Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Ja es, copejot pārsvarā Daugavas lejtecē, ņemtu galvā visus, kas pilnā ručkā nobrauc garām "rokas stiepiena" attālumā, sen jau būtu sācis lietot!:))) 100m tas jau ir pieklājīgs attālums. Daugavā kuteri iet arī 10 m attālumā, pie tā diemžēl jau ir pierasts un samierinājies! Sūuu vēl ar tiem svētdienas atpūtniekiem, bet tas, kas mani nepārstāj pārsteigt, tas ir tas, kā starp šiem dundukiem netrūkst arī pašu copmaņu. Sevišķi sportistu ar 100+ motoriem. Tiem ir klasika nobraukt Max tuvu lai palūrētu ko te dod, un tad pie pašas laivas iedot ručkā, vai vnk nomaukt gar airiem.
Bet, pie viesa jāpierod un jāiemācās sadzīvot. Tādi dunduki ir un diemžēl arī būs.
18.jūlijs 2023, 17:30 | links
 
Dārgais draugs. Bet tu tak gandrīz aizgāji pa burbuli un tu tak šeit izteici savu sāpi. Es oponēju, jo zinu konkrēti kur un kā tas parasti notiek, ko arī uzrakstīju. Problēma ir nevis no ostas izbraukušajā kuterī, bet gan tavā izvēlētajā enkurošanās vietā. Tu biji rovna kuģu ceļā noenkurojies un dabūji šļakatnieku pēc nopelniem. Vienkārši nedari tā un problēma atkritīs.
18.jūlijs 2023, 14:57 | links
 
L200 nevienā mirklī nevainoju nevienu, uzrakstīju, ka tā gadījās, ka jābūt vērīgākiem, jāseko akvatorijā notiekošam. Ostas iemītnieku godu un cieņu šoreiz nebija nolūks aizskart. Lasi uzmanīgi, pirms sāc kaut ko rakstīt, savādāk izskatās, ka visi, balstoties uz taviem neveselīgajiem pieņēmumiem, ir traucējoši mudaki, bet tu galvenais pieklājības un pareizas uzvedības uz ūdens neapstrīdams eksperts, domāju, ka tā nav:)
Usis
Meitai veste parastā mugurā, bet lādē stāvēja automātiskās ar tableti, tās izšāva.
18.jūlijs 2023, 14:13 | links
 
Meita pārbijās, vestes izšāva, laivā 20-25cm ūdens. Ko tādu nebiju īsti gaidījis.
var nedaudz par vestēm ?
18.jūlijs 2023, 12:41 | links
 
daddy_j [18.jūl]: Daugavā loču kuteri TĀDUS viļņus reizēm saceļ, ka maz nelikas...
šitā daugavā reiz mačos maucām, nu baigi ātri jau nebij, kkur zem 70km/h, aizmuldējos ar Tiltiņu un nepamanīju vilni no velkoņa. vot tas ppc kur liels bija:) Tiltiņš gandrīz no amortizator benķa katapultējās no laivas:))laiva uzleca kad dzenskrūve kādu laiku gaudoja gaisā
18.jūlijs 2023, 12:23 | links
 
Daugavā loču kuteri TĀDUS viļņus reizēm saceļ, ka maz nelikas...
18.jūlijs 2023, 11:56 | links
 
zaraza [18.jūl]: Es izlasiju Intar 1x, man pielec ar 1x tici man. Bet ir tādi dunduki, kuri nostājas tieši starp mola galu un garāžām un uzskata ka tur mikrojigu paļurināt ir ta īstā vieta un man šķiet ka tieši šis būs tas gadījums.

L200, 18.jūlijs 2023, 10:28

Nu, ja izlasīji, vispār konkrētais cilvēks minēja par attālumu 100m un ka laiva basene 5m.
Bet šajā gadījumā es pat neko nesaku par to situāciju kā tādu, nu brauc tauta visādi un 100m attālumā nu točno nevar kontrolēt kam tu vilni uzgāzīsi vai nē. Atsaldeņi, kas ar lielajiem "kreiseriem" apzināti demonstratīvi pilnā hodā brauc cauri noenkurotu laivu koncentrācijai gan ir alternatīvi apdāvināti, bet nu ko Die's nav devis, to bodē nenopirksi, un zeme apaļa, karma ir baigā maita, gan savu baļki atradīs. A tā kaut kā jau visi sadzīvo.
100m pavisam ok distance. vilņi lieli, asi no tādas jahtas,piekrītu. bieži ar Finvalu hodā perpendikulāri tādam vilnim patīk uzlekt
18.jūlijs 2023, 11:28 | links
 
Es izlasiju Intar 1x, man pielec ar 1x tici man. Bet ir tādi dunduki, kuri nostājas tieši starp mola galu un garāžām un uzskata ka tur mikrojigu paļurināt ir ta īstā vieta un man šķiet ka tieši šis būs tas gadījums.

L200, 18.jūlijs 2023, 10:28


Nu, ja izlasīji, vispār konkrētais cilvēks minēja par attālumu 100m un ka laiva basene 5m.
Bet šajā gadījumā es pat neko nesaku par to situāciju kā tādu, nu brauc tauta visādi un 100m attālumā nu točno nevar kontrolēt kam tu vilni uzgāzīsi vai nē. Atsaldeņi, kas ar lielajiem "kreiseriem" apzināti demonstratīvi pilnā hodā brauc cauri noenkurotu laivu koncentrācijai gan ir alternatīvi apdāvināti, bet nu ko Die's nav devis, to bodē nenopirksi, un zeme apaļa, karma ir baigā maita, gan savu baļki atradīs. A tā kaut kā jau visi sadzīvo.
18.jūlijs 2023, 11:13 | links
 
šoreiz piekritīšu L200 (lai gan ne tur biju, ne ko redzēju) - ja maza laiviņa, + sīči, nu jābūt piesardzīgākam - idiotu pasaulē pietiek, visus nepārmācīsi...

tas būt tas pats, kas ar velosipēdu vai moci "mācīt" fūri, kā "pareizi" jābrauc... izspiedīs zarniņas, ej pēc tam tiesājies...
18.jūlijs 2023, 10:52 | links
 
L200 [18.jūl]: Es izlasiju Intar 1x, man pielec ar 1x tici man. Bet ir tādi dunduki, kuri nostājas tieši starp mola galu un garāžām un uzskata ka tur mikrojigu paļurināt ir ta īstā vieta un man šķiet ka tieši šis būs tas gadījums.Pēc tam nāk vaimanas ka redzi, viens ar lidmašīnu kundziņam patraucējis, citam kundziņam rekur laiva piesmeļās.

Ļoti labi, nākamreiz domās ar galvu, nevis ar to otru galu, īpaši ja mazi bērni vēl laivā.
bet mjigam neslikta vieta ja kas:)
18.jūlijs 2023, 10:51 | links
 
Es izlasiju Intar 1x, man pielec ar 1x tici man. Bet ir tādi dunduki, kuri nostājas tieši starp mola galu un garāžām un uzskata ka tur mikrojigu paļurināt ir ta īstā vieta un man šķiet ka tieši šis būs tas gadījums.Pēc tam nāk vaimanas ka redzi, viens ar lidmašīnu kundziņam patraucējis, citam kundziņam rekur laiva piesmeļās.

Ļoti labi, nākamreiz domās ar galvu, nevis ar to otru galu, īpaši ja mazi bērni vēl laivā.
18.jūlijs 2023, 10:28 | links
 
O nē zaraza, tu esi tipisks komuņaga ar tipisku komuņagas domāšanu. Jo:
1kārt tev būtu jābūt pie kājas, tu šeit nedzīvo
2kārt tu laikam nezini kā tur pirms tam izskatījās
3kārt kur tu rāvi ka tur nav brīva piekļuve un kaut kadi ierobežojumi.

Un stāsts ir par to, ka te vienai sniegpārsliņai vilnis patraucēja, jo vinš bija uz enkura ostas izejā.

L200, 18.jūlijs 2023, 08:31

Nenocietos, varbūt izlasi 3x, pielietojot smadzenes un tad sāc kādu dēvēt par sniegpārsliņu :D
18.jūlijs 2023, 08:38 | links
 
O nē zaraza, tu esi tipisks komuņaga ar tipisku komuņagas domāšanu. Jo:
1kārt tev būtu jābūt pie kājas, tu šeit nedzīvo
2kārt tu laikam nezini kā tur pirms tam izskatījās
3kārt kur tu rāvi ka tur nav brīva piekļuve un kaut kadi ierobežojumi.

Un stāsts ir par to, ka te vienai sniegpārsliņai vilnis patraucēja, jo vinš bija uz enkura ostas izejā.

L200, 18.jūlijs 2023, 08:31


Sliktāk, daudz sliktāk!! viņš ir NEPists (novaja ekonomičskaja poļiķika) ...un vismaz partijas biedriem (MRK) piešķir zināmas atlaides :)
18.jūlijs 2023, 08:36 | links
 
...šie varianti, kur kāds nevis par pilnu tirgus cenu godīgi nopircis to īpašumu ko vēlas, bet gan izmantojot visādus variantus iegūst kontroili par kaut kādu valsts resursu un uzvedas kā saimnieks mani besī.

zaraza, 18.jūlijs 2023, 08:23


Sākotnējā kapitāla uzkrāšana saucās, kurā visi līdzekļi labi...

Tad Tev drau(k)s uz UK-iju vai ASV laiks pārcelties... kur visi ir godīgi-pri-godīgi, tkai par pirmo miljonu nav pieklājīgi jautāt... :)
18.jūlijs 2023, 08:32 | links
 
O nē zaraza, tu esi tipisks komuņaga ar tipisku komuņagas domāšanu. Jo:
1kārt tev būtu jābūt pie kājas, tu šeit nedzīvo
2kārt tu laikam nezini kā tur pirms tam izskatījās
3kārt kur tu rāvi ka tur nav brīva piekļuve un kaut kadi ierobežojumi.

Un stāsts ir par to, ka te vienai sniegpārsliņai vilnis patraucēja, jo vinš bija uz enkura ostas izejā.
18.jūlijs 2023, 08:31 | links
 
Ta ir pupu daktera osta un ir jarespekte ta cilveka velme pacelties pirms mola gala. Es vispar uz to skatos ka tas ir ok jo nu panem un pats sataisi visu un tad varesi tur kačāt pravas.

L200, 17.jūlijs 2023, 20:53


Ne sūda tas nav pupu daktera īpašums, bet gan uz pašvaldības zemes nokruķīta
prihvatizācija ar laikam 99 gadu nomu. Jau sen knābim vajadzētu papētīt kā tur tā dakteris, kas tīri nejauši labu laiku bija arī Rīgas domes deputāts no Amerika/Burova ""Gods kalpot Rīgai!" to zemīti ievilka nāsī un cik vēl izkruķījis.
Es pilnīgi un galīgi neesmu komunists, neko sliktu nesaskatu bagātībā un spējā
nopelnīt un realizēt savas ieceres. BET... šie varianti, kur kāds nevis par pilnu tirgus cenu godīgi nopircis to īpašumu ko vēlas, bet gan izmantojot visādus variantus iegūst kontroili par kaut kādu valsts resursu un uzvedas kā saimnieks mani besī.
18.jūlijs 2023, 08:23 | links
 
svens76 [17.jūl]: L200 [20:50]: svens76 [0:04]: L200 [Vakar]: svens76 [Vakar]: Kuha [10:59]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumosTak nežīdo un atsūti točku, pietam gandriz man pie pakša. man šī sezona uz asari reāli pa tukšo un pēdējo gadu verņaka vietas vispār klusē, tagad tak īstais laiks kad jāsākas īstai asaru copei :Dnop. pirms asara mačiem es kluss kā kaps. tā jau ļoti daudz pastāstīju:)Es pirmkart nepiedalos otrkart neesmu stukačš :)nu smuks asaris ir klasiskajās vietās, piem. Ozo kantis, sēre pie zaļās budkas utt. šodien ar sīko naparņiku bijām ieskrējuši
arī seklumos pa labi no ostas izbraucot
17.jūlijs 2023, 23:13 | links
 
L200 [17.jūl]: svens76 [0:04]: L200 [Vakar]: svens76 [Vakar]: Kuha [10:59]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumosTak nežīdo un atsūti točku, pietam gandriz man pie pakša. man šī sezona uz asari reāli pa tukšo un pēdējo gadu verņaka vietas vispār klusē, tagad tak īstais laiks kad jāsākas īstai asaru copei :Dnop. pirms asara mačiem es kluss kā kaps. tā jau ļoti daudz pastāstīju:)Es pirmkart nepiedalos otrkart neesmu stukačš :)
nu smuks asaris ir klasiskajās vietās, piem. Ozo kantis, sēre pie zaļās budkas utt. šodien ar sīko naparņiku bijām ieskrējuši
17.jūlijs 2023, 23:13 | links
 
L200 [17.jūl]: erudzi [13:09]: Sestdien ar meitu pataustījām Ķīsi, asaru barus neatradām, šo to noķert varēja, bet nekas nopietns, piezvejā 3 līdakas. Noslēgumā vēl kārtīgi piesmēlu laivu. Netālu no Jaunciema ostas stāvēju uz enkura un kārtoju makšķerlietas, pirms vilkties ārā. No ostas iznāca paliela jahta, uzbēra ogles un aizmauca prom, nebija tā jahta pat ļoti tuvu, vismaz 100 metri. Tikai pēdējā mirklī pamanīju, ka jahtas starta vilnis ir baiss un strauji tuvojās. Viļņi bija gana augsti un asi, starp tiem ļoti īss intervāls. Labi, ka stāvēju perpendikulāri vilnim, laivu uzmeta augšā, tad purns gāja lejā, nākošie viļņi bija tik tuvu, ka neļāva vairs purnam pacelties, gāja pāri bortam, laivā viss sāka peldēt. Laiva 5 m bass boat, nav tie augstākie borti, ir kādreiz kāds vilnis tā kārtīgi iešļakstījis, bet tā, ka trīs pēc pēc kārtas iet pāri, vēl nekad nebija gadījies, lai gan ir gadījies būt riktīgā murgos priekš tās laivas. Meita pārbijās, vestes izšāva, laivā 20-25cm ūdens. Ko tādu nebiju īsti gaidījis. Nebūtu iekārts elektromotors, varbūt paspētu uzbērt ogles un pārlekt vilņiem pāri, šoreiz sanāca tika noskatīties kā viss notiek un tu esi tikai pasažieris. Jābūt vērīgiem, būtu laiva mazāka, būtu pilna ar ūdeni vai apgāzta.Ta ir pupu daktera osta un ir jarespekte ta cilveka velme pacelties pirms mola gala. Es vispar uz to skatos ka tas ir ok jo nu panem un pats sataisi visu un tad varesi tur kačāt pravas. Man ar to nav problemas un ej ludzu nahuj :)
Kas šitam zvēram iekodis?
17.jūlijs 2023, 21:46 | links
 
erudzi [17.jūl]: Sestdien ar meitu pataustījām Ķīsi, asaru barus neatradām, šo to noķert varēja, bet nekas nopietns, piezvejā 3 līdakas. Noslēgumā vēl kārtīgi piesmēlu laivu. Netālu no Jaunciema ostas stāvēju uz enkura un kārtoju makšķerlietas, pirms vilkties ārā. No ostas iznāca paliela jahta, uzbēra ogles un aizmauca prom, nebija tā jahta pat ļoti tuvu, vismaz 100 metri. Tikai pēdējā mirklī pamanīju, ka jahtas starta vilnis ir baiss un strauji tuvojās. Viļņi bija gana augsti un asi, starp tiem ļoti īss intervāls. Labi, ka stāvēju perpendikulāri vilnim, laivu uzmeta augšā, tad purns gāja lejā, nākošie viļņi bija tik tuvu, ka neļāva vairs purnam pacelties, gāja pāri bortam, laivā viss sāka peldēt. Laiva 5 m bass boat, nav tie augstākie borti, ir kādreiz kāds vilnis tā kārtīgi iešļakstījis, bet tā, ka trīs pēc pēc kārtas iet pāri, vēl nekad nebija gadījies, lai gan ir gadījies būt riktīgā murgos priekš tās laivas. Meita pārbijās, vestes izšāva, laivā 20-25cm ūdens. Ko tādu nebiju īsti gaidījis. Nebūtu iekārts elektromotors, varbūt paspētu uzbērt ogles un pārlekt vilņiem pāri, šoreiz sanāca tika noskatīties kā viss notiek un tu esi tikai pasažieris. Jābūt vērīgiem, būtu laiva mazāka, būtu pilna ar ūdeni vai apgāzta.
Ta ir pupu daktera osta un ir jarespekte ta cilveka velme pacelties pirms mola gala. Es vispar uz to skatos ka tas ir ok jo nu panem un pats sataisi visu un tad varesi tur kačāt pravas. Man ar to nav problemas un ej ludzu nahuj :)
17.jūlijs 2023, 20:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager