Kā gāja copē (atskaites)?

Willy [03.11.21]: Kas par lietu?es šod.īsti vainu neatradu!līmenis uz vietas,mazss vilnītis,varēja jau kāda uzsist...laika maiņa?
Laika maiņa, spiediena maiņa
3.novembris 2021, 20:58 | links
 
Lielupē
3.novembris 2021, 20:58 | links
 
Vakar 58, 61, 63 un kaut kas prāvāks notirinājās. ilgi mētāju Rapala peto īstajā krāsā, gaidīju 120 cm kampienu, bet nekā. jābrauc uz Babīti rīt, varbūt tur iepeldēja
3.novembris 2021, 20:57 | links
 
Davis-Di [03.11.21]: Lielupē klusums!Lietus un lietus...no 8-12:30 uz bb ne copes.laivas vēl 2 bij...ar vienu ekipāžu aprunājos!tiem čupa čups zobos un asaras acīs!savādāk viss pa smuko.:)

Willy, 3.novembris 2021, 15:30

Babītē tas pats.
Kas par lietu?es šod.īsti vainu neatradu!līmenis uz vietas,mazss vilnītis,varēja jau kāda uzsist...laika maiņa?
3.novembris 2021, 20:07 | links
 
Lielupē klusums!Lietus un lietus...no 8-12:30 uz bb ne copes.laivas vēl 2 bij...ar vienu ekipāžu aprunājos!tiem čupa čups zobos un asaras acīs!savādāk viss pa smuko.:)

Willy, 3.novembris 2021, 15:30


Babītē tas pats.
3.novembris 2021, 18:08 | links
 
Willy [03.11.21]: Jap!bet pērn,viena bij ap 90cm,otra aizgāja ar visu peto un kātu!:D
Nopirku vietā,bet uz šo ne copes!
Man kkā pagaidām klusē. Gan iestrādāšu.
Man bija tā ar rudras asari. Bija baigi medīgais, nokoda, rudenī pavada 20niece stāvēja.
Nopirku identisku vietā, uz to neņēma vispār. Pazaudēju vienā zacepā. Nopirku atkal tādu pašu, tas strādā. Reizēm ar tiem mānekļiem tādas dīvainas lietas notiek, kuras racionāli izskaidrot nevar.
3.novembris 2021, 17:48 | links
 
RaimisD [03.11.21]: Willy [15:30]: Lielupē klusums!Lietus un lietus...no 8-12:30 uz bb ne copes.laivas vēl 2 bij...ar vienu ekipāžu aprunājos!tiem čupa čups zobos un asaras acīs!savādāk viss pa smuko.:)Arī labākajiem gadās ;)
Klau Tev tā peto rauda ir izšāvusi ?

Jap!bet pērn,viena bij ap 90cm,otra aizgāja ar visu peto un kātu!:D
Nopirku vietā,bet uz šo ne copes!vēl no tās kolekcijas ir nostrādājis mazais otus un dzeltenais lielais...zilais peto liekas perspektīvs,bet to tikai vakar nopirku...un vēl pasūtiju asari!;)...tas būs bomba!
3.novembris 2021, 17:30 | links
 
Willy [03.11.21]: Lielupē klusums!Lietus un lietus...no 8-12:30 uz bb ne copes.laivas vēl 2 bij...ar vienu ekipāžu aprunājos!tiem čupa čups zobos un asaras acīs!savādāk viss pa smuko.:)
Arī labākajiem gadās ;)
Klau Tev tā peto rauda ir izšāvusi ?
3.novembris 2021, 15:55 | links
 

Lielupē klusums!Lietus un lietus...no 8-12:30 uz bb ne copes.laivas vēl 2 bij...ar vienu ekipāžu aprunājos!tiem čupa čups zobos un asaras acīs!savādāk viss pa smuko.:)
3.novembris 2021, 15:30 | links
 
RaimisD [01.11.21]: Smuks rīts. Zivis ir. Par zaudēto metru protams škrobe, bet būs citi ;)
A aiz skaista pagrābt, man nesanāca, moš Tev būtu sanācis.
Nu nē..tur viss ātri notikās!viņa savu iespēju izmantoja-es nē!:)))īsti arī necerēju,ka būs!vēl ar 2 vīriem aprunājos ,tiem pa 000
1.novembris 2021, 14:35 | links
 
Smuks rīts. Zivis ir. Par zaudēto metru protams škrobe, bet būs citi ;)
A aiz skaista pagrābt, man nesanāca, moš Tev būtu sanācis.
1.novembris 2021, 14:21 | links
 

Lielupe...kkas grabina!:)bet diena šod.nebij mana..no 7:30-12:30 uz bb divi mēri un stabils metrs!:)bet...paņēma netālu no laivas,ārdījās kā traka velkot.pie laivas it kā mierīga,ņemu sačokā un atkal sākās trādirīdi!abi āķi ieķērās sačokā,3xmēģināju paņemt,bet zivs gara un nekādi!prom!...pie sevis pāris krievu vārdos pateicu visu ko par viņu tobrīd domāju!...
Paņēma ap 10:00 tajā pašā vietā kur pirms nedēļas 120cm...
1.novembris 2021, 14:06 | links
 
RaimisD [31.10.21]: Willy [16m]: Paldies Raimi!;)Sarkasms novērtēts :)))
Tas bij nopietni!;)iesaku visiem šo aizlikt aiz auss!
31.oktobris 2021, 17:31 | links
 
Willy [31.10.21]: Paldies Raimi!;)
Sarkasms novērtēts :)))
31.oktobris 2021, 17:24 | links
 
Biju no 14-17 lielupē.. daudzuma ziņā cope izcila, izmērs gan nē ;D 2mēri 50,56. 3zemmēri un lielākā protams, ka norāvās
Man arī viena +-70cm, sekoja gumijai, ieraudzija mani un kā torpēda pazuda.. varbūt tā pati, kas tev
31.oktobris 2021, 17:22 | links
 
RaimisD [31.10.21]: Willy [14:45]: 2kg atnāca līdz laivai,iesipa rižajam pa asti un čau Rasma!:)Rūdītiem copmaņiem mani ieteikumi pie pakaļas, pašiem savas atziņas. Tas vairāk iesācējiem ( īsti nepatīk šis vārds, teiktu , copmaņiem ,kas ir šo gaitu sākuma posmā )
Lai arī, kā gribas apstrādāt lielāku akvatoriju, bet tagad rudenī tomēr ir jēga ar pacietību izstrādāt katru metienu. Ne tik agresīvi, ātri, kā pavasarī. Pauzējot, tvičojot praktiski uz vietas. Neignorēt vienkāršu lēnu pietīšanu uz manekļa spēles robežas. Un ir jēga kaut ātri pietinot ,bet uztaisīt pauzi uz pāris sec pie pašas laivas. Gadās, ka līdaka paņem tanī mirklī, kad māneklis, jau praktiski skāris ūdens virsmu.
Willy tik nepadomā, ka es Tevi mācu ;)
Šod.smuka saulīte un ja godīgi,neamz nelikās,ka tuvojas ziema!...lūk arī iemesls,kapēc paliku bez zivs!Paldies Raimi!;)
31.oktobris 2021, 17:13 | links
 
Willy [31.10.21]: 2kg atnāca līdz laivai,iesipa rižajam pa asti un čau Rasma!:)
Rūdītiem copmaņiem mani ieteikumi pie pakaļas, pašiem savas atziņas. Tas vairāk iesācējiem ( īsti nepatīk šis vārds, teiktu , copmaņiem ,kas ir šo gaitu sākuma posmā )
Lai arī, kā gribas apstrādāt lielāku akvatoriju, bet tagad rudenī tomēr ir jēga ar pacietību izstrādāt katru metienu. Ne tik agresīvi, ātri, kā pavasarī. Pauzējot, tvičojot praktiski uz vietas. Neignorēt vienkāršu lēnu pietīšanu uz manekļa spēles robežas. Un ir jēga kaut ātri pietinot ,bet uztaisīt pauzi uz pāris sec pie pašas laivas. Gadās, ka līdaka paņem tanī mirklī, kad māneklis, jau praktiski skāris ūdens virsmu.
Willy tik nepadomā, ka es Tevi mācu ;)
31.oktobris 2021, 15:03 | links
 
RaimisD [31.10.21]: Kā teica Sabaņejevs ,, два cветила сетка згнила,, mēness, saule pie debesīm uz labu copi cerēt naivi. Sestdien izņemot skaistu saullēktu īsti fočēt nebija ko. Svētdienas rīts, pāris stundas pamētāju, stāsts identisks. Lielā zive neņēma. Sīkā līdaka ar grūtībām ,bet bija pierunājama. Ņēma uz pauzēm. Pauzes garas, nācās pacīnīties ar ,,zacepiem,,
Lielupē tas pats!...uz bb viena ap 2kg atnāca līdz laivai,iesipa rižajam pa asti un čau Rasma!:) Vēlāk viena uzbakstīja un viss...vējš pūta labi,mušu nebij!:)
31.oktobris 2021, 14:45 | links
 
Bāc, ielikās nesarediģētas bildes. Jācer, ka piedosiet.
Jugla, Lielais Baltezers.
31.oktobris 2021, 14:33 | links
 

Kā teica Sabaņejevs ,, два cветила сетка згнила,, mēness, saule pie debesīm uz labu copi cerēt naivi. Sestdien izņemot skaistu saullēktu īsti fočēt nebija ko. Svētdienas rīts, pāris stundas pamētāju, stāsts identisks. Lielā zive neņēma. Sīkā līdaka ar grūtībām ,bet bija pierunājama. Ņēma uz pauzēm. Pauzes garas, nācās pacīnīties ar ,,zacepiem,,
31.oktobris 2021, 14:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager