Kā gāja copē (atskaites)?

tu nezini kur var dabūt nakts sliekas.
7.decembris 2008, 19:00 | links
 
āķa:)
7.decembris 2008, 18:58 | links
 
nē uz ākā 4-5 mēslu sliekas
7.decembris 2008, 18:57 | links
 
čau uz nakts slikas copēji.
7.decembris 2008, 18:56 | links
 
es šodien pa Gauju, aizvedu savus pie omēm Līgatnes pusē un pats uz gauju, izvērtās varen jautri, viena reāla cope kur redzēju kas galā( galā ap 4kg raibais) un kādas 4 tukšās uz grunteni, bet labākais tas, ka mētājot špini pacēlu tīklu un pazaudēju savu dzelzi, apskaitos un mēģināju sazvanīt attiecīgās iestādes, kas norādītas uz makšķernieku kartes, bet tur nekā, neviens neceļ, tad caur 112 man atzvanīja Uldis (cēsu vides inspektors) šis solās atbraukt, bet nesola, ka tas būs ātri, es šim saku ka nekur nesteidzos un būšu uz vietas, un pa to laiku tai pašā vietā izcēlu otro tīklu ap 10-12 m garu, šo ārā dabūju ar visu savu dzelzi, bet copes prieks pa galam:(
manuprāt sodi ir advekāti par zemmēra zivīm ko noķer, bet tīkliniekus un elektrībniekus ir jāsoda krietni bargāk, jo paklausoties Ulda nostāstos cik tīkli izvilkti, metas nelabi, un mēs makšķernieki sūdzamies ka naf zivis, tā lūk man copē ;šodien gāja
7.decembris 2008, 18:47 | links
 
Shodien atkal centos iekarot Burtnieku,bet lielie uudenji atkal mani aplauza:(..tomeer man mazam mierinaajumam,kaads(a), 2 reizes gribeeja apeest manu gumijas zivtinju un vobleri!
7.decembris 2008, 17:14 | links
 
Man jautra cope Liepājas ezerā izvērtās. Gandrīz aizgāju pa burbuli :D No reiņu sūkņu stacijas iebraucu iekšā. Paldies dievam nebiju tālu no krasta ticis. Bija viena cope un vilku pie laivas. Laiva gāja pa straumi un īpāsi nepievērsu kur pūš mani! Tā bija mana liktenīgā kļūda :( Vienā mirklī adduros pie siekstēm un rodas skaņa pšsssssss.... Viens borts gumijniecei tukšojas! Tad nu man mana dzīve pazibēja gar acīm! Auklu pārgriezu un līdaka ar vobleri prom, bet pats kā nu mācēju glābu situāciju! Izdevās :) Krastā vismaz tiku sauss. Bet adrenalīns nu gan bija! Pēc tam piebraucu Toselē un Vecupē, bet tur tukšums konkrēts!
7.decembris 2008, 17:09 | links
 
Vakar biju pacopēt līdakas un rezultātā tikai trīs zemmēri- lielākā apmēram 45cm...vieta, kur biju copēt, ir pilna ar ''zacepiem'', tādēļ visi trīs mānekļi, uz kuriem trāpījās pa zivij, atstāti zem ūdens...:(
7.decembris 2008, 16:25 | links
 
Šodien atkal Līlastē. No rīta ap 8.00 pirmā cope, tūlīt izbraucot no bāzes, bet aizgāja. Tā arī bija pēdējā, visu pārējo dienas daļu līdz 15.00 tukšums.
7.decembris 2008, 15:46 | links
 
Nu čau visiem,ilginēesmu bijis, durbēar nav nekādasdzīvības, eholotē rāda pilnīgu tukšumu, vai nu salīdušas pa noplūdušām pļavām vai nu aizgājušas pa upēm. 2 ned. atpakaļ bija 9 laivas iebraukušas ezerā nevienam ne copes. Šonedēļizvilka 2kg. bet visa ar dūņām un dēlēm. Zivteles vēl čuč. Jātrāpa uz galvas tad paņem! :D
6.decembris 2008, 20:45 | links
 
veiksmes speele kam paveicas gar degunu novilkt tai lidakai to iisto manekli... :-)
6.decembris 2008, 19:33 | links
 
Burtniekā jau bija arī laimīgie viens bļāva ka viss ezers skanēja esot 13 ce izcelta vienam trīsas redzēju un ziņas vēl par kādām piecām bija tā kā visiem jau nulle nebija
6.decembris 2008, 19:30 | links
 
tajaa passaa kas man profila bildee... :-) ja jau atpaziini vareeji jau pieaireeties klaat butu iepazinussies klatienee... :-)
6.decembris 2008, 19:30 | links
 
Basais

Man jau likās, ka tas tu zilajā gumijniecē. Bāzē ar teica ka šodien tikai zemmēri.
6.decembris 2008, 19:27 | links
 
cope... :-)
6.decembris 2008, 19:26 | links
 
saliidzinot ar burtnieku ka veciem gaajis tad mums lilastee baigaa ope bijusi... :D :D :D vismaz nav apalla 0..... :-)
6.decembris 2008, 19:24 | links
 
sodien arii biju lilastee no riita liidz vakaram saliidzinot gaaja slitaak nekaa ainars5555 :-) man 1 zemmeers un 3 copes.... cik paareejiem apjautaajos arii tikai zemmeeri un nekaa praatiiga nebija....
6.decembris 2008, 19:22 | links
 
JĀ man arī Burtniekā pa kāju tā kārtīgi pat neuzsita neviena,toties ceturtdien HRENĪ ar sudraba šūpiņu trīsas bet uz dzīvo ne copes pie kam bijām divatā
6.decembris 2008, 19:17 | links
 
coms ar shodien Burtniekaa pa nuleem. riit buus jaapaprovee, ko dara ee liidakas :)
6.decembris 2008, 19:13 | links
 
šodien biju nedaudz pamētāt neko nenokjēru toties norāva manai gumijas zivij norāva asti. :(
6.decembris 2008, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager