Kā gāja copē (atskaites)?

Agrs rīts, gaisma vēl nav. Kafija mantas un pelēcim mugurā. Laidīšu uz Kalnciemu, jo pie Priedaines un Vārnukroga būs kolhozs. Mans mīļākais rādio ir rādio Skonto un jau pagrieziens nost no Liepājas šosejas. Štdpselējos ātrgaitas režīmā jo sāk jau gaismot. Pelēcis sāk streipuļot. Saku Brrrr, lecu nost - pakavs beigts. Domāju - kalnciemieši slazdus salikuši - tātad zivs noteikti ņem. Mainīšu pakavu a jams nedodas - ar maniem 50kg dzīvsvara pamaz dukas. skatos pretīm brauc viens. Māju - tas stāj nost. Pēc valodas vietējais bajārs. Palīdzību neatsaka, par ko viņam liels paldies. Laižu tālāk ar rezerves pakavu. Priekšā baznīca sarkana - liekas katoļu. Vieta būs īstā, jo tur ne tikai Viņi, bet arī treideviņi Svētie kas var palīdzēt- ja ne noķert, tad vismaz iebarot. Tākā pēdējo nedēļu nekādus baigos sūdus neesmu vārījis - uz to ar paļaujos. Nobāzējos, sametu pātagas, tur darbojos savā nodabā. Te pēkšņi aimuguras parādas balts kamazs ar zaļiem cilvēciņiem iekšā. Domāju, ka d**sā būs - separi. Kalnciema tautas republika, mobilizācija utt. Piestāj, kāpj ārā viens. Skatos forma Bundesvēra - tātad sabiedrotie. Visas vāczemes regālijas, tik dzelzs krustu vēl nav nopelnījis. Tātad šmuce būs, bet vismaz bez izvarošanas. Nāk manā virzienā un saka - Hende hoh! Ausvais caigen. Inspektors Rācenis. Valsts vides dienests. Vah. Es aiz laimes šo bučot gribēju. Likās karš sācies - a nē. Tātad inspektorus pēdējo 3 gadu laikā esmu redzējis par vienu vairāk nekā šogad izvilktas vimbas - tobiš 1 inspektoru. Vismaz kāds saules stars šai lietainajā dienā.
28.marts 2015, 18:56 | links
 
Šodien viena zaļsvārce pieteicās uz BUMA ņepisļaikas.
28.marts 2015, 21:17 | links
 
Vot es ar nevaru saprast, kāpēc mūsu valstī nevarētu inspektoru skaitu palielināt. Nu kaut 20-30% atdod viņam no sodu naudas, lai tik strādā. Būtu gan zivju vairāk, gan mazāk tīklinieku, gan valstij kāds labums un kārtība kaut kāda, nu citādi bardaks pilnīgs, vismaz pie mums, Latgalē.
28.marts 2015, 21:46 | links
 
Agrs rīts, gaisma vēl nav. Kafija mantas un pelēcim mugurā. Laidīšu uz Kalnciemu, jo pie Priedaines un Vārnukroga būs kolhozs. Mans mīļākais rādio ir rādio Skonto un jau pagrieziens nost no Liepājas šosejas. Štdpselējos ātrgaitas režīmā jo sāk jau gaismot. Pelēcis sāk streipuļot. Saku Brrrr, lecu nost - pakavs beigts. Domāju - kalnciemieši slazdus salikuši - tātad zivs noteikti ņem. Mainīšu pakavu a jams nedodas - ar maniem 50kg dzīvsvara pamaz dukas. skatos pretīm brauc viens. Māju - tas stāj nost. Pēc valodas vietējais bajārs. Palīdzību neatsaka, par ko viņam liels paldies. Laižu tālāk ar rezerves pakavu. Priekšā baznīca sarkana - liekas katoļu. Vieta būs īstā, jo tur ne tikai Viņi, bet arī treideviņi Svētie kas var palīdzēt- ja ne noķert, tad vismaz iebarot. Tākā pēdējo nedēļu nekādus baigos sūdus neesmu vārījis - uz to ar paļaujos. Nobāzējos, sametu pātagas, tur darbojos savā nodabā. Te pēkšņi aimuguras parādas balts kamazs ar zaļiem cilvēciņiem iekšā. Domāju, ka d**sā būs - separi. Kalnciema tautas republika, mobilizācija utt. Piestāj, kāpj ārā viens. Skatos forma Bundesvēra - tātad sabiedrotie. Visas vāczemes regālijas, tik dzelzs krustu vēl nav nopelnījis. Tātad šmuce būs, bet vismaz bez izvarošanas. Nāk manā virzienā un saka - Hende hoh! Ausvais caigen. Inspektors Rācenis. Valsts vides dienests. Vah. Es aiz laimes šo bučot gribēju. Likās karš sācies - a nē. Tātad inspektorus pēdējo 3 gadu laikā esmu redzējis par vienu vairāk nekā šogad izvilktas vimbas - tobiš 1 inspektoru. Vismaz kāds saules stars šai lietainajā dienā.

Jurik, 28.marts 2015, 18:56

Kalnciema separiem tagad nav laika republiku pasludinaat,vimbas jaaslaana
28.marts 2015, 22:11 | links
 
Jurik, labā proza! :)
28.marts 2015, 23:33 | links
 
šodien Skaistkalnē no 6.00līdz 13.20 nebaudīta necope.Pat vīķis nepaknibināja.
29.marts 2015, 16:20 | links
 
Jaa es arii shodien nez kaadu mistisku dzinju vadiits aizdzinos liidz Lielupei pie Kaapas,nu jauki paseedeeju,paklausijos kaa nekjeraas un mieriigu sirdi braucu maajaas.
29.marts 2015, 17:16 | links
 
Vakar no rīta biju aizpēries līdz Daugavai, tepat pa AB dambi un Ķīpsalu pavandījos. Rezultātā - ne piesitiena. Mainīju gumiju pēc gumijas, krāsu pēc krāsas. Izprovējos visdažādākos izmērus, taču nekā. Vismaz svaigu gaisu paelpojos.
29.marts 2015, 18:12 | links
 
No rīta (ap 9:00) devos uz Lielupi, pie Vītoliņiem cerībā uz kādu vimbu. Pieripoju pie upes, sasēju pirmo fīderi, uz āķa 4 baltie un metu iekšā. Pa to laiku sāku siet arī otru fīderi... tā es to otru fīderi pusotru stundu sēju. Cope viena pēc otras - pliči, raudas, breksēni, izmēros tādi kā plauksta. Kad beidzot sanāca iemest otru fīderi, tad sākās riktīgs sportiņš, 4 stundu laikā pat piesēst nebija laiks, skaita ziņā pie kāda 20tā beidzu skaitīt, bet domāju ap 40 živīm varētu būt. Lai arī nevienu vimbu nesagaidīju, izmēros arī neko labu nedabūju, bet sportiņš tīri tā neko, godīgi sakot pirmo reizi piedzīvoju tādu copi.
29.marts 2015, 18:59 | links
 
sveiks visiem. Valguma ezeraa intensiiva necope,bet apkaartneei,tas naaca par labu.2vus maisus piestuukeeju ar plastikaata tuksaam pudeleem un citiem s.diem,tas vis dazu kvadraatmetru platiibaa.aicinu vecus braucot uz copi, panemat liidzi kaut pa vienam tuksam maisam,un kameer necope,,,satiiram pied,,,tos krastus,varbuut kaads atcereesies ka nometa ko taadu, ko citi patreiz vaac koopaa,moz turpmaak negruzos tik traki?veiksmi visiem.
29.marts 2015, 20:03 | links
 
sveiks visiem. Valguma ezeraa intensiiva necope,bet apkaartneei,tas naaca par labu.2vus maisus piestuukeeju ar plastikaata tuksaam pudeleem un citiem s.diem,tas vis dazu kvadraatmetru platiibaa.aicinu vecus braucot uz copi, panemat liidzi kaut pa vienam tuksam maisam,un kameer necope,,,satiiram pied,,,tos krastus,varbuut kaads atcereesies ka nometa ko taadu, ko citi patreiz vaac koopaa,moz turpmaak negruzos tik traki?veiksmi visiem.

litelboi, 29.marts 2015, 20:03
29.marts 2015, 20:25 | links
 
sveiks visiem. Valguma ezeraa intensiiva necope,bet apkaartneei,tas naaca par labu.2vus maisus piestuukeeju ar plastikaata tuksaam pudeleem un citiem s.diem,tas vis dazu kvadraatmetru platiibaa.aicinu vecus braucot uz copi, panemat liidzi kaut pa vienam tuksam maisam,un kameer necope,,,satiiram pied,,,tos krastus,varbuut kaads atcereesies ka nometa ko taadu, ko citi patreiz vaac koopaa,moz turpmaak negruzos tik traki?veiksmi visiem.
litelboi, 29.marts 2015, 20:03


nu tur tu biku sasapnjojies.cik braucu uz to ezeru tik tur miskaste.pagaajusho gadu peec lielaas talkas nepagaaja nedeelja kad vis bija kaa pirms talkas.uz turieni brauc izteikti debiilikji dzerstiities nevis copeet
29.marts 2015, 20:28 | links
 
paldies bucman par viedokli.nemsu veeraa.
29.marts 2015, 20:33 | links
 
Sorry,neesmu tur bijis gadus 15.Miskaste debīliķiem ir?Vai turpinam darboties šķēles biznesa interesēs.


http://www.tvnet.lv/zala_zeme/zala_dzive/552867-vel_viena_joma_kura_igauni_mums_atkal_ir_prieksa
29.marts 2015, 20:45 | links
 
Vakar copē gāja bēdīgi. Sākumā vējš iepūta no dēļiem ūdenī copeni. Pēc tam norāvu sistēmu un vēl vairākus āķus. Nosala rokas. Un tās mokas tikai 2 nelielu pliču dēļ.
Šodien jau bija krietni patīkamāk. Nogaidīju, kamēr lietus beidza līņāt, un tad mierīgā garā vilku pličus un pusplaužus, sīkos laižot atpakaļ. Kopā sanāca 2 kg ar cepamām zivīm. Pie kam esmu pārliecinājies, ka bieži noniecinātie pliči ir garšīgi.
Ne asakas brīvdienās!
17.aprīlis 2015, 20:15 | links
 
Neķērās nikuja! Pusi iebarojamās paikas aiz garalaicības apēdu pats, pa skrumšķītim vien, garšīgi, īstenībā- iesaku visiem, ja neķeras. Vēl, dirnot upmalā, uzzināju, ka vardes, ja grib, var urkšķēt- mazliet līdzīgi, kā, kad āzis (vai teķis) pārojoties iet uz beigām- tikai klusāk. Pavasaris...
18.aprīlis 2015, 04:23 | links
 
Tikko no savas asaru bedres,cope tīri tā neko,bet asars ņēma diezgan piesardzigi,bet izmērs labs visi ap 300g kopumā 13 gb bija ari sikie bet maz. Beigās vel bonusiņš- shnapijs ap 3kg iedeva normālu adrenalīnu. Tas viss uz mj. Vakarā jalaiž atkal.
18.aprīlis 2015, 12:52 | links
 
Vakar vakarā Dobelē līnis sāk baroties, lūkojoties copesvietu ielikos iekšā :(. Sāka vienu brīdi nākt līņi, burbuļoja, beigās līdaka nostājās un kļovs pazuda. Uz feederi pāris raudas, pliči nepienāca.
18.aprīlis 2015, 13:01 | links
 
Vakar biju Jelgavas raj pameiģināt uz Līnīti, bet nekā.cope takā viena bija, un viss.
Kā Jums ?
19.aprīlis 2015, 10:23 | links
 
Tātad, ja es pareizi saprotu Gandija rakstīto - kad makšķernieks saēdas zivju barību, vardes sāk urkšķēt! Par āžu vai teķu pārošanos lēnām mirstot es vēl mēģinu sagremot. :)
19.aprīlis 2015, 20:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager