Kā gāja copē (atskaites)?

Šodien sanāca diezgan piebrist zābakus un saslapināt bikses pa bebru grāvjiem,copējot dīķī (kaimiņu).Un vēl beigās stipri sāka līt.Laidu pa visu lietu ar velosipēdu uz māju (ap 1km attālumā),nu sanaca ,ka viss biju slapjš.Nu par copi runājot ,uz LJ Pro series Joco Shaker 3,5' ēdamgumijas noķēru knapmēra līdaku,tieši 50 cm un uz LJ rotiņa noķēru vienu asarīti ,uz kātu sajutu vēl vienu copi,tā nerealizēta.Ieraudzīju arī vienā vietā padaudz gailenes,gan rīt aiziešu nogriezīšu.Runājot par līdaku,tad tā pieķērās diezgan kuriozi-metu gar pašu krastu gumiju,bet sanāca,ka aukla uzkārās nedaudz virs zariem,tad tikai bišku pavilku,māneklis jau gribēja iet uz augšu zaru virzienā gandrīz,bet cope sekoja uzreiz,piecirtu.Līdaka norāva auklu nost no tiem zariem, un vilku to ,pašās beigās vēl līdaka uztaisīja vienīgo gājienu,pakratīja muti ,gribēdama atāķēties nost.Skats bija labs:)).Bet nu šo līdaku paņēmu līdzi,gan sanāks kas garšīgs ,vai nu zupa vai sacept sanāks.Zivis ir garšīgas,it īpaši līdakas:)).Asarīti palaidu vaļā.Beigās nu dikti saliju:(.No copes šodien tas bija viss.Galvenais,ne asakas jums!!Zivis makšķerēt ir patīkami:))
15.jūlijs 2016, 22:19 | links
 
No 15 uz 16 nakts babiites ezeraa - cope nokrasta uz gruntenem un pludiniem - esma sarkanaa/balta slieka un kukuruza- pavisu nakti 2 mazi asarisi un 3 mazinjas raudas ....tika palaistas atpakal jo voblai parmazu pat:) citiem copmanjiem ari klusums...
16.jūlijs 2016, 13:43 | links
 
Šodien sanāca diezgan piebrist zābakus un saslapināt bikses pa bebru grāvjiem,copējot dīķī (kaimiņu).Un vēl beigās stipri sāka līt.Laidu pa visu lietu ar velosipēdu uz māju (ap 1km attālumā),nu sanaca ,ka viss biju slapjš.Nu par copi runājot ,uz LJ Pro series Joco Shaker 3,5' ēdamgumijas noķēru knapmēra līdaku,tieši 50 cm un uz LJ rotiņa noķēru vienu asarīti ,uz kātu sajutu vēl vienu copi,tā nerealizēta.Ieraudzīju arī vienā vietā padaudz gailenes,gan rīt aiziešu nogriezīšu.Runājot par līdaku,tad tā pieķērās diezgan kuriozi-metu gar pašu krastu gumiju,bet sanāca,ka aukla uzkārās nedaudz virs zariem,tad tikai bišku pavilku,māneklis jau gribēja iet uz augšu zaru virzienā gandrīz,bet cope sekoja uzreiz,piecirtu.Līdaka norāva auklu nost no tiem zariem, un vilku to ,pašās beigās vēl līdaka uztaisīja vienīgo gājienu,pakratīja muti ,gribēdama atāķēties nost.Skats bija labs:)).Bet nu šo līdaku paņēmu līdzi,gan sanāks kas garšīgs ,vai nu zupa vai sacept sanāks.Zivis ir garšīgas,it īpaši līdakas:)).Asarīti palaidu vaļā.Beigās nu dikti saliju:(.No copes šodien tas bija viss.Galvenais,ne asakas jums!!Zivis makšķerēt ir patīkami:))

martinsgrinb, 15.jūlijs 2016, 22:19


Baravikām arī jābūt, vakar salasīju
16.jūlijs 2016, 13:53 | links
 
Sestdien ar spiningu kaut kur te: https://www.google.lv/maps/place/56%C2%B044'07.7%22N+25%C2%B009'49.0%22E/@56.735479,25.1624825,270m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d56.735479!4d25.163612

2 foreles (1. varbūt mēra, 2. stipri zemmērs)
4 asarīši (lielākais uz 100 g varētu pavilkt)
3 nerealizētas copes

Visas zivis sveikas un veselas turpina dzīvot upē.
Viegls spinings ar rotiņiem un mazām gumijām. Upe nav liela un nav dziļa, tāpēc īsi un viegli mānekļi.
20.jūlijs 2016, 13:14 | links
 
sveiks visiem!padzirdeeju ka Engures ostaa ienaaca asari un karuusas.taisijos uz turieni tik fiksi,,,ka pat sliekas aizmirsu pakert...atbraucu!!!liimens augshaa,,,copmanis neviens,,,sapratu ka hu..nja!!! A COPEET TA GRIBAAS...kaa uz pasuutiuma zvana pazinja,un iestaasta ahu.enno vietu,,,laizhu uz to vietu!!!a tur milzu rotaani,,,moraale!!!!!!! nekad nevienu neklausi,,,ja gribi copeet un dabuut zivi,,,domaa pats.visiem ne rotaana!
24.jūlijs 2016, 21:07 | links
 
Nedēļas nogale pavadīta laižoties lejā pa Gauju. Līvas (uz leju no Lejasciema) - Gaujiena. Cope pavisam bēdīga. Divatā strādājot 2 dienās 2 zemmēri un viss! Vietējie stāsta, ka virspus Lejasciema esošie HESi sačakarē līdaku nārstu, tāpēc upe no līdakām stipri brīvāka palikusi.
25.jūlijs 2016, 11:26 | links
 
Šodien uz divām stundām jau kārtējo reizi spiningoju mūsu pašu dīķī (nozvejots 2013.g rudenī).Rezultāti -2 zemmēra līdaciņas un viens asaris ap 120-150 g svarā.Viss tika noķerts uz Mepps kaparkrāsas #3 rotiņu.NU TĀ :))
26.jūlijs 2016, 22:52 | links
 
Nedēļas nogale pavadīta laižoties lejā pa Gauju. Līvas (uz leju no Lejasciema) - Gaujiena. Cope pavisam bēdīga. Divatā strādājot 2 dienās 2 zemmēri un viss! Vietējie stāsta, ka virspus Lejasciema esošie HESi sačakarē līdaku nārstu, tāpēc upe no līdakām stipri brīvāka palikusi.

doks1959, 25.jūlijs 2016, 11:26

Nu jā :((
26.jūlijs 2016, 22:53 | links
 
Nedēļas nogale pavadīta laižoties lejā pa Gauju. Līvas (uz leju no Lejasciema) - Gaujiena. Cope pavisam bēdīga. Divatā strādājot 2 dienās 2 zemmēri un viss! Vietējie stāsta, ka virspus Lejasciema esošie HESi sačakarē līdaku nārstu, tāpēc upe no līdakām stipri brīvāka palikusi.

doks1959, 25.jūlijs 2016, 11:26

Vai tad tik švaki? Nākamnedēļ ari bij doma plostot pa gauju.
26.jūlijs 2016, 23:13 | links
 
Vītoliņi no 20.30 - 22.30 Ar fīderi tā tuvāk pie krasta sabaroju nedaudz. Sīkie pliči uzbruka, bet nevarēja 10 nummuru dabūt iekšā. 2 tomēr iestūķēja. Un dienu izglāba asarītis uz 400 gramiem, kurš laikam nāca tos mazos mēslus tramdīt. Lielos tā arī nepiesaucu. Tur laikam veiksmes spēle tajos Vītoliņos. Citreiz atnāk breksis, citreiz tik pličus var vilkt. :) Vienīgie bijuši pirms saullēkta un naktī man. Arī jau sūdi - kkādi uz kilograma, ja neskaita vienu smuku līnīti. Bet nu pa cik esmu sapratis, tad pa nakti uz pludiņu pie krasta sabarojot un klusi gaidot viņi pienāk, gan draugiem tā ir bijis, gan man. Nakts cope tādā ziņa ir forša. Mazās guļ, lielās nāk klāt. :)

Nākamriz pamēģināšu mest dziļāk fīderi, varbūt tur viņi nevazāsies tie mazie. :)
27.jūlijs 2016, 00:01 | links
 
Urmaas
Nu tu ir īsts molodjec. Sākumā patrenējies paplostot Latgalē, tagad būs īstais plosts Vidzemē :)
27.jūlijs 2016, 09:31 | links
 
Nedēļas nogale pavadīta laižoties lejā pa Gauju. Līvas (uz leju no Lejasciema) - Gaujiena. Cope pavisam bēdīga. Divatā strādājot 2 dienās 2 zemmēri un viss! Vietējie stāsta, ka virspus Lejasciema esošie HESi sačakarē līdaku nārstu, tāpēc upe no līdakām stipri brīvāka palikusi.

doks1959, 25.jūlijs 2016, 11:26
Vai tad tik švaki? Nākamnedēļ ari bij doma plostot pa gauju.

urmaas, 26.jūlijs 2016, 23:13


Iespējams, ka zemāk ir labāk-mazāka HESu ietekme.
27.jūlijs 2016, 15:25 | links
 
Šodien no 8:15-12:30 un no 7:15-10:15 lasījām avenes.Kopā pa 5 lasītājiem šajā laikā 48 L aveņu.Man pirmajā reizē 7 L,otrajā 4,5 L.Rīt tēvs prom uz centrāltirgu ar vilcienu.Starpā vēl gailenes( kopā 10 L) salasīju,arī rīt prom uz centrāltirgu .Un vēl pazārdojām,nopeldējāmies 2×.Šodien nesanāca copēt,bet ne vienmēr vajag.Man šodiena nu ļooti patika.Veiksmīga,bet karsta diena.Lai izdevušās jums arī turpmākās dienas!!!!:))):))
27.jūlijs 2016, 23:51 | links
 
Šodien izdevās sakarīga rīta cope lielupē 5.00 - 12.00. Rezultātā gan līņi, gan brekši tika paskaldīti + copes biedram labi asari ap puskilo.Bilde albūmā.
28.jūlijs 2016, 20:02 | links
 
12 augusts plkst 11:00 izbraucu uz varkala kanalu - piebraucot pie kanala (No Rigas parbraucot varkalu kanalam pakreisi) biju parsteigts vietas vnk nebija :):):) katraa vietaa companis prieksaa.... beigaas atradu sudiigu vietu bet nu nekas. Tatad no 11 diena lidz sodienas riitam neviena cope ( netikai man bet arii parejiem veciem) Copes kalendars mani pievil jau nepirmo reizi:D tur bija rakstiits teicama cope:) Varkalii paslaik dariit nav ko udens limens ir auksts - krasti apludusi .... ja patiik extremakas copes un midisanas padubliem tad var braukt... bet ja gribaas pacillot bez guminiekiem un ar sausam kajaam tad tur paslaik nav ko iesakt....
13.augusts 2016, 14:06 | links
 
12 augusts plkst 11:00 izbraucu uz varkala kanalu - piebraucot pie kanala (No Rigas parbraucot varkalu kanalam pakreisi) biju parsteigts vietas vnk nebija :):):) katraa vietaa companis prieksaa.... beigaas atradu sudiigu vietu bet nu nekas. Tatad no 11 diena lidz sodienas riitam neviena cope ( netikai man bet arii parejiem veciem) Copes kalendars mani pievil jau nepirmo reizi:D tur bija rakstiits teicama cope:) Varkalii paslaik dariit nav ko udens limens ir auksts - krasti apludusi .... ja patiik extremakas copes un midisanas padubliem tad var braukt... bet ja gribaas pacillot bez guminiekiem un ar sausam kajaam tad tur paslaik nav ko iesakt....

kaspars22, 13.augusts 2016, 14:06

Interesanti, cik daudz copmaņu pivērš "zivju" kalendārā rakstītam?
13.augusts 2016, 17:31 | links
 
Sveiki!

Izlasot manu stāstu varēsiet par mani pasmieties :D

Tātad šodien gāju tīri ar spiningu, vobleriem, džigas zivtiņām, rotiņiem iekarot Gaujas krastus.

Ap 11:30 sāku copēt pie dzelzbetona tilta pār Gauju (Strenči). Dienas gaitā virzījos uz Valmieras pusi gar krastu.

Pa ceļam neko nedabūju, bija klusums.

Tad ap 14:30 biju šogad atklātajā vietā kur iepriekšējās reizes tīri labi veicies gan uz pludiņa, gan uz spininga.

Mētāju spiningu, mainīju mānekļus, līdz pulkstens bija jau gandrīz 19.

Pavadiņas galā stāvēja balta gumijas zivtiņa ar rozā asti. Nodomāju - pamētāšu vēl dažas reizes un taisīšos mājās.

Mētāju pa tādu foršu krāču vietiņu, gar krasta zālēm. Protams, zivtiņa laiku pa laikam ieķērās zālēs.

Bija atlikuši vēl pēdējie daži metieni. Velku mānekli gar to pašu vietu. Tad it kā ieķērās zālēs un galā bija kaut kas smags,likās ka koks kaut kāds.

Spininga kāts bija kārtīgi ieliecies, bija ļoti grūti tīt klāt. Nu domāju tiešām kaut kāds koks...

Tad pietinu jau pie paša krasta un sevi parādija līdaka ar manu mānekli tai mutē.

Diemžēl, zivs norāvās..
Par to es pārdzīvoju, jo tik lielu un smagu līdaku redzēju pirmo reizi mūžā.

Tās garums apmēram bija 70- 75 cm, mugura bija ļoti resna un tās līdakas mutē es mierīgi varētu iebāzt savu dūri.

Bļāviens, būtu man bijis iesmeļamais tīkliņš ar kātu, būtu šo super-milzeni dabūjis....

Tagad vēl dažas dienas man liekas, ka man būs tāds šoks un pārdzīvojums ka šo monstru nedabūju :(

Un vēl emociju pārņemts, pēc tam norāvu 3 gumijas zivtiņas :D

Un ko es ieguvu no šīs dienas?

Obligāti ir jānopērk iesmeļamais tīkls ar kātu, un jāsapērk kādas 10 baltās džigas zivtiņas :D
14.augusts 2016, 21:53 | links
 
Obligāti ir jānopērk iesmeļamais tīkls ar kātu, un jāsapērk kādas 10 baltās džigas zivtiņas :D

Nauris_F, 14.augusts 2016, 21:53


Tīkliņš ir jauka lieta, vien no laivas. Pa krastu nēsāt līdzi - stipri neērta tā lieta. Protams, šādā momentā jutīsi tīkla krietnumu, bet citreiz n-tās stundas novazāsies ar to traucējošo tīkliņu. Skarbi, bet fakts.
14.augusts 2016, 22:32 | links
 
Tīkliņš ir jauka lieta, vien no laivas. Pa krastu nēsāt līdzi - stipri neērta tā lieta. Protams, šādā momentā jutīsi tīkla krietnumu, bet citreiz n-tās stundas novazāsies ar to traucējošo tīkliņu. Skarbi, bet fakts.

Hotentots, 14.augusts 2016, 22:32



Jā, bet pēc šodienas es labāk vazājos ar to tīklu :D
14.augusts 2016, 22:39 | links
 
Sveiki!

Izlasot manu stāstu varēsiet par mani pasmieties :D

Tātad šodien gāju tīri ar spiningu, vobleriem, džigas zivtiņām, rotiņiem iekarot Gaujas krastus.

Ap 11:30 sāku copēt pie dzelzbetona tilta pār Gauju (Strenči). Dienas gaitā virzījos uz Valmieras pusi gar krastu.

Pa ceļam neko nedabūju, bija klusums.

Tad ap 14:30 biju šogad atklātajā vietā kur iepriekšējās reizes tīri labi veicies gan uz pludiņa, gan uz spininga.

Mētāju spiningu, mainīju mānekļus, līdz pulkstens bija jau gandrīz 19.

Pavadiņas galā stāvēja balta gumijas zivtiņa ar rozā asti. Nodomāju - pamētāšu vēl dažas reizes un taisīšos mājās.

Mētāju pa tādu foršu krāču vietiņu, gar krasta zālēm. Protams, zivtiņa laiku pa laikam ieķērās zālēs.

Bija atlikuši vēl pēdējie daži metieni. Velku mānekli gar to pašu vietu. Tad it kā ieķērās zālēs un galā bija kaut kas smags,likās ka koks kaut kāds.

Spininga kāts bija kārtīgi ieliecies, bija ļoti grūti tīt klāt. Nu domāju tiešām kaut kāds koks...

Tad pietinu jau pie paša krasta un sevi parādija līdaka ar manu mānekli tai mutē.

Diemžēl, zivs norāvās..
Par to es pārdzīvoju, jo tik lielu un smagu līdaku redzēju pirmo reizi mūžā.

Tās garums apmēram bija 70- 75 cm, mugura bija ļoti resna un tās līdakas mutē es mierīgi varētu iebāzt savu dūri.

Bļāviens, būtu man bijis iesmeļamais tīkliņš ar kātu, būtu šo super-milzeni dabūjis....

Tagad vēl dažas dienas man liekas, ka man būs tāds šoks un pārdzīvojums ka šo monstru nedabūju :(

Un vēl emociju pārņemts, pēc tam norāvu 3 gumijas zivtiņas :D

Un ko es ieguvu no šīs dienas?

Obligāti ir jānopērk iesmeļamais tīkls ar kātu, un jāsapērk kādas 10 baltās džigas zivtiņas :D

Nauris_F, 14.augusts 2016, 21:53

bu bezinu gan,bradājamāa ope,pa krastiem un krūiem,jau tā ir apgrūtinātā apašu minimumu ko staipi līdzi,,domāju ka arto tīkliņu un kātu sajuktu prātā,,un ci tad reizes bradājt tā lielā paņems,beztam tur 100 un viens faktors var būt bez vi uztberamā tīkliņa lai lielo monstru padirsu,ar to jau cope ir interesanta..... L(
14.augusts 2016, 22:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager