Kā gāja copē (atskaites)?

Jaa es pat teiktu ka lidaku tas plekis pievelk
2.februāris 2017, 20:27 | links
 
Jaa es pat teiktu ka lidaku tas plekis pievelk

Spinings25, 2.februāris 2017, 20:27


Pievelk diez vai, bet kā iepriekš teici ,viņai ir PO ,kad šī medī, redz tikai upuri...
2.februāris 2017, 20:35 | links
 
Jaa es pat teiktu ka lidaku tas plekis pievelk

Spinings25, 2.februāris 2017, 20:27

Pievelk diez vai, bet kā iepriekš teici ,viņai ir PO ,kad šī medī, redz tikai upuri...

skutans, 2.februāris 2017, 20:35


Tāpēc ,lai izslēgtu variantus aktīva-neaktīva līdaciņa, es tomēr uzlieku to šķīvi, sirdmieram:) Vasarā tak arī saproti kād šī ēd, kad knābā.
2.februāris 2017, 20:43 | links
 
Šogad sāku izmantot trijkāji un patīk daudz labāk nekā tā kas ar šķīvi, viss strādā un ir ok. Pagaidām gan lielākā tikai ap 2kg, varbūt trofejniece var arī visu salauzt, bet es ar balansieri dzīvojos turpat līdzās, tā ka viss tiek kontrolēts.

Par to saules ietekmi gan ir interesanti, vajag novākties bariņā un veikt pētījumu :D

Šogad sāku flexonīta vietā likt flurocarbonu un liekas, ka tas gan dod pozitīvu efektu..
2.februāris 2017, 21:09 | links
 
Šogad sāku izmantot trijkāji un patīk daudz labāk nekā tā kas ar šķīvi, viss strādā un ir ok. Pagaidām gan lielākā tikai ap 2kg, varbūt trofejniece var arī visu salauzt, bet es ar balansieri dzīvojos turpat līdzās, tā ka viss tiek kontrolēts.

Par to saules ietekmi gan ir interesanti, vajag novākties bariņā un veikt pētījumu :D

Šogad sāku flexonīta vietā likt flurocarbonu un liekas, ka tas gan dod pozitīvu efektu..

Progress2016, 2.februāris 2017, 21:09


Trijkājis ar flurokarbonu?
2.februāris 2017, 21:14 | links
 
jā, trijkājis, lieku 35-40 cm 0,33 flurocarbonu un pagaidam neviena vel nav aizgājusi, nu tagad pēc trīs copēm vajag nomainīt, jo tāds noberzts..
2.februāris 2017, 21:17 | links
 
jā, trijkājis, lieku 35-40 cm 0,33 flurocarbonu un pagaidam neviena vel nav aizgājusi, nu tagad pēc trīs copēm vajag nomainīt, jo tāds noberzts..

Progress2016, 2.februāris 2017, 21:17


Metāla pavada tomēr drošāka, ja trāpīsi uz zoba piecērtot, arī 0.50 nepalīdzēs.
2.februāris 2017, 21:21 | links
 
protams, bet liekas, ka mazāks diametrs labāks, jo iesprūst starp zobiem :D
2.februāris 2017, 21:23 | links
 
protams, bet liekas, ka mazāks diametrs labāks, jo iesprūst starp zobiem :D

Progress2016, 2.februāris 2017, 21:23


Cik nu peldinu ziemā tos karogus, esmu ievērojis - šī neiespringst uz pavadām, vienkārši ēd:) Tādējādi izvēlos drošāko variantu. Ne asakas! :)
2.februāris 2017, 21:29 | links
 
Šodien piedzīvoju labu copi.16:30-17:10 copēju.Dīķis(piemājas),kur copēju parasti.Laba asarstunda sanāca-kādi 12 asarīši un pašās beigās laba līdaka(ap 1 kg bija noteikti) pieķērās,kādas 2 minūtes paņēmos ar līdaku.Beigās pievilku pie āliņģa malas,nedaudz aizķēru aiz žaunu vāka,bet izslīdēja ,un aukla kaut kā aiz pirkstiem aptinās un šī go away.Bāc,bāc,bāc!!!:((Varēja būt mana pirmā mēra līdaka,kas izvilkta, copējot no ledus,bet nē:((Labi,bet tā bija paša kļūda:((Laimīgi gan šī paņēma,ka 0.16 vai 0.14 nepārkoda.Nu bāc,atkal bļitka zaudēta!!!:((:((Rīt noteiktu iešu vēl copēt,atskaite arī būs.Ne asakas!!!
3.februāris 2017, 17:45 | links
 
Trīs dullie un es pats dullākais, šodien no Rīgas aizlaidām uz Ungura ezeru. Jā, ar zivīm varēja būt labāk, bet ja kādam mājās ir badīgs kaķis, tad tikai uz turieni, Pus sprīdi garas raudiņas un tik pat lielus asarīšus var vilkt atspēries... Kolēgam "začots", aptuveni 1,5 kg breksis uz ledus, a varbūt arī nedaudz vairāk. Bet visā visumā ezers skaists... Paldies tam.
4.februāris 2017, 19:22 | links
 
Šodien arī negāja,līdaka varēja būt nedaudz virs 0,5 kg,noāķējās:((Asarīši uz bļitkas un raudiņas uz iebarošanu gan varēja salasīt.Uz ūdas klusums.Kopumā jau nekas pārsteidzošs,bet diena izdevusies,zivis brīvlaistas,gan tiksimies vēlreiz.:))Un gan jau atkal kaut kad copēšu šajā dīķī.Ķerās jau labi,process jau,bet izmērs tad ir un tad nav.Bet ne asakas un lai jums izdodas!!!:))
4.februāris 2017, 20:49 | links
 
šodienas cope https://youtu.be/V2PsEf3C_r0
4.februāris 2017, 21:50 | links
 
Lilastē līdz pusdienlaikam pāris pannām. Vecdaugavā dienas garumā tikai četri normāli asari. Tas brīvdienās.
6.februāris 2017, 16:46 | links
 
Svētdien Jaungulbenes Ušurā tīri tā nekas: asarīši, raudiņas, pliči. Gadījās arī pa kādam pannas cienīgam asarim.
Vakar visā Bakana ezerā - pilnīga nulle.
7.februāris 2017, 13:18 | links
 
Sodien Zvarde...Spriza raudinas cope ka trakas...Kad vinas pazud,tad piesakas kads breksis.1,2KG smagu izstiveju.Viens skaistulis puscela atkabinajas.Un divi aizgaja ar pirsingiem lupas...Secinajums tads: Nav ko ar diegiem copet.Zilkas katiniem partitas,rit laidisu atkal
25.februāris 2017, 23:14 | links
 
Šodien, domāju aiziešu uz piemājas dīķi pārbaudīt vai karūsas jau aktīvas, rezultāts labs. Nepilnā stundā dabuju piecus smukus eksemplārus. Lielākā 1kg,50grami, mazākā 670g. Rīt iešu atkal:))
5.aprīlis 2017, 20:40 | links
 
Varbūt kāds var pateikt iemeslu,kādēļ Gauja nav pirmajā apspriedes lapā?Kāds iemesls ka upe gandrīz tukša?Daugavā skaidrs,Hesi.Lielupē ir un Igauņiem ir,varbūt tīkli?
23.aprīlis 2017, 19:17 | links
 
Varbūt kāds var pateikt iemeslu,kādēļ Gauja nav pirmajā apspriedes lapā?Kāds iemesls ka upe gandrīz tukša?Daugavā skaidrs,Hesi.Lielupē ir un Igauņiem ir,varbūt tīkli?

limigors, 23.aprīlis 2017, 19:17


Es arī biju 7dien Gaujā.Rezultāts,2 stiepači,un vairāk nekā.Ļoti liela straume,ka fīderim 80.g. barotavu nesa projām.Biju Valkas pusē.
25.aprīlis 2017, 21:47 | links
 
Njā, gribējās labāk, bet ir kā ir. Divi zemmēri Tērvetes ūdenskrātuvē. Abi uz vobleriem.
1.maijs 2017, 16:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager