Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
svens76 [17.jūl]: L200 [Vakar]: svens76 [Vakar]: Kuha [10:59]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumosTak nežīdo un atsūti točku, pietam gandriz man pie pakša. man šī sezona uz asari reāli pa tukšo un pēdējo gadu verņaka vietas vispār klusē, tagad tak īstais laiks kad jāsākas īstai asaru copei :Dnop. pirms asara mačiem es kluss kā kaps. tā jau ļoti daudz pastāstīju:)
Es pirmkart nepiedalos otrkart neesmu stukačš :)
17.jūlijs 2023, 20:50 | links
 
erudzi [17.jūl]: Sestdien ar meitu pataustījām Ķīsi, asaru barus neatradām, šo to noķert varēja, bet nekas nopietns, piezvejā 3 līdakas. Noslēgumā vēl kārtīgi piesmēlu laivu. Netālu no Jaunciema ostas stāvēju uz enkura un kārtoju makšķerlietas, pirms vilkties ārā. No ostas iznāca paliela jahta, uzbēra ogles un aizmauca prom, nebija tā jahta pat ļoti tuvu, vismaz 100 metri. Tikai pēdējā mirklī pamanīju, ka jahtas starta vilnis ir baiss un strauji tuvojās. Viļņi bija gana augsti un asi, starp tiem ļoti īss intervāls. Labi, ka stāvēju perpendikulāri vilnim, laivu uzmeta augšā, tad purns gāja lejā, nākošie viļņi bija tik tuvu, ka neļāva vairs purnam pacelties, gāja pāri bortam, laivā viss sāka peldēt. Laiva 5 m bass boat, nav tie augstākie borti, ir kādreiz kāds vilnis tā kārtīgi iešļakstījis, bet tā, ka trīs pēc pēc kārtas iet pāri, vēl nekad nebija gadījies, lai gan ir gadījies būt riktīgā murgos priekš tās laivas. Meita pārbijās, vestes izšāva, laivā 20-25cm ūdens. Ko tādu nebiju īsti gaidījis. Nebūtu iekārts elektromotors, varbūt paspētu uzbērt ogles un pārlekt vilņiem pāri, šoreiz sanāca tika noskatīties kā viss notiek un tu esi tikai pasažieris. Jābūt vērīgiem, būtu laiva mazāka, būtu pilna ar ūdeni vai apgāzta.
galvenais ka paši sveiki un veseli
17.jūlijs 2023, 13:32 | links
 
Sestdien ar meitu pataustījām Ķīsi, asaru barus neatradām, šo to noķert varēja, bet nekas nopietns, piezvejā 3 līdakas. Noslēgumā vēl kārtīgi piesmēlu laivu. Netālu no Jaunciema ostas stāvēju uz enkura un kārtoju makšķerlietas, pirms vilkties ārā. No ostas iznāca paliela jahta, uzbēra ogles un aizmauca prom, nebija tā jahta pat ļoti tuvu, vismaz 100 metri. Tikai pēdējā mirklī pamanīju, ka jahtas starta vilnis ir baiss un strauji tuvojās. Viļņi bija gana augsti un asi, starp tiem ļoti īss intervāls. Labi, ka stāvēju perpendikulāri vilnim, laivu uzmeta augšā, tad purns gāja lejā, nākošie viļņi bija tik tuvu, ka neļāva vairs purnam pacelties, gāja pāri bortam, laivā viss sāka peldēt. Laiva 5 m bass boat, nav tie augstākie borti, ir kādreiz kāds vilnis tā kārtīgi iešļakstījis, bet tā, ka trīs pēc pēc kārtas iet pāri, vēl nekad nebija gadījies, lai gan ir gadījies būt riktīgā murgos priekš tās laivas. Meita pārbijās, vestes izšāva, laivā 20-25cm ūdens. Ko tādu nebiju īsti gaidījis. Nebūtu iekārts elektromotors, varbūt paspētu uzbērt ogles un pārlekt vilņiem pāri, šoreiz sanāca tika noskatīties kā viss notiek un tu esi tikai pasažieris. Jābūt vērīgiem, būtu laiva mazāka, būtu pilna ar ūdeni vai apgāzta.
17.jūlijs 2023, 13:09 | links
 
L200 [16.jūl]: svens76 [Vakar]: Kuha [10:59]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumosTak nežīdo un atsūti točku, pietam gandriz man pie pakša. man šī sezona uz asari reāli pa tukšo un pēdējo gadu verņaka vietas vispār klusē, tagad tak īstais laiks kad jāsākas īstai asaru copei :D
nop. pirms asara mačiem es kluss kā kaps. tā jau ļoti daudz pastāstīju:)
17.jūlijs 2023, 00:04 | links
 
svens76 [16.jūl]: Kuha [10:59]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumos
Tak nežīdo un atsūti točku, pietam gandriz man pie pakša. man šī sezona uz asari reāli pa tukšo un pēdējo gadu verņaka vietas vispār klusē, tagad tak īstais laiks kad jāsākas īstai asaru copei :D
16.jūlijs 2023, 23:42 | links
 
Kuha [16.jūl]: Neprovēju gan. Likās, ka jau atklāju slepeno ieroci.:)
chatters arii labi zāļainākas vietas izvibrē
16.jūlijs 2023, 20:29 | links
 
Neprovēju gan. Likās, ka jau atklāju slepeno ieroci.:)
16.jūlijs 2023, 19:59 | links
 
Kuha [16.jūl]: Es jau arī mēģināju atsijāt ar vobleri un rotiņu, bet tie tika gandrīz ignorēti.
chatterbaitu proveeji?
16.jūlijs 2023, 16:47 | links
 
Es jau arī mēģināju atsijāt ar vobleri un rotiņu, bet tie tika gandrīz ignorēti.
16.jūlijs 2023, 16:43 | links
 
svens76 [16.jūl]: Kuha [10:59]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumos
khamsins sr un zman chatterbaiti bij cieņā, tie atsijāja smalkāku asari
16.jūlijs 2023, 14:19 | links
 
Kuha [16.jūl]: Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.
smuks asars tika uziets turpat netālu no jaunciema ostas, bet seklumos
16.jūlijs 2023, 13:58 | links
 
Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.
16.jūlijs 2023, 10:59 | links
 
Copes areālu neatklāji... Laikam baidies no apurbējiem ? Mežaparka līcis ? Septiņceru sēkļa līcis ? Man tas drusku par tālu,ar mazo motoriņu garlaicīgi braukt...
15.jūlijs 2023, 19:47 | links
 
Šorīt bija labvēlīgs vējš- no dienvidiem. Ap 11 tas strauji sagriezās, un sāka pūst no ziemeļiem. Tad arī cope beidzās. Iespējams, Mīlgrāvja galā arī straumes izmaiņas varētu just.
15.jūlijs 2023, 19:13 | links
 
Pozitīvas pārmaiņas ēdienkartē ! Man šodien darbs,ātrākais rīt pēcpusdienā varēs mēģināt... Pa kuru rajonu copē ? Kāda straume,virziens ? Vējš ? Manā Juglas galā un Mīlgrāvī straumi noteikt ir viegli,ezeram pa vidu(malām) tā grūtāk...
15.jūlijs 2023, 16:20 | links
 
Šorīt labs laiciņš pagāja, kamēr atradu asarus. Bet ar to nebija līdzēts. Vēl nācās eksperimentēt, mainīt mānekļus utt, kamēr sapratu, uz ko un kā jāķer. Un tad jau palika interesanti. Kopā sanāca 33 gab, lielākais 300g, kūpinātava pilna. Jau kūp!
15.jūlijs 2023, 15:47 | links
 
Ķīsītī zivi grūtāk atrast, nekā noķert. Lai gan, arī tas ir drusku jājēdz. Asaris kūtrs, ņem gariem zobiem, jānodarbojas ar mānīšanu un pacietību. Pagaidām, izmērs tāds sportisks, lielāki pa retam.
13.jūlijs 2023, 13:22 | links
 
Nav tik svarīga karma un basaras,kā noķert momentu pareizā straumē,kā arī atrast zivi,jo tās nav biezā slānī visā ezerā...Vakar iebraucu pēcpusdienā,straume gāja augšā,ķērās tādi +-100g. Kad pierimās vējš,straume aizgāja lejā,atradu bariņu normāla izmēra asarīšu,22gb. ap 4kg.Lielākais līdzīgi 500g .Ap 20-tiem straume beidzās,cope arī...
13.jūlijs 2023, 12:33 | links
 
Driftingo [11.jūl]: sigi [10.jūl]: Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.Vakar bija razdača, 20+ gb. Bijām kolhozā,Viss uz basaras+3g
Pastāstiet ar kādiem basāriem jūs ķerat kišezerā?
12.jūlijs 2023, 17:38 | links
 
Driftingo [11.jūl]: sigi [Vakar]: Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.Vakar bija razdača, 20+ gb. Bijām kolhozā,Viss uz basaras+3g
Super, pilnīgi neticas.. Mes reali nomaucam pa milgravja galu praktiski visas kantis krustu sķersu, tai skaitā ar 3gr jigu.. Laikam mums karma..
11.jūlijs 2023, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager