Kā gāja copē (atskaites)?

varbut ari ka ir laba, tikai ne katrs grib teret tikdaudz. ja sanaks velak ieliksu foto'

DICHKA, 20.oktobris 2014, 15:23
...pielāgot var visu, arī šo http://www.super-action.lv/lv/e-veikals/electrics/Signaliz%C4%81cijas%2Cbluetooth%2C+durvju+zvani/?prod_id=722
pa 7,19 Euro...




Izskatas ka esi kautko sapipejies....

Rxq, 20.oktobris 2014, 15:47
20.oktobris 2014, 19:52 | links
 
http://www.ebay.com/itm/Controlled-Remote-Wireless-IR-Motion-Sensor-Alarm-System-For-Home-Security-Y5RG-/161423506307?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2595973b83

seit var pa nepilniem 8 dolariem iegadaties. Piedevam uz Latviju sutisana pa brivu.
20.oktobris 2014, 20:02 | links
 
ja kadam vajag, varu palidzet iegadaties. Rakstit privati.
20.oktobris 2014, 20:03 | links
 
Rxg. Tu gadijuma nestrada LOKA? Kadu sviestu piedava parastam makskerniekam uz copi ezera krasta? Tu velpasaki lai izsauc piemeram EVOR ievilkt signalizaciju.:::DDD

DICHKA, 20.oktobris 2014, 19:42

Nē, nestrādāju... Otrā atbilde bija jautājumam par GSM signalizāciju. Jūsu piadāvātais, ja to strādina ar baterijām pēc mēneša ir tukšs. Jā, makšķerniekam uz nedēļu pietiks. kā arī kustības devējs nostrādā ne sevišķi korekti. Telpā jā, viss strādā. Koku lapu kustība arī var izsaukt tā nostrādi. Bet tas tā, gaumes lieta.
20.oktobris 2014, 20:15 | links
 
pats esmu lietojis un sudzibu nav.
p.s. koku galus, zarus man apsargat nevajam. Vis atkarigs ka noliek uztvereju. Niedres vins pat liela veja neuztver.
20.oktobris 2014, 20:17 | links
 
Nav īstā sadaļa kur kasīties ar signalizācijām...
20.oktobris 2014, 23:11 | links
 
Kamēr kutis tads ērcīgs, iemetīs kād' vārd' pa to cop' kā i' gājs ne gluži ne šon', bet iz nesenas pagātnes. Khm, khhhhm...

Laikam labu laiku nekas nav šnipelēts. Ne jau tāpēc, ka esmu slinks palicis, bet gan laikapstākļi neriktīgie un tie austrumu vēji. Pie tam tās mūžīgās paģiras.
Šodien kadmitrais aukstums kaulus grauž aiz neko darīt pārcililāju mieles un ir jāpadalās. 100 punkti.

Epizode No.1.
Kā bijis kā ne, bet kaut kad augusta beigās iestūrēju savā mīļajā ezerelī. Iepriekšajā vakarā ar ehaloti uztaustīju cietāku grunti, pašā bedres vidū kur apkārt dūņu lauki. Ieliku nedaudz barokļa un braucu uz sātu nosnausties. Nākamajā vakarā iesēdos tupelē un vālēju uz iezīmēto vietiņu. Kārtīgi iebarojos, savaņģojos vīķu bērnus un gaidīju rītu. Rīts nemaz tā vienkārši neatnāca, bet kārtējo reizi visu vajadzēja patīkami sačakarēt. Iesākumā breki nekodās nepakam. Tad ar gariem zobiem pa kādam plinderim izdodas izmānīt, bet zandartene klusē. Jau sāk krēslot, moš tagad? Nekā nebija! Lai gan tomēr bija gan. Pēc kārtējās breku copenes pārlādes pluds nostājas un stāv kā pāvs riesta laikā. Pēc mirklīša nedaudz piepaceļas un pazūd rāvotajā dzelmē. Piecērtu, bet tur TĀDS "breks" gala, ka ne izkustināt. Skaidrīte, griežu bremzi līdz galam vaļā un saglabājot veselo saprātu lūdzu ezeriņu, lai šamo nesūta uz laivas enkurstriķa pusi. Makans padzīvojies pie laivas uztaisa pirmo skrējienu uz metriem 20smit. Pievelku. Tad vel kādus trīs tādus izmocīja. Pazaveros ceijerī un piešauju, ka kādas 20mit minūtes pagājušas. Pabrīnos, ka sirds vel pa muti nava izkāpusi un tā skrienošā hantele nav norāvusies. Moš šoreiz noveiksies? Bažas tik rada šamā piešlepēšana pie laivas un iecelšana, bet līdz tam vel jātiek, jo rūdītais dzīvnieks nemaz nav atrādījies, bet ar pēdējiem spēkiem turas ar mālu pildītajos ūdeņos. Vel pēdējais skrējiens un nu, nu tur jau parādās pluds, tad svariņu virtene un kādus 10m no laivas uzpeld milzu kaulainā rumpis ar asti pa priekšu. Bāc!!!! Kas par zivi! Tagad tik lēni, palēnītēm tuvāk jo tuvāk tas šūpodamies tuvojas satrauktā copmaņa dzelzs tvērienam. Ar pirmo neizdodas aizķeksēt, bet otro reizi izdodas pirkstus ieslidināt žaunu vākos un ar gavilēm ievilkt pār bortu tupelē. Nobesījies ir pamatīgi, tā izskatās. Svari uzrāda apaļus 5,610kg ar ko arī sevi apsveicu. Zvanu Juronkulim, tad fācim, Žukam. Pāris pīpji un dražejas no rokām lēnām sāk izzust.




/Es ar kaulaino! Nu protams, ka ne. Tas Juronkuls ar skaisto augusta vakara okunenu./

Nelielas problēmas gan sagādā mušniekus uzvērt uz āķīša, bet tas tā. Pavadiņa 0,514mm (Milo Ghost) un 16ā numura to pašu makaroņņiku āķīša bija gana, ar ko arī sevi apsveicu. Jā, jā - Paldies! Turpinājums nebija diez ko spīdošs. Līdz kādiem 2viem izturēju bez copes un tad nolikos uz kādām 2h uz pakas. Pamodos ar rīta svītu nedaudz nosalis, bet pagulējis. Perifērijā klususms, sačinīju pričendāļus ieleju kopeju un uz breku pātagas atkal cops un atkal štanga. Vo vellos, nav brīnums, ka puņķainie klusē. Zobainie gani šeitan pārāk uzbāzīgi šamos pievaktē. Par nelaimi pēc pārīša minūtēm tas nolemj vilkt uz laivas pusi un pretēji jebkuriem pūliņiem mainīt šamā kursu, tas ietinas enkurstriķī un prom ir. Rīts turpinās tikpat neinteresanti kā pagāja vakarvakars. Pa kādam pusbreksēnam un mierīgu sirdi var durt mājup gulēt.
Tad nenormāli daudz darba, tad braucu ciemos pie Mcaroņņikiem, tad atkal nenormāli daudz darba un pēc tam iesākās džigošanas zīmēs ierakstītais oktobris.
Džigot ir forši. Patiešām!
Ir te kaimiņos viens tāds jigpasistais no Vaiņodes ielas republikas. Pērn iesāku iet Resnā kursos un šogad jau kaut kas pašam arī izdodas.
Pirmajā turē devāmies Daugavas lejteces ekskursijā. Pilna diena uz vējainā ūdens šur un tur, bet zivi atradām tikai Locī un tāpati izmētāta, bet kodās. Piekodās arī viens spinieris ar uzsietu sistēmu ar kādu tur laikam vairums vālē. Šļiekas ar tvisteriem tandēmā. Posmtārpi vel bija kustīgi un žēli ķērca Lielo Pateicību.
Otrs izbrauciens atkal tāds vējains sanāca. Pilna diena Locī, bet strīpaiņi to novērtēja tikai rīta stundās. Vispār tas nava nekāda dabas dāvana, tāds normāls tranzīta grāvis un pie tam pamatīgi nosēts ar copmaņiem. Šodien piedzima džigdesa. Nu ķipa džigs apakšā un augstāki desa. Labi iet kopā ar vēžveidīgajiem lejā un ļurļaku augšā. Tik galīgi nesader ar patievām auklām. Āķis, kaut kādā sev vien saprotamā veidā, rīvē to pušu. :( Tātad šī diena zem desas zīmes, jo straume maktena un strīpainis tik novērtēja uz vietas ilgāki noturētu vibroasti. Lai kā tur arī it kā negāja, bet uz dienas beigām ķuļķene tāda pasmaga gadījās. Resnais pat pamanījās vimbas kundzi samānīt. Malaģec padļec. ["Masterstvo neprapjosh" (Meistarību nenodzersi) /Resnais/]


/Skolotājs un skolojamais/

Nedēļu vēlāk atkan attapāmies tajs pat krajos. Kamēr Resnais krastā sienas es apšancēju piekrasti un otrajā metienā uzsēžas normāls okunens panenieks. Nutikbūscope tas laikam saucās! Aizdodamies Daugavas virzienā kur sastopam tikai atsosoviču. Pēc tam iegriežamies ciemos pie Govs vīra upē, kur reizēm orķestris himnas vālē un katru dienu 12:00 tiek ziņots par pusdienām. Enkurs pašā stūrītī un pirmajā provodkā uz jaunatklājumu Mosya uzsēžas skaists 700nieks (mans rekords). Resnajam uz desas uzsēžas kaulainais un pie tam likumīgajā mērā. Tad vel pa kādai skaistai appuskilo asarmeitenei un punkitņš pierimst. Aizdodamies meklējumos. Strīpaiņus uzejam, bet tie baigi smalkie kundziņi, vai zinieties Močījam atpakaļ, vietiņa atpūtusies. Es veljoprojām ar savu Mosya, Resnais ar brūnajiem vēžveidīgajiem. Strīpaiņi kožas, bet ir jālūdzas. Process foršs un izmērs priecē. Domāju par džastinu bīberu un Raimondu Paulu. Te vaiņodietim zaceps. Šis pagriež muguru zacepam un spļaudas par to. Kamēr šis tur ņemas un lādas, skatos zaceps mainījis lokāciju pa kādiem 10smit metriem. Resnais ar laikam kātā ko nelāgu sajutis sāk sparīgu cīniņu. Pēc kādam neskaitāmām minūtēm ieceļ tupelē tādu 2vnieku brekšeli. Vispār tajā vietā pēc pravodkas aukla puņķiem aplipusi. Puikiem kāda kopošanās tur laikam ira. Uzrukā pokeru un tā. Vobšem šī diena ar lielu plusa zīmi.




/Mmmm. Mani favoriti.
Augšā no kreisās:
1. Mollix dulais vēzis. Pāris reizes izručījis. Patīk lielas pauzes un dračīšana. Gaisa bumbas to tur augšā, tāpēc ieteicas šarnīrs. Ideāls straumē pie kaprīza okunena;
2. & 3. Mosya 1.5' un 2' rudenim piemērota. Patīk skrāpēšana un garas pauzes. Labāk strādā uz ielodēta āķa, be't šadam variantam mīnusi ir daudzie nogājieni un apnicīgie zacepi. Brūns tas ir garšīgi;
4. LJ Hogy Hog Colas nokrāsās citreiz pie dračīšanas saproti ka te ir spēks! ;) .
Lejā no kreisās:
1.Vēzis no Bait Breath. Hogy Hog konkurents. Mainu šo pēc noskaņojuma, bet līdz galam vel neesmu atkodis;
2. Kaut kāds šrimpveidīgais no Keitech. Arī vel jācenšas sadraudzēties. Izteikti nostrādājis tikai maijā Lielupē pa jaunajiem lotosa laukiem uz 2-3gr galvas./

Nākamreiz pa tiešo dodamies uz veiksmīgo spotu, bet tur viens jau priekšā un pozīcijas atdot negrasās ne pa kam. Zivju dieva pirksts. Dodamies dziļākos ūdeņos Vārnu paba virzienā. Visapkārt dziļums 8-10m ar pāris pumpām, nelielām gan, bet dzilums ap 6m. Pirmā pravodka un nerealizēts blieziens kātā. Tad dažas pa tukšo. Un tad tāda neizteiksmīga cope, kad liekas, ka aukla autslābst vai kas tāds, un galā normāls smagums - 700nieks kā likts. Forši! Nākamais metiens un pēc neliela skrāpja puskilavnieks. Tad velviens un tad vel. Resnajam klusē. Šis uzliek kaut kādu zaļu garneli un viņam ar' sāk strīpainie atrādīties un pa kādam bezmēra kaulainajam - kā tur runā - Bolderājas mēram. Manējais robs klusē. Paskrāpējuši, dodamies tālāk reljefa izpētē un citu zivju meklējumos. Uzejam šamās uz gliemjiem apauguša sēkļa. Tādi 200-300gr kožas ik pa laikam un mazākam ar', bet visai neaktīvi. Tad vel nedaudz ekskursijas. Strīpaiņi siro visur, bet koncentrāciju neuzejam, tāpēc īso dienu nolemjam piebeigt dziļuma pumpās. Uz savas Daiwas 1-9 uzlieku 11gramīgu bumbu pa riktīgo nododu pa pumpu- brr baka bam brrr, tr tr ttrtrtr. Cops ir, bet neuzsēžas. Tad piesūcas viens bik pār pannai un tad pēc ilgākas pauzes, jo iezvanījies telefons, kātā iedot tā, ka gandrīz izveļos no laivas. Pacelt nepakam un jau bļaustos pa upi, ka būs apaļš kaulainais. Bet nekā, skaists strīpainis virs 800gr svarā vells. Īpašs, dusmīgs un sabozies. Mana sirds gavilē. Vel pamētājamies pa bedri šur un tur, pa kādam sīkaļam jau tiek, bet tā rudenīgais vakars piezadzies un jādodas mājup.


/Rudenīgas vēderprieku piezīmes/

Te notika nedēļas nogale un nolādētās pirmdienas paģiras. Gaidam izdevību, lai Resnajam paziņotu par jigmākslai labvēlīgu laiku. Pienāk ar!
Šoreiz laiks makten vēsāks kā citu dienu. Pie upes esam citā vietā. Kamēr pumpējamies un sienamies, pierullē foruma tēls Vairis. Vārds pa vārdam un agrais rīts vai kas un šamā laiva aizpeld pa upi liegajos viļņos valstīdamās. Vaiņodietis metas pliks un peld pakaļ. Rūdīts vīrs. Par to uzslavas no pļāpīgā jelgavnieka (Valkas pusē tas tiek lietots kā lamu vārds, bet te noteikti NE) un nedaudz dzimtenītes tiek nostrebties arīdzan man, vai zinieties. Šamie aizstūrē flegmatiskās upes virzienā, bet mēs dodamies spiest vecās pumpas. Uz šarnīra copju nav. To pašu Mosya lieku lodētajā variantā un pirmajā pravodkā štopars. Nokratās gan draņķis. Te vel pāris copes, bet tā ka nekādas īpašās aktivitātes nava, dodamies klausīties Latvijas himnu, kā arī ceram, ka kas atleks no apkalpes pusdienām. Nekā nebija. Līcis arī vai nu kluss vai pa kādam sīkpirdim izšauj. Nostrādā akmeņainā un zālēm apaugusī kante no kādiem 3-8m. Zivtiņa ir tik makten pasīva. Mainu 2' uz 1,5' Mosya. Lēnām un ar lielām pīpauzēm izdodas ko pierunāt, bet tā skumīgi. Resnajam vispār var teikt nekā. Paļurinam pa Daugavu, tur straume baigākā un bez 20gr nav ko darīt, tāpēc, vel nedaudz iepauzējuši zivīgajā spotā, dodamies apmakšķerēt sēkli. Tur Vaiņodietis man saliek vienos vārtos. Viņš savu vēzi rausta un tin agresīvi un ķerās ar vai zin'. Te mazāks, te atkal kāds lielāks, bet kādu pus h velk atspēries. Es ar' izmēģinu šamā taktiku, bet mani ļurļaki nav spējīgi iedzīt ēstgribu, tāpēc spītīgu turpinu tirināt un raustīt savu vēžveidīgo un citu zemūdens mošķu armiju ar retiem jo retiem panākumiem. Ļoti žēl, ka rudenīgā diena tik īsa. Loms ir lielisks, gards, ka ne noēsties.
Vel tagad ūsas un bārda ar zivju taukiem nolipusi un nemaz nav kauns.


/Te rotaslietas. Augšejais kreisais cietais ar protektoru uz āķa kātiņa. Tad divas bumbas šarnīrā ar dažāda lieluma ofsetniekiem. Apakšējo rindu aizņemis ofsetnieks ar pretizslīdēšanas kemberi liekumā. Tā it kā viss forši, tik pie gondona maiņas ir jājauc galva laukā. Man tas nepatika, toties apstirpinu, ka plīsa un izslīdēja tā mīkstgumija ievērojami gausāk!/

Arī Jums šādas rudenīgas noskaņas vēlot, otinjsh!
PS Kamēr šo visu drukāju, pa māju skraidīja liels zirneklis. Džīna, kas šamos ēd, nekur nav atrodama. Jautrība vakaram garantēta. Man no šitiem ir fobija. Tagad sēž zem lielas kokteiļu glāzes un gaidam ūsaini mājā.
PSS Ak jā: "Desai ir Spēks - to var cept un mutē bāzt!" /Asars/
PSSS Veljoprojām odi kož, pipļuki tādi. Tuliņ takš novembris, nu!
PSSSS Drīz došos Bruņuzivs fosiliju meklējumos, ja kādam ir kādas navodkas, būtu dziļi pateicīgs.
22.oktobris 2014, 01:02 | links
 
Kaifs lasīt Otinjsh apcerējumus! +1
22.oktobris 2014, 15:41 | links
 
Vakardien tāds kā teikt slapjais trenniņš?Droši vien zivis juta tuvojošos aukstumu jo-Ķērās ļoti negribīgi,bet kuras uzkacinājām tās kampa kā pie bada!Diezgan garlaicīga cope-2-2,kādas astoņas copes un viens mamms uzspieda un nost!Mājās atbrauca viens līdaks ne šāds ne tāds ap 1,5.Pārējās peld!
22.oktobris 2014, 17:09 | links
 
Otinj!!! Tev tak 100 gramiigas raudas ( karusas u.tttt) izvikshanas politiski sexualas pardomas rakstiit!!! Ne Zivi pasham kjert DDD . palasi un liekas nu pipecssss 5 kg lasis ( nu ok 10 kg )uz 0.12 auklas celts
22.oktobris 2014, 17:42 | links
 
Tāds jautājums! Kas Cēsu pusē, - kā ar špni - kur ir vērts doties, kur nē?
22.oktobris 2014, 20:32 | links
 
Pavisam aizmirsos... Otrdien tač biju pie ūdens... Nu tātad: Salīdzinājumam- sestdien ar paziņu bijām ar laivu "manā" ezeriņā iebraukuši, bet saule un klusums- i nekā, bet otrdien laiks salīdzinoši silts, nomācies, neliels vējelis, pēc sajūtām un rezultāta- brīnišķīgs līdaklaiks- varu tikai minēt, kas būtu bijis, ja mēs tad būtu ar laivu devušies un tikuši katrā līcītī :)))
Vienu koši sarkanu rotiņu norāvu- kaukāds koks bij apakšā, aizbrist nebija variantu. Uzliku palielu staigātāju- pie pašas niedru kantītes līdaksis klupa virsū, bet netrāpīja. Pēc tam uzliku savu misiņa rotiņu, paņēma divas 46 un 48cm līdakas- palaidu, lai aug tālāk. Tad līdaka paņēma turpat, kur bija uzbrukums staigātājam- pie niedru maliņas- 69cm/2kg, nedaudz vēlāk dažu metru attālumā aptuveni divu metru platā laukumiņā starp niedrēm ieblieza otra līdaka- 67cm/1.8kg, tas bija tiešām pārsteigums, jo tiešām negaidīju, ka tur tāda sēdēs, sajūtas lieliskas!
Nezinu, vai līdaka tikpat aktīvi medī tur dziļākās vietās, gan jau ka jā- tur vajag ar laivu, lai pārbaudītu, bet pilnīgi noteikti pie retākām niedrēm, tipiskās plēsēju "vakts" vietās viņas ir un nelielā laukumā pat vairākas- to gan es stāstu vairāk sev kā personīgos novērojumus ;)))
Gribas tikai lai temperatūra paceļas plusos, citādi nevar paspiningot- būtu labi vēl šosezon pāris reizes tikt pie ūdeņiem :))
Visiem ne asakas un skaidru prātu- jo, kad zivs konkrēti labi ņem, tad ir riktīgs kaifs un var nevajadzīgi aizrauties :)))
24.oktobris 2014, 00:51 | links
 
sodien liku lietaa visas (nu gandriiz:):):)) zinasanas un domas par plesigo zivju kjersanu ezeraa kuraa neesmu pirmoreiz,ezeraa kuraa kjeras praktiski vienmeer,ezeraa kuraa vietas zinamas(vismaz lidz sodienai man taa likaas:)),bet paliku janjos(labi k a ne bezstikjii:)),kada cita laivai dabuuja paris zemmeerus un tadu apm 3 kg,vismaz cik redzeeju,taa arii liidz galam nesapratu kepeec man liiki pirksti:):):)
2.novembris 2014, 19:58 | links
 
Atzīmēšos statistikai.
Mazais, slepenais ezeriņš. Copes daudz, realizācija ap 30%. Laivā četras, no tām viens mērs. Sajūta, ka vairāk ziņkārīgas.
2.novembris 2014, 21:21 | links
 
Otiņš. Super atskaite. Ceru šajā piecgadē iegūt savā īpašumā "Otiņa copes gaitas" ar autora novēlējumiem. ;)
2.novembris 2014, 21:43 | links
 
Brivdienās ari pa savu mazo lauku ezeriņu nodots abas dienas! 4h vakar un šodien 3h. Labākā cope pa dienu ap 13-14:00.

6dien iebraucu un galigs bezvejsh! Ehaloti ari šoreiz uzliku lai saprastu vai zive joprojam ir ezera vidu un kur viņa parvietojās un bija un tiešām zivis radija daudz. Sēdi un skatis ka pekšņi viss ekrāns aizpildās ar zivju bariem :)
Nebiju domājis ka mans Lowrance DSI tik labi zivis paradīs, bet ja ezers nav liels un zivis lien uz dziļumiem tad rāda tiri labi, bet ne par to stāsts!

Copes sakums visai kūtrs, daži uzbakstijieni, mainu no ballista uz mosia vezišiem. Kamer piesakās pirmais 400nieks ašuks uz vēzi, pec tam vel viens. Tad kadu laiku kkas uzbaksta, kads mazāks ašuks lidz uzlieku jig.lv iegādāto ballistu kas ir purple plum krāsā un lielāka izmēra ka pie mums veikalos nopērkams. Tad pec paris metieniem 1.5 kg lidaka! Ar micrjo katiņu tiri labi paspelejamies. Pēc brīža vēl viens kartigs tesiens katā, augšā arī negrib nākt! Beigas tomer ciņa uzvarēta un 2.5 kg lidaka! Pēc pāris metieniem atkal kkas sēž un baigi purinās! Te pēkšņi viņš parādās! JAA TAS IR VIŅŠ! MANS LIELAIS ASARIS! Ciņā nebija ilga, bet nu tādu pats savās rokās nebiju turējis! 1,1 kg! ZInāju ka viņiem tur jabut, ja bračkam pagajušo gadu izdevās izcelt uz 750 grami, tad jabūt ari lielākiem! SKatos un priecājos, domaju laist vaiļā bet nē, tomēr pirmais man tik liels, tas brauks līdzi! Vēl pec paris metieniem nenormals tesiens un skrejiens uz laivas pusi! Kāts ripā un augšā negrib nākt. Pēc 10 min ciņas viņa tomēr sevi pārāda! 3,5 kg līdaka laivā! Tie kas ir vilkuši šādas un lielākas lidakas uz salmo tiogas micro katiņa zin kas tas ir par actionu! Tā ka man ķeselē jau divi lidaki un ašuks lielais, tad domāju ka man jabūt pateicīgam jau par to ko ezers ir devis un ezeram bus labāk ja ši peldēs talāk. p.s Kūpiņam arī tada ščuka neder īsti... :)
Pēc tam vēl paris ašuki un ar to ari cope beidzās!

Šodien arī ielīdu uz 3 h, bet laiks pavisam cits. Šodien neviena asara pieskāriena, bet bija 13 līdakas un 1 tikai mērā! Vēl divi shodi un paris lidaku copes. Tomēr kad ēd lielie, tad mazie klusē.. vismaz dažreiz tā notiek :) Interesanti ka asarim bija galīgi ciet šodien... Lillā balists strādāja uz urā šodien!

Ašuka bilde albumā! :)
2.novembris 2014, 21:58 | links
 
Vakar 2 nobraucām pa ezeru 3 stundas. Rezultātā man 3 līdakas - 2 zīmuļi un 1 knapmērs. Kolēģis pa tukšo. Laikapstākļi sūdīgi, stiprs vējš un lietus. Nebūtu vēl termosu atstājis mašīnā, varbūt vēl pavelcētu, bet kopumā cope sūdīga.
3.novembris 2014, 08:20 | links
 
Šodien labi zināmā ezerā cope tāda kūtra!Sākumā tādi kā piebakstījieni,viegli uzsitieni un viss!Kamēr izdevās atrast atslēdziņu,un tad aizgāja!Pāris zemmēri,pēc tam viena uz 1,5,tad atkal daži zemmēri un viena uz 3,5.Kāds pārītis pa ceļam uz laivu aizgāja.Kopumā līdaku cope izdevusies!Tas viss uz spininga no laivas.P.S.Iepatikās cope uz vobleriem!
3.novembris 2014, 20:22 | links
 
Video sadaļā ir mūsu helovīna briesmoņa stāsts, tiem, kas nezin, kur ir video sadaļa.

4.novembris 2014, 09:18 | links
 
Perfekti.
4.novembris 2014, 09:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager