Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Man arī izmērs varētu būt labāks,bet rezultāts neslikts-42 gb 5,6kg .Topā bija baltā zivtiņa,ķīsi ļoti bieži tikai pakošļāja.Atkal jākūpina!!!
23.oktobris 2011, 22:00 | links
 
šodien ķīšezers līdaku nedeva. pat mazu neparādīja. toties asars bija runājams. visu nedēļu ēdīšu ceptas filejas :) izmērs vidējs (150-250gr). mazie reti un lielie ar reti. viss uz MJ 3-5m.
23.oktobris 2011, 19:44 | links
 
Parplublicejums no sadalas "Juglas ezers " kur gaja runa par zivju presesanu.

Nju analogs ir Kjisezera, par to zivju presesanu. Man vietejais pazinja aktivi cope kadu nedelju pec iespejas, no laivas, no 1maija, parasti silta kanala rajona ezera un liicii.
Sakuma cope esot loti laba laba, zivis meers, bet nje lielas, bet visi ka traki vinjas njem, lielas vai mazas.
Bet pec tam............. nav vairs to lidaku..... tapec ka presings, presings.
Butiba es jau ar ne visai labo zivju copi Kjisezera saistu ar to ka tas tomer ir caurteces ezers. Baltezera ir trapijusies lasi pec nostastiem. Pie Mezaparka piestatnes lasis 4 kg. Aukstaja kanala sams 8 kg (parbaudita informacija, un nelegalaja murdaa ), siltaja kanala sami uz 5 kg.
Ka ar to lidaku migraciju ??? dzivo vinja uz vietas, vai migre, nezinu.
22.oktobris 2011, 22:42 | links
 
Copei isti nebija laika un velesanas pecpusdiena.
Aizstaigaju ar bobiku izpetiit kas un kaa...
Ka jau manas bazas apstiprinajas, limenis vel lielaks uz augsu ka vakar, kas nozimee visbiezak necopi ( udens gandriz lidz Akademijas setai, vel cm 10 un netiktu tur cauri nesamercejot kajas )
Viirs kas kjera baltas zivis zinjoja ka cope dziljuma, loti negribigi, pa virsu balta zivs vispar nenjem.
Asarojosie kas vairak eda cepumus ka copeja kadu asariiti jau dabuuja, bet ari loti negribigi.
Pie saada uudens limenja senteevu copes vietas pie meldriem, netikt vai jasez pasos meldros.
Siltaja kanala neviena copetaja, ari laivas netika noverotas.
P.S. Secinajumi jaizdara katram pasam inviduali.
22.oktobris 2011, 22:07 | links
 
Šodien Ķīsītī no laivas. Līdakām izmērs tāds knaps mērs. Un apetīte ļoti švaka. Gandrīz visas tur pat pie laivas pašas atkabinājās. Patika spožas krāsas (oranžs, elektrozaļš). Žoriku nesatiku.
Vakariņās liellops :)
22.oktobris 2011, 21:28 | links
 
šorīt ķīsī uz dzīvo no krasta noķēru 14 asarus,tikai nav kā vasarā kad stāvi vienā vietā un tik ķer,tagad jaapstaigā vairākas vietas lai kaut ko noķertu !
22.oktobris 2011, 15:01 | links
 
ja sanāks izrauties, tad 7dien došos lūkoties.
21.oktobris 2011, 20:06 | links
 
Neapsaubu ka ir ezera profesionalji, kas atauljo balta zirga, sakjer citadas zivtinjas, uz taam specialus citadus asarus, makjskjere seviskjas vietas, un aizaulo uzvaretaja gaitaa.
Deretu izlugties mums nezinatajiem kadu meistarklases paraugstundas izlugties.
P.S. Vieniga nianse vareetu buut tada, ka vietejie ja ir nocepo, ilgi neseez, ja nav cops ta nav, maina vietas ja nav garlaiciigi. Ja seedeetu no agra riita liidz pasam vakaram varbuut arri to asarus vareetu sakasiit.
Vel nianse neliela, ja udens vel pacelsies, bus gruti atrast labu vietu pie meldriem
21.oktobris 2011, 20:03 | links
 
Cik es eju sanāk vienmēr saķert asarus un man vienalga kas tur ar līmeni notiek ,vai ko saka barometri ,jā ir citreiz grūtības ar ēsmas zivtiņu noķeršanu bet tās ir tikai nianses !
21.oktobris 2011, 19:37 | links
 
ty sir
21.oktobris 2011, 19:32 | links
 
Isa aptauja no Kjisezera viedo telekomunikacijas ( sazvons ).
Loti neiepriecinosas zinjas.
Udens salidzinot ar vakardienu pa 15 -20 cm augsa, kas atsauksies ka parasti uz copi.
Dzivo sakjert svaki, kas tradicionali saja laika.
Asarojas nju loti negribiigs.
Baltaas zivis loti kuutras, njem dziljuma kas nozime ka tur ari bus plesejs, pa virsu baltajam nekadas kustiibas.
Mainiesies laiks kas ir loti bedigi, sestdien brazmains vejs ar lietu, svetdien saulains nosaciti, un bez nokrisnjiem.
Ta jau maniis ka buus.
21.oktobris 2011, 19:25 | links
 
Odz, neslinko, palasies zemak saja sadalja, tur ir visa informacija.
21.oktobris 2011, 19:20 | links
 
Labdien, vai kāds varētu izklāstīt kur un kā Ķīšezerā ir ar laivu nomu, kur izdevīgāk un tādā garā.
Pats uz ķīsi taisos doties pirmo reiz - līdakās.

Paldies par atsaucību.
21.oktobris 2011, 19:14 | links
 
Sentēvu :D
18.oktobris 2011, 07:45 | links
 
Vakar veiksmīgi saķēris mazzivtiņas ap 11 sāku meklēt asarus.3 nelielus saķēru pie " Makšķernieka",tad braucu ezerā,biju līdz aukstajam kanālam- nekā...Stūrēju atpakaļ un vienā bedrē netālu no trubas tiku pie asariem! Ņēma uz metienu,atvilkos par visu rudeni!!!Rupjākie 30gb-5kg un vēl mazliet zupiņai...Krastā gadījās arī fotokorespondents...
18.oktobris 2011, 01:02 | links
 
OK paldies Jegogo un Sir par informāciju! Tad nu lūk būs jāmēģina tikt līdz tam kanālamar laiviņu ja nebūs baigais vējš! Paldies vēlreiz!
17.oktobris 2011, 22:59 | links
 
Armiss,es ar to Langas laivu mierīgi airēju līdz Vecmīlgrāvja kanālam,30 min ko airēt.:)
17.oktobris 2011, 22:46 | links
 
Armiss.
Langas gala ista cope ir pavasari kad tur iet ieksa smukas raudas, ari ziema tur daudz vecu seez, eri nolikt auto pie benzintanka.
Ja njem tur laivu, tad senteevu copes vieta ir pie Ozo golfa kluba, tas pie Milgravja tilta, un pie salinjas kas netalu no tilta.
Veci ir vienmer, gan ziema gan siltaja sezona.
Ja nevelies laivu, tad Vecmilgravja puse pie apvedcelja starp salu ( laikam Snikjera sala saucas , varbut kljudos ) un krastu ir erts betona krasts, tur ari vis ko var dabuut.
P.S, man pasen draugs uz ta betoninja copeja, atbrauca inspekcija ar municipaljiem, visus nostraafeja par to kartes nav, man comam, vienigajam ta bija. Vietejie kadi gab 8 atravas straapi.
17.oktobris 2011, 16:34 | links
 
Tikko mājās no ezera. Viens amnestēts asaritis un gumijzivtiņai nokosta aste. Cik dzirdēju no pārējiem večiem, neviens "ŽORIKU" naf redzējis...
17.oktobris 2011, 15:05 | links
 
urmaas,kādā mērā tas ŽORIKS?
17.oktobris 2011, 14:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager