar barotavam,slaps ka zurka aizvacas no punkta.Bet kops tas reizes kakenes ar boilam vienmer lidz! :D
5.jūnijs 2012, 16:02 | links
 
gadās visādi...
Ir vietas, kur "kolhozs" jāpiecieš (piemēram ziemā Liepājā Tosmārniekā pieklājības attālums ir tāds,lai piecērtot kaimiņam ar elkoni pa purnu neievilktu, tāpat stintes, vimbošanā populārajās vietās kāts pie kāta utt.) un ir vietas, kur jau 100m attālums ir "apurbšana". Galvenais nekrist galējībās - no vienas puse neļaut sev pa naglomu uz galvas kāpt un reāli traucēt copi, no otras puses atcerēties ka kante vai bedre nevienam nav nopirkta un zemesgrāmatā ierakstīta.
5.jūnijs 2012, 15:50 | links
 
Es jaurakstīju, ka gar krastu tur ir sēre un vismaz 500 garumā....
5.jūnijs 2012, 15:32 | links
 
AndrisABC par to otru gadiijumu gan nepiekritiishu. ar laivu visa daugava ir valjaa ar brienamo taa i kaa i.
5.jūnijs 2012, 15:24 | links
 
Vai tad letiņi nav tādi paši? Cik un kas cilvēkam tai galviņā ir, tik ir. Kokneses zandartā apstājāmies pie vienas krasta kabatas ar labu bedri, tā ka ar metienu var aizsniegt krasta stūri. Viens asaris, otrs, zanderītis un skat kur bija, kur ne pierullē kāda sportistu ekipāža. Malači, godīgi apstājās otrā bedres galā, tā ka var aizmest līdz otram stūrim. Un mierīgi visi copējam. Piebrauca vēl viena laiva, nostājās tālāk, pamētāja, pareizajā vietā netiek un aizbrauca. Viss notiek. Te skatos gar krastu brauc makšķernieku laiva un vālē starp krastu un mūsu laivām. No blakus laivas puiši kliedz, kur braucat, a šie tik vālē. Vēlriz kaimiņi sauc: nebraucat, mēs te tak copējam. Laiva beidzot slinki pagriezās un apbrauca kaimiņu laivu desmit metru attālumā pa otru pusi. Vēl tik dzirdēju, ka vīrs laivā neapmierināti skaidrā latviešu valodā noburkšķēja: a ko, jūs te gruntenes sametuši, ka nevar braukt? Būtu pateikuši ka copējat uzreiz. Nu var jau saprast cilvēku, ko ta vīri tādā vējainā, lietainā laikā dara laivā, Daugavā, protams sauļojas.
Otrs gadījums vakar vakarā. Daugavas ieloks ar krasta sēri. Vīrs (vietējais, neslāvs) ar brienamo gar krastu trenkā asarus. Izmēģinājuši visas citas iepriekš zivīgās zanderu vietas un labi aplauzušies nolēmām arī mēs pamedīt asari un zanderi pa sēri. Noskatījāmies, kur vīrs ar brienamo medījas un pabraucām metrus 50 gar krastu uz augšu lai netrucētu viens otram. Viens asaris, otrs asaris un skatos vīrs brienamajā jau stāv starp mums un krastu. Tak vai mums žēl, ne asakas kaimiņ. Pārbraucām metrus piecdesmit uz otru pusi un arī tur atradām gan asarus, gan zandartus. Nemanīju gan, ka bridējam vietas maiņa vai mūsu novēlējums būtu devusi taustāmus rezultātus. Tā ka visu uztverm ar humoru, mūsu zivi tāpat neviens nenoķers. Jo mazāk noķersi sodien, jo vairāk paliks rītdienai:))
5.jūnijs 2012, 15:19 | links
 
...uz praidu cilvēki gatavoja sūdu maisiņus līdzi...varbūt arī uz ķīsi braucot vajag attiecīgi sagatavoties, lai nav tukša runāšana :))
5.jūnijs 2012, 14:46 | links
 
Jābūt drošākiem! Pāris reizes ir iznākusi saķeršanās Gaujā un Ķīsī. Pārsvarā pec aprunāšanās augstākos toņos, kad sāc braukt klāt, lai izteiktu fizisku aizrādījumu, konflikti atrisinās paši no sevis. Ptotams, vienmēr pastāv iespēja arī pašam dabūt pa degunu..., bet nu labāk tā, nekā nekauņām ļaut uz galvas kāpt.
5.jūnijs 2012, 14:40 | links
 
kas ir -tas ir..! Es ar brienamo Ķīsī ne reiz vien esmu dusmās ,vai plīsis.,pat sāku lamāties ar vienu..Viņam laiva,var braukt kur grib.,bet nē šis ar lielu švunku nobrauc gar manu kanti,apstājas priekšā un mētā.,bļin visa cope izčakarēta.,ne viņš ko izvilki ,ne man vairs cerību ,ka zivs tur vēl ķersies..! Sadusmojos,aizvēra klapīti man..! Saku-ei ti u tebja na lodki mesto mala..? šis tur kaut ko sāka pretī purkšķēt un paņislosj -matj pere matj..! Apmainījāmies skaistiem vārdiem un nekas cits neatlika ,kā citu vietu man meklēt jo tas p***is visu nočakarēja,ne tikai copes vietu ,bet arī garīgo..!
5.jūnijs 2012, 13:13 | links
 
Daugava, ķīšezers, Lielupe... tāda ir tā pierīgas kultūra, ja vēl "apurbēji" ir ar poņju, tad OK, bet citi vienkārši nostājas tur, kurp jāmet un met uz tevi :))) Pārsvarā tomēr slāvi ir nekaunīgi, bet gadās arī pa kādam naturalizējušamies bālēliņam.

Ir variants - nevilkt ārā zivis, lai tirinās galā, kamēr aprubēji aizbrauc garām, tomēr pierīgā arī ilgi vienā vietā stāvēt nedrīkst. Zasekut ir obrubjat. A hulji ti tut stoish....
5.jūnijs 2012, 11:34 | links
 
normis123: mums pērn bija tas pats sēžam savā spotā uz sēklīša, kad uzbruka 2 laivas kura viena otru vilka! Par nelaimi tieši izvilkās asaris un di**ā džeki pa mēmajiem un 10-20m no laivas enkuri ārā un slavu maķ - bļāk utt. fona pielikumā! Nav nekas pret krieviem, bet tik nagli spēj būt tikai šīs saimes pārstāvji! Pilnai laimei sasauca vēl Voloģu, kurš airējā vēlāk garām! Vot ko darīt ar šitādiem tok nezinu!
5.jūnijs 2012, 11:22 | links
 
šorīt ķēru asarus uz dzīvo . Mētaju no krasta ,te pēkšņi piebrauca viens tipiņš ar motoreni uz sāniem bij nr.LV 4547,un nostājās tieši virs bedres kur izvilku pirmo asari.Es skatījos un domāju -tev ir motorene un vari braukt kur gribi pa visu ezeru vai tiešām vajag aizņemt manu iemetiena vietu !!!!!
Dabūju tīt maksķeres ,ja kads pazīst motorenes ipašnieku pasveiciniet no manis !
5.jūnijs 2012, 11:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager