Kā gāja copē (atskaites)?

Lielupe, grīvas rajons. nakts copē 4 zandarti, uz mailes asti, 2 mērā. bija vēl 2 copes, sasteidzu.

ar brekšiem švaki, viens tikai ko varētu nosaukt par breksi... pārsvarā plaukstiņas plicis un mazāks.

pārsteigumam nēģa izmēra zutītis.
4.jūnijs 2016, 13:52 | links
 
Vakar vēlā pēcpusdienā, neskatoties uz draņķīgo laiku ieskrēju upē! Rezultāti neizpalika!)))Pāris smukmēru, pāris knapmēru un čupiņa ar zemmēra ilknīšiem.Neviena zivtiņa necieta!
5.jūnijs 2016, 07:11 | links
 
31 maijs 20.30 cesu pilsetas zona nokeru breksi
4.260kg
nakamaja diena piefikseju rezultatu makskiernieku veikala cesis 4.160kg cerams ka busu julija copec lietas zurnala
pludin makskere no grunts uz 2 slikam nr3
7.jūnijs 2016, 23:31 | links
 
31 maijs 20.30 cesu pilsetas zona nokeru breksi
4.260kg
nakamaja diena piefikseju rezultatu makskiernieku veikala cesis 4.160kg cerams ka busu julija copec lietas zurnala
pludin makskere no grunts uz 2 slikam nr3

lumpfish, 7.jūnijs 2016, 23:31


Tavējais jau kā "koferis" pēc žargoniskās klasifikācijas skaitās. :D Lielāks par "lāpstu" :D
8.jūnijs 2016, 02:49 | links
 
Vakar man melnā diena-nolauzta spininga spicīte atkal:((,pamatīgi sapiņķerējusies pītā,pavadas (flexonit) karabīnītes salocīšanās.Nu ārprāts.Tādu zaudējumu neviens nespētu iedomāties.Nolēmu vēlāk pārstāt psihot un aizgāju nopirkt jaunu pīto auklu-Sufix par 16€ un spiningu Nappa by Vega c.w.:10-30 g.Bet īsta melnā diena man.:((Žēl!Nu neko ,bet par spīti tam, es vēl turpinu savas makšķernieka gaitas.Man vispār šosezon ir baigi neveicies-esmu norāvis vairāk kā 6-7 mānekļus.Un pie tam vēl dažus pa labām naudiņām pirktus.Man arī pa dzīvi neveicās.Esmu vēl arī salauzis svētdien savu bolonēzi.:(:(((.Gribētu jau kā te daudzi ķert labus lomus,bet saprotu,ka ,lai to sasniegtu ,ir nepieciešama neatlaidība,prasmes.Nu tāds ir mans bēdu stāsts.Ceru dabūt savu mūža lomu-zivi.Vēlu visiem-ne asakas!!!Lai līki kāti mums visiem makšķerniekiem!!!
8.jūnijs 2016, 22:51 | links
 
31 maijs 20.30 cesu pilsetas zona nokeru breksi
4.260kg
nakamaja diena piefikseju rezultatu makskiernieku veikala cesis 4.160kg cerams ka busu julija copec lietas zurnala
pludin makskere no grunts uz 2 slikam nr3

lumpfish, 7.jūnijs 2016, 23:31

Būsi 100%
8.jūnijs 2016, 22:53 | links
 
Vakar man melnā diena-nolauzta spininga spicīte atkal:((,pamatīgi sapiņķerējusies pītā,pavadas (flexonit) karabīnītes salocīšanās.Nu ārprāts.Tādu zaudējumu neviens nespētu iedomāties.Nolēmu vēlāk pārstāt psihot un aizgāju nopirkt jaunu pīto auklu-Sufix par 16€ un spiningu Nappa by Vega c.w.:10-30 g.Bet īsta melnā diena man.:((Žēl!Nu neko ,bet par spīti tam, es vēl turpinu savas makšķernieka gaitas.Man vispār šosezon ir baigi neveicies-esmu norāvis vairāk kā 6-7 mānekļus.Un pie tam vēl dažus pa labām naudiņām pirktus.Man arī pa dzīvi neveicās.Esmu vēl arī salauzis svētdien savu bolonēzi.:(:(((.Gribētu jau kā te daudzi ķert labus lomus,bet saprotu,ka ,lai to sasniegtu ,ir nepieciešama neatlaidība,prasmes.Nu tāds ir mans bēdu stāsts.Ceru dabūt savu mūža lomu-zivi.Vēlu visiem-ne asakas!!!Lai līki kāti mums visiem makšķerniekiem!!!

martinsgrinb, 8.jūnijs 2016, 22:51

Ko tu ar tiem kātiem dari?! No vilkiem atkaujies? ;DDD Nu skumīgi jau ir, protams. Būs, būs loms, kur ta' liksies... Zin' kā tajā teicienā- ja tev nav spēka iet pretim savam mērķim, tad vismaz apgulies un guli tā mērķa virzienā :))
9.jūnijs 2016, 00:40 | links
 
@martinsgrinb: neuztraucies, ne tev vienīgajam tā :) Man pirmie divi kāti salūza diezgan ātri. Arī pītā piņķerējās, bet paņēmu ļoti labu spoli un tā problēma pazuda. Ja tev budžeta spole, tad baigi jāuzmana kā uztinās liekā aukla tad, ja nav nospriegota. Es arī ātri sapratu, ka, kamēr nav baigo kastinga prasmju, labāk lietot lētus rotiņus, kurus nebūs tik žēl noraut.
9.jūnijs 2016, 10:12 | links
 
Vakar man melnā diena-nolauzta spininga spicīte atkal:((,pamatīgi sapiņķerējusies pītā,pavadas (flexonit) karabīnītes salocīšanās.Nu ārprāts.Tādu zaudējumu neviens nespētu iedomāties.Nolēmu vēlāk pārstāt psihot un aizgāju nopirkt jaunu pīto auklu-Sufix par 16€ un spiningu Nappa by Vega c.w.:10-30 g.Bet īsta melnā diena man.:((Žēl!Nu neko ,bet par spīti tam, es vēl turpinu savas makšķernieka gaitas.Man vispār šosezon ir baigi neveicies-esmu norāvis vairāk kā 6-7 mānekļus.Un pie tam vēl dažus pa labām naudiņām pirktus.Man arī pa dzīvi neveicās.Esmu vēl arī salauzis svētdien savu bolonēzi.:(:(((.Gribētu jau kā te daudzi ķert labus lomus,bet saprotu,ka ,lai to sasniegtu ,ir nepieciešama neatlaidība,prasmes.Nu tāds ir mans bēdu stāsts.Ceru dabūt savu mūža lomu-zivi.Vēlu visiem-ne asakas!!!Lai līki kāti mums visiem makšķerniekiem!!!

martinsgrinb, 8.jūnijs 2016, 22:51


Temperaments-5 špiņi 6 gados, 2 spoles, norauto mānekļu skaits jau laikam tūkstošos pa 20 spiningošanas gadiem, tā ir norma.

Daugavā no krasta pirms gadiem 5 atklāju sezonu-nevienas copes, 17!!! norautie spīdošie, grabošie, vibrējošie un ļurīgie (Kuusamo, Rapala, P21 utt) uz 5 km posmu un apmēram 6 st pasākumu....


Dzīvē nav tikai pavasaris


Toties to momentu, emociju un zivju atlaišanas prieka kopums sniedz dzīves mirkļu baudīšanas garšu.
9.jūnijs 2016, 10:20 | links
 
Vakar man melnā diena-nolauzta spininga spicīte atkal:((,pamatīgi sapiņķerējusies pītā,pavadas (flexonit) karabīnītes salocīšanās.Nu ārprāts.Tādu zaudējumu neviens nespētu iedomāties.Nolēmu vēlāk pārstāt psihot un aizgāju nopirkt jaunu pīto auklu-Sufix par 16€ un spiningu Nappa by Vega c.w.:10-30 g.Bet īsta melnā diena man.:((Žēl!Nu neko ,bet par spīti tam, es vēl turpinu savas makšķernieka gaitas.Man vispār šosezon ir baigi neveicies-esmu norāvis vairāk kā 6-7 mānekļus.Un pie tam vēl dažus pa labām naudiņām pirktus.Man arī pa dzīvi neveicās.Esmu vēl arī salauzis svētdien savu bolonēzi.:(:(((.Gribētu jau kā te daudzi ķert labus lomus,bet saprotu,ka ,lai to sasniegtu ,ir nepieciešama neatlaidība,prasmes.Nu tāds ir mans bēdu stāsts.Ceru dabūt savu mūža lomu-zivi.Vēlu visiem-ne asakas!!!Lai līki kāti mums visiem makšķerniekiem!!!

martinsgrinb, 8.jūnijs 2016, 22:51

Temperaments-5 špiņi 6 gados, 2 spoles, norauto mānekļu skaits jau laikam tūkstošos pa 20 spiningošanas gadiem, tā ir norma.

Daugavā no krasta pirms gadiem 5 atklāju sezonu-nevienas copes, 17!!! norautie spīdošie, grabošie, vibrējošie un ļurīgie (Kuusamo, Rapala, P21 utt) uz 5 km posmu un apmēram 6 st pasākumu....


Dzīvē nav tikai pavasaris


Toties to momentu, emociju un zivju atlaišanas prieka kopums sniedz dzīves mirkļu baudīšanas garšu.

Copmann, 9.jūnijs 2016, 10:20

Johaidī jums te rekordi... man pagaidām sūdīgākais ir bijis 3 mānekļi kaut kur pa 1~1.5 stundu
9.jūnijs 2016, 13:00 | links
 
Iesakiet kāds labu atsitēju,jo es nopirku vienreiz vienu un man viņš galīgi nestrādāja.Es saprotu,ka tas vienmēr mānekli neizglābs,bet tas ,ko pirku un kā man veikalā stāstīja dzīvē nenotika.Atsitējs neveica galīgi nekādu funkciju.Kas te visā noslēpies,kādu atsitēju tik tiešām varētu izmantot kā atsitēju?????
9.jūnijs 2016, 17:39 | links
 
Iesakiet kāds labu atsitēju,jo es nopirku vienreiz vienu un man viņš galīgi nestrādāja.Es saprotu,ka tas vienmēr mānekli neizglābs,bet tas ,ko pirku un kā man veikalā stāstīja dzīvē nenotika.Atsitējs neveica galīgi nekādu funkciju.Kas te visā noslēpies,kādu atsitēju tik tiešām varētu izmantot kā atsitēju?????

martinsgrinb, 9.jūnijs 2016, 17:39

Ja ferštein krieviski:
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%BA+%D0%B4%D0%BB%D1%8F+%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2
9.jūnijs 2016, 18:32 | links
 
Vakar meža upīte x, cope uz spininga superrr , piecas copes, divas līdakas krastā, vienu paturēju, tas viss 1km posmā...
15.jūnijs 2016, 17:08 | links
 
Šodienas cope īsumā-2 mēra līdakas (51 cm;61 cm-1.39 kg) un 3 zemmēri (lielākā bija apmēram 30 cm) un vēl mazāki,un 1 asarītis uz LJ rotiņa,kā arī 1 līdaka (mēra) pie paša krasta paņēma vobleri un izlaida āķi no mutes un aizgāja,bet es galā viņu jutu vienu momentu.Līdakas visas noķēru uz LJ Pro series Antiras vobleri.Ļoti izprovocējošs voblers.Vispār cope ļoti labi izdevusies.Diena gan šodien ne visai laba.Bildes albūmā.Ne asakas visiem!!
15.jūnijs 2016, 21:27 | links
 
Vakar man melnā diena-nolauzta spininga spicīte atkal:((,pamatīgi sapiņķerējusies pītā,pavadas (flexonit) karabīnītes salocīšanās.Nu ārprāts.Tādu zaudējumu neviens nespētu iedomāties.Nolēmu vēlāk pārstāt psihot un aizgāju nopirkt jaunu pīto auklu-Sufix par 16€ un spiningu Nappa by Vega c.w.:10-30 g.Bet īsta melnā diena man.:((Žēl!Nu neko ,bet par spīti tam, es vēl turpinu savas makšķernieka gaitas.Man vispār šosezon ir baigi neveicies-esmu norāvis vairāk kā 6-7 mānekļus.Un pie tam vēl dažus pa labām naudiņām pirktus.Man arī pa dzīvi neveicās.Esmu vēl arī salauzis svētdien savu bolonēzi.:(:(((.Gribētu jau kā te daudzi ķert labus lomus,bet saprotu,ka ,lai to sasniegtu ,ir nepieciešama neatlaidība,prasmes.Nu tāds ir mans bēdu stāsts.Ceru dabūt savu mūža lomu-zivi.Vēlu visiem-ne asakas!!!Lai līki kāti mums visiem makšķerniekiem!!!

martinsgrinb, 8.jūnijs 2016, 22:51

Temperaments-5 špiņi 6 gados, 2 spoles, norauto mānekļu skaits jau laikam tūkstošos pa 20 spiningošanas gadiem, tā ir norma.

Daugavā no krasta pirms gadiem 5 atklāju sezonu-nevienas copes, 17!!! norautie spīdošie, grabošie, vibrējošie un ļurīgie (Kuusamo, Rapala, P21 utt) uz 5 km posmu un apmēram 6 st pasākumu....


Dzīvē nav tikai pavasaris


Toties to momentu, emociju un zivju atlaišanas prieka kopums sniedz dzīves mirkļu baudīšanas garšu.

Copmann, 9.jūnijs 2016, 10:20
Johaidī jums te rekordi... man pagaidām sūdīgākais ir bijis 3 mānekļi kaut kur pa 1~1.5 stundu

eldorado, 9.jūnijs 2016, 13:00


Tri videomagnetofona, tri kožanije kurtki...
15.jūnijs 2016, 22:31 | links
 
vakar un šodien biju upē pāris stundiņas pacopēt, secinājums: zivis liek mīksto šādos laikapstākļos. Vairs tādā karstumā (plus vēl 4. laika prognoze) copēt nebraukšu, jo tas jau reāli bīstami dzīvībai.
26.jūnijs 2016, 11:34 | links
 
Sveiki! Doma braukt atpūsties un mēģināt pacopēt pie svētes upes. Ar ko mēģināt- džigs/pludiņš?
26.jūnijs 2016, 12:22 | links
 
25-26 vakars nakts rits. 4 karpas mazākā 2,12kg ko paņēmu uz māju kūpiņam un pārējām 53,58,68cm kas dzīvo tālāk, nebija svari līdzi tādēļ pārējām svaru nezinu. atpūta pirms darba izdevusies:)
26.jūnijs 2016, 13:30 | links
 
Irbes upe pretī Lūžnai. Ēsma baltie, slieka. NG iebarojamā 2 veidu. Rezultāts palielas raudas, neliels breksis. Fīderis. 100 g barotava negribēja stāvēt uz vietas. Dziļums 1 - 1.5m
26.jūnijs 2016, 18:32 | links
 
Sveiki! Doma braukt atpūsties un mēģināt pacopēt pie svētes upes. Ar ko mēģināt- džigs/pludiņš?

tomass01, 26.jūnijs 2016, 12:22


Es liktu uz pludiņu, Svēte aug ciet palēnām:((
26.jūnijs 2016, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager