Kā gāja copē (atskaites)?

Willy [05.11.21]: Kas notiek?šitāds līdaku laiks!Vējš,lietus bez mitas...viens lidacēns 62cm uz džerku!...ap 12:30 metu mieru.
Tev vismaz rokas pēc zivīm ož, man ne :)
5.novembris 2021, 15:17 | links
 
RaimisD [05.11.21]: RaimisD [8:54]: Willy [Vakar]: :)Es jau neko-rīt ar būs diena!;DNu tad šodien mirkstam kopistiski ;) tik dažādos ūdeņos.Es padevos. Ne uz lielu, ne uz mazu. Nebija ne piesitiena :(
Lielais Baltezers.

Kas notiek?šitāds līdaku laiks!Vējš,lietus bez mitas...viens lidacēns 62cm uz džerku!...ap 12:30 metu mieru.
5.novembris 2021, 14:30 | links
 
normunds.grabovskis [05.11.21]: :)))) nu nemīlu es ezerus un ļoti iespējams tieši tādēļ nemīlu, ka nesaprotu viņus :))),
Tieši tā . Cik gadus pa mazo, lielo baltiņi. Un neesmu izkodis, kur šo zvēru meklēt, tā uz ,, toč būs,, ar breksi ir vienkāršāk, bet nepatīk man šams, asakains dikti.
5.novembris 2021, 14:11 | links
 
naloxon04 [10:12]: Normund, interesanti bija palasīt! Paldies, kādreiz pamēģināšu ar pludiņu un bļitku. Gaidām jaunus video!Piekritīšu teiktajam, interesanti. Normund vai vari lūdzu pateikt, kur ziemo ašuki plato ezeros, ,,tobiš,,bez izteikta reljefa ?

RaimisD, 5.novembris 2021, 13:32


:)))) nu nemīlu es ezerus un ļoti iespējams tieši tādēļ nemīlu, ka nesaprotu viņus :))), jo katrs ezers ir biki savādāks, tie paši Rīgas apkārtnes ezeri, katrs savādāks ar pilnīgi citām asaru vietām un uzvedību, pat savstarpēji savienoti ezeri kā Lilaste un Dūņezers, vai Lielais ar Mazo Baltezeru
5.novembris 2021, 13:42 | links
 
naloxon04 [05.11.21]: Normund, interesanti bija palasīt! Paldies, kādreiz pamēģināšu ar pludiņu un bļitku. Gaidām jaunus video!
Piekritīšu teiktajam, interesanti. Normund vai vari lūdzu pateikt, kur ziemo ašuki plato ezeros, ,,tobiš,,bez izteikta reljefa ?
5.novembris 2021, 13:32 | links
 
RaimisD [05.11.21]: Willy [Vakar]: :)Es jau neko-rīt ar būs diena!;DNu tad šodien mirkstam kopistiski ;) tik dažādos ūdeņos.
Es padevos. Ne uz lielu, ne uz mazu. Nebija ne piesitiena :(
Lielais Baltezers.
5.novembris 2021, 12:30 | links
 
Normund, interesanti bija palasīt! Paldies, kādreiz pamēģināšu ar pludiņu un bļitku. Gaidām jaunus video!
5.novembris 2021, 10:12 | links
 
naloxon04 [05.11.21]: Jā, septembris tiešām bija labs mēnesis, bet man laikam vislabākā cope iznāca augustā un maijā. Arī jūnijā, jūlijā, bet tad rīta stundās vai vakarā. Laikam kļūstot aukstākam, strādāja arvien mazāka izmēra gumijas. Labus rezultātus parādīja keitech gumijas dažādos krāsojumos, bet ne sliktāk ķēra LJ. Oktobrī varēja novērot asarus ar ikriem. Vispār forša sezona, sanāca i atlaist, i šad tad nokūpināt. Gribētos tikai beidzot noķert 40 cm asari. Reiz tādu noķēru Norvēģijā uz vobleru. Nemērīju toreiz l, bet likās drusku virs 40 un resns bija, virs kg. LV laikam arī ir 38 cm lielākais. Cik liels jums šogad bija lielākais asaris? -:))
Šogad nekā diža nebija, bet 4 gadus atpakaļ noķeru asari tieši uz 50 cm, svaru nemerīju, varētu būt 1,7-2 kg.tas uz dzīvo.
5.novembris 2021, 10:01 | links
 
vakar tieši asarīšos biju aizbraucis, tieši asarīšos, lielākais ap 300 gr, pamatā 80-120 grami , normāli ziemas sprīdīši :))).
Mana pieredze rāda, ka asarīši tagad ir ziemas vietās, es biju lielas, seklas, upes attekā, kur tradicionāli asaris no upes iet ziemot, zinu tādas attekas\līčus kādus 20 pa Vidzemi vien. Uz gumiju neņem , maili epizodiski, slieku ļoti labprāt, vakar ideāli strādāja pludiņš ar bļitku, mazā Salmo 1 bļikiņa, uzliku trīsžubura vietā 8.izmēra parasto āķi, slieka virsū un viss notiekās :), var i paspēlēt, var ļaut mierīgi karāties vai pat gulēt uz grunts un asaris ņem. pa īso dienu savus 5 kg asarīšus salasīju, puse uz bļitku, puse uz parasto pludiņmakšķeri, rīts un vakars , protams, vis aktīvākie, pa dienu smalkie un mazāk.
Tur kur asaris vācas ziemošanai viņš ēd, bet rudeņos bieži vien ir tā, ka gumiju ignorē, uzliec uz to pašu DS vai atvodu vidēji lielu slieku un viņš viņu iesūc :), ir kad gumiju nedrīkst aktīvi spēlēt, asaris bieži ēd tieši nekustīgi guļošu gumiju (vakar arī bļitku)
5.novembris 2021, 09:46 | links
 
Jā, septembris tiešām bija labs mēnesis, bet man laikam vislabākā cope iznāca augustā un maijā. Arī jūnijā, jūlijā, bet tad rīta stundās vai vakarā. Laikam kļūstot aukstākam, strādāja arvien mazāka izmēra gumijas. Labus rezultātus parādīja keitech gumijas dažādos krāsojumos, bet ne sliktāk ķēra LJ. Oktobrī varēja novērot asarus ar ikriem. Vispār forša sezona, sanāca i atlaist, i šad tad nokūpināt. Gribētos tikai beidzot noķert 40 cm asari. Reiz tādu noķēru Norvēģijā uz vobleru. Nemērīju toreiz l, bet likās drusku virs 40 un resns bija, virs kg. LV laikam arī ir 38 cm lielākais. Cik liels jums šogad bija lielākais asaris? -:))
5.novembris 2021, 09:31 | links
 
Willy [04.11.21]: :)Es jau neko-rīt ar būs diena!;D
Nu tad šodien mirkstam kopistiski ;) tik dažādos ūdeņos.
5.novembris 2021, 08:54 | links
 
Rīgā, ķerot no krasta arī asaris ir stipri kūtrs, pēdējā mēneša laikā pat piezvejā (copē) nav trāpījies. Asaru laiks ir septembris, tad šis ņem visas dienas garumā un arī izmērs ir ļoti iepriecinošs. Lai lieki netērētu laiku, tad iesaku ķert to, kas attiecīgajā laika posmā vislabāk ķerās, proti, zandarts, līdaka, vimbas, butes.
5.novembris 2021, 08:53 | links
 
2 naxolon
Ūdens paliek aukstāks - asarīts kūtrāks.
Šad tad uz īsu brīdi ižsauj.
5.novembris 2021, 07:16 | links
 
Veči, kā jums ar asariem iet? Es pēdējo reizi pirms nedēļas biju. Makšķerējot 3 gadus, secinu, ka ar oktobri tā cope arvien švakāka. Gribēju uzrakstīt atskaiti, kā man gājis. Tātad es pārsvarā copēju ar spiningu no krasta, dažreiz ar laivu. Ar laivu nepatīo, jo gribētos daudz nopietnāk. Pagaidām ar 200e pūsli un airiem, un pa maziem ezeriem. No krasta pārsvarā darbojos Juglā, Carnikavā, šad tad Lielupē. Šogad lielākais asaris bija 38 cm. Kopumā asari daudz, esmu apmierināts. Lielākais tieši uz spiningu. Varbūt nākošgad pārslēgšos atkal uz līdakām. Šogad pavisam noteikti mērķa zivs bija asaris. Copēju pārsvarā ar spiningu, bet reti uz dzīvā, retāk uz gruntenes, bet dažas reizes arī uz pluda. -:) varbūt atsākšu maijā, ja nocietīšos uz ledus nekāpt. Šausmīga atkarība.
4.novembris 2021, 20:39 | links
 
RaimisD [04.11.21]: Willy [15:55]: Lielupē klusums!Arī pie štruntīgākajiem apstākļiem. Līdaka vairāk vai mazāk, bet barojas katru dienu. Tik to mirkli uzminēt ir pagrūti.
Willy Tev , rudens norma pārpildīta :) daudz labu zivju esi izcēlis un 120nieces galvu pie goda sienas licis, ko vēl :)
Es jau neko-rīt ar būs diena!;D
4.novembris 2021, 19:12 | links
 
Willy [04.11.21]: Lielupē klusums!
Arī pie štruntīgākajiem apstākļiem. Līdaka vairāk vai mazāk, bet barojas katru dienu. Tik to mirkli uzminēt ir pagrūti.
Willy Tev , rudens norma pārpildīta :) daudz labu zivju esi izcēlis un 120nieces galvu pie goda sienas licis, ko vēl :)
4.novembris 2021, 18:21 | links
 

Lielupē klusums!
4.novembris 2021, 15:55 | links
 
Willy [03.11.21]: Re...tas nelaimīgais kāts ar visu Peto!mož Gātes galā kāds ir izcēlis!?:)
Feins instruments, žēl protams :( , ko darīt, nodeva jūras Dievam.:)
Kko paņem, kko iedod.
Ne tik sen, kad izcēlu septītnieci, pazaudēju piecinieci un gandrīz padirsu arī kātu. Kā rakstīju, nebiju salicis sačoku. Pietinu pie laivas. Multa spolei nospiedu pogu atbrīvojot auklu un noliku laivā. Bet liekot nepamaniju, ka pagriezu rokturi un spole aizkrita. Pieturot auklu centos pagrābt zivi abām rokām. Nesanāca, zivs aizgāja, labi, ka kātu paspēju paķert, pēc brīža arī māneklis bija ārā. Tanī mirklī štrunts par zivi, biju priecīgs, ka kātu saglābu.
4.novembris 2021, 09:34 | links
 
RaimisD [03.11.21]: Willy [15:30]: Lielupē klusums!Lietus un lietus...no 8-12:30 uz bb ne copes.laivas vēl 2 bij...ar vienu ekipāžu aprunājos!tiem čupa čups zobos un asaras acīs!savādāk viss pa smuko.:)Arī labākajiem gadās ;)
Klau Tev tā peto rauda ir izšāvusi ?

Re...tas nelaimīgais kāts ar visu Peto!mož Gātes galā kāds ir izcēlis!?:)
3.novembris 2021, 21:59 | links
 
Kas par lietu?es šod.īsti vainu neatradu!līmenis uz vietas,mazss vilnītis,varēja jau kāda uzsist...laika maiņa?

Willy, 3.novembris 2021, 20:07


Priekš Babītes es teiktu ka vējš par mazu, bet pa lielam hvz - šādas tik apaļas 00 es pat īsti neatceros.
PCR pārinieks iesita 4x krapmērus Lielupē, bet tas nav izmērs, kas interesē rudenī. Kurzemē ir kam stipri labāk gājis!
3.novembris 2021, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager