Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
sigi [10.jūl]: Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.
Vakar bija razdača, 20+ gb. Bijām kolhozā,Viss uz basaras+3g
11.jūlijs 2023, 10:25 | links
 
Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.
10.jūlijs 2023, 14:51 | links
 
https://youtu.be/EhtsPAdYOds

par tēmu
7.jūnijs 2023, 15:05 | links
 

lēnām, bet turu roku uz pulsa
7.jūnijs 2023, 15:01 | links
 
 
 
L200 [3.jūn]: Sven ap cikiem tur bus tas action, varetu pieripot.
jau pirms pāris stundām tur bija, vakarā sazināšos ar šiem
3.jūnijs 2023, 12:15 | links
 
Sven ap cikiem tur bus tas action, varetu pieripot.
3.jūnijs 2023, 12:02 | links
 
L200 [1.jūn]: daddy_j [10:01]: Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.

L200, 1.jūnijs 2023, 01:31

Pastāsti, ko runā?
Krievu tanks? Amfībija? vismaz tačka?? :)Nu protams ka tanks. Žanra klasika.
6dien nirēji ienirs un palūrēs to tanku
1.jūnijs 2023, 18:18 | links
 
daddy_j [1.jūn]: Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.

L200, 1.jūnijs 2023, 01:31

Pastāsti, ko runā?
Krievu tanks? Amfībija? vismaz tačka?? :)
Nu protams ka tanks. Žanra klasika.
1.jūnijs 2023, 17:44 | links
 
Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.

L200, 1.jūnijs 2023, 01:31


Pastāsti, ko runā?
Krievu tanks? Amfībija? vismaz tačka?? :)
1.jūnijs 2023, 10:01 | links
 
ziņo cilvēki, ka boja nozagta jau...braucam uzmanīgi
1.jūnijs 2023, 09:50 | links
 
Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.
1.jūnijs 2023, 01:31 | links
 
Būtu interesanti ja kāds tur pie tās sliedes ar metāldetektoru papīkstinatu. Domāju ka tur varētu atrast interesantas lietas, bet varbūt kļūdos. Pašam nav ne vēlmes, ne laika, ne aprīkojuma.
1.jūnijs 2023, 01:30 | links
 
svens76 [31.mai]: kkas [11:58]: Juglas ezerā kāds rauj nost tās pudeles. Maija sākumā vēl bija tam kokam tuvāk upei. Citus gadus ātri vien pazuda.jap, muuseejo kannu kāds nopiz@īja...
nepārprotat, tas par juglu. ķīsī kanna veel vakar bija:)
31.maijs 2023, 19:50 | links
 
kkas [31.mai]: Juglas ezerā kāds rauj nost tās pudeles. Maija sākumā vēl bija tam kokam tuvāk upei. Citus gadus ātri vien pazuda.
jap, muuseejo kannu kāds nopiz@īja...
31.maijs 2023, 13:42 | links
 
Juglas ezerā kāds rauj nost tās pudeles. Maija sākumā vēl bija tam kokam tuvāk upei. Citus gadus ātri vien pazuda.
31.maijs 2023, 11:58 | links
 
svens76 [22.mai]: šodien ar boju iezimēju bīstamu vietu jaunciema līča pusē. FB manā profilā precīzas koordinātes
Tas ir uzreiz aiz tā dēvetajām bumbu bedrēm. Interesanti, kā tur tā sliede nokļuva? Domāju, ka tur apakšā jābūt vēl visādiem labumiem.
31.maijs 2023, 09:00 | links
 
es tà vienu dienu padomàju, nu pašam viss skaidrs, točka iesista, lielākā daļa čomu ar zin, nu nah tad man tur rakstīt domei, ņemties.bet tad sapratu ka iespējams lielākā daļa pat nezin to vietu, nav viņiem nedz pro navigācijas, pat nerunājot par dziļuma kartēm utt. tas mudināja šim pielikt punktu, jo sekas var būt traģiskas

svens76, 30.maijs 2023, 23:20


Tas ka tur nav neviens traģiski uzrāvies, tā ir sagadīšanās. Kad Augustā ir zemāks līmenis un Ķīšezerā LČ, PCR laivas trenējoties tur glisē rauj ...
Un jā lielai daļai kartes nav un pēc kartēm nemauc un tas ka ieliki vienā, nenozīmē ka nemauc pēc citas ...
30.maijs 2023, 23:38 | links
 
Davis-Di [30.mai]: Reti apmeklēju ķīšezeru, bet paldies Svenam par uzņēmību!
Tajā vietā visi iet glisē, pie zemāka līmeņa tur līķi var būt, nerunājot par bojājumiem laivai!
es tà vienu dienu padomàju, nu pašam viss skaidrs, točka iesista, lielākā daļa čomu ar zin, nu nah tad man tur rakstīt domei, ņemties.bet tad sapratu ka iespējams lielākā daļa pat nezin to vietu, nav viņiem nedz pro navigācijas, pat nerunājot par dziļuma kartēm utt. tas mudināja šim pielikt punktu, jo sekas var būt traģiskas
30.maijs 2023, 23:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager